Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 хвилини тому, XL.pro сказав:

Чому зараз не провести реформу, скоротити надмірну кількість чиновників, зняти навантаження з бюджету + додатковий моб.ресурс?!

 

Того ж, чого і не провести реформу поліції. Відсотків 70 з них можна відправити на нуль без жодної шкоди для суспільства.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

З фірми, де працює син, забрали програміста, після оновлення даних. Взяли служити програмістом у ВМС, на море. 

отож і сумніви в цих вакансіях...така собі лотерея 1 до 100)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

 Не знаю, скільки конкретно цей програміст платить, але син минулого року заплатив близько 1 млн. гривень. 

Це треба в білу працювать найнятим співробітником з зарплатою 10к$ в місяць.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Dmitriy_S сказав:

Це треба в білу працювать найнятим співробітником з зарплатою 10к$ в місяць.

Подивився на граничний дохід ФОП 3 групи за 2023 р - 7,82 млн грн, з них податок 5% - 390 тис.грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Того ж, чого і не провести реформу поліції. Відсотків 70 з них можна відправити на нуль без жодної шкоди для суспільства.

А приватні охоронні фірми?! А відставні силовики, які пішли на пенсію з 40 років?!

Ідею економічного бронювання відмінили для "справедливості", але у нас несправедливість залишилася на рівні професій.

Хоча життя не справедливе саме по собі, якщо глибше копнути

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, XL.pro сказав:

Подивився на граничний дохід ФОП 3 групи за 2023 р - 7,82 млн грн, з них податок 5% - 390 тис.гр

В білу найнятим - це не ФОП. 19% ПДФО + 1.5% військовий збір. 

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, XL.pro сказав:

Юристи краще поводяться зі зброєю, ніж поліцейські? А будівельники? Чим агроном гірше заброньованого чиновника?

Чому зараз не провести реформу, скоротити надмірну кількість чиновників, зняти навантаження з бюджету + додатковий моб.ресурс?!

 

юристи бувають різні і навчити можна будь-кого. головне мотивація та бажання. з мого досвіду співпраці з озброєними людьми я знаю що вони створюють набагато більше проблем ніж вирішують. отже яке завдання - створювати проблеми чи їх вирішувати? наприклад, які проблеми були вирішені за допомогою зброї станом на сьогодні? чи будуть вони вирішені завтра? поки що я бачу лише дуже ефективне створення проблем. парашка створила їх Україні, штати - парашці. стратегічно поки що втратили всі. виграють лише ті хто не воює.

8 хвилин тому, Дощ сказав:

Не, підписаний на канал lobbyx.army/

Це щодо того як я писав про 100500 тилових вакансій, но тут всі в штурмовики хотять, просто марять ними))

Screenshot_2024-06-02-09-56-17-276-edit_com.viber.voip.jpg

в які не вірять не тільки лише всі. чули про таке слово "репутація"? навіть сантехніка шукають по відгукам і один хєровий може створити багато втрат. а тут ви пропонуєте вірити незнайомим людям з жодним позитивним відгуком? ця пропозиція може бути цікава тільки 73%, які повелися на рекламку...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Дощ сказав:

Це щодо того як я писав про 100500 тилових вакансій, но тут всі в штурмовики хотять, просто марять ними))

Та просто нормальна психічно здорова людина не хоче іти в армію без строків демобілізації. Ви не можете зрозуміти, що є люди, яким армія нафуй не потрібна. Мені хоч мільярд поклади на стіл - я поверну ці гроші. Не все вимірюється грошима в цьому житті. Я так розумію, ви молодше за мене, ще грає патріотизм. У людей немає бажання ставати власністю Міністерства Оборони. І, взагалі: якщо умовний мешканець Бахмута не хоче іти воювати - відбивати свої землі - умовному мешканцю Житомира воно нафуй не потрібно

Змінено користувачем Магирус
  • Лайк 13
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, XL.pro сказав:

А приватні охоронні фірми?! А відставні силовики, які пішли на пенсію з 40 років?!

