Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, Canton сказал:

Критика факапов власти - не есть рашапропаганда.

Это первое.

А второе - если я чего то пишу, значит владею вопросом лучше, чем большинство присутствующих. 

Так вот - на сегодняшний день Зеленский отстранен от принятия каких либо решений, связанных с войной в стране. А если будет путаться под ногами и мешать - ему анальное отверстие порвут на два Z.

И очень надеюсь, что после войны, власть останется у армейцев. Стране нужна просвещенная хунта, лет на 10-15. Тем более, что нынешняя банда уже готовит почву к "особому" положению после "военного". Этого допустить нельзя..

А кто это пожтвердит ? У вас с ним , к примеру, селфи есть? :)

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, MaksymS сказав:

Берлін. Знайти англомовного німця на вулиці не вдалося. Може мені просто не пощастило. 

Зате вони прекрасно знають українську!

Українці гуляють бундесом і говорять:

- куме, а чи знаєте, що німні прекрасно розуміють нашу рідну мову?

- та де, Василю, не може того бути...

- Не вірите? Сперичаємось?

Підходять до першого-кращого бородатого бюргера в пабі, що сьорбає пиво і такий діалог:

- ей, ти, сраний німцю, поцілуй мене й кума у дупу!

- Вас?!

- так, так. Нас, мене і кума.

  • Дякую 1
  • Хаха 3
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, MaksymS сказал:

Это она сотрясла дом форумчанина, который отписался в этой теме? 

Странний форумчанин)

Тут тихо , На бп тихо

А у него трясется.

 

Форумчане! тут еще остались адекватние, я вижу

Доверяйте больше своим глазам и ушам.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ukrainian сказав:

Сьогодні в Угорщині вибори. Схоже про російского орбана знову переоберуть 

А звідки результати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, normal сказал:

Он хочет, но во первых в Израиле заболел (ковидом или хз), а во вторых понимает, что на родине его ждет участь Навального, а он журналист с большой аудиторией и каждое слово работает как снаряд - решил бороться до последнего (пусть и удаленно). Хотя лично я его не слушаю, слишком много говорит как и наш Ким или Арестович, лучше за 5 секунд потом прочитать словесный перевод, что на видео занимало бы 20 минут...

Зато смачно :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, MaksymS сказав:

Не всі. В Димері був дідок, який водив російських окупантів по хатах українських патріотів, який показував їм як краще зайти тощо. Тому не всі, не всі...

Подейкують, що в окупованих містах мала місце адресна зачистка волонтерів, що помагали в 2014 ЗСУ. Наче б то, коли дію зламали - отримали їх адреси.

Чи правда це? Хоча і так ясно, що окупант катує мирних... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Propeller сказал:

А кто это пожтвердит ? У вас с ним , к примеру, селфи есть? :)

С ним это с кем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, ukrainian сказал:

Ну і? Знали, готувались, були готові. Інакше рашики вже були б під Львовом. 
І Порошенко готував армію, можна було краще ? Можна було. І Зеленський готував армію. Можна було краще? Можна було. 
А решта попередників, армію точно не готували. Може Ющенко трішки.
 

fb.watch/c98AVNgNoM/

накину еще .....я считаю это "пособники  русского  мира"   ...может  не специально  ...может  от скудоумия ....но они  замазаны кровью  убиенных  граждан....и  никакие   "потом  после   войны "  не  изменят   ситуацию   в дальнейшем ....

  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, porterlv сказав:

Подейкують, що в окупованих містах мала місце адресна зачистка волонтерів, що помагали в 2014 ЗСУ. Наче б то, коли дію зламали - отримали їх адреси.

Чи правда це? Хоча і так ясно, що окупант катує мирних... :(

а в дії була інфо про волонтерів?

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, porterlv сказав:

Наче б то, коли дію зламали - отримали їх адреси.

Брехня. В Дії немає адрес. Власне в Дії взагалі ніяких даних немає. Тому це брехня. Дія - просто інструмент запиту до баз даних, нічого більше. А вже самі бази даних вільно продаються на ринку будь-яким бажаючим. Але Дія тут ні до чого. І в Дії не вказано це волонтер чи ні. Наводили на волонтерів місцеві руськомирці, які в 2014 в зошиток всіх переписували й чекали 8 років, щоб здати. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, JFK сказав:

а в дії була інфо про волонтерів?

