Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Canton сказал:

Как то не алё у нас...

2-3 дня и все решится...

ХЗ что там в ГШ планируют...

IMG_20240827_205349_248.jpg

Ну так кабами полируют, чего же не наступать, а запад усе гадает - разрешить-неразрешить, дать-недать... Устроили ромашку... Как там еще с одними ружбайками противостоят орде? Без противостояния в воздухе успех под вопросом.

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эта фоточка очень о многом говорит...

Её бы профессиональному физиогномисту-психиатру подкинуть...

Это как раз зеленое чмо отвечает на вопрос по Татарову...

Он, сцуко, уже в другой реальности и реально верит в ту ху...ту, что несет...

И это огромная наша проблема...

Не меньшая, чем еба...ый сосед...

photo_2024-08-27_20-29-05.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Canton сказал:

Здравия желаю, товарищ политрук!

Кацапській чорт тобі товариш.

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Evgenich сказал:

Кацапській чорт тобі товариш.

Аргументы кончились не начавшись? Это непрофессионально, товарищ политрук...Вы должны воспитывать несознательный элемент и делать из него полезного и патриотично настроенного члена общества...а Вы тут чертями разбрасываетесь...

5 нарядов сутки через сутки...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Черномор сказал:

Медвечгуг або Янечіпати тупо бы отдали 8 регионов под контроль Мордора, тем самым осуществив планы лилипутина по разделению Украины с образованием Малоросии и Новоросии.

Скоріше за все більшість мешканців з тих регіонів не погодились би з таким рішенням (Одеса, Харків, Дніпро як приклад) і...? Все одно московіти розпочали би війну, бо окрім лютої ненависті до українців, ***лу війна потрібна для утримання влади. От доцарювався їхній сцар до такого стану, коли без війни (великої, кривавої) ніяк.

Змінено користувачем Evgenich
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Черномор сказав:

Ну так кабами полируют, чего же не наступать, а запад усе гадает - разрешить-неразрешить, дать-недать... Устроили ромашку... Как там еще с одними ружбайками противостоят орде? Без противостояния в воздухе успех под вопросом.

А що з тим плацдармом на лівому березі Херсонщини? Щось давно не кажуть про нього...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Evgenich сказал:

Скоріше за все більшість мешканців з тих регіонів не погодились би з таким рішенням (Одеса, Харків, Дніпро як приклад) і

Если бы это прошло мирно, хотя бы как в Крыму - погодились бы аж бегом...с радостным повизгиванием. Не все, но большинство. А патриотичное меньшинство сами бы объявили провокаторами...

Стереотипы великая вещь

 

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

А що з тим плацдармом на лівому березі Херсонщини? Щось давно не кажуть про нього...

Так давно отошли оттуда и не скрывали это.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Дощ сказав:

Порошенко професійний політик - буде ходити на 112, куди завгодно, та хоч на стадіон.

Ой, даремно ви це зачепили. 
не всі забули цю кумедну історію, це ще крутіше ніж гра на роялі! 

«Стадіон так стадіон!», сказав Порошенко і пішов туди разом з нетупими прихильниками, але чомусь 14 квітня, а не 19-го як домовлялися! image.gif.a11c38028f04dedaa3ca53512733a4ce.gif

І як же ви всі репетували, що сцикун засцяв і не прийшов! image.gif.7f2d3ef4b20c76362c7f1ef797439805.gif

2 години тому, Canton сказав:
2 години тому, Дощ сказав:

Для мене маркером стало коли Зеленський особисто скасував парад на день незалежності у 2019.

Это просто позорище было... Вот такой вот менталитет у этой "стаи товарищей"

Та да, пля, ми памʼятаємо вашого потужного міністра оборони гелетея іловайського, який разом з сивочолим скалив зуби на трибунах у той час як хмари стали над Іловайськом.

Це вам потрібна показуха, а люди гинули.

Чи то також земудараси були винні? Бо я з вами заблукав у трьох соснах, вже й дороги не видно.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Юрий Киев сказав:

Тобто звиздіти як хз хто все таки можна???

