Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

12 хвилин тому, Магирус сказав:

Це я вам кажу, як учасник подій. І Ютуб і побратими і журналісти. Не треба прикидатися та хапати мене за язика

Самі блокували, чи самі розблоковували?

Бачили паспорта всіх, хто блокував?

Знали всіх організаторів блокування?

Знали, хто здавав маршрути військових колон?

В ютубі тільки правда завжди? 

Ви завжди вірите ютубу?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, 7351 сказав:

Скільки відсотків

На весь Донецьк, здається, зібралося на проукраїнський мітинг близько 3000 осіб. Тому і результат був очевидний - вони отримали жорстких люлєй від колаборантів. Ще напишіть, що міліція аж ніяк не переходила на бік окупантів. Відсоток пора***те самі - можете на щьотах, можете в стовпчич або на калькуляторі

 

6 хвилин тому, 7351 сказав:

я не один раз бачив на власні очі -- вони створювали масовку

Це брехня, я не вірю вам - в цю гру можна грати вдвох

 

7 хвилин тому, 7351 сказав:

бо військові колони повинні переміщатись в супроводі поліції, коли немає військового стану

Одразу видно, що всю війну ви проседіли на дивані

 

8 хвилин тому, 7351 сказав:

Чи всі до єдиного мешканці ?

Звісно ні. І я про це ніде не писав і ви це знаєте. Тільки ви нагадуєте закомплексовавного підлітка, а згадування про зрадників у вас викликає якісь фантомні болі. Але це вже до фахівців-психологів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, MaxS сказав:

Добнбасенерго, Центренерго і т.д.  - багато подавали, але не всі живі вже.

Навіть генпрокурор подавав до суду щодо повернення державі акцій

значить погано подавали )

7 хвилин тому, vovova сказав:

Ну тоді подивіться на ютубі, де десятки тисяч мітингують у Донецьку за єдність України. Або вам ті 50 дебілів разом із вашим сусідом більше дають право судити про всіх мешканців.

саме так. кацапи бачать одну Фаріон і думають що вся Україна це нацисти які розмовляють тільки українською :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, vovova сказав:

судити про всіх мешканців

Ютуб дивіться самі. Де я писав про "всіх мешканців"? Чи ви інтелектуальний брат 7351 ?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, Магирус сказав:

Зупиняли українське військо мешканці Донецької області.

Тут не написано "окремі мешканці" -- це пряме звинувачування всіх мешканців Донецької області.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Магирус сказав:

На весь Донецьк, здається, зібралося на проукраїнський мітинг близько 3000 осіб. Тому і результат був очевидний - вони отримали жорстких люлєй від колаборантів. Ще напишіть, що міліція аж ніяк не переходила на бік окупантів.

на Майдан теж не всі прийшли. краще подивіться на те скільки людей виїхало зі сходу. але тут теж не зовсім зрозуміло. тих хто залишився на сході після 2014 назвали сєпарами, а тих хто залишився в Україні після 2022 - патріотами :lol:

ці подвійні стандарти такі подвійні 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Магирус сказав:

Це я вам кажу, як учасник подій. І Ютуб і побратими і журналісти. 

 

2 хвилини тому, Магирус сказав:

Ютуб дивіться самі. 

Це називається -- забрехався...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, 7351 сказав:

Тут не написано "окремі мешканці" -- це пряме звинувачування всіх мешканців Донецької області.

Ви спиртні напої не вживаєте? Якщо вживаєте - я зрозумію вашу поведінку. Здається я розумію, чого ви в ігнорі у користувачів і чого поступила пропозицуія зібрати 1000 гривень на ЗСУ з блокуванням вашого ніку

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

на Майдан теж не всі прийшли

Кияни ніколи не агітували за федералізацію. Кияни відстояли своє місто

 

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

скільки людей виїхало зі сходу

Люди завжди тікають від бойових дій

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

на Майдан теж не всі прийшли. краще подивіться на те скільки людей виїхало зі сходу. але тут теж не зовсім зрозуміло. тих хто залишився на сході після 2014 назвали сєпарами, а тих хто залишився в Україні після 2022 - патріотами :lol:

ці подвійні стандарти такі подвійні 

.Ці маніпулятори - такі маніпулятори. Патріоти залишилися після 2014-ого на Донбасі і отримали днр-івські, а потім російські паспорти. По ходу, найбільший форумний патріот - Потрошитель. Ще був Костянич, але того добре забанили. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Магирус сказал:

Де я писав про "всіх мешканців"?

