Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, XL.pro сказал:

Чомусь здається мені, що скоро приймуть закон про економічне бронювання. Та й без нього, у кого є гроші - "відкупляться".

Якщо є гроші, то схему знайти  можливо, хоча з наскоку складно.

Економічного бронювання за 20к у нас не буде. Навіть не через соціальний аспект, а просто так скинути ціну за ухиляння мімо каси тцк-влк-лікарня ніхто не дасть.

В кращому випадку там намалюють такі умови і суми, що хз чи воно взагалі запрацює.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Canton сказав:

На перший погляд, дві зовсім різні новини.

Перша, про те, що плани українського контрнаступу ще до початку операції начебто вже опинились на столі Москви. І друга новина, про брата радника Голови Офісу президента, який судячи з усього був дотичний до військової розвідки росії.

Але це тільки на перший погляд…(с)

а з іншого боку, плани нападу опинилися на столі банкової ще в 2021 році, а потім з'явилась новина готуватися до шашликів ...

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми будемо зміцнювати український флот і надалі разом з Британією, разом з Нідерландами

- Зеленський

=========================================================

сучасну кацапію створила англо-голандська унія 

коло замкнулося

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, iiigolkin сказав:

Ну чому ви тут усі знову лаєтеся, панове українці?
Усе ж змінюється на краще, ось подивіться:

 

Уже 12 годин детонація. Може, закінчиться сьогодні, а може ні.

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, iiigolkin сказав:

Уже 12 годин детонація. Може, закінчиться сьогодні, а може ні.

Я за продовження салюту!

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MaxS сказал:

Новий світовий рекорд. Старий з 1987 го тримався.

 

RUS/ РУС

Я очень коротко. В продолжение своего утреннего поста, что вижу людей насквозь.

С умилением наблюдаю, как десятки тысяч соотечественников с поросячьим визгом радуются рекорду Ярославы Магучих.

Среди них, как минимум, половина тех, кто еще три года назад жестко хейтил Магучих за фотографию с российской спортсменкой Марией Лацискене.

Тогда, наверное, я был единственный, кто публично поддержал «девочку нашу».

В ответ, «девочка наша», буквально через пару лет предавала, врала и откровенно манипулировала в интервью.

Радуйтесь.

Но не забывайте, что если ты высоко прыгаешь - это не еще означает, что ты - приличный человек, а не антилопа.

Доказано Сергеем Бубкой. Б. Филатов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, murava сказав:

Якщо є гроші, то схему знайти  можливо, хоча з наскоку складно.

Економічного бронювання за 20к у нас не буде. Навіть не через соціальний аспект, а просто так скинути ціну за ухиляння мімо каси тцк-влк-лікарня ніхто не дасть.

В кращому випадку там намалюють такі умови і суми, що хз чи воно взагалі запрацює.

Хз з цим економічним бронюванням ...

Нещодавно (бабусі на лавці казали) на одному зі збіговиськ "малого ВПК" дядько, що виробляє "корисноє", напряму запитав у заступника міністра, що проводив зустріч: "чи довго ми будемо возити робітників на виробництво з озброєною охороною, щоб тцкашники їх не чіпали?".

Зрозумілої відповіді не було ... щось про телефони, що все вирішимо ... як завжди ...

ніякої конкретики та відповідальності держави перед громадянами ...

Змінено користувачем DmiVady
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Canton сказав:

Доказано Сергеем Бубкой. Б. Филатов

Що чудово демонструє що якщо трохи пошкрябати то Донецьк та Дніпро - брат та сестра )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Canton сказал:

Но не забывайте, что если ты высоко прыгаешь - это не еще означает, что ты - приличный человек, а не антилопа.

Доказано Сергеем Бубкой. Б. Филатов

Фигню мелет Филатов. Блохин был в партии Лазаренко, Шевченко в Королевской, Усик долго не мог определится по Крыму, Ломаченко вообще под вопросом, Зинченко выступал за кацапский клуб после 2014. Может вообще запретить эти спорты, толку от них никакого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, ks6 сказав:

Может вообще запретить эти спорты, толку от них никакого.

Така підстава за кордони їздити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, murava сказав:

Економічного бронювання за 20к у нас не буде. Навіть не через соціальний аспект, а просто так скинути ціну за ухиляння мімо каси тцк-влк-лікарня ніхто не дасть.

20 тис/міс = 240 тис.за рік. А якщо війна буде 2 роки?! Навіть не знаю які зараз розцінки, але і такі суми не кожен може собі дозволити, я так думаю.

В Україні немає можливості забезпечити всім необхідним наявні бригади, потрібні кошти. Захід не дає гроші на озброєння. Єдиний варіант - населення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...