Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Фрай сказав:

Матка боска, яка ж тут мерзота, аж гидко читати. 

Як же ми до такого дійшли, що воїни тут стали гандонами, а справжні …ан..они і ухилянти щодня в темі біснуються та безкарно поливають брудом незгодних? 

Куди йдемо? :pozor:

От краще й не скажеш! 
 

Час розставить все на свої місця. Карма така штука справедлива

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МаТраС сказал:

в цнапі  черги капець. резерв в них цілий день висить. заявки проходять,але витяг ні

Так это кто не успел тот уже вот вот "особо злостный ухылянт в розыске"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Оконщик сказав:

Так это кто не успел тот уже вот вот "особо злостный ухылянт в розыске"?

Не знаю,як во вот.маьуть так. По іронії долі зустрів однокласника,і ще одного знайомого в цнапі.йдем втрьох.тут поліція ,різкий поворот і до нас. Документи, поверхнева перевірка)) видно,й копам там якісь плани дають

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, 988888 сказав:

Черга сьогодні в Бориспільський ЦНАП. Куча людей не потрапила в кадр бо сиділи/лежали в тіньку за ялинками... Навіщо люди стоять в чергах, щоб засвітитись в "Резерві" якщо це можна зробити в тлф власноруч? Що ці люди будуть робити завтра (останній день) якщо в цьому ЦНАПі отримають бамажку з відповіддю "для оновлення з'явіться в ТЦК"?IMG-64e5efac38eb6d551d201de04ce42bc5-V.thumb.jpg.f79a96c9e8edb7009adbeaff9d14a910.jpg

Це працює іпсо - оті всі ролики не оновлюй через резерв і т.п. з розряду "чіп на лбу" "5g робить зомбі," і т.п - насправді це лише один із засобів комунікації 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Фрай сказав:

Як же ми до такого дійшли

Ну конкретно ви приймали участь у побудові стадіона імені леніна і музея вов

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, SermenK сказав:

цікаво, чим центриська європейська партія може бути) невже в трускавцях вас не вчили?

До речі, то не ви у фейсбуці під цією новиною написали "правильно що заборонили виїзд, молодці, він хотів втекти і не відповідати за злочини" ? Бо схоже 

Щодо консервативних політичних сил у сучасній Україні, то сьогодні політична наука розрізняє власне консерватизм та неоконсерватизм. Більший вплив на сьогоднішній день мають неоконсервативні партії, як «Булава», Українська платформа «Собор» (УП «Собор»), Українська народна партія (УНП) та партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» (ВО «Батьківщина»), до якої 2001 року влилася Українська консервативна республіканська партія (УКРП). До українських консервативних організацій відноситься політичний рух "Традиція і порядок". Варто зазначити, що жодна з цих політичних сил не використовує у своїх політичних програмах конкретну, запропоновану В'ячеславом Липинським, версію українського консерватизму.

uk.wikipedia.org/wiki/Український_консерватизм

І ще таке - 

vue.gov.ua/Альянс_європейських_консерваторів_та_реформістів

Партія Альянс європейських консерваторів та реформістів була утворена на базі парламентської групи Європейських консерваторів та реформістів (ЄКР) у жовтні 2009 і офіційно визнана Європарламентом у січні 2010. Засновниками Альянсу виступили сім політичних партій європейських країн, серед них: Консервативна партія Великої Британії, польська «Право та справедливість» і чеська Громадянська демократична партія. Головою Правління АЄКР у 2015 було обрано Я. Захраділа з Громадянської демократичної партії (Чехія).

Оце консерватори, а "ЄС" входить до іншого об'єднання "Європейська народна партія"(Християнські демократи). Якщо провести аналогію з США, то демократи - це Байден, а консерватори (республіканці) - Трамп.

Українські політичні партії Батьківщина, Об'єднання Самопоміч, Рух, УДАР, Європейська Солідарність є спостерігачами у Європейській народній партії.

Також Батьківщина молода, Демократичний альянс та Молодий Народний Рух є повноправними членами Молоді Європейської народної партії. Молодь Європейської народної партії є молодіжною організацією Європейської народної партії, існує з 1998 року.

10 березня 2023 року Європейська Солідарність отримала статус асоційованого члена Європейської Народної партії.[2]

image.png.316c11da777b604d5bea10871b67c7df.png

По ходу, вони не справжні консерватори, а помірні. Правоцентристи (Порошенко) і (праві) республіканці (Трамп), як би і не з одного політичного табору. Ну, то таке. 

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Дощ сказав:

Це працює іпсо - оті всі ролики не оновлюй через резерв і т.п. з розряду "чіп на лбу" "5g робить зомбі," і т.п - насправді це лише один із засобів комунікації 

Я ,наприклал ні дію ні інші додатки не ставлю.нема довіри в нашій африканскій системі. Банки й ті продають бази

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Оконщик сказав:

Так это кто не успел тот уже вот вот "особо злостный ухылянт в розыске"?

