Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, vovova сказав:

Немає хліба – їжте тістечко.(С)

Я сподіваюсь, ви зрозумієте.

Ні

В мене молодший брат в травні проходив ВЛК.

Почав дзвонити паніку розводити

Я в нього питаю- ти підготувався?

-ні

-я ж тобі ще в 22 говорив

-ну...розводить руками .

Отримав придатний  до служби у військових частинах забезпечення, ТЦП та СП, вищих військових навчальних закладах та установах.

Знайомий пройшов ВЛК майже рік назад, обмежено придатний,за весь цей час повістки не висилали,один раз подзвонили з тцк,запитали в роту охорони хочеш? Він відмовився і далі собі живе,працює,в тису не ломиться.

  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, vovova сказав:

  Не можна приносити в жертву жодної безневинної людини заради порятунку навіть усього людства.

"Ти диви, Канта він згадав, права людини... " (с)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, vovova сказав:

  Не можна приносити в жертву жодної безневинної людини заради порятунку навіть усього людства.

Ну, насправді можна і навіть необхідно 

Та і де ви бачили безневинних 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, AOZ1 сказав:

О є військові. Щоб потім не казали що росповсюджую москальске ИПСО.
Скільки часу займае процесс для не служившої людини від бусіфікаціі до 200?
Племянник 200. 1.5 місяця.
Ну шо зробиш. Школа м'ясників одна, коммуністична.

Я знаю як воно буває, і справа не в школі м'ясників чи комуністах - їх не сирський чи зеленський особисто в могилу посилає. Смерть - завжди трагедія, цивільні гинуть взагалі без підготовки, навіть в Києві чи Львові.

Обставини різні, але буває воно зазвичай так: слід виїхати на роботу - і перед комроти постає питання хто піде і кого відправити, і тут вже відповідь. А там як пощастить - куля чи уламок не обирає жертву - їм все одно кого вбивати. І немає комуністів, як і правильної відповіді. Війна - це завжди смерть, говно і бруд

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Canton сказал:

Кросивое...

photo_2024-07-01_20-11-56.jpg

Белгород тоже ничего так...

IMG_20240701_203006_583.jpg

IMG_20240701_203007_341.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Canton сказав:

Еще раз говорю - не работает. Может да, а может нет...лотерея

Нам хлопца пришлось авральным порядком из учебки выдергивать с применением админресурса и личных связей. Еще бы пол суток - и поехал бы он никак не в рембат

Хотя все документально было по той схеме, что изложили Вы.

Ви мабуть також більш пейсатель ніж читатель - я раніше кілька разів писав - військова частина направляє на навчання СВОГО військовослужбовця, і ніхто нікого не видьоргує. А коли в тебе сім п'ятириків у лобі, але відношення заздалегідь взяти западло - то хто кому гладіолус

Змінено користувачем Дощ
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, AOZ1 сказав:

Та бусификация хрен с ним. Отправлять на фарш бойцов без подготовки преступление.

Співчуваю вам, але у вас дивна теза. А на фарш з підготовкою ОК? Притому з другого часто як наслідок перше. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Дощ сказал:

А коли в тебе сім п'ятириків у лобі, але відношення заздалегідь взяти западло - то хто кому гладіолус

Все там было...а відношенням рекомендовали подтереться...

Спор ни о чем...Вы живете в каком то своем вымышленном идеальном мирке...а реальность - она мальца загогулистей...

Все, разговор окончен...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Дощ сказав:

Ви мабуть також більш пейсатель ніж читатель - я раніше кілька разів писав - військова частина направляє на навчання СВОГО військовослужбовця, і ніхто нікого не видьоргує. А коли в тебе сім п'ятириків у лобі, але відношення заздалегідь взяти западло - то хто кому гладіолус

Чесно, система відбора в ТЦК відсутня, а те що ви пропонуєте це звичайне рішалово в більшості випадків, типу до кума в частину. Чому людину не тестують нормально в ТЦК і не підбирають ефективну посаду відповісти зможете? Ну окрім “сам лох що сидів рівно на жопі". 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніфуя себе в мірке - я з цієї та іншими хернями стикаюсь кожен день. Тцк взагалі пофіг куди і кого відправляти - їм аби план. Таки да, говорить нема про що

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, loader сказав:

Чесно, система відбора в ТЦК відсутня, а те що ви пропонуєте це звичайне рішалово в більшості випадків, типу до кума в частину. Чому людину не тестують нормально в ТЦК і не підбирають ефективну посаду відповісти зможете? Ну окрім “сам лох що сидів рівно на жопі". 

