Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

22 часа назад, 988888 сказал:

Навіщо люди стоять в чергах, щоб засвітитись в "Резерві" якщо це можна зробити в тлф власноруч?

А Ви подумайте, та дайте відповідь собі: якщо можно було би отримати кюар код через телефон, хіба вони би стояли з п'ятої ранку до п'ятої дня під ЦНАПом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, vadimv сказал:

Який інсталює в голову принцип курника

насрати на нижнього ?

півників - в суп ? 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vovova сказав:

А Ви подумайте, та дайте відповідь собі: якщо можно було би отримати кюар код через телефон, хіба вони би стояли з п'ятої ранку до п'ятої дня під ЦНАПом?

Ми в спортзал нє ходім 

Нужєн куар-код 

В налівайку ходім

Там свободний вход 🤟

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, vovova сказав:

А Ви подумайте, та дайте відповідь собі: якщо можно було би отримати кюар код через телефон, хіба вони би стояли з п'ятої ранку до п'ятої дня під ЦНАПом

Навіщо цей код? Без коду ніяких питань немає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, SergiyUA сказал:

Это если переезд = иммиграция. Осознанная и добровольная. А тут реально семья беженцев. Свалили не от хорошей жизни. Предлагаете им ТАМ "интегрироваться" и НЕ возвращаться домой?! Типа в Украине и так дофига народу и такие люди здесь не нужны?!!

Пропоную розширити свій свійт і світ дітей за рахунок вивчення мови і культури. Пошуку нових друзів і спілкування. Чим це буде заважати поверненню?
А якщо не можуть/хочуть інтегруватися, чому не в Ужгороді, Мукачеві чи Чернівцях, де досить спокійно.
 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, МаТраС сказал:

Я ,наприклал ні дію ні інші додатки не ставлю.нема довіри в нашій африканскій системі. Банки й ті продають бази

:pozor: То, що ви додаток не встановили, каже тільки про те, що тільки у Вас не буде можливості цім скористатися. В базі Ваші дані з'являться незалежно від ваших дій. 

  Деякі розумники десять років тому спалювали свої паспорти, думали, що вони від цього перестануть числитися громадянами України.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Магирус сказал:

У мене у підлеглого на роботі була така сама ситуація: був знятий з обліку ще в 2006-му році. Так знову прийшлося ставати на облік, людині 58 років, купа болячок. Це армія - не намагайтеся її зрозуміти. Мій підлеглий таки їздив у ТЦК і його знову поставили на облік 

оно то понятно, что умом армию не понять. Но вот в такой ситуации родыч же обновил данные? он не ухылянт или поймают на блок посте и могут оттарабанить в военкомат?? Он, родыч, даже ходил в военкомат, был 300м в списке. Постоял да и поехал домой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Бездомный сказав:

насрати на нижнього ?

і клювати ближнього

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Оконщик сказал:

Он, родыч, даже ходил в военкомат, был 300м в списке. Постоял да и поехал домой.

Если просто оновити дані, то тцк на печерську, сьогодні жива черга. 10-20 прийшов до тцк, 11-10 вийшов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, tort сказав:

тему закривати давно тре6а

Правильно, пока мерзкая плесень пиарилась на подвиге военных, тема была нужна, а когда глухой угол, то отвечать не хочется.

Закрыть, да и все. Тем более, что есть опыт с политикой. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Canton сказав:

СБУ розслідує справу, фігурантом якої вони ж і є…»;

Я Шота не допонял, а как продвигается дело с расследованием преступления СБУ, по расстрелу гражданина Украины в машине СБУ с последующим его выбрасыванием.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, LAT сказав:


А якщо не можуть/хочуть інтегруватися, чому не в Ужгороді, Мукачеві чи Чернівцях, де досить спокійно.
 

там ще важче інтегруватися :)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, vovova сказал:

якщо можно було би отримати кюар код через телефон, хіба вони би стояли з п'ятої ранку до п'ятої дня під ЦНАПом?

ЦНАП і Резерв+ працюють з однією базою. Якшо в Резерві не вийшло оновити дані, в ЦНАПі буде те ж саме. Тобто в даному випадку, щоб оновитись,  можна навіть не витрачати час на ЦНАП , а йти в ТЦК.

