Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Уряд продовжує сподіватися...

fin.novyny.live/uriad-ukrayini-maie-plan-iak-domovitis-z-kreditorami-zadlia-uniknennia-defoltu-reuters-183518.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Юрий Киев сказал:

x.com/HromadskeUA/status/1807807072097955846?t=rUVb8bkvFDl6a9s7OH2IOg&s=19

 

Screenshot_2024-07-01-21-22-19-254_com.twitter.android-edit.jpg

Подписан на один канал еврейчика из позднего совка в Израиле.Нав вид около сороковника  Работает автомехаником. Судя пои видосикам, колючка, военные на джипах постоянно ездят живёт около палестинцев. Короче как движ там последний начался его на  стриме спросили или его мобилизируют. Он отмаланился: та не, я инвалид и тд, тп. Бо у нас тут есть любители рассказывать,, как там все поголовно с автоматом даже в туалет ходят. Ну и пейсатые хрен служат.

Пы. Сы. Следующей столицей Украины будет Умань. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, XL.pro сказав:

Одні проходять по 2 роки, а у інших така ситуація. Це не інтернет, не фейк, а повідомлення із чату мого будинку:"лікарів, пройшла успішно. Роман вже ходить, нарешті може сам дихати.

 

➡️

 

➡️ Ніяких виплат від держави, згідно висновку ВЛК, за захист Вітчизни не буде. Влаштуватись на роботу за станом здоровʼя поки не може.

Про "ніяких виплат", судячи з описаної ситуації ,якийсь звіздьож.

Навіть якщо хворобу записали "пов'язана з проходженням військової служби" ,а не з "захистом Батьківщини" там все одно йдуть виплати.

Раз звільнений,значить пряма дорога на МСЕК.

Після звільнення має повне право на лікування за рахунок держави.

Окрім того,можна взяти пояснення свідків,зібрати доки і повторно подати,щоб змінили на "так,пов'язано з захистом Батьківщини" у нас так хлопець вже зробив .

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, sergio сказав:

Подписан на один канал еврейчика из позднего совка в Израиле.Нав вид около сороковника  Работает автомехаником. Судя пои видосикам, колючка, военные на джипах постоянно ездят живёт около палестинцев. Короче как движ там последний начался его на  стриме спросили или его мобилизируют. Он отмаланился: та не, я инвалид и тд, тп. Бо у нас тут есть любители рассказывать,, как там все поголовно с автоматом даже в туалет ходят. Ну и пейсатые хрен служат.

Пы. Сы. Следующей столицей Украины будет Умань. 

Війна після 7 жовтня і саме 7 жовтня показала,що багато того,що нам розказували про Ізраїль та їхні збройні сили виявилось фейком .

Далеко не все в них райдужно.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Від 23 до 120 тисяч грн

Больше чем 23 на я там вряд ли могу рассчитывать.

Семью как содержать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vitaliy67 сказав:

Больше чем 23 на я там вряд ли могу рассчитывать.

Семью как содержать?

Чого це ви так себе обмежили?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vitaliy67 сказав:

Возраст и остатки здоровья 

67 це рік народження?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Дашуля сказал:

тупорылое ***ливое кацапьё имея видео до сих пор пытаются как дети накрутить гавно на вентилятор

так вот

«личный состав» весь целый

борты не все целые, но захуярили их далеко не 4 и не «павреділі» 2 - это опять фантазии душевнобольных, которые хотят показать желаемое за действительное

в принципе, не удивлён

там же развитие ракушки, поэтому языками уничтожают всех и вся

но

наши командиры, которые держат борты на открытом небе, когда над ними летает очередной развед. *** - это ещё хуже ракушки

миллионый год войны, ничему бараны не учатся

уже и в Кульбакино ошибки допускали, и в Долгинцево

теперь - Миргород

и в очередной раз ни один «великий командир» на местах, который в критические моменты не принимает нормальные решения, не понесёт отвественности

а тупые руснявые ракушки будут громко хлопать в ладоши, пока наша аналогичная гениальная братия будет вот так вот воевать

