Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, 7351 сказал:

Собаки брешуть, а караван йде (С)

"Пальцами блох ловите, пальцами..."(С)

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, vadimv сказав:

З півночі Сумської області до мацкви всього якихось 470 км...

Ви трохи не в ту сторону поїхали, мали б командувати Першим Московським фронтом під загальним керівництвом гєнєралісімуса Бездомного.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

Ви трохи не в ту сторону поїхали, мали б командувати Першим Московським фронтом під загальним керівництвом гєнєралісімуса Бездомного.

Другий фронт сам себе не відкриє

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dmitriy_S сказав:

Ви трохи не в ту сторону поїхали

Я в правильну сторону поїхав, читайте підпис )

2 години тому, Dmitriy_S сказав:

мали б командувати Першим Московським фронтом під загальним керівництвом гєнєралісімуса Бездомного.

Я ж буквально вчора цитував Кастанеду:

Цитата

If someone is waiting for me with a powerful rifle with a telescopic sight I simply will not come around.

А позавчора писав, що ще з дитинства вирішив не грати в нечесні ігри.

Бо сьогодні американці дозволили "обстрелы территории РФ дальнобойными ракетами", а завтра передумають і кинуть, як Чан Кайші, в'єтнамців і афганців або українців з папірцем.

Мене це вже трохи притомило за останні 33 роки.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, vadimv сказав:

Я ж буквально вчора цитував Кастанеду:

 

О, так це був Кастанеда. Увлєкався його творчістю по молодості. А потом поняв, що це тоже хyйня. Та й траву курить я давно перестав. А Кастанеда без трави - дєньгі на вєтєр:) Всьоровно шо читать Коельйо без пляшки вина і плаксивой женщіни под боком, бо там в нєкоторих епізодах треба обов'язково плакать вмєстє:)

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

О, так це був Кастанеда. Увлєкався його творчістю по молодості. А потом поняв, що це тоже ***ня. Та й траву курить я давно перестав. А Кастанеда без трави - дєньгі на вєтєр:) Всьоровно шо читать Коельйо без пляшки вина і плаксивой женщіни под боком, бо там в нєкоторих епізодах треба обов'язково плакать вмєстє:)

Кастанеда нормально на лохах заробив. Я тепер буду називати його грибний воєнком!

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

Кастанеда нормально на лохах заробив

Дон Хуан не дасть збрехать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

О, так це був Кастанеда. Увлєкався його творчістю по молодості. А потом поняв, що це тоже ***ня. Та й траву курить я давно перестав. А Кастанеда без трави - дєньгі на вєтєр:)

Рекомендую грибочки - дуже добре вигрібає з міндалини біовиживатєльне бєспокойство. )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vadimv сказав:

Рекомендую грибочки - дуже добре вигрібає з міндалини біовиживатєльне бєспокойство. )

Так от чого на Сумщині мухомори пропали...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

а є за поребриком й така думка 

 

  Приховати вміст

ходют слухи.. 
"А вот это уже интересно, друзья. Сенатор Совета Федерации и член «комитета по обороне и безопасности» Дмитрий Рогозин (да, тот самый шут Димочка, бывший глава «Роскосмоса») сообщил о выводе из строя некого очень важного элемента российской системы управления стратегическими ядерными силами.

Разумеется, если эта информация попадёт в масс-медиа, наша баночка с пауками поспешит заявить, что это дело рук США либо каких-то полумифических «украинских диверсантов».

Но у меня иное мнение.
И я, и мои источники из АП сходимся в мнении, что это месть военных Путину за массовые аресты высших офицеров, которые начались недавно и продолжаются до нынешнего дня (в медиа попадает далеко не всё).

Вполне возможно, что «заговор генералов» не просто очередной страх Путина (о чём я неоднократно писала в мае), а существует на самом деле. Может быть, именно поэтому Путин в последние недели крайне подавлен и напуган.

