Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

36 минут назад, vadimv сказал:

Орвел був на війні в Іспанії в складі загону троцкістів. В книжці всередині книжки (Голдстейна) він цитував книжку Броншейна. Рашисти (особливо чекісти) - це також троцкісти.

в першу чергу - вони кацапи

 

кацапи будь який соціальний устрій , або віру , перетворюють у людожерство

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Срочники. Но вроде подписали контракт.

Ну там просто с этим, угроза посадить на бутылку или отыметь чеченом в зад, и подпись стоит...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Лютий сказав:

За радянських часів, ціла полиця книг українською? Не може бути

У мого однокашника вдома була не то шо одна полиця, а ціла стіна (3х2,5) з полицями батьківських книжок українською, починаючи з Біблії якогось там 18 століття і закінчуючи тим самим журналом "Всесвіт"1988 р. А ще був бюст Олександра Олеся на телевізорі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Бездомный сказав:

вважаю , порівняння Зе з Ердоганом  недоречне . 

Ердоган  догрався у  "багатовекторність" .

І все більше схожий  на диктатора , який опинився у полоні ресентименту до Заходу , "велічія"  Османського проекту .

Такий собі xyйло , тільки хитріший /розумніший. Але вектор в  Туреччини - той самий , що й в кацапів .

Добре,що ти усвідомив про Туреччину, пам'ятаю як ти опирався аргументам,що Туреччина це такий собі аналог рашкі з усім набором: тюркський світ,релігія,шовінізм,мові про імперію,свій султан і тому подібне. Ну і про заперечення геноциду армян з твого боку я також не забув.

Не думаю,що Ердоган вже "догрався",гне свою лінію,так багатовекторність,але яка дає змогу отримувати так би мовити прибуток і поступово перетворює( перетворила) Туреччину на сильного регіонального лідера/гравця.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, vadimv сказал:

Орвел був на війні в Іспанії в складі загону троцкістів.

  Зустрічалось ще раніше - у складі сил монархістів був загін царських офіцерів і якась група з них попала в полон до республіканців, котрі дуже естетично укоротили ім геніталії. Серед них був один киянин, тому це і запам'яталось.

Але видно недостатньо актівно ці сталінські революціонери-різники там в Іспанії проявили себе, що потім по поверненню попали в руки судівських трійок./наприклад Антонов-Овсієнко/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Бездомный сказав:

в першу чергу - вони кацапи

То є так, але описану в "1984" ідеологію зписано семе з книжки Бронштейна. А так вони тягають звідусіль - з Китаю легізм, з Індії - кастову систему, з арабів - всесвітній халіфат, з християнства - "Хто не з нами - той проти нас" і т.д. закінчуючи книжками Сапольського, звідки вони тирять знання про будову і функціонування мозку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, vadimv сказав:

У мого однокашника вдома була не то шо одна полиця, а ціла стіна (3х2,5) з полицями батьківських книжок українською, починаючи з Біблії якогось там 18 століття і закінчуючи тим самим журналом "Всесвіт"1988 р. А ще був бюст Олександра Олеся на телевізорі.

Мабуть я в підлітковому віці став антирадянським елементом в тому числі і під впливом українських/україномовних книжок історичного направлення.

Запам'ятав на все життя враження від Людолови З.Тулуб та книг  Загребельного і Малика.

Десь інстинктивно ,на рівні підсвідомості,читаючи такі книги приходило розуміння про нашу ,відмінну від кацапів історію та ідентичність.

З іншої сторони,згадуючи 1990-91 рік, совок був в очах старшокласників,я якраз закінчував школу ,був якимось нікому не потрібним рудиментом/динозавром ,який повністю програв війну за розум підростаючого покоління 

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Добре,що ти усвідомив про Туреччину, пам'ятаю як ти опирався аргументам,що Туреччина це такий собі аналог рашкі з усім набором: тюркський світ,релігія,шовінізм,мові про імперію,свій султан і тому подібне. Ну і про заперечення геноциду армян з твого боку я також не забув.

і не лише вірменів - наприклад - греків  , курдів , ....

всі імперії стоять на кістках замордованих народів .