Ну тоді й пишить "деякі мешканці", щоб не було двозначного сприйняття.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що було, як було ми про це щось приблизно знаєм, а як буде хоча за 2,3 місяці, чи за півроку хтось може сказати? Тут є троха трампістів, чи напівтрампістів, чи можна щось сказати за план Трампа по Україні в викладенні Б.Джонсона?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vovova сказав:

Ну тоді й пишить "деякі мешканці", щоб не було двозначного сприйняття.

Люди і так це розуміють. Тільки деякі ображені життям люди деякого регіону чомусь комплексують. Бо всі навкруги їм винні

Змінено користувачем Магирус
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Магирус сказав:

Ви спиртні напої не вживаєте? Якщо вживаєте - я зрозумію вашу поведінку. Здається я розумію, чого ви в ігнорі у користувачів і чого поступила пропозицуія зібрати 1000 гривень на ЗСУ з блокуванням вашого ніку

Аргументи, бачу, закінчились -- живіть з цим...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Магирус сказав:

Кияни ніколи не агітували за федералізацію. Кияни відстояли своє місто

 

коли і від кого? :lol:

2 хвилини тому, Магирус сказав:

Люди завжди тікають від бойових дій

поки що втекли тільки коти і інші програмісти. і явно не через бойові дії. :lol:

2 хвилини тому, kim chen lhoran сказав:

Що було, як було ми про це щось приблизно знаєм, а як буде хоча за 2,3 місяці, чи за півроку хтось може сказати? Тут є троха трампістів, чи напівтрампістів, чи можна щось сказати за план Трампа по Україні в викладенні Б.Джонсона?

можна напевно тільки сказати що і Трамп і Джонсон ніколи не гребували кацапьскими грошима. а як воно буде ніхто не знає.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Магирус сказал:

Люди і так це розуміють. Тільки ображені життям люди деякого регіону чомусь комплексують. Бо всі навкруги їм винні

Закінчуйте вживати, завтра на роботу.😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Ну, от бачите який патріотизм у команди "сивочолого". Такі вони, випускники московських університетів. Плітки про форумчан не треба розказувати, форумчани самі про себе все розказують в своїх постах. У вас, чомусь, як і в будь-якого порохобота, критика сивочолого сприймається, виключно, як підтримка діючої влади. Але, ви, мабуть, не прочитали пост товаріща Вінсола про мої політичні уподобання - "почитатель долбоебов-националтстов". Я давній прихильник "Свободи". Що ви маєте проти "Свободи"?

Я прочитав той ваш пост. Порохоботів не існує - це термін пропаганди. Я собі кумирів не роблю і знаю про помилки минулої влади, але пам'ятаю Україну при "баригах" і бачу країну зараз і тенденцію з перспективами на майбутнє

Так Клімкіна вигнали - він тут нікому нічого не винен. Вам точно, як і мені

Стосовно політичних партій - мені на них байдуже

PS. В першому турі топив за Кошулинського

  

9 хвилин тому, US7IGN сказав:

і явно не через бойові дії

Ну звісно, бойових дій в тилу немає. А ракети та Шахеди то примари. Так, не тільки від бойових дій - без електрики неможливо працювати

Змінено користувачем Магирус
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vovova сказав:

Ну тоді й пишить "деякі мешканці", щоб не було двозначного сприйняття.