І ідол 24.45% виборців які прийшли на вибори звиздів як сказочнік))))

 

Але робив, те, що міг, і те, що було потрібно країні .

Ну запускав шалти і не розміновував Чонгар .

Вірити в ідеальних політиків може лише дитина.

А чого було варте, те, що розісрався із Яценюком, притягнув Карлсона.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Показуха.... :)

Про показуху з особистим контролем в ситуації з Журавльом дєдушка Фрай підзабув по віку?

А люди гинули (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Del

як незручно все влаштовано ((

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, murava сказав:

…дєдушка Фрай підзабув по віку?

Во-пєрих, я єщьо мальчік, а ви нє Резерв+ аби нагадувати мнє за возраст! 
Во-вторих, я іскрєннє вєрю, шо до влади рвуться ісключітельно сдєлать мнє красівую жість!

Не знаю скільки грошей витратили на зе, але навіть жахаюсь коли чую за гроші які витрачає на піар та чорний піар сивочолий!

І ще смішно чути про те, що у зе повна влада в руках, а бідний по був такий безпорадний. Ржунімагу!

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

Думаю тогда ему было сделано предложение, от которого нельзя отказаться

Явно видно, что  его играли, он на подтанцовке был

Бенина рука в заднице торчала

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

Виявляється Татаров вбивав чеченців у Киеві. Тепер я бачив усе! )))

 

В Києв були чеченці? це ті що тільки в тік ток воюють? не злякалися в Київ якимсь чином трансформуватися? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

Виявляється Татаров вбивав чеченців у Киеві. Тепер я бачив усе! )))

 

Офрек і ні офрекі

Що воно меле ю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, Фрай сказав:

Во-пєрих, я єщьо мальчік, а ви нє Резерв+ аби нагадувати мнє за возраст! 
Во-вторих, я іскрєннє вєрю, шо до влади рвуться ісключітельно сдєлать мнє красівую жість!

Не знаю скільки грошей витратили на зе, але навіть жахаюсь коли чую за гроші які витрачає на піар та чорний піар сивочолий!

І ще смішно чути про те, що у зе повна влада в руках, а бідний по був такий безпорадний. Ржунімагу!

По ситуації із Журавлем, будь ласка.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Ой, даремно ви це зачепили. 
не всі забули цю кумедну історію, це ще крутіше ніж гра на роялі! 

«Стадіон так стадіон!», сказав Порошенко і пішов туди разом з нетупими прихильниками, але чомусь 14 квітня, а не 19-го як домовлялися! image.gif.a11c38028f04dedaa3ca53512733a4ce.gif

І як же ви всі репетували, що сцикун засцяв і не прийшов! image.gif.7f2d3ef4b20c76362c7f1ef797439805.gif

Та да, пля, ми памʼятаємо вашого потужного міністра оборони гелетея іловайського, який разом з сивочолим скалив зуби на трибунах у той час як хмари стали над Іловайськом.

Це вам потрібна показуха, а люди гинули.

Чи то також земудараси були винні? Бо я з вами заблукав у трьох соснах, вже й дороги не видно.

Так і після Іловайська стався Мінськ1, не допомоголо, потім після Дебальцево стався Мінськ2. Зрада, ганьба, втрата територій. От чесно, так хочеться щоб та ганьба продовжувалась, замість теперішеьої визвольної боротьби...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Александр Аврамчук сказав:

В Києв були чеченці? це ті що тільки в тік ток воюють? не злякалися в Київ якимсь чином трансформуватися? 

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Черномор сказал:

Тю, шо там предполагать - запомните, в рашке усе контролируют люди из числа доверенных "пинжаков" (это из того ведомства, где имеются погоны-звания, но ходят по гражданке).

2017г, Дуров блокирует оппозиционный иранский ТГ-канал из-за жалобы иранского министра на "призывы к насилию".

2022-24г, десятки Z-каналов с огромной аудиторией открыто призывают к геноциду украинцев и уничтожению Украины. Дуров не блокирует их. "Потому что свобода слова".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...