Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, Alvalk сказав:

А бабуся, користуючись моментом, просто грала в свою гру - створювала собі імідж великого патріота і свою приватну армію, в той же час намагаючись вкрасти у держави ще більше грошей.

І танками грала?

Цитата

6—7 серпня за наказом генерала Хомчака відбулася спроба захопити Іловайськ силами 40 БТрО «Кривбас», що був посилений 2 танками і 2 одиницями БМП 51 ОМБр і загоном добровольців з ДУК.

Вибачайте, але окрема механізована бригада ну ніяк не схожа на "приватну армію" (с).

Змінено користувачем tort
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, tort сказал:

Вибачайте, але окрема механізована бригада ну ніяк не схожа на "приватну армію"

Вибачайте, але сперечатись не буду. Сенсу немає, бо ви скопіювали лише маленький шматочок вікіпедії  і на його підставі повністю перекрутили сенс.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Alvalk сказал:

Ну я ж кажу - мрійник.

Ніяке х**ло ніколи не зможе переконати захід в тому, що в світі має бути ще одна ядерна держава.

Чим більше ядерних країн, тим важче контролювати, щоб ЯЗ ніколи не була застосована.

А вони занадто люблять життя, щоб так ризикувати.

якщо Захід хоче полегшення контролю за ядерною зброєю , необхідно позбавляти кацапію ядерного статусу - план Моргентау , з якого багато хто тут сміється 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

якщо Захід хоче полегшення контролю за ядерною зброєю , необхідно позбавляти кацапію ядерного статусу - план Моргентау , з якого багато хто тут сміється 

вам  смішно ? 

санкціями спокійно можна довести кацапію до стану деіндустріалізації - вже навіть кацапи жаліються , що до того йде - до держави в лаптях , але з ядерними зарядами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Alvalk сказав:

перекрутили сенс

Перекрутив сенс чого? Фактів? 6-7серпня це самий початок операції. Факт долучення 51 ОМБр в складі 4 важких одиниць техніки я надав. Наказ Хомчака в цитаті згадується. Одже картина змальовується трохи інша ніж за авторством Семенченка. За бажанням я можу привести і інші факти, що нагадають коли і які саме сили були долучені до операції. І виявиться що два батальйони МВС, які ви називаєте "приватними арміями" складуть мізерну долю.

Втручання в дії сил АТО сторонніх осіб я не відкидаю але прошу вас не перебільшувати їх вплив на перебіг бойових дій. Вра***те будь ласка величезний фактор того, що основні сили армії за традицією не є медійними суб'єктами як, наприклад ті добровольчі формування і їх керівники та не роздають направо та наліво інтерв'ю як Семенченко.

Змінено користувачем tort
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

вам  смішно ? 

так. З того, як ви завзято носитеся з планом Моргентау і вірите в можливість позбавлення раши ЯЗ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, tort сказал:

Перекрутив сенс чого?

Наявність у  БМП 51 ОМБр аж двох танків і двох БМП ніяк не заперечує факт намагання створення бабусею своєї приватної армії

17 минут назад, tort сказал:

Втручання в дії сил АТО сторонніх осіб я не відкидаю але прошу вас не перебільшувати їх вплив на перебіг бойових дій.

Якщо уважно подивитесь на моє повідомлення вище, в ньому не було нічого сказано про Іловайські події.  

Не заперечуєте втручання сторонніх осіб - це добре. 

Ще раз - я сперечатись не готовий. Як і не готовий впевнено назвати винних з нашого боку. 100% винна лише русня, яка зайшла через кордон. Але те, що там було не все чисто з боку кишенькових бабусиних військ - це точно пам'ятаю.

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Alvalk сказал:

так. З того, як ви завзято носитеся з планом Моргентау і вірите в можливість позбавлення раши ЯЗ

в 1991 му позбавити кацапію яз можна було без проблем .

невже зараз складніше ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Alvalk сказав:

Якщо уважно подивитесь на моє повідомлення вище, в ньому не було нічого сказано про Іловайські події.  

Тоді не треба уводити мене в іншу дискусію, я відповідав зовсім по іншій темі саме в контексті Іловайських подій.  Тема так званих "приватних армій" вигідна пропаганді ворога, і тим часові нескоординовані дії на рівні окремих підрозділів ця пропаганда намагається видати за  повну неконтрольованість та анархію. Однак це є суцільна брехня, навіть на законодавчому рівні вони були підпорядковані тому чи іншому міністерству. Тому я проти терміну "приватна армія".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Alvalk сказал:

Наявність у  БМП 51 ОМБр аж двох танків і двох БМП ніяк не заперечує факт намагання створення бабусею своєї приватної армії

Якщо уважно подивитесь на моє повідомлення вище, в ньому не було нічого сказано про Іловайські події.  

Не заперечуєте втручання сторонніх осіб - це добре. 

Ще раз - я сперечатись не готовий. Як і не готовий впевнено назвати винних з нашого боку. 100% винна лише русня, яка зайшла через кордон. Але те, що там було не все чисто з боку кишенькових бабусиних військ - це точно пам'ятаю.

 

 Группа людей без информации, без данных разведки, без образования, без военного опыта, без малейшего представления о войне на тот момент, в угоду шкурнякам одной из ФПГ спланировала "операцию", а точнее авантюру, истинной целью которой был отжим Зугреса у Ахметова.

Кутейниково на тот момент было уже наше. Фащевка с другой стороны уже была наша. И автомобильная дорога и жд была перерезана нашими десантниками. Фактически снабжение Иловайска было перерезано. Но на это было наплевать тем, кто планировали это. Потому что Иловайск был прикрытием. Корбану нужен был Зугрес, а Иловайск был афишей и парадной вывеской для "победителей" собравшихся въехать в Киев с победой.

Бутусов уже видел себя летописцем "великой победы" и восходящей звезды гениального полководца Хомчака

 

В кабинете ДнепрОДА, приняли решение провести МВДшную операцию по якобы освобождению Иловайска. Без тяжелого вооружения и бронетехники. Силами добровольцев на джипах со стрелкотней. 

Руководство ЗСУ не принимало участие в планируемой операции, потому что это была тема МВД, и на коммуникацию с ЗСУ потенциальные «победители» тупо забили.

А потом, когда их там законопатили и стали пиз...ть вусмерть - подключился Муженко, не имевший ни малейшего представления, что крутят доморощеные наполеончики...

Ну а дальше и так все знают...

Со всеми другими "версиями " можно смело посылать сюда natribu.org/ua/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

вам  смішно ? 

санкціями спокійно можна довести кацапію до стану деіндустріалізації - вже навіть кацапи жаліються , що до того йде - до держави в лаптях , але з ядерними зарядами

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, tort сказав:

І танками грала?

Вибачайте, але окрема механізована бригада ну ніяк не схожа на "приватну армію" (с).

Основна причина розслідування «марш-кидок Старобешеве-Кривий Ріг», склад зброї, залишений в поспіху в Старобешеве та кілька заяв в прокуратуру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...