Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, Юрий Киев сказал:

Міліон раз вже говорилося - не чекай ,поки гряне грім.

Готуйтесь, шукайте,шляхів багато!

І не буде бусиіікаціі,підете в частину яку вибрали ви,по спеціальності,яку вибрали.

Ні,всі сидять на попі рівно,або краще в тисі втоплюся,але не покорюся 

Трохи може жорсткувато виглядає. Але часи такі.

А ви ніколи не розглядали питання, що люди тікають від тцк не тому, що вони, сволочі і ухилянти, сцуться в штани від армії, а просто по причині того, що вони прекрасно бачать картину здаля і не вірять в відданність, рівність і чесність керівництва держави, від яких напряму залежить їхнє життя  в тій самій армії?

Сенс йти в армію, віддавати своє життя в руки тих, кому ти банально не віриш, хто чесно кажучи невідомо яку мету переслідує і може зрадити тебе в один хід.

Приклади: сдача Азову під особисті гарантії самі знаєте каво, Червінський, незрозумілі паси Безуглої...

Питання схематозу і  фактичного поділу людей на касти - то вже таке, то вже зовсім другорядне.

  • Лайк 8
  • Хаха 1
  • Сумно 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vinsol2009 сказал:

 

 

1 минуту назад, Canton сказал:

Ага, ага...

Ох уж эти сказочники...

Попасти до бажаного підрозділу можно, але це теж саме, як и попасти до бажаного вищого навчального закладу. Одного бажання замало. Треба мати показники. 

  У мого сина троє друзів вибрали один якись підрозділ. Потрапив тільки один - самий спортивний хлопець.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vovova сказал:

  У мого сина троє друзів вибрали один якись підрозділ. Потрапив тільки один - самий спортивний хлопець.

Інших двох куди записали  ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А щодо того, що через місяць після призиву в бій:

  Візьму, наприклад себе. Чому мене можуть навчити? Два дні на теорію, один день на практику, все. Далі тільки марна трата грошей. Макитра працюе, здоровья немає. Чому мене будуть вчити?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, vovova сказал:

Попасти до бажаного підрозділу можно

Сейчас практически нереально, лотерея...

Образно говоря, покупатель должен приставить к мобилизуемому "няньку", которая его будет вести по всем этапам...вплоть до того, что с ОЗВП будет лично забирать в часть. В противном случае - куда придется, даже при наличии всех бумаг...

Я в теме, как раз сейчас одного механика от бога помогаю определить по специальности

Подразделение его уже выбрало, а вот попасть именно туда - проблема

Змінено користувачем Canton
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vovova сказав:

А щодо того, що через місяць після призиву в бій:

  Візьму, наприклад себе. Чому мене можуть навчити? Два дні на теорію, один день на практику, все. Далі тільки марна трата грошей. Макитра працюе, здоровья немає. Чому мене будуть вчити?

Питання наскільки немає здоров'я.

Якщо придатний ,але з обмеженнями ,то є вакансіі,куди реально абсолютно потрапити.

Маса тилових,небойових посад.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, murava сказав:

А ви ніколи не розглядали питання, що люди тікають від тцк не тому, що вони, сволочі і ухилянти, сцуться в штани від армії, а просто по причині того, що вони прекрасно бачать картину здаля і не вірять в відданність, рівність і чесність керівництва держави, від яких напряму залежить їхнє життя  в тій самій армії?

Сенс йти в армію, віддавати своє життя в руки тих, кому ти банально не віриш, хто чесно кажучи невідомо яку мету переслідує і може зрадити тебе в один хід.

Приклади: сдача Азову під особисті гарантії самі знаєте каво, Червінський, незрозумілі паси Безуглої...

Питання схематозу і  фактичного поділу людей на касти - то вже таке, то вже зовсім другорядне.

))))) 

Все це звіздьож для приїжджих.

Просто сцуться в штани,та сруться в штани 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 12val12 сказал:

Інших двох куди записали  ?

