Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

В мене Інтернет на автономному живленні:)

Куди важливіше, щоб у провайдера було автономне живлення. І не на 2-3-4-5 годин))).

Чи у вас старлінк?)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vadimv сказав:

Тому що політика США по відношенню до мордора залишилася незмінною.

це зрозуміло. до штатів питань немає. є питання до акціонерів громадян чудової країни України. судячи зі всього вони повністю задоволені менеджментом та тим як йдуть справи :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, yuragon сказав:

Виграти війну в завідомо сильнішого противника впринципі дуже тяжко

Єдина країна Південно-Східної Азії, яка не була европейською колонією - це Таїланд.

Особливіть полягає в тому, що ВСІХ лаоваїв, які туди приїзджали (з найкращими намірами, звісно) топили в болоті з крокодилами.

Японія теж намагалася так робити, але була не настільки послідовною. І з крокодилами там не дуже.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Propeller сказал:

Выведение системы из состяния комфорта всегда приводит к ее модернизации.

1. Предприятия, потребители больших обьемов єлектрики начинают обзоводиться собственной генерацией, которая по цене выгодней покупной электрики. Возможно у них появяться излишек этого товара и они начнут его продавать в сеть. 2. Восстанавливать будут в основном чистую гидру, солнце. На восстановление ТЭС на органическои сырье денег никто не даст. 3. Идет  тема организации системы малых генераций вместо монстров. В Киеве из городского бюджета  на это дело выделили 4 млрд. грн. 4. Про 2 года - это чтобы просто сказать. Дядя, которого вы цитировали просто ляпнул, бо эксперт. Вот, если бы эти 2 года были подтверждены расчетом без "если", тогда можно было бы принять к сведению. 

Це зрада, чи перемога?

Я тут вчера подобный вопрос задал - та некоторые губки надули...а тут лайки ставят...

Дебилы, блд...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, yuragon сказав:

Ви можете не мучитись пишучи тут постійноякісь різні слова і букви - просто постійно пишіть "Кац прєдлагаєт слатсья" і збережете і собі і всім іншим купу часу.

Так нє пайдьот. 
Певно кацапи платять тільки за розгорнуту і сторазову єплю мізків.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

зображення_2024-06-06_114452806.png

ГУР потопило в Крыму российский буксир «Сатурн»

 

aux-head-1717662869-20240606_buksir_saturn_360.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

ГУР потопило в Крыму российский буксир «Сатурн»

aux-head-1717662869-20240606_buksir_saturn_360.jpg

Эх. Мельчают цели....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, yuragon сказав:

Дивлячись хто що вкладає в "виграти". Я вкладаю в цей термін збереження державності в середньо і довгостроковій перспективі, а не на ті пару місяців/років після підписання миру на умовах кацапів.

Єдиним збереження державності в середньо і довгостроковій перспективі є гарантії інших країн і безпекові договори. А це все не можливо без підписання мирного договору. А скільки ви там ще кацапів уб'єте - то до сраки. Ніяких значних територій вам звільнить не вдасться, а дев'яносто відсотків, що ви втратите ще більше територій. За таких умов бажати продовжувати війну можуть або дегенерати, або підараси, які наживаються на цій війні і мають з неї профіт.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Газпром» уперше за чверть століття став збитковим: фінансові результати компанії до та під час війни.

 За підсумками 2023 року «Газпром» зазнав збитків. При очікуванні, що компанія отримає 450 млрд рублів прибутку, вона отримала 629 млрд рублів збитку (це 7,3 млрд доларів, якщо рахувати за середнім курсом). Востаннє чистий збиток монополіст показував ще в 1999 році.

www.slovoidilo.ua/2024/06/06/infografika/finansy/hazprom-upershe-chvert-stolittya-stav-zbytkovym-finansovi-rezultaty-kompaniyi-ta-vijny

 

 

зображення_2024-06-06_134516366.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Єдиним збереження державності в середньо і довгостроковій перспективі є гарантії інших країн і безпекові договори. А це все не можливо без підписання мирного договору.

