Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Юрий Киев сказал:

,що його антирейтинг був і є настільки великий

Понятно. это же не обещать 4к баксов зарплаты учителям.....

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Дощ сказав:

Та що, секрет чи що - Білецький

 Но ні разу не порохобот

Якщо доживемо - я його підтримаю

))))багато срак порветься....

Ну чого,тіп норм .

В принципі і команду зібрати може нормальну.

Але ж ти розумієш, скільки на нього буде вилито бруду?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, DimaF сказав:

Понятно. это же не обещать 4к баксов зарплаты учителям.....

"Антитерористична операція не може і не буде тривати два-три місяці. Вона повинна і буде тривати години" він (- Порошенко )вимовив у ніч після президентських виборів-2014, після оголошення результатів екзит-полів, уже будучи практично впевненим у своїй перемозі.

 

Менше згадують про ранішу заяву Петра Порошенка. У квітні 2014 року, зустрічаючись зі студентами Харківського юридичного університету, він пообіцяв "швидко і ефективно" налагодити стосунки з Росією.

 

"Три місяці я відводжу, щоб відносини з Росією були нормалізовані"(с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Юрий Киев сказал:

"Антитерористична операція не може і не буде тривати два-три місяці. Вона повинна і буде тривати години" він (- Порошенко )вимовив у ніч після президентських виборів-2014, після оголошення результатів екзит-полів, уже будучи практично впевненим у своїй перемозі.

 

Менше згадують про ранішу заяву Петра Порошенка. У квітні 2014 року, зустрічаючись зі студентами Харківського юридичного університету, він пообіцяв "швидко і ефективно" налагодити стосунки з Росією.

 

"Три місяці я відводжу, щоб відносини з Росією були нормалізовані"(с)

Политик нормальный всегда вертится как уж на сковородке перед избирателями.

Он всегда заложник, если нормальный.

 

Альтернатива "мир в очах ху%ла" вам больше заходит?

Змінено користувачем DimaF
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Бездомный сказав:

 олені мусять страждати : 

 

кажуть , Дуров , щоб справити  враження на піхву ,  повіз до Парижу свою утриманку похарчуватися у мішленівському ресторані 🤣

 

генії  менеджменту 🤣

Y_LtnlHtpTQ.jpg

Коли крипта не пішла у дурова,він поїхав у Москву.

Після цієї поїздки він зміг розплатитися з інвесторами,а також виконував ряд специфічних завдань кремля.

Всього з 2015 року він відвідував Росію біля 50 разів....на секундочку!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Коли крипта не пішла у дурова,він поїхав у Москву.

Після цієї поїздки він зміг розплатитися з інвесторами,а також виконував ряд специфічних завдань кремля.

Всього з 2015 року він відвідував Росію біля 50 разів....на секундочку!

Так за дуркина здесь вроде никто и не топит.

Я лично уже дано предполагаю, что это консерва ФСБ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, DimaF сказав:

Политик нормальный всегда вертится как уж на сковородке перед избирателями.

Он всегда заложник, если нормальный.

 

Альтернатива "мир в очах ху%ла" вам больше заходит?

Тобто звиздіти як хз хто все таки можна???

І ідол 24.45% виборців які прийшли на вибори звиздів як сказочнік))))

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Юрий Киев сказал:

Коли крипта не пішла у дурова,він поїхав у Москву.

Після цієї поїздки він зміг розплатитися з інвесторами,а також виконував ряд специфічних завдань кремля.

Всього з 2015 року він відвідував Росію біля 50 разів....на секундочку!

та то зрозуміло , що дуров - звичайна кацапопаскуда , з якої кацапи ліпили "узкого  маска" 

 

але ж залетіти у пастку до парижу щоб почастувати бабу у мушленіському ресторані:pozor:

 

 

на згадку приходить лишень Тарас Будьба з його люлькою :pozor:

а ще Яша Блюмкін , який теж згорів на піхві

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Юрий Киев сказал:

Прихильники порошенко скільки завгодно можуть повторювати різного роду мантри ,не бажаючи сприйняти беззаперечний факт,що його антирейтинг був і є настільки великий ,що його треба було міняти,це не могло не статись.

Я абсолютно не змінив своєї думки ,що його треба було міняти.

В опозиції думаю йому місце і надалі.

Міняти 100% можна, але ж не на блазня. Це як зараз взяти, і замість Сирського поставити Ляшка. Десь так мені все бачилось в 2019 році. А ще мене дуже вразило, що мало того що блазень, так ще і косноязичний, як тіко відходить від сценарію, двох слів зв'язати не може. Тому мене дуже пілгорало в 19-му, ну як люди цього не бачать? Але якщо вивчить сценврій, то красава, турне по Заходу і вечірні відео на початку вторгнення його незаперечна сильна сторона.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Бездомный сказав:

та то зрозуміло , що дуров - звичайна кацапопаскуда , з якої кацапи ліпили "узкого  маска" 

 

але ж залетіти у пастку до парижу щоб почастувати бабу у мушленіському ресторані:pozor:

 

 

на згадку приходить лишень Тарас Будьба з його люлькою :pozor:

а ще Яша Блюмкін , який теж згорів на піхві

Та це зрозуміло, що всі біди від баб.

Он Марина потягнула Петра не в ту "двєрь" і що з того  вийшло 

20240104_101503.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, yukon сказав:

Міняти 100% можна, але ж не на блазня. .

