Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, Propeller сказав:

Как, при таком количестве вражих глаз в небе и в космосе получилось скріть подготовку к процессу? Уже давно муссируется тема, что на сегодня неожиданных ударов в войне быть не может. 

Прое..ли (с) екс радник президента

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Propeller сказав:

Как, при таком количестве вражих глаз в небе и в космосе получилось скріть подготовку к процессу? Уже давно муссируется тема, что на сегодня неожиданных ударов в войне быть не может. 

Я думаю вони не очікували що ми підемо в наступ і розширимо фронт, у нас по кордонам велика кількість військ - це щодо того чому воює умовні 300 тис з мільйона - і це щодо для чого постійно йде мобілізація

Напевно вдруге таке провернути не вийде, зараз стоїть задача розвинути успіх, і втримати звільнені території - наразі цілком посильно, сприяє наявність зброї і людей 

Але мобілізація повинна посилитись враховуючи обставини

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Оконщик сказав:

уменьшить им паечку. не подохнут. в ООН, потом, если обмен будет, пусть пишут жалобу...

Можна організувати вигідні підприємства з них і пайку не врізати,щоб зерачили по 12 годин. І хер на ту конвенцію

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, MaxS сказав:

Прое..ли (с) екс радник президента

Офісу президента.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, MaxS сказав:

Прое..ли (с) екс радник президента

або спільна операція

3 хвилини тому, Дощ сказав:

Але мобілізація повинна посилитись враховуючи обставини

обов'язково! хто буде Кім Ір Піночетом?

 

а взагалі, враховуючи обставини, я вважаю що треба підняти ціну на газ для населення хоча б до 1000$ за куб, а для промисловості до 5000$. у мене зараз такі обставини що я на цьому заробляю :flag1:

чим ваші обставини важливіші за мої? і наслідки для країни приблизно однакові будуть :lol:

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

або спільна операція

 

Одна і та ж сама методичка. 

Це з Цензору

Alex 89b2812e

Повертати своє таки потрібно, яке було неправомірно відібране в України цапами 100р. тому. Однак напад на курську область організований земразотою на замовлення прутіна, якому критично не вистачає м'яса для війни, щоб оголосити мобілізацію через напад України на підорашію, інакше добровільно болотяні воювати не хочуть.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А🤣.   Адвокати не повинні втручатися у процеси мобілізації – Волинський ТЦК

sud.ua/uk/news/publication/308332-advokaty-ne-dolzhny-vmeshivatsya-v-protsessy-mobilizatsii-volynskiy-ttsk

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Одна і та ж сама методичка. 

Це з Цензору

Alex 89b2812e

Повертати своє таки потрібно, яке було неправомірно відібране в України цапами 100р. тому. Однак напад на курську область організований земразотою на замовлення прутіна, якому критично не вистачає м'яса для війни, щоб оголосити мобілізацію через напад України на підорашію, інакше добровільно болотяні воювати не хочуть.

Де ви такі картинки знаходите? Ви мабуть в цільовій аудиторії ботоферм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, US7IGN сказав:

або спільна операція

обов'язково! хто буде Кім Ір Піночетом?

 

а взагалі, враховуючи обставини, я вважаю що треба підняти ціну на газ для населення хоча б до 1000$ за куб, а для промисловості до 5000$. у мене зараз такі обставини що я на цьому заробляю :flag1:

чим ваші обставини важливіші за мої? і наслідки для країни приблизно однакові будуть :lol:

Не зрозумів вашого зубоскальства

Для утримання більшого фронту потрібно більше сил і засобів, однак у ворога їх також катастрофічно не вистачає, що і показав курськ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Canton сказав:

…Ждем развития событий. Уже ясно, что это не просто рейд...

Уси-пуси, «великий стратег» только сейчас понял, чем дед бабу донял? image.gif.0fe6bcef1a6e659a96bf5e6ea5fbe225.gif

Или то у вашем генштабе не могут понять замысел Сырского потому и тебе не доложили? 

Так в реале даже из тех кто там выполняет задачу мало кто знает истинную цель, как и за рейд рдк, шо был всего лишь пробным шаром или разведка боем.

Цитата

52 хвилини тому,  Propeller сказав: Как, при таком количестве вражих глаз в небе и в космосе получилось скріть подготовку к процессу?

А вам нагадати як? У нас 25% кантонів з вінсолами добре вміють розганяти зраду от таких і використали, підкинули дезу з провалом підготовки 25 бригад, типу нема зброї, бк, техніки і тд, тож орки і й стали на розслабон, а фулі понту з таких бригад?

плюс ще деякі вкиди спрацювали. Виходить, що Сирок таки дійсно і стратег і тактик!

Але не кажемо гоп і тримаємо кулаки, все одно ще не плани невідомі і дяка богу, що не всі кроти мають доступ.

дай боже нам віри, а хлопцям сил і прихильність Фортуни! 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...