слава Богу, что люди целые, да

но это не значит, что на ровном месте вот так можно проёбывать борты

Николаевский Ванёк

У нас немає іншого вибору як прой*бувати борти і людей через розгільдяйство, лизоблюдство і неефективність!
Зброю дасть захід, людей наловить тцк. Йдемо далі до кордонів91
Чи може ви зрадник і пропонуєте здатись???  (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, Юрий Киев сказал:

x.com/HromadskeUA/status/1807807072097955846?t=rUVb8bkvFDl6a9s7OH2IOg&s=19

 

Screenshot_2024-07-01-21-22-19-254_com.twitter.android-edit.jpg

а шо ви то російське іпсо сюди простите 😀

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, XL.pro сказал:

Одні проходять по 2 роки, а у інших така ситуація. Це не інтернет, не фейк, а повідомлення із чату мого будинку:

"Сусіди, доброго дня. Мене звати Алла ... Живу в ..... квартирі. Хочу звернутися за допомогою для свого племінника, ветерана війни.

Роман ...... 23 роки.

Солдат окремої президентської бригади ім. Богдана Хмельницького (бувший Президентський полк).

Нині вже ветеран війни.

Ось його історія:

Повномасштабний наступ Роман зустрів в Херсоні. 9 місяців на передовій.

Після звільнення Херсону -Авдіївка. 

Життя в окопах: літо-весна, осінь-зима. 

Пневномонія, перенесена на ногах, там же в окопах, бо «не на часі», «я закинувся фервексом і норм», «треба хлопцям допомагати».

Зупинився вже, коли впав прямо на полі бою від набряків і задишки.

Евакуація: Покровськ-Дніпро-Київ.

Дігноз - міокардит.

Півроку тяжкого лікування в Інституті серця. 

Обмежено придатний. 

Поставлений в чергу на трансплантацію серця.

Але обмежено придатний це не звільнений. А армія - структура неперередбачувана. 

Знов Авдіївка. 

Знов задишка і набряки.

Знов евакуація. 

Знов госпіталі і затяжне лікування, яке вже не допомагало.

 

➡️ 15.12. 2023 звільнений з лав ЗСУ як непридатний. 

➡️ 31.12.2024 зустрів в реанімації в Інституті серця.

➡️ 9.02.2024 моєму відважному племіннику, на цей момент вже ветерану війни, зробили трансплантацію серця.

Операція, дякуючи золотим рукам наших українських лікарів, пройшла успішно. Роман вже ходить, нарешті може сам дихати.

 

➡️ Реабілітація після трансплантації серця займає в кращому випадку 6 місяців. 

Це прийом 5-7 разів на день по жмені ліків. 

Ціна ліків на місяць - 60-80 тис. грн.

До прикладу:

Вальцит450 - 23120 грн.

Реваціо20 - 20500.

Програф5 7578.48грн

Це найдорожчі. Взагалі перелік, необхідних ліків, займає три сторінки формату А-4

Їх, звісно, має надавати держава. 

Але ж не секрет, що наша держава наразі не має такої змоги. 

 

➡️ До цього часу ми справлялися з усіма негодами і боролися самостійно. Та зараз вже не стягуємо. Стареньку шкоду, яку Роман купив після звільнення на бойові, щоб влаштуватися десь водієм на роботу (стояла запаркована напроти нашого будинку) вже довелося продати. З лав ЗСУ звільнений і ніякої зарплати наразі не отримує. Ніяких виплат від держави, згідно висновку ВЛК, за захист Вітчизни не буде. Влаштуватись на роботу за станом здоровʼя поки не може.

Тому й звертаюся про фінансову допомогу. До всіх, хто може і хоче подякувати бійцю за захист і зберегти йому життя.

 

Отже: 

карта mono

4441111148135308

карта приват

4149629318681152

Напевно, багато хто з вас з Романом зустрічався в нашому будинку. Між ротаціями і в період лікування в Інституті серця - він жив у мене. Батьки Романа в знаходяться в окупації. Ось його фото до хвороби."

 

 

за то гроші на пінгвінів і бруківку завжди знайдуть 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

Про "ніяких виплат", судячи з описаної ситуації ,якийсь звіздьож.

Навіть якщо хворобу записали "пов'язана з проходженням військової служби" ,а не з "захистом Батьківщини" там все одно йдуть виплати.

Раз звільнений,значить пряма дорога на МСЕК.