Взагалі, що дивного в тому, що значна частина мешканців Донбасу підтримала рашу? Етнічних кацапів (понаєхавшіх та їх дітей, онуків) там було близько 40%. А ще "руськоязичні" манкурти. Чоловік двоюрідної сестри зі Сніжного (родився в Запоріжжі) розказував мені, коли приїжджав за українською пенсією в Полтаву, що сам хотів поїхати допомогти Гіркіну-Стрєлкову в Слов'янськ, надивившись рашитського ТБ.  І кількість прихильників раші, по його словам, була десь процентів 60. По цифрам все сходиться. А за Крим нічого і балакати. Там етнічних кацапів (понаєхавшіх) ще в 19-20 столітті було більше ніж вдвічі, порівняно з українцями. Імперія заселяла своїми громадянами завойовані території, п'яту колону ніхто не відміняв. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, vovova сказав:

 Афганістан згадайте.

Це Вам  по ютубу казали, чи вони Вам паспорти показували?

 

26 хвилин тому, vovova сказав:

Ну тоді подивіться на ютубі, де десятки тисяч мітингують у Донецьку за єдність України. Або вам ті 50 дебілів разом із вашим сусідом більше дають право судити про всіх мешканців.

Ви визначтесь - дивитись на ютубі чи ні🤣🤣🤣🤣.Поки існують дебіли в товарній кількості, які на чорне натягують біле- толку не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, vovova сказав:

Закінчуйте вживати, завтра на роботу.😁

Не вживаю. Після війни зав'язав. Хіба ща на свята трохи. Якщо б я вживав - ви би офігили від моїх дописів

Змінено користувачем Магирус
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Магирус сказав:

Так Клімкіна вигнали

хто його вигнав? як це?

4 хвилини тому, Магирус сказав:

Ну звісно, бойових дій в тилу немає. А ракети та Шахеди то примари. Так, не тільки від бойових дій - без електрики неможливо працювати

запитайте у тих хто виїхав не з окупованих/розвалених міст топ-5 причин для цього? на якому місці там будуть "бойові дії"?

ну навіть на цьому форумі хто поїхав саме через страх ракет чи шахедів? чому всі інші їх не бояться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Взагалі, що дивного в тому, що значна частина мешканців Донбасу підтримала рашу? Етнічних кацапів (понаєхавшіх та їх дітей, онуків) там було близько 40%. А ще "руськоязичні" манкурти. Чоловік двоюрідної сестри зі Сніжного (родився в Запоріжжі) розказував мені, коли приїжджав за українською пенсією в Полтаву, що сам хотів поїхати допомогти Гіркіну-Стрєлкову в Слов'янськ, надивившись рашитського ТБ.  І кількість прихильників раші, по його словам, була десь процентів 60. По цифрам все сходиться. А за Крим нічого і балакати. Там етнічних кацапів (понаєхавшіх) ще в 19-20 столітті було більше ніж вдвічі, порівняно з українцями. Імперія заселяла своїми громадянами завойовані території, п'яту колону ніхто не відміняв. 

та що там якесь сніжнянське бидло .

 

в нас тут прямо  перед очима  приклад цілком  добре  освіченого-заможного-успішного донецького спадкового  кдбіста/сбушника елітного спортсмена-банкіра-бізнесмена , та макиївського мусора-рейдера /київського  адвоката / успішного письменника , луганського  випускника Бауманки з червоним дипломом .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

та що там сніжнянське бидло .

 

в нас тут перед очима  приклад цілком заможнеого-успішного донецького спадкового  кдб/сбушника бізнесмена Потрошителя

Це якого ви так сцитеся кип'ятком після того як він сказав, що може посприяти вам і вашим синам потрапити в армію, після чого йому вліпили бан на цьому форумі?

Ну давайте, розкажіть, що Бездомний непричетний:)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Магирус сказал:

Але це вже до фахівців-психологів

Не нужно быть особым специалистом - обычный муфель-ссыкло. Ищет причины оправдать свою собственную чмошность в 14 году  - бежал из дома впереди собственного визга. Я бы понял - вывез семью, пошел в добробат или в партизаны...

Раз этого нет - муфель-ссыкло обыкновенное

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Магирус сказал:

поступила пропозицуія зібрати 1000 гривень на ЗСУ з блокуванням вашого ніку

Не-не-не! Пущай резвится...

Это живое напоминание, с каким дерьмом приходится рядом жить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...