Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

зливний бачок  валерка  соловей вже лякає , що кацапи влаштують на курській аес аварію , щоб звинуватити українців:pozor:

 

якщо до такого дійшло - справи в кацапів  насправді  кепські .

 

хтось ще сумнівається , що кацапи навмисно Чорнобильську аес взорвали , та навмисно знищили Щолкінську  - кримську  аес ? 🤣

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Бездомный сказав:

зливний бачок  валерка  соловей вже лякає , що кацапи влаштують на курській аес аварію , щоб звинуватити українців:pozor:

 

якщо до такого дійшло - справи в кацапів кепські .

 

хтось ще сумнівається , що кацапи навмисно Чорнобильську аес взорвали , та навмисно знищили Щолкінську аес ? 

А до запорізької пароль не можуть підібрати? )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Бездомный сказав:

небезпечні саме ті кацапи , які  вміють складно висловлювати свої думки - саме вони - вороги Людства 

Знаю. Таких дуже мало, і всі їхні "думки", взяті з матеріалів ІІІ Рейху, вже маргіналізовані.
Але так, вони небезпечні тим, що все населення Росії отруїли цими думками, щоправда - за підсумком це буде їхньою проблемою вже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, US7IGN сказал:

А до запорізької пароль не можуть підібрати? )))

треба не їбати , а лякати (с) 

 

але сам факт , що кацапи цим  лякають,  говорить за те , що вони самі  не на жарт налякані

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, iiigolkin сказал:

Знаю. Таких дуже мало, і всі їхні "думки", взяті з матеріалів ІІІ Рейху, вже маргіналізовані.
Але так, вони небезпечні тим, що все населення Росії отруїли цими думками, щоправда - за підсумком це буде їхньою проблемою вже.

хароший узкій - то оксюморон

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Leon26 сказал:

"И каковы же результаты, позвольте поинтересоваться..?"(С)

Простыми словами - кто в мире наносит ему хоть минимально ощутимый ущерб за все его злодеяния..?

О, николаевская вата, город рузьких корабелов, ждешь освободителей чтобы авианосцы строить??

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Бездомный сказав:

треба не їбати , а лякати (с) 

 

але сам факт , що кацапи цим  лякають,  говорить за те , що вони самі  не на жарт налякані

Я тільки з цього форуму дізнаюся що хтось когось лякає і хтось чогось боїться )))

Тут інші висновки www.bbc.com/news/articles/cy4y3529v7vo

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, US7IGN сказал:

Я тільки з цього форуму дізнаюся що хтось когось лякає і хтось чогось боїться )))

Тут інші висновки www.bbc.com/news/articles/cy4y3529v7vo

🍁 «Чувак, я навіть не відповідатиму на дзвінки з України. Чогось вони там хотіли з приводу F16 », - заявив кандидат Трампа у віце-президенти Джей Ді Венс у листуванні з блогером і підприємцем Чарльзом Джонсоном.

Ці повідомлення сам Джонсон передав виданню The Washington Post, яке їх публікує, а також пише, що Венс категорично проти американської допомоги Україні. Плюс до цього було опубліковано заяву Венса, що він не вірить у напад путіна на НАТО після України. (С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы Верховна Рада сейчас работала, а не ***нёй страдала, можно было бы штамповать постановлений о переименовании населённых пунктов Курской области. Ну то есть они столько ***ни напринимали за эти годы, что какая уже разница.

А так было бы смешно.

Во-первых нихуя было бы непонятно окончательно.

Во-вторых гораздо интереснее было бы читать сводки. Бригада ЗСУ закрепилась в деревне Каца***овка и продвигается к Нижним Буеракам. Окружена деревня Дохлый Ильич, планируется штурм Верхних Говнарей.

Единственное что я не уверен, может там всё так и называется.(С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...