Вони усі втрьох писали спочатку заяву на якись підрозділ. Потім на них віходили с цього підрозділу по телефону. А потім йшли в ТЦК добровільно, там теж щось писали. А з ТЦК одному вже було напрямок в цей підрозділ. Решта на загальних підставах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Юрий Киев сказал:

Питання наскільки немає здоров'я.

Якщо придатний ,але з обмеженнями ,то є вакансіі,куди реально абсолютно потрапити.

Маса тилових,небойових посад.

 

Я вам про обмеження можу книжку написати :)

Влк при тцк дивиться в хелсі і каже, друже, у вас же звернень нема! Ти можеш мати хоч повний анамнез трьох поколінь в карточці поліклініки - то все можуть до уваги не брати.

Так в хелсі всього пару років вносять дані, і то не всі, і то не регулярно - їх не хвилює. Якщо ти не лежав в лікарні і про в хелсі немає записів, або ти не маєш свіжої річної жавності купи виписок - ти годний в дшв по замовчуванню.

По закону ти можеш написати заяву на вищестояче ВЛК , але у тебе їх беруть і не реєструють. Опа.

Головне в тцк не якість людей, а кількість. Решта глибокий пофіг.

Бо відповідальності у них просто нема.

 

  • Лайк 5
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Юрий Киев сказал:

))))) 

Все це звіздьож для приїжджих.

Просто сцуться в штани,та сруться в штани 

Та пофіг , правильно - головне результат.

Армія вас ще довго не відпустить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, murava сказал:

Влк при тцк дивиться в хелсі і каже, друже, у вас же звернень нема! Ти можеш мати хоч повний анамнез трьох поколінь в карточці поліклініки - то все можуть до уваги не брати.

Так в хелсі всього пару років вносять дані, і то не всі, і то не регулярно - їх не хвилює. Якщо ти не лежав в лікарні і про в хелсі немає записів, або ти не маєш свіжої річної жавності купи виписок - ти годний в дшв по замовчуванню

Да, примерно так и есть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vovova сказал:

А з ТЦК одному вже було напрямок в цей підрозділ

Это до лампочки...на любом этапе могут похерить. Он же не из ТЦК попал в подразделение...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Юрий Киев сказал:

Питання наскільки немає здоров'я.

У того, кому за п'ятдесят, у половини немає здоров'я. У тих у кого немає здоров'я у більшої половини немає справок. На "гражданкє" це їм не заважає.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, SermenK сказав:

Про допомогу - будуть давати, щоб не програли, але і щоб не перемогли. 
Дякуємо звичайно, але може ну його нахюй такий м'ясний підхід союзничків? 

Проблема вагонетки

Як і раніше, вагонетка мчить по колії у напрямку п'ятьох людей. Ви стоїте на мосту, під яким вона проїде, і Ви можете зупинити її, скинувши на колію перед нею щось важке. Випадково, поруч з Вами на мосту стоїть дуже товста людина; і Ваша єдина можливість зупинити вагонетку — скинути цю людину з мосту на колію, що призведе до загибелі цієї людини, але порятунку п'ятьох. Чи маєте Ви так вчинити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Это до лампочки...на любом этапе могут похерить. Он же не из ТЦК попал в подразделение...

Я знаю, що саме в ТЦК він писав заяву. А був призваний з ТЦК по місту, чи десь - не скажу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Canton сказав:

Сейчас практически нереально, лотерея...

Образно говоря, покупатель должен приставить к мобилизуемому "няньку", которая его будет вести по всем этапам...вплоть до того, что с ОЗВП будет лично забирать в часть. В противном случае - куда придется, даже при наличии всех бумаг...

Я в теме, как раз сейчас одного механика от бога помогаю определить по специальности

Подразделение его уже выбрало, а вот попасть именно туда - проблема

Ви не в темі. Я в темі.

Слід взяти відношення у бажаній частині ДО призову, воно дійсне місяць, або й менше - слід уточнювати заздалегідь скільки триматимуть посаду. Потім з відношенням ***ом у тцк, далі влк і ТЦК виписує моб розпорядження в конкретну частину, направляє опк і т.п.

