Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

28 хвилин тому, kim chen lhoran сказав:

 Наші форумні ліві і навпакі також форумні праві, відно читають  тільки своїю  партійну пресу. а щось інше почитати їм не комільфо. А мені як центристу це доступно запросто - ще вчора на каналі Прямий я бачів як П-ко схвально оцінював рейд на Курщину

Я теж його буду схвально оцінювати, але виключно за результатами, а не в процесі.

ЯКЩО вони будуть .

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Canton сказал:

Сейчас выводят.,.но не с ниточки, обходятся резервами...их у них есть

Ну власне ті резерви за місяць-два -три могли (і мали б) бути використані для продовження наступу на Харків і Покровськ. Навіть без відведення сил які вже використовуються для наступу - прсто зламати конвейр підготовки і введення в наступ резервів звичайно що ніяк не повпливає прямо за тиждень, але буде помітний згодом коли при виникненні потреби в резервах їх не виявиться.

Змінено користувачем yuragon
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, DimaF сказав:

Ни на что не влияет сейчас.

Если завтра вдруг Украина выйдет на свои границы, то война будет продолжаться по той линии.

Задача на сейчас - держать фронт, нанося максимальный ущерб.

Пока ху;ло у власти - война будет идти, без вариантов.

Разница будет в  том, что Украина будет бить по их территории.

Я первый буду аплодировать стоя, если выяснится, что за время операции успели забетонировать границу на этом участке и взять под огневой контроль приграничную территорию кацапии. Серая зона должна быть не в Харьковской области а в Воронежской, Белгородской, брянской и далее в перспективе по всей границе с их стороны.

Ров, крокодилы и пулеметные точки с автоматическим отстрелом всего, что движется.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yuragon сказал:

Ну власне ті резерви за місяць-два -три могли (і мали б) бути використані для продовження наступу на Харків і Покровськ. Навіть без відведення сил які вже використовуються для наступу - прсто зламати конвейр підготовки і введення в наступ резервів звичайно що ніяк не повпливає прямо за тиждень, але буде помітний згодом коли при виникненні потреби в резервах їх не виявиться.

Естественно...просто тут некотрые в падучей бились, как акуенно станет на Ха направлении сразу, что уже снимают с фронта...

А оно вон как вышло...

Донбасс - вообще отдельная история...там все не только не попустило, а сильно усилилось

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Разница будет в  том, что Украина будет бить по их территории.

Я первый буду аплодировать стоя, если выяснится, что за время операции успели забетонировать границу на этом участке и взять под огневой контроль приграничную территорию кацапии. Серая зона должна быть не в Харьковской области а в Воронежской, Белгородской, брянской и далее в перспективе по всей границе с их стороны.

Ров, крокодилы и пулеметные точки с автоматическим отстрелом всего, что движется.

Это не реально на сегодня.

Поэтому имеем как есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Разница будет в  том, что Украина будет бить по их территории.

Я первый буду аплодировать стоя, если выяснится, что за время операции успели забетонировать границу на этом участке и взять под огневой контроль приграничную территорию кацапии. Серая зона должна быть не в Харьковской области а в Воронежской, Белгородской, брянской и далее в перспективе по всей границе с их стороны.

Ров, крокодилы и пулеметные точки с автоматическим отстрелом всего, что движется.

""Під час операції вони [бійці ЦСО "А" СБУ] захопили розгалужений, бетонований та якісно укріплений з усіх боків ротний опорний пункт — з підземними комунікаціями та приміщеннями для проживання особового складу, їдальнею, збройовою та навіть куполом". (С)

Это так, на всякий случай, по поводу разницы в укреплениях

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Canton сказав:

как акуенно станет на Ха направлении сразу...

А оно вон как вышло...

У мешканців Сумщини (https://t.me/+CvyxFii9afI5MDgy) з'явилося відчуття безпеки після початку операції в Курській області, – мер Конотопа

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Canton сказал:

Донбасс - вообще отдельная история...там все не только не попустило, а сильно усилилось

По кількості застосування КАБів ніби фіксується зменшення, хоча тут думаю більше вплинули удари по складам РАО на аеродромах, відтягування на курський напрямок також вплинуло, але на теперішній фазі операції, коли немає фіксованих оборонних позицій, використання ФАБів не дуже ефективне.