Нагадайте коли Південна Корея підписала мирну угоду з Північною? Інакше ж Шати ж ніяк не могли б надати якісь гарантійї їй.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, yuragon сказав:

Нагадайте коли Південна Корея підписала мирну угоду з Північною? Інакше ж Шати ж ніяк не могли б надати якісь гарантійї їй.

uk.wikipedia.org/wiki/Корейська_угода_про_перемир'я

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dmitriy_S сказал:

uk.wikipedia.org/wiki/Корейська_угода_про_перемир'я

Перемир'я, яке так і не призвело до мирного договору про який ви писали вище.

14 минут назад, Dmitriy_S сказал:

А це все не можливо без підписання мирного договору.

Та й навіть по вашому лінку пише цікаве

"Південна Корея ніколи не підписувала угоди про перемир'я, через відмову президента Лі Синмана прийняти відсутність можливості об'єднання Кореї силою."

Змінено користувачем yuragon
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, yuragon сказал:

Нагадайте коли Південна Корея підписала мирну угоду з Північною? Інакше ж Шати ж ніяк не могли б надати якісь гарантійї їй.

Корейский пример не совсем подходит к нашей ситуации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, yuragon сказав:

Перемир'я, яке так і не призвело до мирного договору про який ви писали вище.

Та й навіть по вашому лінку пише цікаве

"Південна Корея ніколи не підписувала угоди про перемир'я, через відмову президента Лі Синмана прийняти відсутність можливості об'єднання Кореї силою."

Там воювали Штати, вони й підписали. В нас такої опції немає, підписати може тільки Україна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, DimaF сказал:

Корейский пример не совсем подходит к нашей ситуации.

Та нічого ніколи не підходить на всі 100% якщо ми говоримо про аналогії. Можна хіба окремі моменти підсвітити за допомогою їх. Я підсвітив що можна і без підписання угоди про мир мати гарантії безпеки партнерів (Південна Крея є одним з основних союзників США поза НАТО зі всіма витікаючими) у відповідь на закид що це впринципі неможливо. Кіт дав лінк яким підтвердив мої слова - перемир'я підписували Штати, які брали безпосередню участь в конфлікті, а ПІвденна Корея його так і не підписала, не говорячи вже ні про які мирні угоди.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Там воювали Штати, вони й підписали. В нас такої опції немає, підписати може тільки Україна.

Могла і Південна Корейя підписати, але чомусь не підписала - дегенерати чи як ви там називаєте тих хто не прогинається перед агресором?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, DimaF сказал:

Корейский пример не совсем подходит к нашей ситуации.

 

чому це ? 

дуже багато схожого - з одного боку - північнокорейського -  кацапія з піхвоокією , з іншого - південнокорейського - колективний Захід

 

різниця лише в тому , що Південна Корея без  західних військ взагалі не здатна була самотужки  захищатися .

Korean-War-june-aug-1950.png

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, yuragon сказав:

Та нічого ніколи не підходить на всі 100% якщо ми говоримо про аналогії. Можна хіба окремі моменти підсвітити за допомогою їх. Я підсвітив що можна і без підписання угоди про мир мати гарантії безпеки партнерів (Південна Крея є одним з основних союзників США поза НАТО зі всіма витікаючими) у відповідь на закид що це впринципі неможливо. Кіт дав лінк яким підтвердив мої слова - перемир'я підписували Штати, які брали безпосередню участь в конфлікті, а ПІвденна Корея його так і не підписала, не говорячи вже ні про які мирні угоди.

Або вже товктися як Німеччина до вводу іноземних військ та зовнішнього керування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, eam сказал:

Эх. Мельчают цели....

Так в Новороссийске прячутся....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

Або вже товктися як Німеччина до вводу іноземних військ та зовнішнього керування.

Так говорите ніби це щось погане - мінуси які цього варіанту? )))

Змінено користувачем yuragon
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, yuragon сказав:

Так говорите ніби це щось погане - мінуси які цього варіанту? )))

Забагато землі піде під цвинтарі замість зернових ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, yuragon сказав:

Так говорите ніби це щось погане - мінуси які цього варіанту? )))

Так в Німеччину ввійшли не союзники. В нашому випадку це будуть кацапи, які і введуть зовнішнє керування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Забагато землі піде під цвинтарі замість зернових ...

Ну так - на сибіру землю не так жалко під цвинтарі виділяти, і братські могили в країнах Балтії і Польщі не будуть тут нікому око муляти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...