А то буває візьмуть відношення і півроку носяться з ним як писаною торбою - ніхто стільки чекати не буде, або роздупяються коли повістка прийшла, або вже в НЦ - тоді важко, практично не реально бо на вс вже склали плани

Я до речі вже кілька разів процедуру описував, но кому то цікаво, зато потім говорять що воно не працює

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, vovova сказав:

У того, кому за п'ятдесят, у половини немає здоров'я. У тих у кого немає здоров'я у більшої половини немає справок. На "гражданкє" це їм не заважає.

Я вибачаюсь, звичайно 

Немає здоров'я це узагальнена інформація, фактично ні про що.

Якщо на гражданкє їм не заважає,то і у війську ,я думаю заважати не буде,так виходить?

Повертаємось до мною вищесказаного - хто заважає готуватись і до ВЛК в тому числі???

Я не розумію, третій рік мобілізація йде,вважаєш себе хворим непридатним,то щось роби,готуйся,збирай доки,проходь обстеження,лягай на лікування і тд,і тп

Змінено користувачем Юрий Киев
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

Чи маєте Ви так вчинити?

  Не можна приносити в жертву жодної безневинної людини заради порятунку навіть усього людства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

Реконкіста тривала понад 770 років .

Причому якщо в Андалусії (на півдні) дуже відчувається вплив арабів в культурі (як у мові так і в архітектурі), то в Галісії (на півночі) навіть майки продаються з кельтськими орнаментами і написами "Галісія - Світ кельтів".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, murava сказав:

Я вам про обмеження можу книжку написати :)

Влк при тцк дивиться в хелсі і каже, друже, у вас же звернень нема! Ти можеш мати хоч повний анамнез трьох поколінь в карточці поліклініки - то все можуть до уваги не брати.

Так в хелсі всього пару років вносять дані, і то не всі, і то не регулярно - їх не хвилює. Якщо ти не лежав в лікарні і про в хелсі немає записів, або ти не маєш свіжої річної жавності купи виписок - ти годний в дшв по замовчуванню.

По закону ти можеш написати заяву на вищестояче ВЛК , але у тебе їх беруть і не реєструють. Опа.

Головне в тцк не якість людей, а кількість. Решта глибокий пофіг.

Бо відповідальності у них просто нема.

Про хелсі якийсь хрен на цензорів писав.

Також писано переписано - як служити усі хворі, воювати - всі здорові, це звідти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Я не розумію, третій рік мобілізація йде,вважаєш себе хворим непридатним,то щось роби,готуйся,збирай доки,проходь обстеження,лягай на лікування і тду,і тп

Немає хліба – їжте тістечко.(С)

Я сподіваюсь, ви зрозумієте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Оконщик сказав:

Это не украинцы, это ахметов и только он, получил независимость 30 лет назад с заводами-параходами, с работающим флотом и так далее. И за 30 лет спустил это все. Это ахметов , лично, при всех президентах, назначал судей, ментов, чиновников от верха до низа...и и исключительно из самого себя, ну еще часть яныков клонровал и на все должности поставил.

Ты еще забыл, что это украинский народ закатал Черновола в асфальт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Дощ сказал:

Ви не в темі. Я в темі.

Слід взяти відношення у бажаній частині ДО призову, воно дійсне місяць, або й менше - слід уточнювати заздалегідь скільки триматимуть посаду. Потім з відношенням ***ом у тцк, далі влк і ТЦК виписує моб розпорядження в конкретну частину, направляє опк і т.п.

А то буває візьмуть відношення і півроку носяться з ним як писаною торбою - ніхто стільки чекати не буде, або роздупяються коли повістка прийшла, або вже в НЦ - тоді важко, практично не реально бо на вс вже склали плани

Я до речі вже кілька разів процедуру описував, но кому то цікаво, зато потім говорять що воно не працює

Еще раз говорю - не работает. Может да, а может нет...лотерея

Нам хлопца пришлось авральным порядком из учебки выдергивать с применением админресурса и личных связей. Еще бы пол суток - и поехал бы он никак не в рембат

Хотя все документально было по той схеме, что изложили Вы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...