я багото у чому помилявся - радянська прошивка дуже псує світогляд . 
не соромно помилятися , соромно - на полягати на помилках , коли ти зрозумів , що помилився .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Вячеслав63 сказал:

Ніхто нічого не знімає, але чомусь - 

Операція у Курській області: армія РФ знизила інтенсивність атак на сході України, - 

 

Вот такое вот "снижение интенсивности"...

photo_2024-08-12_10-51-32.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Юрий Киев сказал:

З.Тулуб

 

відсиділа "десятку" на Колимі .:pozor:

потім заслання до Казахстану:pozor:

двадцятьма  рокіами  життя  заплатила за Людоловів  :pozor:

 

знаю москаля - кацапа ( мати - киянка ) , з так званого  "креативного класу" - письменник , поет , гітарист , співак , репер ,  режисер кліпів та фільмів , який в дитинстві прочитав Людоловів - козиряв передімною тим , казав - не гірше за Вальтера Скота .

але так і лишився  войовничим   кацапом

 

ось це він в Києві зняв - коли в родичив матері гостював

Спойлер

 

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, vadimv сказал:

То є так, але описану в "1984" ідеологію зписано семе з книжки Бронштейна. А так вони тягають звідусіль - з Китаю легізм, з Індії - кастову систему, з арабів - всесвітній халіфат, з християнства - "Хто не з нами - той проти нас" і т.д. закінчуючи книжками Сапольського, звідки вони тирять знання про будову і функціонування мозку.

 карго культ , доведений людожерами до досконалості

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vadimv сказав:

а ще "Швейк" Гашека

плюс я пам'ятаю цілу полицю книжок з перекладами світової фантастики (Шеклі, Хайлайн, Бредбері) українською в дитячій бібліотеці

Українське та українською це трохи різне )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, US7IGN сказал:

Українське та українською це трохи різне )

 

головне - щоб не кацапською 

кацапську мову , звичайно , теж знати можна , і користуватися нею - можна , як і будь якими іншими мовами , але необхідно усвідомлювати , що кацапська -  то мова орків андрофагів , тому  контент кацапською - особливо небезпечний

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Дощ сказав:

Неправда, не суржиком. Раніше писав ідеально, зараз ті проблеми відійшли на задній план, рашистські слова проскакують, я їх бачу не хочу виправляти

Я взагалі прийшлося на форум з метою українізувати його, довго бився як риба об лід, але вода камінь точить - спільним зусиллями прогрес є

Вибірково на одній сторінці в профілі: https://www.stroimdom.com.ua/profile/16720-dosch/content/page/244/?all_activity=1

Цитата

Всьо возможно, єсть маса варіантів, але це теми не стосується. Стальний каркас + бетон не розглядаю в принципі, по тій простій причині що метал значно дорожчий бетону, а значить кінцева ціна буде +- та сама. Щодо збірного зб каркасу у мене зараз офіс в такому приміщенні 40 річного віку, колони+балки+плити, все добре тільки стеля ребриста. Нічого з цього не маю, інакше б не питав

 

Цитата

Так, я пока на цій стадії, але підготовчі роботи (ділянка, комунікації) зробив. Є ще варіант як вище вказав стіни з цегли і потім заливати перекриття + кілька колон - дешевше монолітно-карк і можливість позбавитись несучих стін. Суть в чому: наявність стін передбачає необхідність попереднього планування, хочу поки обійтись без цього т.як. не хочу підв’язуватись до конкретних площ - умовно потрібен зал у.

Цитата

Там за півтора року вже стільки змін що ссд з віндою як динозавр По хайву - ефір 1 ріг безкоштовний по любому на будь-якому пулі, але можна 4 ріга безкоштовних якщо на їх пулі хайвон, якщо більше то 3 $ або 3% за кожен, при обмані бан акаунта...

Цитата

Наразі не можна ні за кого не топити, варіантів всього два - або ПАП або Зе, все. З ваших же слів - Зе не знає ні больових точок, не має ні команди, ні досвіду - нічого! Що ви будете з нього питати. По факту буде те саме і люди ті самі - Данилюк, Разумков, Абромавічус, Беня з приватом, Саакашвілі мітить, хто ще? Не треба бути великим стратегом щоб передбачити майбутнє - набіжить весь сброд, вони ще років два.

Таки вибачаюсь. У мене асоціації з вами (запам'яталось) на рівні суцільного "суржика", тому більшість постів пропускав не читаючи. А так бачу тільки технічні помилки, інколи проскакують русизми. Лінь шукати, здається у вас раніше нік був "тапок".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...