Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

Ви так кажете, наче це щось пагане.

Це не я кажу, що погане - це Талєб каже, що погане.

У мене одне побажання до таких хитрозроблених:

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Оконщик сказав:

І мушу сказати, що ( може мені це здалося) останні місяці пішов відкат від укр мови. Я про Київ. Раніше  майже всюди в магазинах, чи кафе, говорили українською ( ну , скажем так,  намагалися). А зараз частіше почали використовувати рос мову.  Так от.

Понаєхів дофіга. В ірпені вже кажуть 20 тис, а в Києві то поготів, і ясно ж не зі Львова їдуть. Це не одного дня справа, але поїзд пішов, назад дороги нема

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Довбограй, обісрався, та не може заспокоїтись.

І знову анальна тематика 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, US7IGN сказав:

а в якому стані міліція, СБУ та населення? може треба все в комплексі оцінювати, а не висмикувати лише те що вигідно?

Може треба було місцевим царькам замість гудіти дати команду контрольованій ними на 200% місцевій поліції і СБУ пиз...ти місцевих сепарів та приїзжих? А не мститися за отримані пізд...ни на Майдані.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

Україна - багата країна. Просто коло бенефіціарів обмежене:)

Не смішіть.Сировинний придаток сумнівної якості.Якби була багата - тут уже б давно заробляв би гроші серйозний бізнес і не було б ніякої війни і близько.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Те саме і у Харкові помітив.

Тому що на патріотизмі, на "хайпі" люди перейшли ( як могли), надія що от от перемога і все таке...але  довго себе не буде людина змушувати.  Якщо років 40 людина розмовляючи рос мовою, то дуже складно перевчитися. Звичайно можна, але є нюанси...А якщо же й світла немає, ракети летять, партнери "занепокоєні" , та я  видно як "керівництво любить країну", то навіть ті хто себе перебудував, в мовному питанні , каже "да пішло воно все в...".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Бездомный сказал:

та я вам не забороняв нічого .

просто спитав . 

маєте право спілкуватися будь якою мовою .

просто й я не зобов'язаний вас читати .

не читайте. ви вільна людина.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Дощ сказал:

Понаєхів дофіга. В ірпені вже кажуть 20 тис, а в Києві то поготів, і ясно ж не зі Львова їдуть. Це не одного дня справа, але поїзд пішов, назад дороги нема

Життя покаже. Я впевнений, що після закінченні війни буде віткат назад в цьому питанні. Да я зараз в школі ( малий ходить в гарну школу яка має гарні місця по ЗНО) на уроках укр мовою, а потім 95% класу на російській. Контент на російській там де комп іграшки і т.д. Сперечатися не буду, але впевнений, що так і буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, XL.pro сказав:

У програмістів є вибір: жити тут або там (заробляючи значно більше мінімалки).  У мене такого вибору немає, тому і не продав нерухомість та не виїхав, і зараз не збираюся.

З однієї сторони це так у вашому випадку наприклад, з іншої - більшість людей що виїде знайде там точно не гірші умови, хоч не завжди аналогічні можливості. Це до того що вибір був у більшості, хоча і не такий простий технічно. Мені технічно взагалі нічого не коштувало виїхати, взяв ноут і все, це правда. 

Тиск держави напрягає і серед колег до 2024 року ніхто не звалював. А це всі люди які ні копійки з України не заробляють. А в 2024 почали сипатись. Виїзд однієї людини може легко дати до -60куе експорту, скільки це в результаті ВВП з усіма мультиплікаторами хай спеціалісти рахують. А через півроку виїде його сім'я. Хай ще дораховують. Чим сильніше гайки затиснуть - тим більше звалить одразу чи при першій нагоді. Дуже недолуга політика. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Оконщик сказал:

Да я зараз в школі ( малий ходить в гарну школу яка має гарні місця по ЗНО) на уроках укр мовою, а потім 95% класу на російській. 

Так это просто показатель того что дети не учатся на своей родном - русском - языке, и это неправильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...