Давайте на минуту представим, что это так и есть.
Тогда, выводя из строя систему управления ЯО, генералы получают множество выгод – ослабляют Пу как фигуру, усиливают свои позиции, и самое главное – ослабляют позиции РФ, постепенно выводя её из войны.

 

Якби добре це було. На це тільки й надія. Потеррівших там багато, і кожен наступний вже готується)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Бездомный сказав:

так як сказати - панам генералам не посміхається йти стежкою блюхера-єгорова-тухачевстького , прімакова , штерна , рокоссовського ...

Лєбєдя забув.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, US7IGN сказав:

Кастанеда нормально на лохах заробив. Я тепер буду називати його грибний воєнком!

Ващє-то вони кактус жерли, чи курили. Вже не помню. Пейот чи якось так. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Ващє-то вони кактус жерли, чи курили. Вже не помню. Пейот чи якось так. 

не такий страшний Карлос як його послідовники :lol: fantasy-worlds.org/lib/id16800

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, 7351 сказав:

Уперше в такій безпековій угоді вказана конкретна кількість військових літаків, які нададуть Україні, – 30 F-16 до 2028 рок

Не доживу)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, 7351 сказал:

Собаки брешуть, а караван йде (С)

тризуб на аві  Сanton нагадує мені ось це 

 

e3P_0r0LDFw.jpg

 

original (8).jpg

 

Спойлер

KfRSq5QGbIU.jpg

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ozor сказал:

Лєбєдя забув.

Рохліна ... Фрунзе , Дурляхера - Дурляхова  ...  

навіть , як не дивно , ..... маршала Гречко ( який , як фаховий військовий , був  категорично   проти афганської  авантюри  спецобосрації  кдбшника Андропова) , генерал- полковник Івашов живий лише тому , що йому 80 років і він вже не при ділах . 

там , якщо копирсатися - мартіролог  кацапських  топвійськових , знищених охранотою -  незкінченний .

 

так склалося історично 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Спокійно. Там же сказано, що перші (два?) вже цьогоріч 

...якщо нарешті у нас буде готова інфраструктура для них

Україна зможе використовувати F-16 та іншу зброю, передану Бельгією, тільки на своїй території, - прем’єр де Кроо Джерело: https://censor.net/ua/n3491686

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме цікаве у всій цій бусифікації те, що вона розвінчала міф про свободолюбивих українців, які вийшли на майдан, бо менти побили купку студентів. Виявилося, що без організації українці таке ж бидло, як і кацапи, і так же само коряться владі без жодних протестів, окрім фейсбуку. Але не здивуюся, якщо й фейсбук скоро заборонять:)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Dmitriy_S сказав:

Саме цікаве у всій цій бусифікації те, що вона розвінчала міф про свободолюбивих українців

я думаю впровадження цього фсбшного плану було найбільшим досягненням кацапів за всю війну з 2022 року

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Бездомный сказав:

Рохліна ... Фрунзе , Дурляхера - Дурляхова  ...  

навіть , як не дивно , маршала Гречко ( який , як фаховий військовий , був проти афганської  авантюри  спецобосрації ) , генерал- полковник Івашов живий лише тому , що йому 80 років і він вже не при ділах . 

там , якщо копирсатися - мартіролог  кацапських  топвійськових , знищених охранотою -  незкінченний .

 

так склалося історично 

 

Дивитися треба на результат. А результатом була перемога. 

Тож я на вашому місці більше переживав би, що ніхто не має/розстрілює українських генералів. А там є за що.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.05.2024 в 13:22, Dmitriy_S сказав:

Саме цікаве у всій цій бусифікації те, що вона розвінчала міф про свободолюбивих українців, які вийшли на майдан, бо менти побили купку студентів. Виявилося, що без організації українці таке ж бидло, як і кацапи, і так же само коряться владі без жодних протестів, окрім фейсбуку. Але не здивуюся, якщо й фейсбук скоро заборонять:)

не зря штат поліції роздули так. скоро вояки , батьки дітей..думаю, зірвуться

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...