Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, Магирус сказав:

Так працює бізнес. При відкритих кордонах люди мігрували би туди-сюди, як це було в минулі роки.

У 2021 році, попри скорочення кількості мігрантів, зумовленого карантинними обмеженнями, заробітчани переказали в Україну понад $14 млрд за рік, це рекордна сума переказів. Для порівняння: за даними НБУ, у 2020-му грошові перекази становили майже $12 млрд, а у 2019-му – $11,9 млрд.

forbes.ua/money/u-2022-mu-ukrainski-migranti-prosili-v-postachannya-valyuti-na-1-mlrd-chomu-skorotilisya-perekazi-rozpovidae-ekonomist-vasil-povoroznik-21032023-12522

4 хвилини тому, Магирус сказав:

Просто хочу зустріти дівчину

може частіше на вулицю виходити? ці вовчиці вже так дивляться що їх як ТЦК краще на іншому боці вулиці обходити :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, 7351 сказав:

250 000 тон (двісті п'ятдесят тисяч тон) снарядів та ракет підірвано після "мінських капітуляцій"...

Так підірвав ворог. Це офіційно підтвердило СБУ. Навіщо ви брешете?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, loader сказал:

Я не виборець Зеленського, але станом на зараз це вже неважливо. Так, думаю що цей вибір збільшив шанси отримати те що отримали, але сказати, що в іншому випадку було б не +- те саме - об'єктивно не можна. Бо рішення приймало ***ло. Тільки він відповідає за воєнні злочини. Але коли він буде вже в Гаазі, то можете допитати його) Все інше демагогія. 

якби перешийок з кримом не розмінували при Зе, якби чонгар не втратили в перший же день - не втратили б весь південь. 
Не втратили б весь підведь - наші позиції були б абсолютно переможними і можна було б закривати питання
Не втратили б весь південь - втратили б лише частину донбасу
ну і хyй з тим донбасом, давно вже треба було відрізати цю гангрену. Не варта та клоака сотні тисяч вбитих і інвалідів і брата в труні

 

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

ці вовчиці вже так дивляться що їх як ТЦК краще на іншому боці вулиці обходити 

Буду дотримуватися вашої поради))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, SermenK сказав:

якби перешийок з кримом не розмінували при Зе, якби чонгар не втратили в перший же день - не втратили б весь південь. 
Не втратили б весь підведь - наші позиції були б абсолютно переможними і можна було б закривати питання
Не втратили б весь південь - втратили б лише частину донбасу
ну і хyй з тим донбасом, давно вже треба було відрізати цю гангрену. Не варта та клоака сотні тисяч вбитих і інвалідів і брата в труні

 

Абсолютно згоден....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

"Нормальні", поки що, підписували тільки капітуляції з роззброєнням -- 250 000 тон (двісті п'ятдесят тисяч тон) снарядів та ракет підірвано після "мінських капітуляцій"...

Підготовка України до повномасштабного вторгнення...

і оцих шахтьорів теж би разом з донбасом виперти на***, щоб на виборах не вибирали як вмирати нашим дітям і внукам 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Магирус сказав:

Просто хочу зустріти дівчину і хочу знайти своє щастя... 

(поперхнувся чаєм)

Коли ви зустрінете дівчину - на цьому ваше щастя і закінчиться )))

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, loader сказав:

Я не виборець Зеленського, але станом на зараз це вже неважливо. Так, думаю що цей вибір збільшив шанси отримати те що отримали, але сказати, що в іншому випадку було б не +- те саме - об'єктивно не можна. Бо рішення приймало ***ло.

золоті слова. щоб кожному,хто тат ругається за зе або по, прикріпити автоматом їх))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Магирус сказав:

Так підірвав ворог. Це офіційно підтвердило СБУ. Навіщо ви брешете?

Не розсередив великі склади по більший кількості менших складів, хоча б після вибуху першого складу теж ворог?

Хоча чому "теж"...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, SermenK сказав:

якби перешийок з кримом не розмінували при Зе

Брехня.

При попереднику.