Ми просто говоримо різними мовами - я розказую як воно працює, а кожен розказує щось своє, зазвичай додумане, придумане, або так як хочуть щоб було

Так працює рекрутинг, можете називати його рішаловом

Ви від тцк вимагаєте того чого вони не можуть дати - вони не розподіляють в частини на посади на свій розсуд - вони формують команди і відправляють в навчальні центри - після того як людина прибула в нц - тцк знімає його з обліку до моменту постановки назад.

Які ще є питання?

Змінено користувачем Дощ
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Юрий Киев сказал:

І не буде бусиіікаціі,підете в частину яку вибрали ви,по спеціальності,яку вибрали.

Спеціальність можуть вибрати лише здорові, а наприклад категорія "Б" не можуть...

1 час назад, Юрий Киев сказал:

Питання наскільки немає здоров'я.

Якщо придатний ,але з обмеженнями ,то є вакансіі,куди реально абсолютно потрапити.

Тобто мова про категорію "Б"
Хоча про "Б" це взагалі цікава тема, адже там їм пишуть "Придатні до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони",
а якщо відкрити додаток №3, який пояснює як задіювати "Б", то там першим у списку йде "Механiки-водiї та члени екіпажів танків, самохідно- артилерійських установок, інженерних машин на базi танків, бойових броньованих машин, пускових установок ракетних частин". 
Так що якщо є серйозні проблеми зі здоров'ям - не хвилюйтесь, є гарне місце в тилових частинах забезпечення, наприклад в танку ))

1 час назад, Юрий Киев сказал:

Маса тилових,небойових посад.

член екіпажу бмп-1 ? 
 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Canton сказал:

Белгород тоже ничего так...

Не повісили український флаг на дах? Чи то знов п*дори КАБами бомбят?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Дощ сказав:

Ми просто говоримо різними мовами - я розказую як воно працює, а кожен розказує щось своє, зазвичай додумане, придумане, або так як хочуть щоб було

Так працює рекрутинг, можете називати його рішаловом

Ви від тцк вимагаєте того чого вони не можуть дати - вони не розподіляють в частини на посади на свій розсуд - вони формують команди і відправляють в навчальні центри - після того як людина прибула в нц - тцк знімає його з обліку до моменту постановки назад.

Які ще є питання?

Та всі вже давно зрозуміли що тцк і армія це не про ефективність і що все це не їх проблеми, а людей. От люди і реагують відповідно. Дурні ведуться, розумні ухиляються. Той хто ігнорує реальність - програє.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

x.com/HromadskeUA/status/1807807072097955846?t=rUVb8bkvFDl6a9s7OH2IOg&s=19

 

Screenshot_2024-07-01-21-22-19-254_com.twitter.android-edit.jpg

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Юрий Киев сказал:

Я вибачаюсь, звичайно 

Немає здоров'я це узагальнена інформація, фактично ні про що.

Якщо на гражданкє їм не заважає,то і у війську ,я думаю заважати не буде,так виходить?

Повертаємось до мною вищесказаного - хто заважає готуватись і до ВЛК в тому числі???

Я не розумію, третій рік мобілізація йде,вважаєш себе хворим непридатним,то щось роби,готуйся,збирай доки,проходь обстеження,лягай на лікування і тд,і тп

Великодушно простите, за чей счет банкет.

Кто мне бесплатно что то будет делать.

Кто мне семью будет содержать пока я буду где-то валяется 

Ситуация такая, что сегодня заработал, завтра съел.

Запаса максимум на неделю.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vitaliy67 сказав:

Великодушно простите, за чей счет банкет.

Кто мне бесплатно что то будет делать.

Кто мне семью будет содержать пока я буду где-то валяется 

Ситуация такая, что сегодня заработал, завтра съел.

Запаса максимум на неделю.

 

В ЗСУ високий рівень оплати праці 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vitaliy67 сказав:

Скока

Від 23 до 120 тисяч грн

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Юрий Киев сказал:

В ЗСУ високий рівень оплати праці 

 

Але недовго. Місяці півтора... якщо повезе. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sergio сказав:

Але недовго. Місяці півтора... якщо повезе. 

Як же люди по два роки служать,проходячи найскладніші напрямки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Як же люди по два роки служать,проходячи найскладніші напрямки?

Фарт ніхто не відміняв. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Юрий Киев сказав:

Як же люди по два роки служать,проходячи найскладніші напрямки?

Одні проходять по 2 роки, а у інших така ситуація. Це не інтернет, не фейк, а повідомлення із чату мого будинку:

"Сусіди, доброго дня. Мене звати Алла ... Живу в ..... квартирі. Хочу звернутися за допомогою для свого племінника, ветерана війни.

Роман ...... 23 роки.

Солдат окремої президентської бригади ім. Богдана Хмельницького (бувший Президентський полк).

Нині вже ветеран війни.

Ось його історія:

Повномасштабний наступ Роман зустрів в Херсоні. 9 місяців на передовій.

Після звільнення Херсону -Авдіївка. 

