Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

17 годин тому, Дощ сказав:

А ви як думали, горілку жерти у десантника здоров'я є, а бігати немає? Довго в броні і снарязі пробіжите? Зазвичай з кілометр, а назад вже волочуть. Кантики зі строчки згадали, тьху. Тут війна не на папері і в кіно

скажіть, що Ви сьогодні не тяпнули 150)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, я не повірив, звісно. Але дзвіночок продзвенів, може буде підтвердження?
image.thumb.png.060d35e19c6366ec3f7e3905a8bc563e.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, не знаю... Я б зрозумів навіщо нам оте сміття в такій кількості якби їх (тридварасів) віддавали на 20 років в рабство родинам загиблих наших хлопців. Хай що хочуть те з ними і роблять. Хоч з живих шкуру знімають. Здохне - завтра нового зловлять. А так 🤔... Назбирати у кацапів 30 тонн вуличного сміття щоб спробувати обміняти його на наше срібло....😔 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, МаТраС сказав:

скажіть, що Ви сьогодні не тяпнули 150)

Не, від лютого 22 без спиртного

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, МаТраС сказав:

чому б не відпочити людині після всього в шортах?

мабуть солдати зараз не в казармах служать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 А деж-то вештається форумний рахівник-прорахівник - в Польщі згорів ангар з літаками, а деталі досі не відомі. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Бездомный сказав:

та й начхати 

скільки уваги якомусь пропагандону -  платному розпалювачу ненависті

Прикольний коментар від мешканців запоребрика - 

Sinictjr

7.08.2024 - 22:32

471

Статус: Online


Ярила
 

Регистрация: 12.05.18
Сообщений: 1116

А можно вопрос? Кто такой этот Поддубный?
А хули минусим? Объяснить религия не позволяет? Что за чувак? Первый раз слышу. Я с 6 утра до 17 часов на работе был. Доллбоёбы! Я , чё, каждого человека широко известного в узких кругах должен знать.
Да вы реально конченые! Вместо того чтобы просто объяснить- минусите.

Размещено через приложение ЯПлакалъ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Дощ сказал:

Не, від лютого 22 без спиртного

Аналогично...но с 14-го

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Canton сказал:

Аналогично...но с 14-го

Люди, ви мазохісти? 😁 Ви хоч іноді заходьте в паралельну всєлєнну. З вами-ж страшно святкувати 14 лютого 😁.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для тих, хто каже, що наступ в Курській області ні на що не впливає -

image.thumb.png.dfdf41f91b9449a10ef2bbf85f474c57.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костянтин Машовець

6 ч.  · 

Огляд (короткий)

по подіям на Суджинському та Коренівському напрямках...

...........

Однак, судячи із розмаху та інтенсивності української операції, рано чи пізно, противник буде вимушений потягнути туди й війська з інших операційних напрямків (а цілком можливо - й залишки своїх стратегічних резервів, приготованих ним на серпень-вересень...). Навіть, з цієї точки зору, операція ЗСУ у прикордонні Курської області ВЖЕ є виправданою...

Але, мені "чомусь" здається... що це ще навіть "не середина партії" й найближчим часом, у нас з'явиться новий операційний напрямок...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, 988888 сказал:

Люди, ви мазохісти? 😁 Ви хоч іноді заходьте в паралельну всєлєнну. З вами-ж страшно святкувати 14 лютого 😁.

Упс, я приврал - с 15-го. Это не так страшно?

Это было последнее предупреждение мне - "прое...л вспышку" по бухе и непричастных людей чуть не погубил...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, 988888 сказав:

Ну, не знаю... Я б зрозумів навіщо нам оте сміття в такій кількості якби їх (тридварасів) віддавали на 20 років в рабство родинам загиблих наших хлопців. Хай що хочуть те з ними і роблять. Хоч з живих шкуру знімають. Здохне - завтра нового зловлять. А так 🤔... Назбирати у кацапів 30 тонн вуличного сміття щоб спробувати обміняти його на наше срібло....😔 

десь читав, що 10 000 грн в міс  обходиться нам кожний кацап. скільки прибутку на піддонах, що вони там клепають  і тп хз

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, МаТраС сказав:

t.me/AndriyuKK/33463

експрес-похорони за 30 сек

Гензель и Гретель. New level.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Президент вніс до ради законопроект №11469, яким зокрема планують регулювати питання множинного громадянства:

Це стосуватиметься таких випадків:
🔵одночасне набуття дитиною за народженням громадянства України та громадянства іншої держави;
🔵набуття дитиною-громадянином України, громадянства своїх усиновлювачів-іноземців;
🔵автоматичне набуття громадянином України іншого громадянства унаслідок одруження з іноземцем;
🔵автоматичне набуття громадянином України, який досяг повноліття, іншого громадянства унаслідок застосування законодавства про громадянство іноземної держави, якщо такий громадянин України не отримав документ, що підтверджує наявність у нього громадянства іншої держави;
🔵набуття громадянства України у спрощеному порядку для іноземців, які є громадянами держав, що входять до переліку тих, хто може отримати громадянство у спрощеному порядку;
🔵набуття громадянином України громадянства держав з переліку тих, чиї громадяни набувають громадянство України у спрощеному порядку.

 

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Президент+вніс+до+ради+законопроект+№11469%2C+яким+зокрема+планують+регулювати+питання+множинного+громадянства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...