Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, pump сказав:

Аллё, пи**дабол! Я не имею отношения ни к какой партии.

И мой сын, сейчас не в кроссовках, а в берцах...

 

Так, не сперечайтесь. Мене (якогось лисого) поставили в голову цієї партії. І мій - зараз в районі населеного пункту, в якого назва схожа зі словом "робота". А до нього з квітня 2022 року тричі приходять з повістками. Так що - вперед.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, pump сказав:

Аллё, пи**дабол! Я не имею отношения ни к какой партии.

И мой сын, сейчас не в кроссовках, а в берцах...

 

Він військовий. Він гадки не має звідки береться електроенергія. Поки їздить на волонтерському джипі і йому заливають волонтерське або списане паливо. Але скоро ця лавочка закриється

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вячеслав_В сказав:

Так, не сперечайтесь. Мене (якогось лисого) поставили в голову цієї партії. І мій - зараз в районі населеного пункту, в якого назва схожа зі словом "робота". А до нього з квітня 2022 року тричі приходять з повістками. Так що - вперед.

Мене постійно "обілечують". Просто рву ці повістки. Нехай працюють - вони знають, де я є. А потім вони дивуються, що їм хлібальники б'ють

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Магирус сказав:

Мене постійно "обілечують". Просто рву ці повістки. Нехай працюють - вони знають, де я є. А потім вони дивуються, що їм хлібальники б'ють

За новою постановою - Вам можуть зробити клопіт на рівному місті. Не з'явились по повістці - справа в суд, суд за спрощеною системою накладає штраф. Завтра - нова повістка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вячеслав_В сказав:

Чмо ти смердяче

О, дожився... дослужився, довоювався можна сказать ))

На больний мозоль наступив? Стидно за свій вибір?

33 хвилини тому, pump сказав:

Совок 2.0

ДБЛ БЛД.

 

40 хвилин тому, pump сказав:

Идиот ни в коем случае не может стать президентом! Ни в какой стране.

И цей народ никто не обманывал - народ сам обманывается с 1991-го. Просто Зеленский, как продолжение нашей "кармы".

А вот за что эта кара - хз. 

Чекайте, а це не ви топили за збірного зеленського? Інтернет же все пам'ятає, то слід або відстоювати свій вибір або покайтесь

А карма да, вона така, зробив помилку - отримав в голову

Змінено користувачем Дощ
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, vadimv сказав:

Зараз розкажу, як це відбувається. Значить, прихожу я 26.09.2023 самостійно до ТЦК для уточнення даних, і мене прямо з порога направляють на ВЛК. ) Так само і всіх, хто зайшов разом зі мною. ))

Вадім, ніхто й не сумнівався.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Дощ сказав:

О, дожився... дослужився, довоювався можна сказать ))

На больний мозоль наступив? Стидно за свій вибір?

Не сприймайте це на свій рахунок. Просто ви іноді проходитеся по людях

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, vadimv сказав:

Зараз розкажу, як це відбувається. Значить, прихожу я 26.09.2023 самостійно до ТЦК для уточнення даних, і мене прямо з порога направляють на ВЛК. )

І чим закінчилось? В які війська направили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Вячеслав_В сказав:

За новою постановою - Вам можуть зробити клопіт на рівному місті. Не з'явились по повістці - справа в суд, суд за спрощеною системою накладає штраф. Завтра - нова повістка.

Ні, підпису немає - повістка не вручена. Мій відділ кадрів займається цими питаннями. Можуть зробити. І після цього я точно не буду більше любити цю країну

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Дощ сказав:

О, дожився... дослужився, довоювався можна сказать ))

На больний мозоль наступив? Стидно за свій вибір?

Добре, давайте "на пальцях". Тільки без того всього "дослужився .... .довоювався". Не хвилюйтесь, я прилюдно принесу вибачення, якщо мій косяк. Поясніть про мозоль і про мій вибір. Дані оновив. Якщо призовуть - піду. Знаходжусь в Україні, зарплатню отримую білу, плачу податки, по можливості доначу. Що, сука, не так? Чому мене розділяє хтось на сорти якісь і ставить в голову якоїсь партії?