Змінено користувачем yuragon
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, vadimv сказал:

У мешканців Сумщини (https://t.me/+CvyxFii9afI5MDgy) з'явилося відчуття безпеки після початку операції в Курській області, – мер Конотопа

Как раз сейчас Сумы фигачат ракетами

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, DimaF сказав:

Это не реально на сегодня.

Поэтому имеем как есть.

Что не реально, создать укрепления на границе, а не на окружной Харькова?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Как раз сейчас Сумы фигачат ракетами

"Вибух пролунав поблизу Сум. Попередньо, 1х Іскандер-М."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

создать укрепления на границе,

Чо та не везет нам на строительстве укреплений...

Место проклятое наверное.....

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Canton сказав:

""Під час операції вони [бійці ЦСО "А" СБУ] захопили розгалужений, бетонований та якісно укріплений з усіх боків ротний опорний пункт — з підземними комунікаціями та приміщеннями для проживання особового складу, їдальнею, збройовою та навіть куполом". (С)

Это так, на всякий случай, по поводу разницы в укреплениях

Прекращайте распространять вражеское ипсо, вам же ясно сказали, что до апреля 24 года строить укрепления не было ни какой возможности.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, vadimv сказав:

У мешканців Сумщини (https://t.me/+CvyxFii9afI5MDgy) з'явилося відчуття безпеки після початку операції в Курській області, – мер Конотопа

А в Богодухове, по которому херячат?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, DimaF сказав:

Чо та не везет нам на строительстве укреплений...

Место проклятое наверное.....

Особенно, если бабло воровать через фирмы однодневки с учредителями алкашами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Особенно, если бабло воровать через фирмы однодневки с учредителями алкашами

Проклятый Порох, и тут дотянулся!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Canton сказав:

""Під час операції вони [бійці ЦСО "А" СБУ] захопили розгалужений, бетонований та якісно укріплений з усіх боків ротний опорний пункт — з підземними комунікаціями та приміщеннями для проживання особового складу, їдальнею, збройовою та навіть куполом". (С)

Это так, на всякий случай, по поводу разницы в укреплениях

Когнітивний дисонанс. Значить не настільки захищений він був. Що доводить справедливість концепції - нафіга витрачати гроші і щось будувати, коли можна їх вкрасти і мобілізувати ще пару десятків тисяч. Головне ж результати!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Что не реально, создать укрепления на границе, а не на окружной Харькова?

На границе - т.е. непосредственно рядом с кацапами? А они дадут?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

Когнітивний дисонанс. Значить не настільки захищений він був. Що доводить справедливість концепції - нафіга витрачати гроші і щось будувати, коли можна їх вкрасти і мобілізувати ще пару десятків тисяч. Головне ж результати!

Это там, где сдалась группа из 100 человек.

То, о чем я всегда говорил - укрепления без людей никого не остановят...никто его штурмом не брал

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

На границе - т.е. непосредственно рядом с кацапами? А они дадут?

А как кацапы смогли создать бетонные бункеры?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А как кацапы смогли создать бетонные бункеры?

Так это ж на территории курской области, как я понял. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

На границе - т.е. непосредственно рядом с кацапами? А они дадут?

Ну це не завадило кацапам створити лінію на півдні, яку не подолали під час контрнаступу.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Vinsol2009 сказав:

Шляхом вбивання ні в чому не винних людей, мабуть отримали бабло від ***ла, або просто довбограї.

Ні, довбограї ті, хто хотів вписати ОРДЛО в Конституцію і ті, хто мовчки, не чинив ніякого спротиву цьому блядству. У вас з логікою все гаразд? пуйло хотів вписати ОРДЛО в нашу Конституцію і тому заплатив гроші свободівцям, щоб вони цьому завадили? 

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...