Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, US7IGN сказав:

як і всюди мабуть. я в Одесі часто бував, чудове місто! хоча основне враження було від колеги з Одеси. я такої любові до рідного міста та жінки-одеситки ні до ні після не зустрічав.

а ржаки там які. ми перший раз в 2010 приїхали з другом. я тільки перший раз розвівся. і тут вночі на автолюксі прикатили. підійшли в перший кіоск і познайомились з місцевими. проржали всю ніч і потім ще тусувались,сміялись всю відпустку. я й забув про прозлучення))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, US7IGN сказав:

якщо не знати чому в Україні дупа навіть порівняно з Польщею

Я в курсі чому

 

9 хвилин тому, US7IGN сказав:

над чим працювати треба?

Мені виключно над собою: іноземна мова, вища освіта, додатковий софт для моєї професії тощо

 

10 хвилин тому, US7IGN сказав:

їм не доводиться воювати з парашкою.

Тому що там немає Юзівського родовища газу, яке саме і пролягає там, де іде війна. А також для кремлівських маразматиків Київ - це сакральна ціль. Враховуючи кількість ракет, яку за один залп випускає русня - Естонія довго не протримається

 

13 хвилин тому, US7IGN сказав:

і обрали НАТО

Яке НАТО в країні, яка в президенти обирає безграмотну людину з кримінальним минулим

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, МаТраС сказав:

я й забув про прозлучення))

Треба було одразу одружитися знову ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Alvalk сказал:

Та бачу, які є.  Один тут буває інколи, інший взагалі не буває, зато п*здять про Одесу, як дихають :pozor:🤡

Мені достатньо ютубу і спілкування з ватником на роботі щоби висновки робити 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, karbo сказал:

Мені достатньо ютубу і спілкування з ватником на роботі щоби висновки робити 

:pozor::pozor::pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Магирус сказав:

Ну і якщо працювати "на агресора" - то це там, де мільйонна аудиторія, а не будівельний форум і політична тема, де спілкуються 15-20 осіб

image.thumb.png.70766592d0facc6dfbf2894f0269887e.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, US7IGN сказав:

порівняння - один з головних інструментів аналізу. якщо не знати чому в Україні дупа навіть порівняно з Польщею, то як знати над чим працювати треба? я бачу прямий зв'язок між тим що поляки, литовці, латвійці та естонці не розмовляли кацапською і обрали НАТО з тим що їм не доводиться воювати з парашкою.

польша не входила в союз.може їм трохи легше було ? ніж остальним,а особливо нам с флотом в криму?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Магирус сказав:

Треба було одразу одружитися знову ))

я одружився років через 5))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, МаТраС сказав:

польша не входила в союз.може їм трохи легше було ? ніж остальним,а особливо нам с флотом в криму?

Почитайте хто такий Лех Валенса хоча б )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, МаТраС сказав:

польша не входила в союз.може їм трохи легше було ? ніж остальним,а особливо нам с флотом в криму?

В Естонії і Латвії теж був флот, але їм якось вдалося його випхати підсрачниками.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

Почитайте хто такий Лех Валенса хоча б )))

трохи почитав в вікі. завтра в обід ще раз почитаю)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, МаТраС сказав:

вам не складно цю операцію зробити,бо я вже тричі на вашу книжку на телефоні клікнув. чи ви там 15 копійок за клік заробляєте?)))
 

Безымянный.jpg

Дякую, я шукав, де прибрати. Наче прибрав - так мені здалося. Зараз зроблю. Воно вже нікому не потрібно і не актуально

Наче розібрався і видалив

Змінено користувачем Магирус
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Бублик сказал:

Не фантазуйте.Не спілкуються вони татарською.Тільки російською.

Ну, вот вики - "Татарский язык является вторым по распространённости и по количеству говорящих национальным языком в России[7]." - https://ru.wikipedia.org/wiki/Татарский_язык А так это был просто пример, можно взять любой другой пример, ну там когда Германия напала на Австрию - немецкий язык был языком оккупантов или защищающихся и т.п. Мысль в том что язык ни кому не принадлежит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, katso сказав:

ну там когда Германия напала на Австрию - немецкий язык был языком оккупантов

Саме про це і писав сьогодні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну і про Фаріон. хер з ним,про покійників херово не кажуть, але у вік калі юга можна все. повага за труди їй,дійсно був вклад,але:
фільм Бєй в кость: Слышал такое выражение, если мужик построил тысячу мостов и сосал один член то мир запомнит его не великим строителем, а членососом

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, katso сказав:

язык ни кому не принадлежит.

Он-то может и не принадлежит, но некоторые ... используют его в качестве оружия против других.

Кстати, "никому" пишется слитно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Магирус сказав:

Дякую, я шукав, де прибрати. Наче прибрав - так мені здалося. Зараз зроблю. Воно вже нікому не потрібно і не актуально

Наче розібрався і видалив

хер ви прибрали)) книжка може кому і цікава.не видаляйте. але поважайте людей зі смартфонами... можна ж зробити ссилку з назвою книжки

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, МаТраС сказал:

ну і про Фаріон. хер з ним,про покійників херово не кажуть, але у вік калі юга можна все. повага за труди їй,дійсно був вклад,але:
фільм Бєй в кость: Слышал такое выражение, если мужик построил тысячу мостов и сосал один член то мир запомнит его не великим строителем, а членососом

Ти щойно відсмоктав в кацапів 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, karbo сказав:

Ти щойно відсмоктав в кацапів 

пішов на *** клоун .вивчи всю її біографію і загони. і я не сказав,що вона толкового не зробила. зробила багато...але.. а ти чмо тільки поверхнево читаєш

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Магирус сказав:

Саме про це і писав сьогодні

ніхто ж не заперечує щоб кацапи вчили українську :flag1:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, katso сказав:

Ну, вот вики - "Татарский язык является вторым по распространённости и по количеству говорящих национальным языком в России[7]." - https://ru.wikipedia.org/wiki/Татарский_язык А так это был просто пример, можно взять любой другой пример, ну там когда Германия напала на Австрию - немецкий язык был языком оккупантов или защищающихся и т.п. Мысль в том что язык ни кому не принадлежит.

Які ж ви, вошнонарєчні - кумедні🤣🤣🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, 7351 сказав:

image.thumb.png.70766592d0facc6dfbf2894f0269887e.png

Зайшли, почитали пару сторінок по приколу і вийшли. Це будівельний форум. Народ зараз сидить на Тєлєгє. Тим більше в порівнянні з Арєстовічєм - Кантон просто немовля. І знову таки - нічого в його постах я не бачу. Бачу тільки те, що він має точку зору відмінну від вашої і все

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Магирус сказав:

Зайшли, почитали пару сторінок по приколу і вийшли. Це будівельний форум. Народ зараз сидить на Тєлєгє. Тим більше в порівнянні з Арєстовічєм - Кантон просто немовля. І знову таки - нічого в його постах я не бачу. Бачу тільки те, що він має точку зору відмінну від вашої і все

ви зі ссилкою розберіться) товариш бувший рятувальник))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, МаТраС сказав:

ви зі ссилкою розберіться) товариш бувший рятувальник))

Так наче прибрав - я нічого не бачу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...