Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Canton сказав:

Уникальная скотина...

Шота я не слыхал о бесплатном жилье в Буковеле для беженцев.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vinsol2009 сказав:

Де саме?

А де ні? 

Всі гарячі теми піднімаються коли вже пізно, або чисто для піару. Або взагалі ніяк. 

Наприклад фортифікації. В кінці 2022 багато хто ржав з кацапів, але мало хто казав що ми маємо будувати свої. В 2024 спохватились, але як? Чому бригади збирають на екскаватори у волонтерів? Це допустимо в 2024 році? Влада проїбала,опозиція також, мали голосувати інженерку, блокувати трибуни. Бо дуже добре що Петро купує за свої, але цього мало. 

Закриті кордони. Влаштовує всіх прикоритних. Рішають для своїх шлях, а ви раби - сидіть або йдіть воювати. Хоч один раз це піднімалося? 

Мобілізація. Тупі кацапи зрозуміли що народ масово став на лижі і замінив примус грошима, відкрив кордони. В нас вирішили затягувати гайки, очевидно не розуміючи наслідків. Де позиція ЄС і Петра? Їм все норм. Де їх позиція по масовому вилову людей на вулицях. Йшов на роботу, їхав кудись - бац на полігоні. Їх влаштовує. 

Демографія. Зелені вихваляються підтримкою біженців закордоном, навіть тут на форумі. Які умови для біженців в середині країни? Що ми зробили щоб повернути хоч частину? Влада не розуміє, що ті чоловіки у кого сімї вже 2+ роки не тут виїдуть рано чи пізно. Вочевидь опозиції це теж норм. 

Умови служби в армії. Там десятки питань. Починаючи від умов навчання, тупих заборон, вибору професії, переводів, термінів служби, забезпечення, виплат, лікування, безвісти зниклих, командирів і тп. Все це впливає і на мобілізацію і на демографію і на економіку - але нікому нема діла, йдемо на канікули. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, loader сказав:

А де ні? 

Всі гарячі теми піднімаються коли вже пізно, або чисто для піару. Або взагалі ніяк. 

Наприклад фортифікації. В кінці 2022 багато хто ржав з кацапів, але мало хто казав що ми маємо будувати свої. В 2024 спохватились, але як? Чому бригади збирають на екскаватори у волонтерів? Це допустимо в 2024 році? Влада проїбала,опозиція також, мали голосувати інженерку, блокувати трибуни. Бо дуже добре що Петро купує за свої, але цього мало. 

Закриті кордони. Влаштовує всіх прикоритних. Рішають для своїх шлях, а ви раби - сидіть або йдіть воювати. Хоч один раз це піднімалося? 

Мобілізація. Тупі кацапи зрозуміли що народ масово став на лижі і замінив примус грошима, відкрив кордони. В нас вирішили затягувати гайки, очевидно не розуміючи наслідків. Де позиція ЄС і Петра? Їм все норм. Де їх позиція по масовому вилову людей на вулицях. Йшов на роботу, їхав кудись - бац на полігоні. Їх влаштовує. 

Демографія. Зелені вихваляються підтримкою біженців закордоном, навіть тут на форумі. Які умови для біженців в середині країни? Що ми зробили щоб повернути хоч частину? Влада не розуміє, що ті чоловіки у кого сімї вже 2+ роки не тут виїдуть рано чи пізно. Вочевидь опозиції це теж норм. 

Умови служби в армії. Там десятки питань. Починаючи від умов навчання, тупих заборон, вибору професії, переводів, термінів служби, забезпечення, виплат, лікування, безвісти зниклих, командирів і тп. Все це впливає і на мобілізацію і на демографію і на економіку - але нікому нема діла, йдемо на канікули. 

Я щось не почув про Порошенка. Що він міг зробити в не зробив із своєю фракцією.

Постійно блокувати трибуну?

Коли вони вимагали гроші на армію та створення ТРО не на папері їх хтось послухав?

Політика це мистецтво можливого.

Пліснява будь що протягне через зраду разом із опзж.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, MaxS сказав:

Тобто з вашої логіки саме завдяки Зеленському мільйони українців перетинали кордон в 2022му? Тобто ***ло з кацапами не винні по вашому?

 

все правильно. не треба заперечувати факти. саме завдяки йому кацапи напали і далі все інше. виходить що саме він дав шанс мільйонам українців почати нове життя за кордоном з небаченою раніше підтримкою. все в житті врівноважується - і погане і хороше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, loader сказав:

Закриті кордони.

Як на це може повпливати ЄС?

