Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, мастерок сказал:

То Ваші з Володею друзі ще тількі на початку великих пригод!У мене декілька знайомих,доречі один з них наш форумчанин,після Канади та Іспанії ще по дві країни змінили.Один з них,той що форумчанин,зараз з Англії приїхав у відпустку у Малагу,фотки викладає.

Може й так. Спорити не буду. Мій друг доволі серйозний бізнесмен. Має виробництво орієнтоване на західного споживача. Там один r&d відділ займає кілька поверхів. І от проблема в тому, що він, будучи уособленням білого бізнесу, в усім відомий клуб «білого бізнесу» не потрапляє зі всім нам зрозумілих причин. І дивлячись на поневіряння іншого свого друга, який теж є бюджетоутворювачем цілого району, на його виробничих майданчиках проводять виїзні галузеві конференції і захисти, я розумію, що той перший не такий вже й дурень. У того другого вже два роки одне завдання - втримати працівників. За останні пару місяців тричі були перевірки з ТЦК))). А, ще третій є - переносить виробництво в Грузію. Якщо в найближчі пару кварталів це шапіто не зупиниться, то той хто не виїде житиме в такій собі Монголії/ Киргизії, хіба що з чорноземом.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, vadimv сказав:

Тому що на Балі SX4 не доїде.

Краще продати в Україні, а там купити 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, KUKUSHKA сказав:

так, але не дуже гарна перспектива жити в країні нищих пенсионерів..... доходи сьогодні є а завтра немає. Цікаво хто залишився у Донецьку за тими же принципами не жалкує про це через 10 років? Цікаво було б послухати...

А ще добавте мільйони скалічених (фізично і морально), чиновників, корупціонерів ... і приймайте правильне для себе рішення.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, KUKUSHKA сказав:

так, але не дуже гарна перспектива жити в країні нищих пенсионерів..... доходи сьогодні є а завтра немає. Цікаво хто залишився у Донецьку за тими же принципами не жалкує про це через 10 років? Цікаво було б послухати...

27.01.2024 в 19:23, Потрошитель сказав:

Что я хочу это вернуться в 2007 и продать все свое барахло за несколько лямов денег))

И свалить подальше. 

А касаемо денег - все к этому идёт... 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міхаил Веллер, як завжди, "не в бровь а в глаз".. Мабуть небогато кто розуміе що у лондоні англичан залишилось 48- %, надалі вектор зррзумілий.
Від карамурзи молодшего я також давно запах ГєБєшний відчуваю, буде тупим піндосам ще один "свій" шмортніков, пропоную доглядати за його "творчестю".

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Краще продати в Україні, а там купити 

А інвалідний візок на чому везти?

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, KUKUSHKA сказав:

так, але не дуже гарна перспектива жити в країні нищих пенсионерів..... доходи сьогодні є а завтра немає. Цікаво хто залишився у Донецьку за тими же принципами не жалкує про це через 10 років? Цікаво було б послухати...

так різниці майже ніякої. пенсіонери окремо, багаті окремо. світло і тут і там вимикають. якщо не поїхав то чого жалкувати? живуть же всі якось

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Gonchik сказав:

Може й так. Спорити не буду. Мій друг доволі серйозний бізнесмен. Має виробництво орієнтоване на західного споживача. Там один r&d відділ займає кілька поверхів. І от проблема в тому, що він, будучи уособленням білого бізнесу, в усім відомий клуб «білого бізнесу» не потрапляє зі всім нам зрозумілих причин. І дивлячись на поневіряння іншого свого друга, який теж є бюджетоутворювачем цілого району, на його виробничих майданчиках проводять виїзні галузеві конференції і захисти, я розумію, що той перший не такий вже й дурень. У того другого вже два роки одне завдання - втримати працівників. За останні пару місяців тричі були перевірки з ТЦК))). А, ще третій є - переносить виробництво в Грузію. Якщо в найближчі пару кварталів це шапіто не зупиниться, то той хто не виїде житиме в такій собі Монголії/ Киргизії, хіба що з чорноземом.

обставини змінюються і якщо ти не змінюєшся разом з ними то хто тобі винен? можна звісно впиратися і на коняці на роботу їздити... вам мабуть до амішей тоді...

 

22 хвилини тому, XL.pro сказав:

А ще добавте мільйони скалічених (фізично і морально), чиновників, корупціонерів ... і приймайте правильне для себе рішення.

 

справа в тому що глобально грошей менше не стає. просто вони у різних людей.

7 хвилин тому, vadimv сказав:

А інвалідний візок на чому везти?