 

 

 

 

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Дощ сказал:
12 минут назад, Магирус сказал:

Він військовий. Поки їздить на волонтерському джипі і йому заливають волонтерське або списане паливо. Але скоро ця лавочка закриється 

 

Увы, но Лайк...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І, взагалі. У мене мати інвалід ІІ групи, вирізали пряму кишку (рак). Вона 21 рік мешкає в Австрії. Якщо вона помре (ми всі смертні) - мене держава відпустить за кордон її поховати? Одразу кажу - ні. От і все. Далі немає про що розмовляти. Держава з мене зробили злочнця упереджено

  • Лайк 1
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Магирус сказав:

Ні, підпису немає - повістка не вручена. 

Сорян, може читав "по-діагоналі", може щось не второпав, там щось було "...вважається врученою по місцю реєстрації, навіть без підпису, якщо є відеофіксація, що приносили..." 

Змінено користувачем Вячеслав_В
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Магирус сказав:

Не сприймайте це на свій рахунок. Просто ви іноді проходитеся по людях

+, буду сприймати на... вкажіть на чий рахунок сприймати 

Проходитись по людях... що поробиш, роки воювання і постійного стресу даються взнаки

Але як вже болить серце за проблеми ухилянтів - не передать, прямо серце розривається))

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Вячеслав_В сказав:

Добре, давайте "на пальцях". Тільки без того всього "дослужився .... .довоювався". Не хвилюйтесь, я прилюдно принесу вибачення, якщо мій косяк. Поясніть про мозоль і про мій вибір. Дані оновив. Якщо призовуть - піду. Знаходжусь в Україні, зарплатню отримую білу, плачу податки, по можливості доначу. Що, сука, не так? Чому мене розділяє хтось на сорти якісь і ставить в голову якоїсь партії?

 

 

 

 

 

 

Лайк

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Дощ сказав:

ухилянтів

Їх всього 1300. Офіційні кримінальнгі справи. Все інше - вигадка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вячеслав_В сказав:

Сорян, може читав "по-діагоналі", може щось не второпав, там щось було "...вважається врученою по місцю реєстрації, навіть без підпису, якщо є відеофіксація, що приносили..." 

Просто в поштовий ящик втикають. Вони знають, де я працюю і ким я працюю. Нехай телефонують у відділь кадрів. Тилових щурів потрібно ставити на місце

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Магирус сказав:

... Тилових щурів потрібно ставити на місце

Ну Ви же розумна людина. Ви же розумієте, що вони просто передадуть справу до суду, і все, далі від них нічого не залежить. А суд за спрощеною процедурою (з'явився відповідач - не з'явився - до спини) розгляне справу - та і поготів. "Справи крутяться - бабки мутяться". 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Магирус сказав:

Тилових щурів потрібно ставити на місце

Ці "тилові щури тцк" на 80%, вже мабуть на 90 укомплектовані з непридатних вс, отримавших поранення

Щурі - це зовсім інші 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Вячеслав_В сказав:

я прилюдно принесу вибачення, якщо мій косяк.

Не треба, хай висить

 

Щоб дурь кожного була видна (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Дощ сказав:

Ці "тилові щури тцк" на 80%, вже мабуть на 90 укомплектовані з непридатних вс, отримавших поранення

Щурі - це зовсім інші 

То чого моїх співробітників постійно турбують? У мене 10 відстоків колективу воює. Молодь до нас не іде. В грудні помер наш слюсар (68 років). Я не жаліюся. Просто факти. У нас теж важко. Просто ми вам не вороги...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Магирус сказав:

У них вже своє виробництво на промисловому масштабі. Як купувалися запчастини - так і будуть купувтися. Поцікавтеся про "Ланцет"

Крім Ланцетів (бабці на лавках кажуть) що в "шахеди" ставлять керування як на розвід дронах, і вже потроху херачать по прифронтових зонах (десь до 70 км) ...

Інженери зовнішніх п*дарів не сплять, а нашим інженерам тепер тре ховатися від тцк ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Canton сказал:

А вот это уже похоже...

photo_2024-05-19_11-48-14.jpg

В общем ходют слухи, что булькнул не тральщик...а мальца пожирнее...

Ждем подтверждения

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Дощ сказав:

Не треба, хай висить

 

Щоб дурь кожного була видна (с)

Ей-ей, вояка доблесний (без жартів і підколок, шаную і поважаю військових), не зливайтеся так швидко. Бо тоді повага особисто до Вас зменшиться. Ви то, звісно, переживете. Але прошу - поясніть: що не так з моїм вибором. Чи Ви балабол?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...