Реально ніяк.

Військовий облік.

Закон прийняли за два роки, хоча усе можна було вирішити указам Президента за місяць. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Закон прийняли за два роки, хоча усе можна було вирішити указам Президента за місяць. 

А навіщо?

2-3 нєдєлі (с)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

саме він дав шанс мільйонам українців почати нове житт

А раніше не було можливості вивчити мову та влаштуватися на роботу?

У Чехії, якщо підійти до будь-якого будівництва  та привітатися українською, вам відповідатимуть українською. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вчора був скандал футбольний 

Спойлер

Шовковський висловив позицію Динамо щодо поїздки Партизана до москви

Наставник «Динамо» Олександр Шовковський перед першим матчем 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Партизана» на прес-конференції окремо висловився з приводу нещодавньої поїздки суперника до Москви, де команда зіграла в якомусь «братському турнірі».

– Доброго вечора. Не буду ходити довго навколо, а одразу з вашого дозволу зроблю невеличку заяву. Ми повністю підтримуємо закони УЄФА та принципи чесної гри й завжди ставимося з повагою до наших суперників, всіляко демонструючи це як на футбольному полі, так і до, під час та після матчів. Ви чудово знаєте, що в нашій країні вже третій рік йде війна. Щодня наші люди, діти гинуть під російськими ударами та ракетами. Наш клуб не відокремлює себе від народу України, постійно підтримуючи наших захисників та людей, які постраждали від російської агресії в цей непростий період. Футболісти під час виступів на євроарені намагаються підняти бойовий дух наших захисників та людей, які постраждали від її наслідків. Багато хто з них – давні шанувальники та фанати київського «Динамо».

Ми з величезним, м’яко кажучи, нерозумінням сприйняли поїздку ФК «Партизан» до Москви на товариський, «братський» турнір, де вони провели серію матчів проти місцевих клубів та висловлювали знаки солідарності з тими, хто веде проти нас агресивну, загарбницьку війну, окуповуючи наші землі, руйнуючи наші міста та села, вбиваючи та калічачи наших людей і дітей. Особливо зважаючи на чітке рішення УЄФА виключити російські клуби з усіх міжнародних змагань у Європі, яке було ухвалено негайно після початку повномасштабної агресії.

Ми спеціально не робили жодних публічних заяв з цього приводу, щоб не розпалювати ворожнечу перед матчем. Але враховуючи усі вищезгадані обставини, ми вимушені відмовитися від усіх офіційних заходів. Наша позиція базується виключно на діях ФК «Партизан» (Белград), який поїхав на цей турнір до країни, яка атакує та вбиває громадян нашої країни. Ми вважаємо ці дії недружніми стосовно нашого клубу і нашої країни.

Попри все мною сказане вище, команда повністю зосереджена на підготовці та має бажання проявити свої професійні якості, які ми прагнемо продемонструвати у грі з «Партизаном», повністю дотримуючись правил УЄФА, Fair play та чесної гри. Я прошу більше до цих питань не повертатися. На всі ваші питання, які можуть бути щодо цього, я відповідати не буду. Я відповім виключно на питання стосовно команди та її підготовки до цього матчу.

Футболісти Динамо не потисли гравцям Партизана руки перед матчем ЛЧ

 

У Партизані скандально відреагували на слова Шовковського

Генеральний директор клубу «Партизан» Мілош Вазура прокоментував слова головного тренера «Динамо» Олександра Шовковського

«Чим зумовлена така неспортивна поведінка? Наша країна не відмовилася від визнання територіальної цілісності цієї країни. Ми маємо поставити запитання: «Що Україна зробила щодо агресії НАТО проти нашої країни, що ми маємо робити і як на це відповідати?»

Чому хтось ставить себе на п'єдестал морального судді та судить по ньому про сербські справи та поведінку, а також без аргументів повчає нас? Чи вони колись засуджували цю агресію, чи дистанціювалися від скоєних проти нас злочинів?

Чому це розповсюджується на спортивні майданчики? Цьому не місце у спортивних змаганнях. Сербія послідовно тримається осторонь усіх військових конфліктів і наполегливо проповідує мир», – сказав Вазура.

 

 

До 6 банок істота   мовчала ,  сподівалася зробити  подарунок  оркам.. Тим більше . що ігнор - саме "партизану" а не сербам.

