Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Gonchik сказал:

Не маючи датчиків тиску я б таким не жартував би. Хоча якщо є запаска, то ок. У мене на паркінгу сусід казах ходовку лексуса третій день перебирає. Поляки дивляться як на хворого. Я ні)

Я вже поза 400 тыс км наїздив, тож без датчиків відчую, якщо щось не так. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Про музику - 

image.png.9d6950ca1662b62b7f350449044f26f4.png

А на Пінк Флойд не подала?
image.png.3e95d77b4c5e6e1d55b2ca19ac01299e.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, sergio сказал:

Щиро кажучи, якби з дІтьми не треба було займатись, то може теж би мобілізувався, як лейтенант.  Моя ВОС пов'язана з автомобілями. Може би, теж трохи  бензину чи ДТ позливав би. Бо, щось мені здається, там зара така лавешка на всіх рівнях мутиться, що мама не горюй. 😛

Дякуємо, не треба вам мобілізуватися. Тут хлопці іншу армію і країну намагаються побудувати, не ту де 3,1415здят все до чого можуть дотягнутися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Perforator21 сказав:

Дякуємо, не треба вам мобілізуватися. Тут хлопці іншу армію і країну намагаються побудувати, не ту де 3,1415здят все до чого можуть дотягнутися.

Він про Україну, а не Канаду писав...

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Perforator21 сказал:

Дякуємо, не треба вам мобілізуватися. Тут хлопці іншу армію і країну намагаються побудувати, не ту де 3,1415здят все до чого можуть дотягнутися.

Мобілізація засуджених за легкі (в т.ч. корупційні) злочини саме цьому сприяє. Насильницька мобілізація теж)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бля. 

Домой ехал. 2 машины мусоров и одна ТЦКашників стояли , встречка фарами мигнула ещё за 1 км от них, у меня было время. В принципе мог объехать через лес +2 км, но дождь, решил не рисковать., тем более спереди несколько машин ехало. Проехал пока эти ***ы жертву отоваривали Писец под таким дождём. Видно план не выполняют. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Perforator21 сказал:

Дякуємо, не треба вам мобілізуватися. Тут хлопці іншу армію і країну намагаються побудувати, не ту де 3,1415здят все до чого можуть дотягнутися.

Я собі спеціально грецьку розкладку на телефон поставив. Замість 6-ти всього одну кнопку тиснути треба - π

Λ-лінь.

Пи. Си Але в останній раз адмін того не оцінив, і я в бан полетів. 😺

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...