Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

В Україну забагато інвестували щоб просто так кинути.

Це і є відповідь на питання "як все просрати" )

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

Обидва в ігнорі )))

Стратегія страуса? ))

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vadimv сказав:

Це і є відповідь на питання "як все просрати" )

Стратегія страуса? ))

Антиспам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Canton сказав:

Нарукавный дублирующий патч располагается на левом рукаве ближе к плечу

i5358405-a930f67343c7e6ea560e7a89326b20ee.jpg

Це зараз, а не 50 років по тому

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Магирус сказав:

Вітчизняна для тих українців, які українське військо зупиняли під Краматорськом в 2014-му? Серйозно? ))

Ви заперечуєте окупацію частини України військами росії з 2014 року?

Для вас українці це тільки колаборанти окупантів України?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Магирус сказав:

А я взагалі про війну не слухаю і не хочу слухати, як і дивитися кіно. Про будь-яку війну. Можливо ви колись це зрозумієте

Ви зараз читаєте та пишете в темі, яка тільки про війну в Україні у будь яких аспектах цієї війни.

Тобто, про "мишей, які їли кактус" не чули?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, 7351 сказав:

Ви заперечуєте окупацію частини України військами росії з 2014 року?


Зупиняли українське військо мешканці Донецької області. Мабуть вони заперечували, що прийшов окупант

А ще деякі люди вже під час часткової окупації казали, що "Нужно максимально шатать власть в Киеве". І призвище одного з цих починається на літеру "З"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, 7351 сказав:

Ви зараз читаєте та пишете

Але тут немає музики та відео (рідкі відео я ігнорую). Здається я чітко написав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Магирус сказал:

Зупиняли українське військо мешканці Донецької області.

Луганской тоже...

Я был под Станицей Луганской во время выгрузки эшелона. Криком кричал, что надо просто мотать на гусеницы...

На меня как на идиота армейцы смотрели, а потом просто прогнали нах...не при делах я был...

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, loader сказав:

Те що зараз використовуючи ці криві структури, влк, тцк намагаються всіх загнати - це великий косяк. Держава більше втрачає

Саме так. І саме головне - якщо у умовного мешканця Бахмуту або Лисичанська немає бажання визволяти своє місто, то у умовного мешканця Вінниці чи Житомира тим більше не буде. І з цим ніхто нічого не зробить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Canton сказав:

Луганской тоже

Так. Просто той епізод під Крамахою найбільш відомий. В Дебальцево населення в переважній більшості нас теж ненавиділо. Це як медсестра, коли місто залишилося без інфраструктури і трупи на вулицях валялися, вона приходила до нас і ми давали ій дрова та їжу. А потім, як ми залишили місто - так вона інтерв'ю на "дирівському" каналі давала і розповідала про "фошиздов" та "каратєлєй". То у мене виникає логічне питання в глибині душі: нафіга мені, киянину, це все потрібно

  

12 хвилин тому, Canton сказав:

Криком кричал, что надо просто мотать на гусеницы

Та з пушки 2А42 БМП-2 дати чергу над головами - всі б розбіглися одразу

Змінено користувачем Магирус
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Магирус сказав:

Саме так. І саме головне - якщо у умовного мешканця Бахмуту або Лисичанська немає бажання визволяти своє місто, то у умовного мешканця Вінниці чи Житомира тим більше не буде. І з цим ніхто нічого не зробить

це вже вторинне. спочатку вони обирають владу яку вони обирають. все інше наслідки. ті хто їдуть з України в першу чергу їдуть від її наріду...

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, US7IGN сказав:

Вибір є завжди. Але наприклад бути таксистом в Польщі не так цікаво як юристом в Україні. В Україну забагато інвестували щоб просто так кинути.

Ще цікавіше бути юристом в окопі:)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, US7IGN сказал:

В Україну забагато інвестували щоб просто так кинути.

 Афганістан згадайте.

11 минут назад, Магирус сказал:

Зупиняли українське військо мешканці Донецької області. Мабуть вони заперечували, що прийшов окупант

Це Вам  по ютубу казали, чи вони Вам паспорти показували?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Магирус сказал:

Так. Просто той епізод під Крамахою найбільш відомий. В Дебальцево населення в переважній більшості нас теж ненавиділо. Це як медсестра, коли місто залишилося без інфраструктури і трупи на вулицях валялися, вона приходила до нас і ми давали ій дрова та їжу. А потім, як ми залишили місто - так вона інтерв'ю на "дирівському" каналі давала і розповідала про "фошиздов" та "каратєлєй". То у мене виникає логічне питання в глибині душі: нафіга мені, киянину, це все потрібно

  

Та з пушки 2А42 БМП-2 дати чергу над головами - всі б розбіглися одразу

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, vovova сказав:

 

Це Вам  по ютубу казали, чи вони Вам паспорти показували?

