Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

Все набагато простіше. За рік в Україні б грошей не прибавилось, курс би тримали 8, а борг виріс би на 15 млрд.

Якби  переміг будь-хто крім овоча, він би одразу отримав величезний стрибок курса і необхідність одразу віддати борг 15 млрд, маючі діру в бюджеті. 

Боюсь до наступного терміну він би не протримався. А якщо б навіть протримався, все одно наступнім був би овоч або кощейка 

 

Це занадто простий, "лайтовий" і фантастичний сценарій. Янукович так просто владу б не віддав.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

А як по-вашому відбувається мобілізація 20к в місяць. Добровольці в черзі в воєнкомат стоять?

Легко. Тысяча на область . Пусть 300 человек в месяц на Житомир. Заводы, фабрики и так по мелочи.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, ks6 сказав:

Легко. Тысяча на область . Пусть 300 человек в месяц на Житомир. Заводы, фабрики и так по мелочи.

То це все добровольці?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

То це все добровольці?

Нет, конечно. Есть законопослушная часть, которых вызвали в отдел кадров и без всяких повесток рекомендуют сходить в военкомат, есть кто сдуру нахватался повесток, выпил водки да и пошел и т.д.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ks6 сказал:

Легко. Тысяча на область . Пусть 300 человек в месяц на Житомир. Заводы, фабрики и так по мелочи.

Тоді я взагалі не розумію, з яких причин представники ТЦК іноді пакують людей в буси. Випадки рідкі, але на жаль, не подинокі. Це у них така розвага, чи горить план?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Danylo Ivanov сказав:

Можна-не можна. Порох петляв, а Вова налажав. Крапка.

расія нє вінавата -- це Зеленський! -- продовжуйте волати...

пуйло теж саме твердить...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ks6 сказав:

Нет, конечно. Есть законопослушная часть, которых вызвали в отдел кадров и без всяких повесток рекомендуют сходить в военкомат, есть кто сдуру нахватался повесток, выпил водки да и пошел и т.д.

Ти ба, випіл водкі да і пошьол... А на початку таке про кацапів розказували.

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Це занадто простий, "лайтовий" і фантастичний сценарій. Янукович так просто владу б не віддав.

Цей сценарій в кремлі писали. ЧИ вважаєте, що то випадковість, що борг потрібно було віддати одразу після виборів? 

Звісно, вони б хотіли, щоб він не віддав, але це була страховка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Danylo Ivanov сказал:

Тоді я взагалі не розумію, з яких причин представники ТЦК іноді пакують людей в буси. Випадки рідкі, але на жаль, не подинокі. Це у них така розвага, чи горить план?

Думаю там в основном люди в розыске, многие сдуру за два года наподписовали много чего не думая о последствиях. А так видел в соседнем доме менты с военными приехали конкретно за человеком. Но чтобы просто до простых прохожих буром перли не видел.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, yuragon сказав:

Цей

 

А може цей?

Нагадайте, яку державну посаду тоді займав Зеленський?

Чи не займав?

image.png.5bd1c6d2fea79b84875ceba084408e0c.png

"Я переконаний, що базові угоди щодо ЧФ РФ - це мистецтво компромісу. Я не можу сказати, що я щасливий через те, що перебування флоту буде настільки тривалим. Я впевнений, що можливі були й інші домовленості, інші терміни. Але продовження терміну було необоротно", - підкреслив Порошенко.

"Підсумок візиту президента в Китай - фантастичний. Відновлення діалогу з залученням економіки, яка найбільш стрімко розвивається у світі, в якості інвестора в Україну - це блискуче", - зазначив екс-глава МЗС.

zaxid.net/poroshenko_pohvaliv_yanukovicha_za_harkivski_ugodi_i_kitayski_investitsiyi_n1120251

image.png.07d58cff47f14e5bec5e650773020131.png

У той же час, за словами Порошенка, і Україна, і Росія розуміли, що газова угода від 19 січня 2009 в 2010 році діяти не може.

"Україна не здатна була оплачувати ці суми. І Росії, і Україні потрібно було знайти взаємоприйнятний варіант, щоб врегулювати формулу міжнародних розрахунків, і, з іншого боку, не створити прецеденту для інших країн", - сказав він.
www.pravda.com.ua/news/2010/06/13/5136127/

 

 

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ks6 сказав:

Думаю там в основном люди в розыске, многие сдуру за два года наподписовали много чего не думая о последствиях. А так видел в соседнем доме менты с военными приехали конкретно за человеком. Но чтобы просто до простых прохожих буром перли не видел.

чат нашого будинку

Прихований текст

image.thumb.png.af2c6477c7a5ad65471a80e380731e11.png

тут же пиз...та пішли розганяти по телеграм каналах

 

реальність

Прихований текст

image.png.3fa2200192a4a3f2ccb3a0ae42af848d.png

 

 

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, миг сказал:

Так не гойдайте томас🤣

Все, все... я  краще  в сторонці постою,  бо у вас вже гойдалка в рознос пішла :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 лютого 2015 підписаний "Мінськ-2" -- Дебальцево по ньому оставалось за Україною...

Потім -- наказ "пєрєстать стрєлять" -- одразу втрата Дебальцево.

Залізничний вузол Дебальцево не підірваний -- створена залізнична рокада Дебальцево - Іловайськ...

Потім поступово, с "расстановкай" -- втрачені всі склади з ракетами та снарядами...

 

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, ks6 сказал:

Думаю там в основном люди в розыске, многие сдуру за два года наподписовали много чего не думая о последствиях. А так видел в соседнем доме менты с военными приехали конкретно за человеком. Но чтобы просто до простых прохожих буром перли не видел.

Якщо в розщуку - то кайданки і вперед. Але такими речами має займатись поліція, а не ТЦК.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

18 хвилин тому, миг сказав:

Так не гойдайте томас🤣

Єрмак без конституційних повноважень владу на прутні крутить, а ви з 7351 все продовжуєте дрочити на політичний труп :(.

Don`t look up (c)

  • Лайк 3
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

До речі, я щось не бачу, щоб білоруська армія штурмувала Україну. За вашою логікою це мало бути саме так.

В них буде ще цікавіше, все тільки починається. Чомусь знайомі білоруси не оцінили того щастя яке їм привалило і зараз хто в Іспанії, хто в Литві сидять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, MaxS сказал:

 

Єрмак без конституційних повноважень владу на прутні крутить, а ви з 7351 все продовжуєте дрочити на політичний труп :(.

Don`t look up (c)

Він не в моєму вкусі,щоб на нього дрочити,да й не разу його не згадував.

445750766_419103934425160_4666359478361632152_n.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, миг сказал:

Трохи по роботі,було весело.Screenshot_20240609_221444[1].jpg

 

Я в 22ом у себя на участке вокруг дома аналогичные осколки насобирал

 

IMG_20220804_102910.jpg

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...