Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, Canton сказав:

Ламборджини

Имя - Ферруччо, фамилия - Ламборгини.

Чучело неграмотное...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Canton сказав:

То есть, блядь… Я если честно, немного в ахуе. То есть, последнее время я стабильно в ахуе, но вот от этой «общественной дискуссии», назовем это так, про налоги - я в ахуе особенно. 

Правильно ли я понимаю? Украинцы хотят выиграть войну, вернуть Крым, выйти на кордоны 1991 года - но при этом нихуя не платить налогов, отдавать по 20 тысяч евро за переправу через Тису, ставить блок-посты от ТЦК, бегать от бусиков, и годами не выходить из дома, чтобы не попасть в военкомат?
Страна, экономика которой разрушена практически полностью, которая полностью зависит от денег Запада - хлопает в ладоши любому популисту, который говорит, что налоги поднимать не надо - я все верно понимаю? 
А платит, воюет, покупает вооружение пусть кум Порошенко. 
Значит, зараз слухай…

Меня в схеме войны в Украине, как волонтера, сейчас быть вообще не должно. И тебя в схеме войны в Украине, как банкира, быть тоже вообще не должно. И налогов в Украине сейчас в принципе быть не должно. 
Потому что если страна ВЕДЕТ ВОЙНУ НА ВЫЖИВАНИЕ с превосходящим по всем параметрам противником - у нее вообще, блядь, не должно сейчас быть свободных денег! 

У неё должны быть продуктовые карточки. У неё должна быть трудовая повинность. У неё должно быть обязательное четырехчасовое собирание дронов после работы. У неё должны быть только облигации военного займа на руках - с обналичиванием в случае победы. У неё должны быть заморожены все вклады. 
Вы вообще сейчас не должны думать о повышении налогов - вы любую свободную копейку должны сами на оборону отдавать. 

Россия, страна, в которой вся таблица Менделеева и бабла вагон, повышает налоги, ключевую ставку и что там еще - но не таковы любители простых решений! Они защищают НАТО, нехай Столтенберг платит! Им не до налогов. 
Что. Вы. Блядь. Несете?

То, что в стране сейчас вообще еще есть свободные деньги - это чудо. Которое, с таким подходом, скоро закончится. Никто за Украину платить Украине не будет. 
Но по***. 

Евровидение, футбол, гонки на Ламборджини в Киеве, гонки на Мазерратти во Львове, Олимпиада, кто-то там первую медаль завоевал, в Африке два взода русских уркаганов завалили, в Карелии какой-то всратый поселок в полтора дома, который на карте хер кто видел, смыло, в Волгограде поезд врезался в Камаза - ура, даешь позитивные новости! Рашке ***ец. 
Два-три тижня. 

Блядь, вы так проиграете войну, вы понимаете это? Не поднимать налоги в воющей стране, которой скоро нечем будет платит армии - это как??

Год-полтора, и река экономической помощи Запада превратится в ручеек. 
Это-то вы хоть понимаете?

А. Бабченко

є такий корисний інструмент на форумі - "прихований текст". ну або запросіть його на форум щоб сам щось писав.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vadimv сказав:

Имя - Ферруччо, фамилия - Ламборгини.

Чучело неграмотное...

звучить як їжа та машина :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Українські захисники атакували кілька електропідстанцій у Курській області. Вони забезпечували функціонування залізниці.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Генеральний штаб Збройних сил України у Telegram.

За інформацією Генштабу, є інформація про роботу в Курській області систем протиповітряної оборони та вибухи в районах щонайменше чотирьох електропідстанцій.

"Як результат, фіксуються перебої з електропостачанням у Понировському, Курському та Солнцевському районах Курської області", - уточнює військове командування.

Операцію провели бійці Центру спеціальних операцій "А" Служби безпеки України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони.

www.rbc.ua/rus/news/genshtab-zsu-pidtverdiv-udari-elektropidstantsiyah-1722275283.html

зображення_2024-07-29_210447704.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мистецтво знеціненн

"Тієї миті, коли військовий починає говорити вголос про ту ж мобілізацію, він дізнається про себе багато нового. Що він виглядає підозріло охайно. Що він служить замполітом у тилу. Що взагалі-то його завдання – воювати, а не розповідати іншим, як жити.

Зрештою, усі герої загинули. Хто вижив – той не герой."(с)

www.pravda.com.ua/articles/2024/07/28/7467720/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

є такий корисний інструмент на форумі - "прихований текст". ну або запросіть його на форум щоб сам щось писав.

С планшета не удобно...а вставать к ноуту - лениво...у дедушки уже отбой

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, 7351 сказав:

Хто шукає тільки лайно -- завжди його знайде.

Співчуваю.

Успіхів!

Проблеми нашого війська і суспільства це лайно по вашому? Життя солдат, цивільних громадян це лайно? 

Собі співчувай. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Canton сказав:

Мистецтво знеціненн

"Тієї миті, коли військовий починає говорити вголос про ту ж мобілізацію, він дізнається про себе багато нового. Що він виглядає підозріло охайно. Що він служить замполітом у тилу. Що взагалі-то його завдання – воювати, а не розповідати іншим, як жити.

Зрештою, усі герої загинули. Хто вижив – той не герой."(с)

www.pravda.com.ua/articles/2024/07/28/7467720/

а до того як стати військовим він не знав що він нахєр нікому не потрібен? от якщо приставити до кожного цивільного військового для захисту, тоді цінність стане одразу зрозумілою. але цивільному пропонують самому стати військовим. а якщо всі одночасно стануть військовими, як дехто закликає, то кому і як вони будуть продавати свою потрібність? ні, так військовість не продати...

