Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, Canton сказал:

Коли в Офісі президента тішать свої ілюзії та вірять в те, що Зеленський зможе налагодити стосунки з Трампом, то до них приходить реальність у вигляді дописа сина кандидата у президенти США, який нічого не викладає без погодження з батьком.

Для України це погано, але це реальність. (С)

 Трамп-юніор тролить Зеленського в тому, що нібито Зеля найуспішніший випрошувач грошей у американського народу (до речі ця мулька від самого Трампа).

А чи їм самим хоч приходило колись до голови, що Зеля ніколи не звертався за поміччю солдатами, а навпаки ЗСУ самі своїми силами мочать рашикив у товарних кількостях, чого американці уникають за всяку ціну, ще і прикладаючи до цього неймовірні зусилля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, kim chen lhoran сказав:

А чи їм самим хоч приходило колись до голови, що Зеля ніколи не звертався за поміччю солдатами

а з чого ви взяли що хтось взагалі комусь винен допомагати? і що ви знаєте про існуючи домовленості? хтось взяв підряд на виконання робіт і в кращих традиціях, відібравши паспорти, послав роботяг маслати за копійки. здогадайтеся хто отримав гроші, а хто потім буде шукати "бригадира" із зарплатою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Оконщик сказал:

конкурентка Трампа 

 Але Трампу більш до душі був конкурент на ім'я Джо, навіть хтось з політоглядачів пісав, що Трамп навіть прохав Байдена залишатись в перегонах. Харріс також являє не дуже щось із себе, по усій ймовірности її також замінять.

Змінено користувачем kim chen lhoran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, US7IGN сказал:

а з чого ви взяли що хтось взагалі комусь винен допомагати? і що ви знаєте про існуючи домовленості?

 Цеж політика і економіка разом - один блок програє, китайсько-російський виграє, і потім все може обернутись набагато більшими витратами. Звичайно Трамп цього може не розуміти, але військові аналітики такого не пропускають.

Змінено користувачем kim chen lhoran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, kim chen lhoran сказав:

але військові аналітики такого не пропускають.

ну то слово Кантону та Дощу!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, kim chen lhoran сказал:

 Але Трампу більш до душі був конкурент на ім'я Джо, навіть хтось з політоглядачів пісав, що Трамп навіть прохав Байдена залишатись в перегонах. Харріс також являє не дуже щось із себе, по усій ймовірности її також замінять.

до такой степени даже демократы коней на переправе менять не будут:)).

уже она и поведет демонов к проигрышу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Порошенко і сам обмочився далі нікуди. Я ж писав, що ще з 2005-ого знав, що Порошенко барига. А Портнов ще й помаранчевим був, коли у Юлі в"Батьківщині" керував юридичним департаментом її передвиборчого штабу. Що там Портнов. Я знаю одного політика, який "прєданно" служив Януковичу міністром економіки і торгівлі. Чи Янукович з його партією регіонів тоді ще не був проросійським і п'ятою колоною?

Це ви просто так застрибаєте з прямої відповіді, чи був Портнов посібником російських військових злочинців та окупантів, коли допомагав ОПі (це я так акуратно ще написав, щоб не називати конкретні прізвища, але ви  ж в курсі)  мочити политичного конкурента?

Просто цікава картина намальовується. Прибічник русні  Портнов, який при баризі ховався в рашці, після перемоги Зеленського спокійно повертається, добре почувається і співпрацює з владою в питанні дискредитації п'ятого.  І вас це тоді не засмучувало? 

При цьому  по заявам місцевих зелеботів Порошенко хотів здати Україну х**лу, а Зеленський - найвеличнийший  і самий проукраїнський Президент. Все вірно? 🙃

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Вячеслав63 сказав:

Порошенко і сам обмочився далі нікуди. Я ж писав, що ще з 2005-ого знав, що Порошенко барига. А Портнов ще й помаранчевим був, коли у Юлі в"Батьківщині" керував юридичним департаментом її передвиборчого штабу. Що там Портнов. Я знаю одного політика, який "прєданно" служив Януковичу міністром економіки і торгівлі. Чи Янукович з його партією регіонів тоді ще не був проросійським і п'ятою колоною?

Яке з воно ібонуте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Alvalk сказав:

це я так акуратно ще написав, щоб не називати конкретні прізвища,

"Портнов надає владі неоціненну послугу тим, що його руками зараз відбувається відновлення справедливості. Люди хочуть змін. Хочуть справедливості і якщо влада зараз не знаходить в собі сили цим займатися – то я дякую Андрія Портнова за його внесок у відновлення справедливості в Україні..

Нагадуємо, нещодавно спливла інформація, що чільниця ДБР Ірина Венедіктова комунікує з ексчиновником адміністрації Януковича Андрієм Портновим із питань розслідування справ, ініційованих Портновим проти Петра Порошенка. При цьому з адвокатом Порошенка щодо тих же самих справ Венедіктова зустрічатися відмовляється.

 

 

Питання, хто кого використовував, чи то був симбіоз?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Близько 3 ночі на 21 липня майор однієї із військових частин здійснив кілька пострілів із пістолета у 25-річного військовослужбовця прикордонної служби.

 

А кажуть людей на фронті не вистачає, брешуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Alvalk сказал:

При цьому  по заявам місцевих зелеботів Порошенко хотів здати Україну х**лу

Йа-йа, натюрлих...

А еще готовил смертельное убийство солнцеликого Бонивтика Бонезмиговича Хyйпиду

Чтобы потом съесть под соусом пармезан...

photo_2024-07-21_13-58-55.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...