Давайте докази.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

що саме заспокоїться? енергетика чи зарплати? чи їм запропонують соціальне житло та соціальну допомогу як в Європі?

житло-хер. але роботу з якимось житлом так. зарплату ,я думаю від 25 000 до 40 000 ,якщо будуть дісно працювати,то так.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vadimv сказал:

(поперхнувся чаєм)

Коли ви зустрінете дівчину - на цьому ваше щастя і закінчиться )))

тихо-тихо , не відлякуй - підпусти поближче

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Брехня.

При попереднику.

Давайте докази.

які докази млять? які докази??? за кілька годин доїхати до Каховської дамби - які на*** треба ще докази?
Свідчення військових, яким наказали розмінувати? Зайди в ютуб і подивися інтерв'ю! Лиця, імена, звання відкриті, перевіряй, зебіляка

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, МаТраС сказав:

житло-хер. але роботу з якимось житлом так. зарплату ,я думаю від 25 000 до 40 000 ,якщо будуть дісно працювати,то так.
 

працюйте далі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, SermenK сказав:

які докази млять? які докази??? за кілька годин доїхати до Каховської дамби - які на*** треба ще докази?
Свідчення військових, яким наказали розмінувати? Зайди в ютуб і подивися інтерв'ю! Лиця, імена, звання відкриті, перевіряй, зебіляка

Посилання на офіційні документи -- в студію.

Якщо б вони були -- так звана "опозиція" (п'ята колона) вже завалила б посиланнями і позовами до судів.

А "відосікі" дивіться самі, скільки завгодно...

 

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Evgenich сказав:

З ким збираюсь, важко сказати, але точно не з сикунами, які згодні на будь які умови, аби самим не дай Боже в армію потрапити. І точно не з тими, хто сьогодні і Тису перепливе, і 10к доларів заплатить, аби втекти, а потім приїде і буде приймати участь у виборах, у політичному житті, розказуючи про Оурела і тупих військових. Тут треба визначитись: ти українець? ставай і захищай Україну. Не хочеш ризикувати життям і нести солдатські тяготи? То який ти нах українець? 

Доречі, не обов'язково бути військовим, достатньо бути громадянином і робити все можливе, аби наблизити перемогу. А от такі вот гівняні закиди, типу: та давайте вже домовимось, а то виїхати не можу і взагалі важко жить - це не про патріотизм, а про власну сраку.

Якщо в країні залишаться одні Євгенічі, то кінець країни настане раніше, ніж нагода її відбудови:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Якщо в країні залишаться одні Євгенічі, то кінець країни настане раніше, ніж нагода її відбудови:)

От котов тоже мало пользы, у них лапки.....)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Якщо в країні залишаться одні Євгенічі, то кінець країни настане раніше, ніж нагода її відбудови:)

нічого, вони з азіатами за роботу з якимось житлом так. зарплату ,я думаю від 25 000 до 40 000 домовляться :lol:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Якщо в країні залишаться одні Євгенічі, то кінець країни настане раніше, ніж нагода її відбудови:)

А якщо залишаться Єрмаки, Татарови, Шмигалі, Гетьмацеві, Коломийські, Фірташі ...Яценюки, Гройсмани, Порошенки, Тимошенки то в України буде процвітання?)

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, XL.pro сказав:

А якщо залишаться Єрмаки, Татарови, Шмигалі, Геиьмацеві, Коломийські, Фіпташі ...то в України буде процвітання?)

їх не можна чіпати. то нарідний вибір!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, 7351 сказав:

Не розсередив великі склади по більший кількості менших складів, хоча б після вибуху першого складу теж ворог?

Їх неможливо розсередити. Є офіційеа заяві СБУ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, Evgenich сказав:

Чи доходить до вас, що вам тут буде габела?

Це до вас не доходить - вам вимкнуть світло. На генераторах не повоюєш. Буде габела - виїдимо. Бо військово-політичне керівництво ж знову нікого не попередить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, 7351 сказав:

Ви інженер?

Так. Я знаю, що ви хочете написати. Але багато тих боєприпасів неможливо було навіть чіпати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...