Думаю,що будь який взнаваємий та популярний в народі,але без політичного бекграунду мав перемагати.

І яке було велике розчарування від Вакарчука,але зараз думається Слава Богу,що він відмовився і злився.

Так що ,так ,Зе був єдиний,хто не побоявся і попер . І я можу тільки ще раз поаплодувати за складні ковідні роки.

Молодець!

Ну війна ,це вже окрема тема , можна багато чого говорити,є перемоги,є поразки,є досягнення та провали. Висновки глобальні будуть після того ,як  закінчиться війна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, yukon сказав:

Міняти 100% можна, але ж не на блазня. Це як зараз взяти, і замість Сирського поставити Ляшка. Десь так мені все бачилось в 2019 році. А ще мене дуже вразило, що мало того що блазень, так ще і косноязичний, як тіко відходить від сценарію, двох слів зв'язати не може. Тому мене дуже пілгорало в 19-му, ну як люди цього не бачать? Але якщо вивчить сценврій, то красава, турне по Заходу і вечірні відео на початку вторгнення його незаперечна сильна сторона.

Такика прикольна. Не можеш відповісти-треба хамити і гнати дичину) слабенько з цим 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

Зе був єдиний,хто не побоявся і попер

Скоріше він просто не розумів, куди лізе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, vadimv сказал:

Скоріше він просто не розумів, куди лізе.

Думаю тогда ему было сделано предложение, от которого нельзя отказаться

Явно видно, что  его играли, он на подтанцовке был

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Политик нормальный всегда вертится как уж на сковородке перед избирателями.

Он всегда заложник, если нормальный.

 

Альтернатива "мир в очах ху%ла" вам больше заходит?

Нормальний політик, це Черчель, який казав не те, що хотів почути виборець, а те, що потрібно було сказати. А то, що ви описали, це не нормальний політик, а сраний популіст, а-ля Тимошенко, Ляшко, Трамп і т.д.

Нажаль, ні Порошенко, ні Зеленський не можуть похвалитись принциповістю та вищеописаною чеснотою.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

Это просто позорище было...

Вот такой вот менталитет у этой "стаи товарищей"

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Так за дуркина здесь вроде никто и не топит.

Я лично уже дано предполагаю, что это консерва ФСБ.

Тю, шо там предполагать - запомните, в рашке усе контролируют люди из числа доверенных "пинжаков" (это из того ведомства, где имеются погоны-звания, но ходят по гражданке).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, DimaF сказав:

Политик нормальный всегда вертится как уж на сковородке перед избирателями.

Он всегда заложник, если нормальный.

 

Альтернатива "мир в очах ху%ла" вам больше заходит?

Зашло и не выходит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для всіх адептів "при Порошенку був хреновий мир, і як би... то і не було би війни" (хоча вона була вже при ньому). Рабзїя у обличчі ***ла, веде війну не з Зеленським, не з загальним заходом, не з НАТО. Той гнийник воює, і прагне знищити Україну як державу і українців як націю, яка ніколи не підкоритися московітам (Чечні привіт). Війна була неминуча при будь якому призидентові, навіть якщо був би медвечуГ чи янукОвоч. Можливо пізніше, але невідворотньо. Тому що саме ми, українці, які не приймуть рабську сутність москалів, не вкладаємося у світогляд ***ла.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vinsol2009 сказал:

image.png.9b0ee400077a8a18f04f802d31d20ef6.png

Такую железку вешали усем воякам, включая курсантов, кто находился на Острове в период военно-спортивного праздника весна-14, а также раздавали людям, пришедшим на рехферендум и последующие пру-выборы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Evgenich сказал:

Для всіх адептів "при Порошенку був хреновий мир, і як би... то і не було би війни" (хоча вона була вже при ньому). Рабзїя у обличчі ***ла, веде війну не з Зеленським, не з загальним заходом, не з НАТО. Той гнийник воює, і прагне знищити Україну як державу і українців як націю, яка ніколи не підкоритися московітам (Чечні привіт). Війна була неминуча при будь якому призидентові, навіть якщо був би медвечуГ чи янукОвоч. Можливо пізніше, але невідворотньо. Тому що саме ми, українці, які не приймуть рабську сутність москалів, не вкладаємося у світогляд ***ла.

Здравия желаю, товарищ политрук!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Evgenich сказал:

Для всіх адептів "при Порошенку був хреновий мир, і як би... то і не було би війни" (хоча вона була вже при ньому). Рабзїя у обличчі ***ла, веде війну не з Зеленським, не з загальним заходом, не з НАТО. Той гнийник воює, і повне знищити Україну як державу і українців, як націю, яка ніколи не підкоритися московітам (Чечні привіт). Війна була неминуча при будь якому призидентові, навіть якщо був би медвечуГ чи янукОвоч. Можливо пізніше, але невідворотньо. Тому що саме ми, українці, які не приймуть рабську сутність москалів, не вкладаємося у світогляд ***ла.

Медвечгуг або Янечіпати тупо бы отдали 8 регионов под контроль Мордора, тем самым осуществив планы лилипутина по разделению Украины с образованием Малоросии и Новоросии.

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как то не алё у нас...

2-3 дня и все решится...

ХЗ что там в ГШ планируют...

IMG_20240827_205349_248.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Canton сказав:

Как то не алё у нас..

якийсь договорняк

стільки територій здали , і всі мовчать, типу норм все .. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...