Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

 Це вже розгоряється якийсь маразм, зназодяться цілі категорії юзерів, яки приходять на форум лиш за тим щоби пікіруватись з фрумчанами.Няких інших думок не висловлюють, ніяких їдей не виказують. Іншими словами засмічують форум.

 Пропоную банити таких на-півроку.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

Ви це тим, кому менше 25 розкажіть. Бо я шось підозрюю, що з 60-річних на війні на порядок менше толку.

з власного досвіду, найадекватніші та найефективніші це 35-55 річні, до 35 років психіка не витримує (нажаль). Хоча служити можна по-різному, хтось кухарем або у зв'язку/ППО не всі є піхотинцями... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Canton сказав:

Она транслирует манеру поведения...

Вот это и есть ИСТИННОЕ отношение всей этой зеленой швали к военным...

Зелена шваль береже професійних військових як зіницю ока. Вони все більш по учєбкам, в ТЦК та на інших тилових посадах. А генерали взагалі в шоколаді, гроші капають, відповідальності нуль, можна воювати.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Ви це тим, кому менше 25 розкажіть. Бо я шось підозрюю, що з 60-річних на війні на порядок менше толку.

кажуть вони навчені, досвідчені та мотивовані. а не оці ваші "лате на мигдальному молоці" :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Зелена шваль

Шо це ви на своих кумиров бочку катите?))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, laritus сказав:

з власного досвіду, найадекватніші та найефективніші це 35-55 річні, до 35 років психіка не витримує (нажаль). Хоча служити можна по-різному, хтось кухарем або у зв'язку/ППО не всі є піхотинцями... 

Ясно. Виходить, що в усьому світі до сих пір одні тупі воювали, бо там в основному 18-25 призивали. А Порошенко з Зеленським, найвеличніші полководці, творці нової доктрини, де пенсіонери - основна ударна сила. Думаю, треба законодавчо встановити призивний вік 35-75. І весь світ побіжить переймають досвід України.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, kim chen lhoran сказал:

 Але з початку ніхто з них такого навіть не згадував, може тому що ще взагалі не знали за Геродота. І взагалі ніби у них раніше не було ніяких ідей аж допоки з нудьги не прочитали Оруелла, використали його як посібник найближчих дій, а потім вже понеслось - пам'ятникі царям, потім вже і сталену, патрірхи поспливали на поверхню, вдарились у історичну архаїку - казаки, станішніки, а хто типу "городськой" , то починав з "Дип Перпла", а закінчив в'ялобіжучим алкоголізмом, як Діма медведьов.

війна - то архетипи 

архетипам - тисячі років 

гляньте на обличча на скіфських пекторалях , хоча б

unnamed-3-1.jpg

Scythian_gold_pectoral_Tovsta_Mohyla_(detail_1).jpg

Scythian_gold_pectoral_Tovsta_Mohyla_(detail_6).jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Ясно. Виходить, що в усьому світі до сих пір одні тупі воювали, бо там в основному 18-25 призивали. А Порошенко з Зеленським, найвеличніші полководці, творці нової доктрини, де пенсіонери - основна ударна сила. Думаю, треба законодавчо встановити призивний вік 35-75. І весь світ побіжить переймають досвід України.

Синька - зло....))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, DimaF сказав:

Шо це ви на своих кумиров бочку катите?))

В мене немає кумирів, є ситуаційні союзники:) Час Зеленського вийшов, свою роль він відіграв, а тепер він веде країну в прірву. Вміння вчасно піти - дуже корисна риса. Але в наших політиків зустрічається рідко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

В мене немає кумирів, є ситуаційні союзники:) Час Зеленського вийшов, свою роль він відіграв, а тепер він веде країну в прірву. Вміння вчасно піти - дуже корисна риса. Але в наших політиків зустрічається рідко.

Ну вот, приехали...👾

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Це ви про Порошенка?

Конечно!