Ідею економічного бронювання відмінили для "справедливості", але у нас несправедливість залишилася на рівні професій.

Хоча життя не справедливе саме по собі, якщо глибше копнути

До всих дійде черга

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Дощ сказав:

Не, підписаний на канал lobbyx.army/

Це щодо того як я писав про 100500 тилових вакансій, но тут всі в штурмовики хотять, просто марять ними))

Screenshot_2024-06-02-09-56-17-276-edit_com.viber.voip.jpg

Без контракта, в якому гарантується, що людина буде служити на тій посаді, то все до пuзди. В армії, якою керують дегенерати, авіаконструктор легко перетворюється на штурмовика. 

Проблема влади і армії в тому, що їм не вірять. Оце і є справжньою причиною проблем з мобілізацією. А оскільки замість того, щоб усунути причину, усувають наслідки, то ні до чого хорошого ця мобілізація не приведе. Хіба погіршить обороноздатність. Хоча, це мабуть добре. Масовий подальший пройоб територій все-таки змусить піти на перемовини.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Магирус сказав:

Та просто нормальна психічно здорова людина не хоче іти в армію без строків демобілізації. Ви не можете зрозуміти, що є люди, яким армія нафуй не потрібна. Мені хоч мільярд поклади на стіл - я поверну ці гроші. Не все вимірюється грошима в цьому житті. Я так розумію, ви молодше за мене, ще грає патріотизм. У людей немає бажання ставати власністю Міністерства Оборони. І, взагалі: якщо умовний мешканець Бахмута не хоче іти воювати - відбивати свої землі - умовному мешканцю Житомира воно нафуй не потрібно

лайк. але ж про вас та про ваші інтереси взагалі не йдеться. ви вже власність приватного бандитського товариства "Україна"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Без контракта, в якому гарантується, що людина буде служити на тій посаді, то все до пuзди. В армії, якою керують дегенерати, авіаконструктор легко перетворюється на штурмовика. 

Проблема влади і армії в тому, що їм не вірять. Оце і є справжньою причиною проблем з мобілізацією. А оскільки замість того, щоб усунути причину, усувають наслідки, то ні до чого хорошого ця мобілізація не приведе. Хіба погіршить обороноздатність. Хоча, це мабуть добре. Масовий подальший пройоб територій все-таки змусить піти на перемовини.

Контракт можна заключити. Але не факт,що після влк тебе не запруть куди вгодно, не факт,що ти заключиш контрак на посаду якусь тилову, а тебе потім через місяць не переведуть під кринки)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Без контракта, в якому гарантується

жартуєте? полюбляєте в gang bang гемблінг з державою? гарантовано може тільки на обличчя прилетіти :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, МаТраС сказав:

Контракт можна заключити. Але не факт,що після влк тебе не запруть куди вгодно, не факт,що ти заключиш контрак на посаду якусь тилову, а тебе потім через місяць не переведуть під кринки)

В контракті це все має бути обговорено. 

Ті контракти, що зараз підписують - то до сраки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Магирус сказав:

Та просто нормальна психічно здорова людина не хоче іти в армію без строків демобілізації. Ви не можете зрозуміти, що є люди, яким армія нафуй не потрібна. Мені хоч мільярд поклади на стіл - я поверну ці гроші. Не все вимірюється грошима в цьому житті. Я так розумію, ви молодше за мене, ще грає патріотизм. У людей немає бажання ставати власністю Міністерства Оборони. І, взагалі: якщо умовний мешканець Бахмута не хоче іти воювати - відбивати свої землі - умовному мешканцю Житомира воно нафуй не потрібно

Я вчора про це думав. Якщо навіть контракт.він автоматом через 3 роки перезаключиться. І тут кінець війні, а ти ще майже три роки будеш безплатно тепіти тих єбанатів. А я їх набачився. І розіврвати мабуть буде дуже тяжко. Просто забити не вийде.там думаю теж вже уголовка

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Це треба в білу працювать найнятим співробітником з зарплатою 10к$ в місяць.

