Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

Подивившись це інтерв'ю, я б не розглядав тільки москальський слід

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, US7IGN сказав:

поясність як жертві допоможе смерть нападника? відновлення справедливості це коли у вас забрали корову і повернули корову з телям як компенсацією. скільки вбитих дозволить воскресити мертвих? кацапів вбитих чи полонених навіть на органи не розбирають. про яке відновлення мова?

Мертвий нападник не зробить нову жертву. Це дуже просто. 

Тому не ускладнюйте. Прийшов вбивати - має бути вбитий. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Вячеслав63 сказав:

 

Також впевнений кацапи вбили, без варіантів. Другої Фаріон у нас і близько немає

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, kim chen lhoran сказав:

Поки що немає іншого метода як розпочати ведення бойових дій проти нападника. Колись можна ще було звернутись до ООН, але зараз це марна справа,  тому що генсек Гутєреш діє заодно з агресором.

що дає вам підстави категорично заявляти про те що чогось не існує? як ваше незнання про щось підтверджує його не існування?

33 хвилини тому, Магирус сказав:

Та це зрозуміло.. Нажаль ((

далеко не всім зрозуміло. більшість живе в бульбашці з ура-патріотизмом та "кордонами 1991"

вони мабуть ще не знають що потужний вже потужно на 180 розвернувся в польоті :lol:

edition.cnn.com/2024/07/20/europe/ukraine-zelensky-uncertainty-russia-negotiations-intl/index.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Дощ сказав:

Також впевнений кацапи вбили, без варіантів. Другої Фаріон у нас і близько немає

тобто ви вважаєте що зелена шмаркля це кацапи? вас не харить під їх керівництвом і за них воювати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Бублик сказав:

️Зеленський зателефонував Трампу та поділився з українцями записом розмови

Потужно 💪🏻

 

мені пофіг на зе, але ж таке гімно  image.gif.77175389639cba8062ccf163d46cbfbd.gif
 

Зокрема, Трамп під час розмови у п'ятницю пообіцяв принести мир та покласти край війні в Україні.

"Сьогодні у нас із президентом України Зеленським відбулася дуже хороша телефонна розмова. Він привітав мене з успішним проведенням національного з'їзду Республіканської партії та з тим, що я став кандидатом від партії на пост президента США", - заявив він.

При цьому Трамп засудив мерзенну спробу вбивства минулої суботи і зазначив, що американський народ об'єднується.

"Ціную, що президент Зеленський зв'язався зі мною, тому що як наступний президент США я принесу мир у всьому світі і покладу край війні, яка забрала так багато життів, спустошила незліченну кількість невинних сімей", - наголосив кандидату в президенти США.

Цього досить аби зрозуміти правдивість усіх ваших вкидів і чиї наративи тягне сюди ваше кодло на чолі з Кантоном. Ж-) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Дощ сказав:

Також впевнений кацапи вбили, без варіантів. Другої Фаріон у нас і близько немає

стерненко з корчинського приклад бере,як ляпати на камеру?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Дощ сказал:

Ну то у вас така наука і практика 

Наука не бывает моя или не моя...

Она одна.

Военная психология называется. И в ней куча разделов...В частности психология бойца в период активных БД на вражеской территории...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Canton сказав:

Наука не бывает моя или не моя...

Она одна.

Военная психология называется. И в ней куча разделов...В частности психология бойца в период активных БД на вражеской территории...

Ну, не всі вчились на замполітів, тим більше у рашистський вчителів, які по іншому й не уявляють як може бути

Має значення з якою метою перебувати на ворожій території, а втім ми туди не перейшли - немає предмету розмови щоб порівнювати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, МаТраС сказав:

стерненко з корчинського приклад бере,як ляпати на камеру?)

Без понятія, стерненка не дивлюсь у нього довгі тексти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Дощ сказал:

Має значення з якою метою перебувати на ворожій території

Абсолютно ПОХ. Действия и поведение бойцов буду одинаковыми. С любой стороны.

Зайдем на территорию балалайни - там будут свои и Буча, и Марик, и Сонгми...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікавий розрахунок www.linkedin.com/posts/evgeniia-kanina-3331234b_уряд-запропонував-раді-джерела-додаткових-activity-7220331785442775040-7eSL?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

18 липня Міністерство Фінансів на своїй сторінці повідомило про ухвалення Урядом законопроекту щодо змін до ПКУ (https://lnkd.in/dS4wGWT6).

Уряд, це не Верховна Рада, то ж є час розібратись, як ці зміни вплинуть на нас, пересічних громадян,звісно, якщо Рада за них проголосує.

Джерел додаткових надходжень для фінансування військових видатків відшукали багато.

Щодо анонсованого військового збору (ВЗ):
✔️ Ставка військового збору (ВЗ) для фізосіб буде підвищена з 1,5% до 5%
✔️Впроваджується ВЗ на окремі операції у розмірі від 5% до 30%
✔️Впроваджується ВЗ для юридичних осіб та ФОП (3 група) на рівні 1% від ДОХОДУ.

Треба враховувати, що ДОХІД, це не прибуток. Різниця між ними очевидна.

Так ось, іншими словами, 1% буде обраховуватись від суми всіх грошей, яку отримує юрособа від своєї діяльності або інших джерел, без врахування видатків, податків та інших витрат.

Як завжди постає питання 1% від ДОХОДУ - це багато , чи мало? 🤷‍♀️

Давайте рахувати разом.
Орієнтир рентабельності бізнесу – це десь 20%. Це ідеал.
Реальність наразі інша, і у різних галузях бізнесу ця рентабельність також різна, - у когось вона 5% у когось 25%. Тож якщо брати макропоказники , зроблю припущення, що у більшості стабільно працюючого бізнесу , вона десь на рівні 8%-12%

Публічні дані Держстату щодо показників рентабельності бізнесу у 2023 році кажуть нам, що рівень рентабельності всієї діяльності підприємств -4,7%
lnkd.in/dR4AKJay

Тож ведення ВЗ на рівні 1 % від ДОХОДУ означає, що у середньому на рівні всієї держави бізнес додатково заплатить 21,27 % від свого прибутку.

Висновку не буде, бо як це вплине на нас, кінцевих споживачів, навіть без урахування збільшення ВЗ на додаткових 3,5 % для фізосіб , занадто очевидно !

 

як на мене, агонія клоунського режиму вже очевидна і багато розрахунків вже не мають жодного значення...

шкода, що Фаріон не отримає Героя. хоча може наступна влада оцінить всіх...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Canton сказав:

Абсолютно ПОХ. Действия и поведение бойцов буду одинаковыми. С любой стороны.

Зайдем на территорию балалайни - там будут свои и Буча, и Марик, и Сонгми...

Доречі.. Щось про РДК та "Легіон свободи" вже не чутно..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Магирус сказав:

Доречі.. Щось про РДК та "Легіон свободи" вже не чутно..

оцей чувак каже що то його хлопці. можете напряму запитати www.bbc.co.uk/sounds/play/w3ct5t48

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...