6:2

москаляку на гіллку ,  а серба - на вербу

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, loader сказав:

Де позиція ЄС і Петра? Їм все норм

Вся позиція у них на сайті, по всім проблемним питанням

Але позиція позицією але треба мати важелі, у першу чергу кількісні - там всього 27 чол, хай і не дурних - майже нуль в масштабах ради, навіть опзж було в півтора рази більше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Як на це може повпливати ЄС?

Реально ніяк.

Військовий облік.

Закон прийняли за два роки, хоча усе можна було вирішити указам Президента за місяць. 

 

Я давно не отслеживаю законодательные инициативы...не мое это...

Но вот то, что знаю ТОЧНО - 90% инициатив ЕС тупо кидаются в корзину, забив болт на законность этих процедур.

Т.е. реально - оппозиции сейчас нету в стране.

Надо называть вещи своими именами - власть в стране узурпирована абсолютно беспринципной группировкой гопнического типа... Это я еще очень мягко сказал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

А навіщо?

2-3 нєдєлі (с)

Там более что и в Омане с Патрушевым и завхоз с Козаком  обо всем заранее перетерли.  И даже нашего агента  после договорняка в Минске по приказу баклана в машине СБУ в центре Киева грохнули, чтоб не гавкал. А в Турции уже и документ состряпали  с хламидий.

И тут этот Джонсон влез не вовремя, всю игру поламал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

власть в стране узурпирована абсолютно беспринципной группировкой гопнического типа...

Це дуже зручно робити під час війни.

Про це навіть зелені кричали і срали цеглинами, коли Петро ввів ВП всього на місяць - начебто він це робить, щоб узурпувати владу. 

 

P.S. Ще кумедніше це виглядає, коли деякі довбні з того ж табору ставлять йому у провину, що він не ввів ВП на весь час АТО/ООС :pozor:

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Canton сказав:

Надо называть вещи своими именами - власть в стране узурпирована абсолютно беспринципной группировкой гопнического типа...

Бо розумні звалили, а свідомі в армії )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Canton сказал:

Я давно не отслеживаю законодательные инициативы...не мое это...

Но вот то, что знаю ТОЧНО - 90% инициатив ЕС тупо кидаются в корзину, забив болт на законность этих процедур.

Т.е. реально - оппозиции сейчас нету в стране.

Надо называть вещи своими именами - власть в стране узурпирована абсолютно беспринципной группировкой гопнического типа... Это я еще очень мягко сказал

казав кацапський воєнний злочинець - краще  б кацапощелепнеого  рота собі лайном замазав 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Дощ сказав:

Вся позиція у них на сайті, по всім проблемним питанням

Але позиція позицією але треба мати важелі, у першу чергу кількісні - там всього 27 чол, хай і не дурних - майже нуль в масштабах ради, навіть опзж було в півтора рази більше

Було і є. А артисти з ідеєю не моя війна зробили усе можливе для розколу опозиції , голосуйте і надалі за комікіа, співаків і телевізійних ведучих та інших блазнів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Я щось не почув про Порошенка. Що він міг зробити в не зробив із своєю фракцією.

 

Пропонувати рішення. Піарити рішення. Це ж очевидно. Не міг - ну то йде на***. Мені не подобається що в критичний момент вони відсижуються. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Canton сказав:

Я давно не отслеживаю законодательные инициативы...не мое это...

Но вот то, что знаю ТОЧНО - 90% инициатив ЕС тупо кидаются в корзину, забив болт на законность этих процедур.

Т.е. реально - оппозиции сейчас нету в стране.

Надо называть вещи своими именами - власть в стране узурпирована абсолютно беспринципной группировкой гопнического типа... Это я еще очень мягко сказал

Можно мальчика вывезти из Кривого рога, но как вывести кривой рог из мальчика?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, loader сказав:

Пропонувати рішення.

В корзину

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, loader сказав:

Піарити рішення.

Телеканалы закрыты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, loader сказав:

вони відсижуються. 

Это те, кто закупает для фронта на миллионы? Ну, ну, продолжайте в том же духе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Бездомный сказав:

рота собі лайном замазав

Ваш досвід не для усих прийнятний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

Було і є. А артисти з ідеєю не моя війна зробили усе можливе для розколу опозиції , голосуйте і надалі за комікіа, співаків і телевізійних ведучих та інших блазнів.

Якби не ці артисти то голоси б пішли не до ЄС, а до інших артистів і у них було б ще +20

Вакарчук до речі діяв по державницьки відмовившись від президентських перегонів, а після їх результатів не відмовившись від парламентських

Але що вам Вакарчук, краще на Харків і область подивіться - як зарядив так зарядив, в кращих традиціях 

Змінено користувачем Дощ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...