Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

35 минут назад, МаТраС сказал:

слабо

Вот Марьяна голодала, пока не дадут танки. Зеленский, помнится, не брился, пока не вернут пленных. 

Я думаю, не нужно ждать милостей от политиков. Каждый из нас может сделать то же самое, и так внести свой посильный вклад в обороноспособность страны. 

Прошу срочно сообщить газете "Таймс", что я не буду срать, пока нам не дадут F16! (C)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Вот Марьяна голодала, пока не дадут танки. Зеленский, помнится, не брился, пока не вернут пленных. 

Я думаю, не нужно ждать милостей от политиков. Каждый из нас может сделать то же самое, и так внести свой посильный вклад в обороноспособность страны. 

Прошу срочно сообщить газете "Таймс", что я не буду срать, пока нам не дадут F16! (C)

пропоную,щоб безмозгла не брилась рік між ніг:ROFL: ждем звіт

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, МаТраС сказал:

пропоную,щоб безмозгла не брилась рік між ніг:ROFL: ждем звіт

Не дадут Ф-16 - фотоотчет отправим им...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Canton сказав:

Не дадут Ф-16 - фотоотчет отправим им...

www.economist.com/finance-and-economics/2024/06/30/ukraine-has-a-month-to-avoid-default

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Поразительная страшная ситуация . Страной управляет Некто без формального статуса, а тот кто так забавно изображал Учителя-Управителя, превратился в абсолютное Никто. 
73%, как вам спиться? Что же вы наделали? (С)

photo_2024-07-01_08-47-18.jpg

Нарит хотел простых решений, он их получил.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, МаТраС сказав:

Міністр культури Норвегії Любна Яфферю оголила груди на підтримку ЛГБТ на одному з ток-шоу, яке стосувалося майбутнього параду за права секс-меншин в Осло.

t.me/AndriyuKK/31995

Дальше ещё интереснее .

Кожна квартира має закупити обладнання на $3-4 тисячі", — закликає виконавчий директор асоціації «Енергоефективні міста України».
«Те що ви недоплачували за електроенергію всі минулі роки — вважайте що ви складали гроші в банку і тепер їх треба залпом заплатити за нову систему енергопостачання. Я знаю, що грошей немає, але ви їх проїли», — сказав Павлюк.

 

Цена дешевого популизма.

  • Хаха 2
  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, vadimv сказав:

Та шо ж вы такие безграмотные?

Такую хню можно было придумать только в пьяном угаре, так, что написано без ошибок.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, sergio сказав:

Комок у ухилянта зачётный. 💪

24tv.ua/kordoni-rumuniyeyu-zastrelili-cholovika-29-chervnya-dpsu-skazali_n2587144

поки ви смієтесь з пана Кантона, українці вбивають українців. гасло "воля або смерть" заграло новими кольорами :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Vinsol2009 сказав:

Дальше ещё интереснее .

Кожна квартира має закупити обладнання на $3-4 тисячі", — закликає виконавчий директор асоціації «Енергоефективні міста України».
«Те що ви недоплачували за електроенергію всі минулі роки — вважайте що ви складали гроші в банку і тепер їх треба залпом заплатити за нову систему енергопостачання. Я знаю, що грошей немає, але ви їх проїли», — сказав Павлюк.

 

Цена дешевого популизма.

) а може олігархи самі закуплять там на відновлення) за рахунок експорту хоча б

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Дальше ещё интереснее .

Кожна квартира має закупити обладнання на $3-4 тисячі", — закликає виконавчий директор асоціації «Енергоефективні міста України».
«Те що ви недоплачували за електроенергію всі минулі роки — вважайте що ви складали гроші в банку і тепер їх треба залпом заплатити за нову систему енергопостачання. Я знаю, що грошей немає, але ви їх проїли», — сказав Павлюк.

 

Цена дешевого популизма.

А он не боится, что его же свои же  забьют? 

Пока, что за мои налоги моих детей не учили, в больничке не лечили, теперь ещё и электричеством должен сам себя обеспечивать?! На фейхоа тогда такое государство?! 

 

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

 
73%, как вам спиться? 

Бухать і спиватися - це ваша, кацапська традиція. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, sergio сказал:

А он не боится, что его же свои же  забьют? 

Пока, что за мои налоги моих детей не учили, в больничке не лечили, теперь ещё и электричеством должен сам себя обеспечивать?! На фейхоа тогда такое государство?! 

 

Так сказали десятки міліонів. Скоро скажуть ще пару) При вартості ее як у Європі, пмм як у Європі, продуктової корзини часто дорожчої, ніж в Європі, (продовжувати можна довго), в Україні лишаться лише непрацездатні, ті, що отримують зиск з мутних схем, власники засобів виробництва (та й то не факт).

Змінено користувачем Gonchik
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Дальше ещё интереснее .

Кожна квартира має закупити обладнання на $3-4 тисячі", — закликає виконавчий директор асоціації «Енергоефективні міста України».
«Те що ви недоплачували за електроенергію всі минулі роки — вважайте що ви складали гроші в банку і тепер їх треба залпом заплатити за нову систему енергопостачання. Я знаю, що грошей немає, але ви їх проїли», — сказав Павлюк.

 

Цена дешевого популизма.

Читайте для розширення кругозору - 

enefcities.org.ua/pro-nas/hto-my/

Асоціація "Енергоефективні міста України" (АЕМУ) – добровільне, недержавне, неприбуткове об’єднання органів місцевого самоврядування створене з метою задоволення потреб своїх членів і відповідних територіальних громад у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими і закордонними партнерами в ділянках ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку поселень.