 

мені сьогодні знову попрацювати на благо вітчизняного приватного капіталу пропонували і як перевагу казали про захищений офіс в центрі з власним сховищем і трьома виходами. давно я так не сміявся. як тут взагалі можна жити якщо так ракет боятися? я ще розумію коли від жінки прилітає коли не чекаєш :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, loader сказав:

Проблеми нашого війська і суспільства це лайно по вашому? Життя солдат, цивільних громадян це лайно? 

Собі співчувай. 

Такі, як ти мріють зробити так, щоб ці проблеми відчувались ще болючіше.

Поки що не зрозуміло, як посіпака окупантів України, чи, як корисний ідіот.

Тяжко тобі в обох випадках...

Тримайся -- Україна Переможе!

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

як перевагу казали про захищений офіс в центрі з власним сховищем і трьома виходами.

Плюшки-пряники имеют тенденцию меняться 

Пайком еще не завлекали? Скоро будут...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Canton сказав:

Плюшки-пряники имеют тенденцию меняться 

Пайком еще не завлекали? Скоро будут...

ні, умови середні по ринку, що в принципі викликає довіру...

 

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будєтє податкі повишать і ущємлєніє мені дєлать.

Так я в заграніцу уєду.

Ви на кого попьорлі,я ФОП 2 групи!

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Будєтє податкі повишать і ущємлєніє мені дєлать.

Так я в заграніцу уєду.

Ви на кого попьорлі,я ФОП 2 групи!

"А если чего - свалим из страны"(С)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, 7351 сказав:

Такі, як ти мріють зробити так, щоб ці проблеми відчувались ще болючіше.

Поки що не зрозуміло, як посіпака окупантів України, чи, як корисний ідіот.

Тяжко тобі в обох випадках...

Тримайся -- Україна Переможе!

Прямо зараз роблю так щоб проблеми відчувались болючіше. Тут вгадав. 

Як корисний ідіот ага. 

Screenshot_20240729_214311.jpg

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, loader сказав:

Прямо зараз роблю так щоб проблеми відчувались болючіше. Тут вгадав. 

Як корисний ідіот ага. 

 

Ви б не сварилися краще. Якщо можна зраду постити, то й навпаки теж, для балансу.
А хто знає всю правду - той правильне напише, щоб ні в ту, ні в іншу сторону, а в точності відповідало правді.
Все буде тоді в середньому норм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, iiigolkin сказав:

Ви б не сварилися краще. Якщо можна зраду постити, то й навпаки теж, для балансу.
А хто знає всю правду - той правильне напише, щоб ні в ту, ні в іншу сторону, а в точності відповідало правді.
Все буде тоді в середньому норм.

Всієї правди не знає ніхто і ніколи -- так було і буде завжди.

Добрі справи не завжди робляться з доброю метою, хоч це і не робить добрі справи менш добрими...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, loader сказав:

Прямо зараз роблю так

Візьміть собі флюс людський. fluxe AQUILA TU4-NC 10cc - дозувати з шприца через голку просто бомбезно і розхід мінімальний.

Той безвідмивочний заводський флюс зараз розливають в Одесі. Якість просто бомба. Я на нього перейшов з if8300 (сильно дешевше і дозувати зручніше).

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, porterlv сказав:

Візьміть собі флюс людський.

В мене їх кілька під різні елементи. Запишу вашу пораду, але запас маю певний, не хочу витрачатися лишній раз. Воно ніби копійки, але на цю партію що на столі, 3 7ки і 2 10ки бомбера тільки акумів ще на 18-27к треба) 

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, porterlv сказав:

Візьміть собі флюс людський. fluxe AQUILA TU4-NC 10cc - дозувати з шприца через голку просто бомбезно і розхід мінімальний.

Той безвідмивочний заводський флюс зараз розливають в Одесі. Якість просто бомба. Я на нього перейшов з if8300 (сильно дешевше і дозувати зручніше).

Я б порадив ФБА-СП, після того як ми його вже використовуємо років 20-25, точно не пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, iiigolkin сказав:

Я б порадив ФБА-СП, після того як ми його вже використовуємо років 20-25, точно не пам'ятаю.

Тут скільки людей стільки варіантів. Я взяв ті що рекомендували на навчанні, потім докупив те що використовують колеги по цеху. Впринципі все працює норм, питання більше по зручності і підходу на різних елементах. Припій теж з флюсом. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Canton сказав:

Я уже выиграл - я не пью . От слова совсем...

А если последний раз пиво пил в Чехии, это считается?

Ну ни немножко настоящей бехеровки, ну грех же не выпить. По скидке 50%.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Evgenich сказав:

Хочеться топити за Україну, хай іде в армію, або волонтерить (тільки не заставляйте мене шукать пости 1,5 річної давності, де він пояснював чому не робить не те, не інше).

Ви знаєте, я не даю поради тим кого не помічаю, а юзер 7351 мені нецікавий як співрозмовник, нагадаю, що я його чи не першим «назвав ксероксом» і навіть ще й погризлись трохи, та повторюсь, мені нецікаві люди які постять щось без власного коменту і власної думки.

Доречі, саме за це і не поважаю пейсбук де люди тупо перепощують чужі думки, цитати і нічого від себе.

Але повернімося до нашого імярек, щоб була зрозуміла моя позиція.

Коли хтось з пересічних читачів заходить у цю тему то що ж він побачить на власні очі?

Оцю камарілью, що зранку до ночі зловживаючи прихильністю «надзіратєлєй» направо і наліво паплюжить діючу владу, нівелює здобутки і поливає брудом і матюками всіх незгодних з їхніми вкидами та відверто антиукраїнськими настроями і одного нехай і копірастера, але ж хороших новин, які підбадьорюють і дають якусь надію на світло у кінці тунелю.

То хто ж з них тут гнида? Ви точно всі притомні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...