Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, karbo сказав:

Розкажи нам 

кпрс для кар єри це як по твойому?  
коли в райвідділі була вакансія офіцера, а в мене тоді освіта позволяла,то мій дід .повага йому велика за його слова...сказав: синок,якщо підеш,то я з тобою здороватись не буду...
шо скажеш?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, МаТраС сказав:

хер ви прибрали)) книжка може кому і цікава.не видаляйте. але поважайте людей зі смартфонами... можна ж зробити ссилку з назвою книжки

Я не бачу посилання - я гадав, що його вже давно немає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Магирус сказав:

Так наче прибрав - я нічого не бачу

ви ,мабуть реально динозавр. я ж ради вас картинку -інструкцію зробив)) видаліть все. напишіть: книжка про дебальцево. потім мишкою виділіть  і по моїй стрільці ссилку. все бля АЛІЛУЯ

Змінено користувачем МаТраС
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, МаТраС сказав:

ви ,мабуть реально динозавр. я ж ради вас картинку -інструкцію зробив)) видаліть все. напишіть: книжка про дебальцево. потім мишкою виділіть  і по моїй стрільці ссилку. все бля АЛІЛУЯ

Я на форумах рідко буваю, все в голові тримати не можливо. Да і не потрібно. Все, зробив - вибачте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, МаТраС сказал:

кпрс для кар єри це як по твойому?  

Для того часу нормально. Без цього ніяк 

 

Дисидентів на весь радянський союз було десять штук.

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Магирус сказав:

Я на форумах рідко буваю, все в голові тримати не можливо. Да і не потрібно. Все, зробив - вибачте

ви ,видалили. я цього не просив. я поважаю те,що Ви там пережили. і думаю,якщо воно в Вашому підписі було, то це немаловажно. напишіть мені в приват. я постараюсь якось доступніше це прояснити...вибачте,що заставив вас на ці дії,але реально на смарті тільки ваш підпис ,як карма якась ))дуже широкий

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, karbo сказав:

Для того часу нормально. Без цього ніяк 

хер. я ще тоді пісюн був. 82 року я. але ніяк- не відмазка. є в мене знайомі,які пропетляли. живуть щастливо, з чистою совістью

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, karbo сказав:

Для того часу нормально. Без цього ніяк 

ну , а про її загони шо.? теж все норм??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, МаТраС сказав:

ви ,видалили. я цього не просив. я поважаю те,що Ви там пережили. і думаю,якщо воно в Вашому підписі було, то це немаловажно. напишіть мені в приват. я постараюсь якось доступніше це прояснити...вибачте,що заставив вас на ці дії,але реально на смарті тільки ваш підпис ,як карма якась ))дуже широкий

Як каже мій друг - у кожного покоління своя війна. Мається на увазі на фоні великої війни це вже не актуально (як на мене). Да і не можливо все життя жити минулими заслугами. Та все добре

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

хер. я ще тоді пісюн був. 82 року я. але ніяк- не відмазка. є в мене знайомі,які пропетляли. живуть щастливо, з чистою совістью

Чорновіл В'ячеслав комсоргом був, українські сайти це замовчують 

 

І його теж вбили 

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Магирус сказав:

Як каже мій друг - у кожного покоління своя війна. Мається на увазі на фоні великої війни це вже не актуально (як на мене). Да і не можливо все життя жити минулими заслугами. Та все добре

це ВАш вибір. вибачте,але я дійсно не хотів видалення. лиш ,зробити копактно в двох словах...
а минулим жити,то да...варишся,як дурень. я так теж трохи жив. тоді нічого не досягав...

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, МаТраС сказал:

ну , а про її загони шо.? теж все норм??

Є собаки які гавкають гучніше за інших Вона з типу тих була. Фігурально висловлюючись.

Не подобається не слухай таких.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, karbo сказав:

Чорновіл В'ячеслав комсоргом був, українські сайти це замовчують 

 

І його теж вбили 

ок. є таке поняття,як час,місце,обставини..але Чорновіл і так не заганявся перед смертью

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, karbo сказав:

Є собаки які гавкають гучніше за інших Вона з типу тих була. Фігурально висловлюючись.

Не подобається не слухай таких.