Девиз зеленых избирателей:

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

США не проти, щоб російські ракети та винищувачі збивалися ще в небі росії і дозволяють Україні використовувати передані системи ППО на території рф, 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, laritus сказал:

з власного досвіду, найадекватніші та найефективніші це 35-55 річні,

 

изображение_viber_2024-05-28_10-04-50-802.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, dvr002 сказал:

США не проти, щоб російські ракети та винищувачі збивалися ще в небі росії і дозволяють Україні використовувати передані системи ППО на території рф, 

ущіпніть мене - це у відповідь на приліт по Епіцентру ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

США звинуватили керівництво Китаю у підтримці війни РФ проти України та попередили про санкції .

три роки не пройшло:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

США звинуватили керівництво Китаю у підтримці війни РФ проти України та попередили про санкції .

три роки не процшло:pozor:

В Штатах вибори, треба ефектні ходи. Он Трамп на днях сказав, що якби при ньому кацапи напали на Україну, то він би розбомбив Москву к хєрам собачим:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, DimaF сказав:

Конечно!

Девиз зеленых избирателей:

spacer.png

Та нє, то девіз тих, хто на майдані разом з Порошенко стояли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dmitriy_S сказал:

В Штатах вибори, треба ефектні ходи. Он Трамп на днях сказав, що якби при ньому кацапи напали на Україну, то він би розбомбив Москву к хєрам собачим:)

з "нічого" буває лише нічого

 

Костянтин Машовець

14 мин.  · 

Наскільки я розумію...

відтепер процес зосередження та оперативного розгортання будь-яких російських угрупувань у прикордонні буде відбуватися "весело" й "з вогником"...

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кажуть , у Керч прилітали АТАКМС ( місцеві нарахували 20 вибухів 🙄) - зачепило стратегічну -  поромну переправу   з поромами , і севастопольску гавнь піддано результативному нападу , не врятували літачки-гелікоптери

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, dvr002 сказал:

США не проти, щоб російські ракети та винищувачі збивалися ще в небі росії і дозволяють Україні використовувати передані системи ППО на території рф, 

Песня акына на другой лад....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, kim chen lhoran сказал:

Так само ще одна така РЛС попередження була на полонині Рута (мабуть Ів-Франк. обл.).

 Я  тепер уточнив - полонина Рута це також Закарпаття, і є ще станція "Памір" у Мармароських Карпатах, там взагалі було чи не 5 РЛС вкупі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, laritus сказав:

ви як були на утриманні у держави, так і залишаєтеся, тому платити точно не вам, а нам :).

Я усе життя платив податки, а коли мені потрібно було робити операцію, то або плати 108 тис, обо подихай. Це ще за курсом 27.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Ясно. Виходить, що в усьому світі до сих пір одні тупі воювали, бо там в основному 18-25 призивали. А Порошенко з Зеленським, найвеличніші полководці, творці нової доктрини, де пенсіонери - основна ударна сила. Думаю, треба законодавчо встановити призивний вік 35-75. І весь світ побіжить переймають досвід України.

До чого цей вброс (якась нісенітниця або кривляння)?!? Здатні воювати майжі всі (в не залежності від віку, або статі), навіть школяр вправно може керувати ФПВ дроном наприклад так само як і стара людина (за 60 років) може керувати авто яке щось довозить. Вік не є обмеженням при сучасном обладненні (технологіі змінюють війну. Наприклад в першу світову війну мобілізували до 43 років, а раніше за Олександра 3 в 1888 р. призовний вік був здається до 21 року, тому, що зброя була іншо). Я вам про свій досвід кажу, що нажаль в СЗЧ втікають віком до 35 років (не бачив ніколи, що б в СЗЧ втікла людина за 35 років), а ви мені про Порошенко, Зеленського... афганець котрий має досвід декількох війн більш спокійний ніж хлопці 18-25 р.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Час Зеленського вийшов, свою роль він відіграв, а тепер він веде країну в прірву. Вміння вчасно піти - дуже корисна риса.

Десь я схоже чув...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...