це не ви його везли, а він вас вивіз

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, KUKUSHKA сказав:

а если денег не будут давать?

Чтобы совсем маловероятно, оставят буфер в виде Галиции.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, KUKUSHKA сказал:

краще вже Нова Зеландія.... або Австралія

чоловікам  там дуже дорого.

 

але якщо є піхва та більш-меньш  пристойний лук ,  так , там можна добре влаштуватися

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, vadimv сказав:

 

Я, м'яко кажучи, фігєю, коли читаю, як людей без рук чи ніг визнають придатними...

Придатним до чого?

У нас безрукий служить у військкоматі, водить на влк прозов.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, mastervovik сказав:

Я теж знаю, ворк моніторив)

Але 25 мені мало на сім'ю, с урахуванням, комуналка-їжа-і мінімальні потреби для дітей потрібно мінімум 40-50. Це щоб тільки існувати...

Там де платять такі гроші в армії я не піду, і здоров'я не дасть ні психіка, я все таки ссикун що не кажи.

А 25 я і тут заробити можу, тільки мені їх ні куди прикласти... З таким прибутком в цьому році ми вже продали і проїли авто дружини, вже почав брати в борг під залог своєї...

Мдаааа

Чесно кажучи,Вова, дуже жалюгідний пост ти викатив

 

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Бездомный сказав:

чоловікам  там дуже дорого.

 

але якщо є піхва - так , там можна добре влаштуватися

www.instagram.com/reel/C-F4sOGMJjo/?igsh=MXRob25tNmF1OGJrNQ==

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, mastervovik сказав:

Так мене і зараз не дістало, варіант виїзду не розглядаю, т.як без грошей я там не потрібен в загалі. Щоб виїджати потрібно хотяб десяточку для старту мать, а я скоро буду -10 мати на старті). Тцк мене не лякає, ні де не ховаюсь але готовий розглядати зсу тільки як повноцінну роботу з зарплатнею від 1000 умовних. Буду шукати де підробити, щось магазин в сезон принесе, зараз почав территорію для відпочинку здавати у себе на участку, а що робить? Крутимся як можемо)

Іди діловодом,наприклад,чи якимось логістом/техніком etc в бойову частину.

Посада для сцикунів,сидиш десь на відтяжці 10-20 км від лбз,отримуєш доплату 50 штук плюс оклад,що не так?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Юрий Киев сказал:

Мдаааа

Чесно кажучи,Вова, дуже жалюгідний пост ти викатив

 

зато чесно

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, KUKUSHKA сказав:

Народ, а в кого які прогнози по закінченню війни? Розумію що питання риторичне, але все ж..... я шось в останній час думаю шо нема цьому не кінця не краю, йолки вже 3 роки майже..... Друга світова 4 роки була....  Може хтось є тут з оптимистів, хто аргументовано заспокоїть, що війна в цьому році закінчиться :)))

Друга світова йшла з 39 по 45.

Грубо кажучи 6 років.

Корейська війна - 3 роки

В'єтнамська війна з 59 по 75 роки

Війна між Іраном та Іраком - з 80 по 88

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Немає сечі терпіти ці пекельні борошна" (с)

image.thumb.png.b75af5631a43962936e488258b184c5f.png

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Бездомный сказав:

але якщо є піхва та більш-меньш  пристойний лук ,  так , там можна добре влаштуватися

всюди ви бували, все ви бачили :)))

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Leon26 сказав:

Як там справы на аналпіаді..? Цикаво, богато кто вважає що це також не війна..?

x.com/i/statusе/1819159171746746432

При сучасному розвитку медицини,  піхву можуть зробити.

Змінено користувачем ozor
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, MaxS сказав:

всюди ви бували, все ви бачили :)))

Коли грошовий канал розтягнутий... )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Бездомный сказав:

зато чесно

Чесно,але жалюгідно

З іншого боку,почитати,що тут накатали навіть просто за сьогодні - так кацапи мабуть праві,які нах українці?

Вам,оцій тусовці сцикунів/кацапощелепних/всімневдоволених/вільнихгромадян/великихбізнесменів/хитровиєбаних не треба своя держава,ви недостойні мати свою державу,ви ***знашо в більшості.

Ну ,це таке написав

"зато чесно"(с)

 

  • Лайк 2
  • Дякую 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МаТраС сказал:

 

В ЗСУ кращі лікарі!

Але тут не вилікували

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, ozor сказав:

Придатним до чого?

У нас безрукий служить у військкоматі, водить на влк прозов.

 

Та й то, стовідсотково інвалід - має право на звільнення,але якимось чином домовився знайшов місце ,щоб служити далі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...