АЕМУ створена у 2007 році. Сьогодні АЕМУ об’єднує 98 українських міст, як великих, так і середніх та малих, з усіх регіонів України. У свою чергу, АЕМУ є колективним членом двох європейських асоціацій органів місцевого самоврядування – “Energy Cities” і “Climate Alliance”, національною структурою підтримки Угоди Мерів в Україні та Національним офісом Європейської енергетичної відзнаки в Україні.

enefcities.org.ua/pro-nas/komanda/

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

Дальше ещё интереснее .

Кожна квартира має закупити обладнання на $3-4 тисячі", — закликає виконавчий директор асоціації «Енергоефективні міста України».
«Те що ви недоплачували за електроенергію всі минулі роки — вважайте що ви складали гроші в банку і тепер їх треба залпом заплатити за нову систему енергопостачання. Я знаю, що грошей немає, але ви їх проїли», — сказав Павлюк.

 

Цена дешевого популизма.

я щось подібне намагався написати в чатах багатоквартирних будників, де маю квартири - чогось вони всі злі там. Містянин не зрозуміє заміського жителя. Їм все ще хтось щось винен...

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Gonchik сказал:

Так сказали десятки міліонів. Скоро скажуть ще пару) При вартості ее як у Європі, пмм як у Європі, продуктової корзини часто дорожчої, ніж в Європі, (продовжувати можна довго), в Україні лишаться лише непрацездатні, ті, що отримують зиск з мутних схем, власники засобів виробництва (та й то не факт).

Десь проскакувало, що Євросоюз оцінює, що якби Путін окупував би цілу Україну то було би ще порядка 8-10 млн біженців. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, MaxS сказав:

я щось подібне намагався написати в чатах багатоквартирних будників, де маю квартири - чогось вони всі злі там. Містянин не зрозуміє заміського жителя. Їм все ще хтось щось винен...

тому куркулів і розкулачували, бо вони занадто незалежні і йому корова дорожче за державу...

40 хвилин тому, sergio сказав:

На фейхоа тогда такое государство?! 

це ви просто не з того боку держави :lol:

10 хвилин тому, sergio сказав:

Десь проскакувало, що Євросоюз оцінює, що якби Путін окупував би цілу Україну то було би ще порядка 8-10 млн біженців. 

їх це цілком влаштує :flag1:

ви в слові ***ло забагато помилок зробили...

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

тому куркулів і розкулачували, бо вони занадто незалежні і йому корова дорожче за державу...

а шолохов висміював  "несвідомого" діда Щукаря , а кацапощелепні педомразі доносили дітям , чому нагульнов - то добре , а Щукарь - погано .

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

це ви просто не з того боку держави :lol:

або не з того боку кордону...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, sergio сказав:

Пока, что за мои налоги моих детей не учили, в больничке не лечили, теперь ещё и электричеством должен сам себя обеспечивать?! На фейхоа тогда такое государство?! 

"Государство - это аппарат принуждения" (с)

А не благотворительная организация.

Мне когда совки рассказывали, какой классный этот их совок с бесплатным пломбиром - я всегда держал в памяти эту цитату основателя совка.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaxS сказал:

я щось подібне намагався написати в чатах багатоквартирних будників, де маю квартири - чогось злі там. Містянин не зрозуміє заміського жителя. Їм все ще хтось щось винен...

Так справа в трму, що протянуть все, як пільговий кредит для ОСББ. Тобто знов будуть πι.. (освоювати) гроші. 

В нас коли ОСББ  робили утеплення,то в загальному кошторисі, наприклад, на квартирку східних з нашою трьошкою  получалось щось під 110 тис: утеплення, обладнання на батареї, тепловий пункт. 70% типа оплачувала держава, місто. Я коли пробігся по тому кошторису, то якраз ринкова вартість тих робіт і склала би тих 30% що ми заплатили самостійно. Якщо частину тих 70%, ще можна обоснувати якимись коштами на  проект модернізації , то на іншому просто зпвищили ціни. По факту пінопласт і так якісь шабашники за ящик горілки клеїли, косяків купа. 

Так само і з панельками буде. 

Пи. Си. Мені би в будинку би панельки зайшли би на ура, але стулити, щось більш-менш треба 3-4 кує. То без підключення до мережі для продажу по ЗТ. (сусідам би тут продавав би, і так тариф в СТ 5. 20 грн) 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Прошу срочно сообщить газете "Таймс", что я не буду срать, пока нам не дадут F16! (C)

Больше тебя, здесь срёт, разве, что vinsol

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

 

ви в слові ***ло забагато помилок зробили...

 

Часи непевні. Раптом в Тису крокодилів запустять і треба буде через Прип'ять до бацькі тікати?! А там на підвал КГБ візьме і знайдуть помилки в написанні ... ло?! Які будуть наслідки?! 

Пи Си.Думаю анекдот про еврейського хлопчика який стоїть і мовчить, коли інші діти тикають фіги в небо і кричать,, Бога нет! "вам не треба нагадувати?! 😉

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sergio сказав:

Часи непевні. Раптом в Тису крокодилів запустять і треба буде через Прип'ять до бацькі тікати?! А там на підвал КГБ візьме і знайдуть помилки в написанні ... ло?! Які будуть наслідки?! 

Пи Си.Думаю анекдот про еврейського хлопчика який стоїть і мовчить, коли інші діти тикають фіги в небо і кричать,, Бога нет! "вам не треба нагадувати?! 😉

"Компромиссы вас догонят" (с) єврейська дівчинка

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дефицит электроэнергии в Украине будет ещё 2 года, — прогноз МВФ

«По последним рыночным оценкам, средний дефицит электроэнергии составляет около 10%, в 2025 году он будет постепенно снижаться и будет устранен к началу 2026 года. Кроме того, критическое энергоснабжения АЭС также поможет закрыть дефицит электроэнергии».

 

А нам заливают, что повреждено 90% генерации. :shock:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...