я лиш міг сказати,що не дай Бог я доживу до такого маразму

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, МаТраС сказал:

ок. є таке поняття,як час,місце,обставини..але Чорновіл і так не заганявся перед смертью

Такий вже типаж характеру у неї був. І з цим нічого не зробиш. Хіба що вбити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Дощ сказав:

Ви певно також в економіку не дуже

Охоронна фірма - бере з вашого бюджету чи як?

Ті, хто приносять додану вартість - не беруть за визначенням.

Армія, силовики - інша категорія 

Але є й ті, хто дійсно беруть - подумайте хто такі

Ну таке, бо моя хвірма приносить мені шестизначну суму в  долларах. І шо? Ти шо, сраний щур в штабі думаєш, шо тобі зп з воздуха платять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Дощ сказав:

Ви певно також в економіку не дуже

Охоронна фірма - бере з вашого бюджету чи як?

Ті, хто приносять додану вартість - не беруть за визначенням.

Армія, силовики - інша категорія 

Але є й ті, хто дійсно беруть - подумайте хто такі

Ну таке, бо моя хвірма приносить мені шестизначну суму в  долларах. І шо? Ти шо, сраний щур в штабі думаєш, шо тобі зп з воздуха платять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, karbo сказав:

Такий вже типаж характеру у неї був. І з цим нічого не зробиш. Хіба що вбити...

її вбивати особого сенсу то й не було. я ,вибачте не експерт  по цим справам) ну бабця топила по чорному. ..колись толково. на кінці по чорному. ми з Вами не знаємо,що теж будемо гнати ,років так в 69))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Ну таке, бо моя хвірма приносить мені шестизначну суму в  долларах. І шо? Ти шо, сраний щур в штабі думаєш, шо тобі зп з воздуха платять?

діМООООООНННН)) сто лєт.де ти пропав?)

Змінено користувачем МаТраС
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, МаТраС сказав:

діМООООООНННН)) сто лєт.де ти пропав?)

Врємнно в Україну приїхав, нада діла якісь порішать:) І потом нахєр з цієї богом обраної країни
:) І вам совєтую:)

 

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, karbo сказав:

Чорновіл В'ячеслав комсоргом був, українські сайти це замовчують 

 

І його теж вбили 

не розумію,чого мої повідомлення пропадають(
так от, повторюсь: була вакансія в нашому райвідділі офіцерська. в мене освіта позволяла її займати. прийшов я до діда. він ,в свій час поважною людиною був в нашій провінції.дід сказав так: підеш, зі мною більше не поздороваєшся...питання є? чи мені все таки для кар єри треба було ломонутись туди для старту а?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Врємнно в Україну приїхав, нада діла якісь порішать:) І потом нахєр з цієї богом обраної країни
:) 

радий за тебе. вдачно профорсувати тису чи шо?))в мене знайомий 12 км по горам і вже в польщі. а ми все тут на щось надіємось))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, МаТраС сказав:

радий за тебе. вдачно профорсувати тису чи шо?))в мене знайомий 12 км по горам і вже в польщі. а ми все тут на щось надіємось))

Нє, в мене все виключно законно і оіційно. Білі люди Тису не штурмують:) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, МаТраС сказал:

не розумію,чого мої повідомлення пропадають(
так от, повторюсь: була вакансія в нашому райвідділі офіцерська. в мене освіта позволяла її займати. прийшов я до діда. він ,в свій час поважною людиною був в нашій провінції.дід сказав так: підеш, зі мною більше не поздороваєшся...питання є? чи мені все таки для кар єри треба було ломонутись туди для старту а?)

На той час це був чуть не єдиний спосіб отримати посаду, квартиру чи новий трактор в колгоспі 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, murava сказал:

Та все у нього нормально - він каже про "гарячу стадію". В тут як на його виборах - кожен в голові намалював своє.

А що це таке - він і сам не знає. Може ж бути гаряча, тепла, холодна, ледь тепла, ледь холодна...

Суть не в стадіях, а суть в тому коли закінчиться сама війна і ми повернемось до мирного життя.

А фішечка в тому, що тут так можна грати в термінологію, коли може настати по паперам самий холодний мир, а армія збільшиться втричі, дембеля не передбачатиметься і піздінг грошей не припинятиметься ні на хвилину.

якесь перемир'я чи заморозка буде з великою ймовірністю.
Цікаво на яких умовах, і яким чином зелібоби аля 7351 будуть нас переконувати, що цей договорнячок краще, ніж "заморожена війна порошенка, яку він обіцяв закінчити і від якої ми всі вже втомились"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...