Як казка, щоб відвести підозри від руськомирців серед нас, покатить. А так-то звісно не було. Як і адрес.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, MaksymS сказав:

Як казка, щоб відвести підозри від руськомирців серед нас, покатить. А так-то звісно не було. Як і адрес.

Наразі, зараз є в тимчасовому посвідченні. Ще може бути просто помста одних сільських політиків іншим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, JFK сказав:

Наразі, зараз є в тимчасовому посвідченні.

Але не в Дії. На серверах Дії не зберігаються адреси. Вони зберігаються в базах даних. І в Дії точно не вказано волонтер чи ні. Здають сусіди, які чекають приходу руського міра. 

1 хвилину тому, JFK сказав:

Ще може бути просто помста одних сільських політиків іншим.

Навіть без політики. Просто нащадки НКВД-шників вскрилися. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

С ним это с кем?

С тем, кто подтвердит , что  А второе - если я чего то пишу, значит владею вопросом лучше, чем большинство присутствующих. 

Врядли, кто-то из людей "знающих много" будет здесь на строительном форуме махать словесной шашкой. Ну.....как вы.

Значит, кто-то вас снабжает информацией, которой вы доверяете. При этом вы уверены, что эта информация корректная. Так как "он все знает и не может врать". Вот я и спросил : Кто?

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Propeller сказал:

 

Значит, кто-то вас снабжает информацией, которой вы доверяете. При этом вы уверены, что эта информация корректная. Так как "он все знает и не может врать". Вот я и спросил : Кто?

OSINT

А я дело знаю туго, в теме еще с тех пор, когда и термина этого не было...

А источники, они знаете, разные бывают...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Propeller сказал:

Дайте, пжлста, первых пять человек этой просвященной хунты. Кого вы там видите?

Пять раз себя...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Павлухан сказал:

fb.watch/c98AVNgNoM/

накину еще .....я считаю это "пособники  русского  мира"   ...может  не специально  ...может  от скудоумия ....но они  замазаны кровью  убиенных  граждан....и  никакие   "потом  после   войны "  не  изменят   ситуацию   в дальнейшем ....

Цих депутатів яким байдуже крім одного, вибирали жителі Бородянки. І я маю сумніви що їх знов не виберуть. Мутки та схеми з України ще не скоро підуть. Хотілось би помилятись. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ukrainian сказав:

Хотілось би помилятись. 

Не помиляєтесь. Гречка й масло завжди допомагали обратися до влади. Навряд чи щось зміниться за такий короткий проміжок часу. Але, дійсно, влада була та, яка за все вже сплатила й нікому нічого не винна, тому її звинувачувати не можна -це виборні посади. 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, igor_d70 сказав:

Зато смачно

От де смачно

https://www.youtube.com/watch?v=NkRvoJrnTE8

Там і про Невзорова , з 17:20. Взагалі О.Сотник шикарно вміє висловлювати свої думки.

Змінено користувачем andrey_ka
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, porterlv сказав:

Подейкують, що в окупованих містах мала місце адресна зачистка волонтерів, що помагали в 2014 ЗСУ. Наче б то, коли дію зламали - отримали їх адреси.

Чи правда це? Хоча і так ясно, що окупант катує мирних... :(

Для цього є агентура, яку готували заздалегідь. Списки складено і явки паролі зібрані. 

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Canton сказал:

OSINT

А я дело знаю туго, в теме еще с тех пор, когда и термина этого не было...

А источники, они знаете, разные бывают...

То, есть мы можем на вас рассчитывать как на умелого аналитика информации из открытых источников.

Не уверен....вы мало раскручены в авторитетных экпертных кругах. Думается, этот форум не знает вас с этой стороны. А в таких направлениях деятельности нужны прогнозы, которые сбываются. У вас что-то есть? Только не из прошлого "я же говорил", а вот о будущем. Только что-то орининальное, не схожее уже имеющимся.

Про хунту - хорошо. Но это ваше пожелание. Это не "После войны будет просвященная хунта в Украине и возглавит её ...."

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Canton сказал:

Пять раз себя...

Оценил. Больше по этой теме вопросов нет. 

 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...