Після звільнення має повне право на лікування за рахунок держави.

Окрім того,можна взяти пояснення свідків,зібрати доки і повторно подати,щоб змінили на "так,пов'язано з захистом Батьківщини" у нас так хлопець вже зробив .

Юрій! Це мешканка мого будинку. Скопіював повідомлення з нашого чату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, XL.pro сказав:

Юрій! Це мешканка мого будинку. Скопіював повідомлення з нашого чату.

Я це зрозумів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Дощ сказав:

 

Ви від тцк вимагаєте того чого вони не можуть дати - вони не розподіляють в частини на посади на свій розсуд - вони формують команди і відправляють в навчальні центри - після того як людина прибула в нц - тцк знімає його з обліку до моменту постановки назад.

Які ще є питання?

Я питань до вас взагалі не маю, бо це питання до законодавців. Воно було риторичне.

Основна проблема що людина по суті не вирішує нічого в ТЦК якщо пішла туди напряму чи її туди доставили. От і все. А визначають вони якраз багато чого відповідно до своїх планів. Ви добре знаєте що з нц сухопутки в повітряні вже не попадеш, і тп. Дуже багато крінжу в цьому процесі, де з якогось дива людина повинна довіряти незнайомим людям. 

На рахунок рішалова - якщо людина іде на місце яке виявляється вільне і в умовній львівській області, а інші про нього ніколи не дізнаються, то це як назвати? Риторичне. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, XL.pro сказав:

Юрій! Це мешканка мого будинку. Скопіював повідомлення з нашого чату.

Та сумні історії у всіх є. Досить кацапське іпсо розганяти. Давайте успішні кейси. Залужного не рахуємо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Canton сказав:

Образно говоря, покупатель должен приставить к мобилизуемому "няньку", которая его будет вести по всем этапам...вплоть до того, что с ОЗВП будет лично забирать в часть. В противном случае - куда придется, даже при наличии всех бумаг...

ОЗВП? Це шо, і де таке?

БЗВП! - Базова загальновійськова підготовка. "Образно говоря", це все що треба знати про компетентність  дописувача. :pozor:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, vadimv сказал:

Ты еще забыл, что это украинский народ закатал Черновола в асфальт.

український нарід вичавлює з себе раба краплю за краплею

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, sergio сказал:

Все ні, як не забуду, як цей пан чпокав  іншого пана в дупцю, при цьому примовляючи, щоб той розслабився, бо то є природньо.Можна припустити, що те саме він робить зі своїми глядачами(в переносному смислі) 

Я собі можу тільки  уявити які він там ще  неподобства  своїм ротом виробляв  (то що не попало на відео) 😏😎

великі розуми обговорюють ідеї , середні - події , дрібні - особини .

 

ви - дрібна xyйня

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

"Представитель США Виктория Спарц была обвинена в нарушении правил хранения оружия в международном аэропорту Даллеса в Вашингтоне".

Цитата

Посмотрите, кто едет в Киев: Виктор Орбан встретится с Владимиром Зеленским во время первой военной поездки в Украину во вторник

ftcms:bdc97801-e21b-4f35-905a-8ef9af4f91

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слуга народу посиділа добу, почухала репу і вирішила свій донос в ДБР на генералів трішки розширити, додавши прізвище Валерія Залужного! Окрім цього, змінився вектор формулювання доносу, (ой, вибачте, депутатського звернення),

Спойлер

і тепер це не тільки начебто перешкоджання депутатській діяльності Марʼяни, але і взагалі «діяльності вищого військового керівництва ЗСУ у 2022… 2023 та 2024 роках», і ще там щось про підготовку до повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року.

Далі я не став дивитись відео, яке Марʼяна опублікувала на своїй сторінці. Вибачте. На тверезу цей потік образ «генерали какашкі, а я гарна квіточка», дивиться неможливо. Я стільки не випʼю. Та й в армії я не вживаю принципово. Залізне правило, яке ввів в дію мій перший комбат «Соболь», ще восени 2014 року. Тому…

А знаєте, друзі, я підтримую зараз Марʼяну.

От чесно. Як на духу. І пропоную додатково розширити як список осіб, діяльність яких мусить перевірити ДБР, так і додати роки за які мусять перевіряти.