Життя в окопах: літо-весна, осінь-зима. 

Пневномонія, перенесена на ногах, там же в окопах, бо «не на часі», «я закинувся фервексом і норм», «треба хлопцям допомагати».

Зупинився вже, коли впав прямо на полі бою від набряків і задишки.

Евакуація: Покровськ-Дніпро-Київ.

Дігноз - міокардит.

Півроку тяжкого лікування в Інституті серця. 

Обмежено придатний. 

Поставлений в чергу на трансплантацію серця.

Але обмежено придатний це не звільнений. А армія - структура неперередбачувана. 

Знов Авдіївка. 

Знов задишка і набряки.

Знов евакуація. 

Знов госпіталі і затяжне лікування, яке вже не допомагало.

 

➡️ 15.12. 2023 звільнений з лав ЗСУ як непридатний. 

➡️ 31.12.2024 зустрів в реанімації в Інституті серця.

➡️ 9.02.2024 моєму відважному племіннику, на цей момент вже ветерану війни, зробили трансплантацію серця.

Операція, дякуючи золотим рукам наших українських лікарів, пройшла успішно. Роман вже ходить, нарешті може сам дихати.

 

➡️ Реабілітація після трансплантації серця займає в кращому випадку 6 місяців. 

Це прийом 5-7 разів на день по жмені ліків. 

Ціна ліків на місяць - 60-80 тис. грн.

До прикладу:

Вальцит450 - 23120 грн.

Реваціо20 - 20500.

Програф5 7578.48грн

Це найдорожчі. Взагалі перелік, необхідних ліків, займає три сторінки формату А-4

Їх, звісно, має надавати держава. 

Але ж не секрет, що наша держава наразі не має такої змоги. 

 

➡️ До цього часу ми справлялися з усіма негодами і боролися самостійно. Та зараз вже не стягуємо. Стареньку шкоду, яку Роман купив після звільнення на бойові, щоб влаштуватися десь водієм на роботу (стояла запаркована напроти нашого будинку) вже довелося продати. З лав ЗСУ звільнений і ніякої зарплати наразі не отримує. Ніяких виплат від держави, згідно висновку ВЛК, за захист Вітчизни не буде. Влаштуватись на роботу за станом здоровʼя поки не може.

Тому й звертаюся про фінансову допомогу. До всіх, хто може і хоче подякувати бійцю за захист і зберегти йому життя.

 

Отже: 

карта mono

4441111148135308

карта приват

4149629318681152

Напевно, багато хто з вас з Романом зустрічався в нашому будинку. Між ротаціями і в період лікування в Інституті серця - він жив у мене. Батьки Романа в знаходяться в окупації. Ось його фото до хвороби."

 

 

  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Оконщик сказав:

Главное в это верить. Да. Это не украинцы, это ахметов отдал все оружие, включая ядерное. Это явно премия дарвина:)).

Это не украинцы, это ахметов и только он, получил независимость 30 лет назад с заводами-параходами, с работающим флотом и так далее. И за 30 лет спустил это все. Это ахметов , лично, при всех президентах, назначал судей, ментов, чиновников от верха до низа...и и исключительно из самого себя, ну еще часть яныков клонровал и на все должности поставил. Это ахметов руководит сейчас  всеми военкоматами, одесскими, львоскими и берет миллионные вятки. 

Короче если б не он, то мы бы уже были лидеров в ЕСе.

Не треба маніпулювати. Я писав не про одного Ахмєтова. А Фірташ, Пінчук, Коломойський і батько української олігархії Кучма? Такі ж самі "чєлавєкі". Симбіоз кгбістів-комуняк і бандитів, шахраїв 90-х. І не треба всіх українців міряти по собі. Хоча, ви, мабуть і не українець. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тупорылое ***ливое кацапьё имея видео до сих пор пытаются как дети накрутить гавно на вентилятор

так вот

«личный состав» весь целый

борты не все целые, но захуярили их далеко не 4 и не «павреділі» 2 - это опять фантазии душевнобольных, которые хотят показать желаемое за действительное

в принципе, не удивлён

там же развитие ракушки, поэтому языками уничтожают всех и вся

но

наши командиры, которые держат борты на открытом небе, когда над ними летает очередной развед. *** - это ещё хуже ракушки

миллионый год войны, ничему бараны не учатся

уже и в Кульбакино ошибки допускали, и в Долгинцево

теперь - Миргород

и в очередной раз ни один «великий командир» на местах, который в критические моменты не принимает нормальные решения, не понесёт отвественности

а тупые руснявые ракушки будут громко хлопать в ладоши, пока наша аналогичная гениальная братия будет вот так вот воевать

слава Богу, что люди целые, да

но это не значит, что на ровном месте вот так можно проёбывать борты

Николаевский Ванёк

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...