Мій родич з під Луганська зупиняв.Він українець і громадянин України.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vadimv сказав:

Цікаво, а як називають тих, кому 10 років пишеш про те, що потрібно їхати, вони весь цей час вважають тебе сільським дурачком і розказують шо ти неправий і як тут класно жити, а потім за місяць переобуваються і їдуть )

Просто шифрувалися і тихенько 10 років збирали котлету на Шлях

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, vovova сказав:

Афганістан згадайте.

він виконав своє як місце протистояння з совком. згадайте які цілі штатів там взагалі були?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Canton сказав:

 

Я хрєнєю.. Почитав тему трохи:

"... врємєнная окупаціонная власть..."
"... окупанти с Майдана..."
"... вихад в фєдєралізаціі..."

Ну нічого - зате зараз демократична влада і вільний виїзд за кордон. І ці люди називають вас зрадником

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, vovova сказав:

Це Вам  по ютубу казали, чи вони Вам паспорти показували?

Це я вам кажу, як учасник подій. І Ютуб і побратими і журналісти. Не треба прикидатися та хапати мене за язика

Змінено користувачем Магирус
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

ви вже заяву про злочин до правоохоронних органів подали?

Добнбасенерго, Центренерго і т.д.  - багато подавали, але не всі живі вже.

Навіть генпрокурор подавав до суду щодо повернення державі акцій

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Магирус сказав:

Зупиняли українське військо мешканці Донецької області.

Скільки відсотків, чи тисячних відсотка від 4 343 900 осіб Донецької області, щось зупиняли у 2014 році?

Чи всі до єдиного мешканці ? -- чи це брехня рашапропаганди?:

Давайте точні цифри вироків українських судів по цих фактах, якщо вони були саме з участю українців, а не росіян, завезених в Україну.

Десятки автобусів з мешканцями ростовської області в центрі Донецька, в 2014 році я не один раз бачив на власні очі -- вони створювали масовку на антиукраїнських мітінгах.

Також дайте посилання хоч на одну справу по умисному порушенню статей Уставу ЗСУ по супроводу військових колон у мирний час -- бо військові колони повинні переміщатись в супроводі поліції, коли немає військового стану.

Звісно ви посилання надати не зможете, бо не було карних справ, бо не було блокування саме українцями -- була тільки рашапропаганда...

 

зображення_2024-07-21_122233732.png

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, XL.pro сказав:

Знаєте, є у мене знайомі, коли бізнес процвітав, то все було чудово: і люди класні, і пучок петрушки 10 грн.

Коли ж через війну бізнес перестав приносити дохід, а жити хочеться з тим комфортом, що і раніше, то виявляється, що у нас все не так: і населення дегенеративне, і петрушка по 20 грн не в радість.

Веду до того, що точка зору визначається місцем сидіння і все дуже суб'єктивно.

таким і базилік по 2 євро за нучок  в Лугано потім не в радість

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Бублик сказал:

Мій родич з під Луганська зупиняв.Він українець і громадянин України.

3 минуты назад, Магирус сказал:

Це я вам кажу, як учасник подій. І Ютуб і побратими і журналісти.

Ну тоді подивіться на ютубі, де десятки тисяч мітингують у Донецьку за єдність України. Або вам ті 50 дебілів разом із вашим сусідом більше дають право судити про всіх мешканців.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Магирус сказав:

Ви такі всі тут обізнані - про кожного все знаєте. Я плітки не збираю. Ну звісно - "слугі" та їх прихильники - бєссєрєбрянікі. Робін Гуди 

А стосовно Ахмєтова - порівнювати Лану Зєркаль або Клімкіна з Ахмєтовим.. Тепер я розумію, чому Павло Клімкін поїхав з країни. Як він сам сказав в інтерв'ю: "Я тепер насолоджуюся життям і викладаю в європейських університетах". І правильно зробив 

Ну, от бачите який патріотизм у команди "сивочолого". Такі вони, випускники московських університетів. Плітки про форумчан не треба розказувати, форумчани самі про себе все розказують в своїх постах. У вас, чомусь, як і в будь-якого порохобота, критика сивочолого сприймається, виключно, як підтримка діючої влади. Але, ви, мабуть, не прочитали пост товаріща Вінсола про мої політичні уподобання - "почитатель долбоебов-националтстов". Я давній прихильник "Свободи". Що ви маєте проти "Свободи"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...