Спойлер

От прям починаючи з травня 2019 нехай і перевіряють. Одразу пропоную Марʼяні, дописати прізвища Зеленського, Єрмака (і ще якогось х@я), з яким вони бухали в Буковелі за лічені тижні до повномасштабного вторгнення. (Нічого ж собі, тут повномасштабне вторгнення на носі, усі розвідки союзників про це волають наче скажені, а вони з пляшкою горілки.

Уявляєте, що було би, якщо це було фото із Залужним та Шапталою.

Спойлер

Але ні. Генерали тоді якраз і готувались до вторгнення. Як могли, готувались в обстановці, коли усім іншим на Банковій судячи з усього було пох). І навіть пропоную Марʼяні сформулювати питання в зверненні, «Чому в цей час, вищевказані персони (ось вам фото), не перевіряли стан інженерних загороджень на кордоні із окупованим Кримом?»… Хто не в курсі, скажу. Якщо би вся вибухівка, яка була там, спрацювала, півострів напевне би відсунувся від материка метрів на двісті. І потім ще декілька питань, а саме, «Чому в цей час вищевказані особи вживали щось з пляшки в колибі, а не перевіряли стан фортифікаційних загороджень під Мелітополем? Чому вони замість катання на лижах в Буковелі не полетіли в Маріуполь, аби проконтролювати як місто готується до можливої (на жаль цілком реальної) оборони»? Ага, ну вже ж бігали одного разу по фонтанчикам. Чого б ще раз, не побігати.

Можна дописати прізвище Арахамії, який напередодні вторгнення городив шопопало,

Спойлер

аби тільки спростувати усі попередження від союзників про вторгнення з боку росії, яке ось ось почнеться. Пропоную Марʼяні піти ще далі і зʼясувати, а що малось на увазі, коли цілком конкретні посадові особи говорили про розмінування акваторії Азовського моря біля Маріуполя і про якісь шатли на коридорі із тимчасово окупованим Кримом? Як так сталося, що на складах, на момент повномасштабного вторгнення з боку росії, не виявилось бронежилетів та шоломів? На дворі ж була не весна 2014, а початок зими 2022 року.

І обов’язково спитати слідчих, нехай вони порахують, яку ціну, в людських життях, сплатила (і продовжує сплачувати) Україна за всі ці божевільні прой@би, цілком конкретних посадових осіб?

Марʼяна може і себе вписати в звернення, чого вже соромитись? І

Спойлер

задати слідчим питання, «Звідкіля у неї опинилась інформація про місце розташування двох українських генералів, і з якою метою, вона оприлюднила конфіденційну інформацію в соціальних мережах, після чого одразу, по українському місту був нанесений ракетний удар? Окрім цього вона може сформулювати ще одне питання стосовно себе, «З якою метою, напередодні контрнаступальних дій ЗСУ на початку літа 2023 року, вона оприлюднила фото із машиною розмінування, (які застосовуються виключно під час наступальних дій), вказавши напрямок, на якому було зроблено фото, а також тип озброєння і давши зрозуміти, що це не одна установка, а декілька»?

Більш чим впевнений, що українці допоможуть Марʼяні сформулювати інші питання по темі?! Наприклад, куди щез президент майже на 19 годин, під час свого повернення з Оману?

А так да, зараз в усьому винні генерали. А потім будуть винні полковники. А після них, майори, капітани, лейтенанти. А потім… А. Петров, позывной Кот

449619383_7711612212268713_6469733963760363934_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спроба державного перевороту не вдалась edition.cnn.com/2024/07/02/europe/ukraine-thwarts-coup-attempt-intl-hnk/index.html

 

Четверо підозрюваних. А ви кажете безумна ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, US7IGN сказал:

Спроба державного перевороту не вдалась

Що? Знов Порошенко?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Alvalk сказав:

Що? Знов Порошенко?

На кухнях підозрюваних під час обшуків знайшли цукерки Рошен, отже докази беззаперечно доводять вину Порошенка!

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

На кухнях підозрюваних під час обшуків знайшли цукерки Рошен, отже докази беззаперечно доводять вину Порошенка!

- А-а-а! Алярм! Ху..ня, ху..ня!!!

- Не ху..ня, а хунта!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...