ЦНАП має сенс тільки для тих, хто принципово не хоче ставити Резерв+ на телефон

Змінено користувачем Alvalk
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Canton сказав:

Зазначається, що скасування безкоштовного навчання для українських студентів у Литві – це ініціатива України. (С

Правильно, ещё о выплаты прекратить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Оконщик сказав:

оно то понятно, что умом армию не понять. Но вот в такой ситуации родыч же обновил данные? он не ухылянт или поймают на блок посте и могут оттарабанить в военкомат?? Он, родыч, даже ходил в военкомат, был 300м в списке. Постоял да и поехал домой.

Ну тут я вам точно нічого не скажу, нажаль 🤷

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Магирус сказав:

скидатис

7 годин тому, Магирус сказав:

Бо скидатися на психолога/протези/лікування будуть саме ці кляті "ухилянти"

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Alvalk сказав:

ЦНАП і Резерв+ працюють з однією базою. Якше в Резерві не вийшло оновити дані, в ЦНАПі буде те ж саме. Тобто в даному випадку, щоб оновитись,  можна навіть не витрачати час на ЦНАП , а йти в ТЦК.

ЦНАП має сенс тільки для тих, хто принципово не хоче ставити Резерв+ на телефон

Саме так. Мене зупинив патруль поліції на днях, поки один копирсався у моєму воєнніку, другий по базі мене пробив, побачив мої дані і я пішов собі далі. Все зайняло дві хвилини. В ЦНАП не ходив, нічого не брав 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, LAT сказав:

Пропоную розширити свій свійт і світ дітей за рахунок вивчення мови і культури. Пошуку нових друзів і спілкування. Чим це буде заважати поверненню?
А якщо не можуть/хочуть інтегруватися, чому не в Ужгороді, Мукачеві чи Чернівцях, де досить спокійно.
 

ви не зрозуміли - у людей ДІМ є!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Магирус сказав:

пхайте попереду Юзіка: він в бусік не влізе 🤷

А лисого? За ним гарно ховатися від снайперів

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, pump сказал:

Марьяну Безуглую сняли с должности главы подкомитета в комитете по нацбезопасности.

Поставят другую Безмозглую, скамейка запасных длинная.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Магирус сказав:

Ну тут я вам точно нічого не скажу, нажаль 🤷

І ніхто не скаже. Рівень вакханалії максимальний. 100500 людей коментують кожен своє, ніхто за слова не відповідає. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, loader сказав:

І ніхто не скаже. Рівень вакханалії максимальний. 100500 людей коментують кожен своє, ніхто за слова не відповідає. 

Ну якщо ви мені в темі про електрику задасте питання - я вам зможу фахово відповісти. Я не військовий, не юрист і не співробітник ТЦК. Да військові в більшості нічого не скажуть: вони воюють і не всі розуміють, що в тилу відбувається. А на рахунок вакханалії, коли "Конституція на паузі"- згоден 

Змінено користувачем Магирус
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Alvalk сказал:

ЦНАП і Резерв+ працюють з однією базою. Якше в Резерві не вийшло оновити дані, в ЦНАПі буде те ж саме. Тобто в даному випадку, щоб оновитись,  можна навіть не витрачати час на ЦНАП , а йти в ТЦК.

ЦНАП має сенс тільки для тих, хто принципово не хоче ставити Резерв+ на телефон

Тащо ви таке кажете?

90% людей прийшти в ТЦК тільки тому, шо "резерв+" показав недостатньо даних для формування куар-коду. 

80% из них получают его. 

Код формируется в оберігі.

Оберіг, отримавши дані від СНАП, не може сформувати код тількі тоді, коли оберіг не бачить Вас на обліку. Це, коли військовий квіток не отримували, чи не оновлювали дуже давно. В інших віпадках ЦНАП додає дані в оберіг, коли Ви звернулись, та через 2-3хв формує куар-код.

Змінено користувачем vovova
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Vinsol2009 сказав:

Правильно, пока мерзкая плесень пиарилась на подвиге военных, тема была нужна, а когда глухой угол, то отвечать не хочется.

Закрыть, да и все. Тем более, что есть опыт с политикой. 

Политичку закрыли, но ее хоть можно почитать.

А некоторые темы вообще исчезли )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...