Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, tort сказав:

Тобто по собі. Буває.

Ви мене прирівнюєте до Іллі Ківи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, akineo сказав:

5 літачків дали  - робіть що хочете))) ох і клоуни ті партнери

 

чому вільно працює авіація ворога? де петріоти? пощолкали? проЩолкали? 

Міністр закордонних справ Литви заявив буквально - у російських літаків гарантій безпеки більше ніж у українських .

Крім того:

"Як підкреслив Ландсбергіс, країни ЄС мають поставити собі запитання, чи в жорстоких атаках Росії на цивільні обʼєкти в Україні немає їхньої провини. Він звернув увагу, що з обіцяних Україні ЗРК Patriot Київ не отримав ще жодної, від червня Київ не отримав жодного пакета боєприпасів від країн ЄС, Україна почала експлуатувати лише невелику кількість винищувачів F-16.

Ландсбергіс зауважив, що часто обіцяна якоюсь країною ЄС ще торік Україні зброя може бути доставлена на фронт лише в 2027 році. Буває, що поставлена зброя непридатна на фронті або потребує ремонту."(С)

Змінено користувачем Юрий Киев
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Магирус сказал:

Капець... Ви екстремал.... Я на таке не наважусь...

Наважитесь. Навіть не вагаючись. Коли у вас іній на стінах а в колисці ваша дитина замотана в кучу одіял а поряд дружина у валянках... Навіть не вагаючись....

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, 988888 сказав:

Наважитесь. Навіть не вагаючись. Коли у вас іній на стінах а в колисці ваша дитина замотана в кучу одіял а поряд дружина у валянках... Навіть не вагаючись....

Я вас почув... Напевно, я не маю права вас засуджувати....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Магирус сказал:

Я вас почув... Напевно, я не маю права вас засуджувати....

Тю. Ми-ж "за виживання" говорили? Я не про свою "історію". Я про те що потрібно щось робити щоб такої "історії" не було.

ПС Живу в приватному будинку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Магирус сказав:

Ви мене прирівнюєте до Іллі Ківи?

Взагалі-то прирівняв до людей. Ви ж людина? Судити про людей по людях то ваше кредо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Canton сказав:

Когда все высрутся - я скажу, когда это было написано

Їм до "Сайгона", как до неба рачки, нашим форумним бонзам. Він все правильно написав ((((

Змінено користувачем Магирус
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Магирус сказал:

В Трускавці

ЗІ. В Києві вже це проходили - коли обісраті вояки таки роздавали зброю населенню

Потім з тої зброї по всьому Києву стріляли по своїх-же військових і цивільних, приймаючи їх за ворожі ДРГ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

Потім з тої зброї по всьому Києву стріляли по своїх-же військових і цивільних, приймаючи їх за ворожі ДРГ.

Ні. Стріляли на офіційних блок-постах. Обісраті вояки. Бо за вашою логікою вже повинні були перестріляти пів країни. Зброю надавали тоді цивільним, а на постах стояли військові і зброя видавалася. Тим більше на блок-посту завжди є керівник

Якщо ви не довіряєте собі - не купуйте/не отримуйте зброю

За вашою "залізною" логікою - багато злочинів ви знаєте за участю автомата Калашнікова? На блок-постах Києва стріляли тому, що стояли аватари - мобікі-чмобікі, а нормальних людей накшталт мене ніхто не мобілізував за два місяці до вторгнення

Змінено користувачем Магирус
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо, згідно зі статтею 51 Статуту ООН, ми хочемо допомогти Україні в захисті від агресії і допомагаємо їй матеріальними поставками, а не безпосередньою участю в бойових діях, то це справа України, як використовувати ці поставки зброї", – наводить його слова Novinky.

Чеський президент зазначив, що якби Росія спочатку не вторгнулася в Україну, українським військовим не доводилося б атакувати цілі, розташовані на території РФ.

. Автор матеріалу стверджує, що Україні знадобиться набагато більше, ніж скромні поліпшення в ударному потенціалі, щоб подолати російську оборону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

Потім з тої зброї по всьому Києву стріляли по своїх-же військових і цивільних, приймаючи їх за ворожі ДРГ.

А ще стріляли по супутниках Ілона Маска. А потім було зведення, що збили БПЛА. А потім розстріляли хлопців на Берестейській. Я багато чого вам можу розповісти. Бо не хапати людей на вулиці треба - ви ж на роботу не берете кого попадя? До жінки теж нікого не підпускаєте, вибачте

А хлопців на Берестейській розстріляли не "гопота з калашами", як це ви намагаєтеся піднести - а кадрові військові. Так навіть і зараз потвори в погонах офіційно на їхніх сторінках вісить об'ява - що розстріляли ДРГ ворожу. Вже всі все знають, але потвори в погонах не хочуть прибрати дописи, що розстріляли ДРГ. Визнайте - що був дружній вогонь - родичам загиблих буде простіше. Але потвори в погонах це не чують

Змінено користувачем Магирус
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви чи по москві живете, спати лягайте, маленькі мої любителі зрадоньки та невизнані генії стратегії.

Завтра дорозкажете, де ви б наступали і куди полки рухали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, tort сказав:

Ви чи по москві живете, спати лягайте, маленькі мої любителі зрадоньки та невизнані генії стратегії.

Завтра дорозкажете, де ви б наступали і куди полки рухали.

Зродоньку (за вашою версією) розвів Юрій Київ, написавши, що наше ППО укуячило наш Ф-16. Ви якось пропустили

Яка Москва? Нормальні люди працюють в такий час. Навіть на щорічних навчаннях нам викладач по Zoom так і каже: "Запам'ятайте - у енергетиків робочий час 24/7, особливо в наш час". Це у місцевих пенсіонерів купа часу, у мене його дуже обмаль((

PS. Але бензогенератор ви вже прикупили. Втіхаря. Бо одне діло писати на форумі, а інша справа усвідомлювати майбутній звиздець зимою

Змінено користувачем Магирус
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якби вся влада була зараз тут, то і Покровськ був би в безпеці.

x.com/poroshenko/status/1829187772223238269

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...