В розшуку - ще не значить злісний ухилянт, але звісно перейти у цю категорію шанси зростають

Наразі мобілізація кількісно перевищила планові показники, і слід очікувати пом'якшення процесу, про що свідчить і збільшена кількість броні і т.п - зайві у війську також непотрібні

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, МаТраС сказав:

Я ,наприклал ні діб ні інші додаики не ставлю.нема ловіри в нашій африканскій системі. Банки й ті продаюиь бази

Я щось так думаю що і смартфон у вас з'явився пізніше всіх - кнопковий душили до останнього. Ні?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Дощ сказав:

Я щось так думаю що і смартфон у вас з'явився пізніше всіх - кнопковий душили до останнього. Ні?

Душив до 2011

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, 988888 сказав:

Сьогодні почув таку історію з першоджерела:

Молодик 25-30 років. Тиждень тому попався він в руки ТЦК в Києві в себе під під'їздом. Оперативно провели йому ВЛК (годєн), видали повістку на 12 липня і відпустили. Боєц згадав про якусь свою дуже важку хвлробу (якийсь там панічєскій сіндром на метеликів) і вирішив не йти 12 числа в ТЦК. Вчора його дівчина вирішила зареєструвати цього йолопа в Реєстрі.... З'ясувалося, що в тому реєстрі він ВЖЕ числиться якимсь стрілком якогось підрозділу (цифри/назви я не запоминав) і вже десь проходить службу... Я привітав ідіота із СЗЧ. Порекомендував вже шукати гроші, бо військові на нього вже списали кучу про***аного майна.

Це м'яко кажучи неправда з першоджерела.

Військові, які вже проходять службу не можуть числитись в реєстрі, і тим більше світитись посадою, оскільки вони не можуть бути в реєстрі тцк за визначенням - як лиш потрапляють в частину вони знімаються з обліку в тцк

Може бути статус у розшуку абощо - це ті хто на початках призивались прямо в частину повз тцк, тоді теоретично можливо, але за ці роки багатьох познаходили і помилки у більшості повиправляли

Списати все на світі на сзчшніка також неможливо - лише те, у отриманні чого він розписався

Змінено користувачем Дощ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Дощ сказав:

Це м'яко кажучи неправда з першоджерела.

Військові, які вже проходять службу не можуть числитись в реєстрі, і тим більше світитись посадою, оскільки вони не можуть бути в реєстрі тцк за визначенням - як лиш потрапляють в частину вони знімаються з обліку в тцк

Списати все на світі на сзчшніка також неможливо - лише те, у отриманні чого він розписався

А що ви робите з тими хто не розписується?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

А що ви робите з тими хто не розписується?

Пиз димо безбожно

Жарт

Хто не розписується - майно не отримує

Однак зброю, засоби захисту отримати зобов'язаний, або мати свої в наявності, інше за бажанням - може й спальник не отримувати і каремат - і спати як свиня на підлозі 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Дощ сказал:

Це м'яко кажучи неправда з першоджерела...

 

Ну, тіпок той "мутний". Віри йому ніякої але сама його історія здивувала. Якщо і вигадка, то нахіба? Ми взагалі незнайомі. Він розповідав ото моєму колезі допоки я копирсався в своїй службовій документаціїї...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі мобілізованим, по якомусь там наказу МО, вартість не отриманого майна не відшкодовується, контрактникам - відшкодовується у повному обсязі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, 988888 сказав:

Якщо і вигадка, то нахіба?

Люди мають властивість брехати, з різних причин, часто - просто так. В цьому феномені я ще не розібрався, і мабуть вже не осягну, але факт має місце бути

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, МаТраС сказав:

Я ,наприклал ні дію ні інші додатки не ставлю.нема довіри в нашій африканскій системі. Банки й ті продають бази

Якщо загонятися по "великий брат дивиться на нас".

Можна для всього дірявава софту, якщо він все ж потрібен у житті, завести окремий смартик, і вимкненим покласти його у чохол "клітка Фарадея", десь у підвалі.

Доставати та брати з собою коли потрібен.

Поряд зі своїм повсякденним телефоном не світити, зовсім.

 

Шуткую тільки частково)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaxS сказал:

Підкажіть, як встановити Дію на цю модель

image.thumb.png.e04620afec9ab4c1512504e91e1e7ee1.png

підійдіть на Парково-Сирецьку 19, там безкоштовно проконсультують

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Фрай сказав:

Як же ми до такого дійшли, що воїни тут стали гандонами, а справжні …ан..они і ухилянти щодня в темі біснуються та безкарно поливають брудом незгодних? 

Тут модери імпотенти

тему закривати давно тре6а

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...