Так так і є. Його фірма давно працює в білу і він не простий програміст, а керівник. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, МаТраС сказав:

отож і сумніви в цих вакансіях...така собі лотерея 1 до 100)

Ніякої лотереї - приходим, берем відношення - і лише потім в тцк - без підвоха

До мене останнім часом вже кілька знайомих звернулось, і всі роблять одну і ту ж помилку - затіхарились і думали що мине. А не мине, війна буде довга. 

Фактично вибір стоїть такий - або підшукати собі місце заздалегідь, або сидіти нишком сподіваючись що не помітять. Але в першому випадку є можливість підібрати щось пристойне і бажане, а в другому - підеш куди пошлють, і коли вже знаходишся в нц - можна й не смикатись, те відношення до спини

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, XL.pro сказав:

Подивився на граничний дохід ФОП 3 групи за 2023 р - 7,82 млн грн, з них податок 5% - 390 тис.грн

Ну і до серпня 99% єдинників сиділи на 2% з необмеженим практично лімітом. Так що лям баксів прогнати через пересічного програміста треба було. А їх в ЗСУ заставляють йти :(

Змінено користувачем MaxS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

В контракті це все має бути обговорено. 

Ті контракти, що зараз підписують - то до сраки.

То ви про ті контракти,що білі люди в норм фірмах?)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Дощ сказав:

Ніякої лотереї - приходим, берем відношення - і лише потім в тцк - без підвоха

До мене останнім часом вже кілька знайомих звернулось, і всі роблять одну і ту ж помилку - затіхарились і думали що мине. А не мине, війна буде довга. 

Фактично вибір стоїть такий - або підшукати собі місце заздалегідь, або сидіти нишком сподіваючись що не помітять. Але в першому випадку є можливість підібрати щось пристойне і бажане, а в другому - підеш куди пошлють, і коли вже знаходишся в нц - можна й не смикатись, те відношення до спини

На ворк юа . Купа вакансій. Ні тел ні почти ні хера для зв язку. Можна клікнутись і номер залишить. Таке враження,що в них шквал кандидатів)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, US7IGN сказав:

гранатометчик це зрозуміло. це про воювати. а от навіщо служити програмісту, коли його можна просто найняти?

Для того, щоб понизити його ефективність зі 100% до 3-5%.

Щоб те, що він робив, для армії, за тиждень і гарно (а ще встигав трахнути пару дівчат, випити пива та позайматись собою) він став робити місяць і погано (і при тому його трахатимуть всі вєлікіє начальники).

Для того, щоб креативні працездатні мозки перетворити у сіру рідину тупого слухняного гівна ...

І так, можна ще послати охороняти окоп ...

 

 

 

 

Змінено користувачем DmiVady
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, МаТраС сказав:

Якщо навіть контракт.він автоматом через 3 роки перезаключиться.

Я ж вам вчора написав - контракт автоматично не переключається 

9 хвилин тому, МаТраС сказав:

на посаду якусь тилову, а тебе потім через місяць не переведуть під кринки

Те що потрапив на якусь посаду ще не значить що вхопив бога за бороду - треба відповідати тій посаді. Чи думаєте сів на посаду і можна забити на все?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, програмери засіли вдома зараз.  Замовляють хавку і пиво через доставку , виходять трохи  подихати)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Дощ сказав:

Те що потрапив на якусь посаду ще не значить що вхопив бога за бороду - треба відповідати тій посаді. Чи думаєте сів на посаду і можна забити на все?

Вгадайте, про кого я зараз подумав )

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Дощ сказав:

Ніякої лотереї - приходим, берем відношення - і лише потім в тцк - без підвоха

 

Як каже знайомий з нацгвардії, його телефон в об'яві на рекрутинг. Кожний день дзвінки- можна я зараз приїду і контракт підпишу...

Кажуть, принось документи,  місяць-півтора - підпишемо, як все нормально буде, перевірки пройдеш і т.д.

Нє, мені сьогодні нада, завтра в Десну їхати...

 

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...