Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, 7351 сказав:

Тут на форумі, публічно, розповсюджуєш наративи російської пропаганди саме ти.

Після появи статті в карному кодексі та під час повномасштабного вторгнення окупантів в Україну.

Так лысого уже привлекли за пропаганду или нет?

Я ж только ссылки даю. Ничего от себя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, loader сказал:

А хто сказав без наслідків, читайте уважно. Хто не в армії - буде покривати це. Для цього в тч треба прибрати баласт, це комплексна робота. 

В тепер варто пояснити навіщо одним воювати, а іншим покривати? Що такого унікально гарного може запропонувати Україна та її влада своєму населенню? Чи за замовчуванням населення теж шизофреніки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, loader сказал:

Хто не в армії - буде покривати це. 

На словах воно може красиво, але з калькулятором щось не складається...

Доходи держбюджету-2023 передбачено у сумі 1 329,3 млрд грн

964,3 млрд гривень — на утримання особового складу

ВВП України 5191  млрд грн

А тепер рахуємо.

Щоб підняти забезпечення в 2 рази, і збільшити кількість військових (для ротацій) хоча б в 1.5 рази, треба збільшити суму на утримання особового складу в 3 рази, це буде десь  біля 3 трн грн.  Це в 2.3 рази більше доходів бюджета, або 58% від ВВП України.

Це фантастика.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

В тепер варто пояснити навіщо одним воювати, а іншим покривати? Що такого унікально гарного може запропонувати Україна та її влада своєму населенню? Чи за замовчуванням населення теж шизофреніки?

Це теж саме, що запитати:"Навіщо потрібні старі та бідні батьки?"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

В тепер варто пояснити навіщо одним воювати, а іншим покривати? Що такого унікально гарного може запропонувати Україна та її влада своєму населенню? Чи за замовчуванням населення теж шизофреніки?

Президента-коміка, який грає х*єм на роялі. Такого унікума в жодній країні світу немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

Це теж саме, що запитати:"Навіщо потрібні старі та бідні батьки?"

"Я должєн только своім родітелям" (с) В.Зеленський

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Alvalk сказал:

На словах воно може красиво, але з калькулятором щось не складається...

Доходи держбюджету-2023 передбачено у сумі 1 329,3 млрд грн

964,3 млрд гривень — на утримання особового складу

ВВП України 5191  млрд грн

А тепер рахуємо.

Щоб підняти забезпечення в 2 рази, і збільшити кількість військових (для ротацій) хоча б в 1.5 рази, треба збільшити суму на утримання особового складу в 3 рази, це буде десь  біля 3 трн грн.  Це в 2.3 рази більше доходів бюджета, або 58% від ВВП України.

Це фантастика.

Можна простіше. Косметичні зміни в конструкцію і кожному воюючому рабів з тих хто в тилу. Здається так працював феодалізм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Alvalk сказал:

На словах воно може красиво, але з калькулятором щось не складається...

Доходи держбюджету-2023 передбачено у сумі 1 329,3 млрд грн

964,3 млрд гривень — на утримання особового складу

ВВП України 5191  млрд грн

А тепер рахуємо.

Щоб підняти забезпечення в 2 рази, і збільшити кількість військових (для ротацій) хоча б в 1.5 рази, треба збільшити суму на утримання особового складу в 3 рази, це буде десь  біля 3 трн грн.  Це в 2.3 рази більше доходів бюджета, або 58% від ВВП України.

Це фантастика.

Вот это как раз не фантастика...

Не мы первые, не мы последние...

"Все для фронта, все для победы" - ключевик тут ВСЁ!

Только вот методы, необходимые для решения этой проблемы - не понравятся

Думаю 90% населения дружно скажет - "Да ну его нах такую победу..."

PS. Думаю, что все равно к этому придем...сомневаюсь - что вовремя...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Справа Гонгадзе.

А чому ви так вибірково? А Колєснікова, Аделаджу, Рената Кузьміна (бувший генпрокурор), Дениса Комарницького (ексспівголова блоку Леоніда Черновецького у Київраді), Розенблата (спеціаліста по бурштину) та інших покидьків забули?

"Зараз він взявся захищати голову Донецької облради Бориса Колеснікова і просить не вішати йому ярлик «адвоката опозиції». «Я не політик, і не громадський діяч, я адвокат. Просто адвокат! Мені байдуже, якого політичного забарвлення мій підзахисний. Я зрештою навіть пишаюся, що ніколи не був підлабузником, не відстоював інтереси влади».

Однак все-таки важко сприймати Федура, якого всі звикли бачити серед осіб з іншого політичного табору, в компанії есдеків, регіоналів і Януковича."

www.obozrevatel.com/news/2005/4/12/7019.htm

Бач, як воно виходить. В 2005-ому захищав регіоналів, поціновувачів "руського міра" які влаштовували сепарський з'їзд в Сіверодонецьку, а в 2022-ому прийшлося воювати з цим "руськім міром", який прийшов захищати  і "асвабаждать" свою п'яту колону в Україні.

 

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Canton сказал:

Думаю 90% населения дружно скажет - "Да ну его нах такую победу..."

Не хвилюйтеся, до цього не дійде. За 2 роки красти та схематозу менше стало? Доходи з тцк перевершили наркоту та контрабанду разом взяті.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

"Я должєн только своім родітелям" (с) В.Зеленський

Порівняйте цю відповідь журнаш.... від пересічного українця, яким на той момент був Зеленський,  з віповіддю, самі знаєте кого, офіційним представникам держави Україна при врученні повістки:

Паєхалі, *б тваю мать (С) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Не хвилюйтеся, до цього не дійде. За 2 роки красти та схематозу менше стало? Доходи з тцк перевершили наркоту та контрабанду разом взяті.

Я чисто спитати: тобто рік-півтора тому грошей на безумовну сотку + вдвічі вищі виплати  всім хватало, і бойові дії йшли, і народ був.

А тепер так досношали бюджет, що грошей нема :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Alvalk сказав:

На словах воно може красиво, але з калькулятором щось не складається...

Доходи держбюджету-2023 передбачено у сумі 1 329,3 млрд грн

964,3 млрд гривень — на утримання особового складу

ВВП України 5191  млрд грн

А тепер рахуємо.

Щоб підняти забезпечення в 2 рази, і збільшити кількість військових (для ротацій) хоча б в 1.5 рази, треба збільшити суму на утримання особового складу в 3 рази, це буде десь  біля 3 трн грн.  Це в 2.3 рази більше доходів бюджета, або 58% від ВВП України.

Це фантастика.

Збільшувати не треба, ротація значить один вийшов один зайшов. А почати можна з нуля, куди ніхто не хоче. Скільки людей одночасно на бойовому чергуванні я не знаю, тому цифри звісно з потолка. Нехай 100к. Це +10лярдів в місяць. Це значить що 5млн людей повинні віддати 2000грн поверх поточних податків. Не виглядає як щось нереальне. 

А баласт треба звільнити. Ті підрозділи що не воюють і не будуть. Що відмовились і тп. Може таких не дуже багато - цього не знаю, але знаю що є. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, murava сказал:

Я чисто спитати: тобто рік-півтора тому грошей на безумовну сотку + вдвічі вищі виплати  всім хватало, і бойові дії йшли, і народ був.

А тепер так досношали бюджет, що грошей нема :)

Я хз. Народ волонтерством продемонстрував готовність"все для фронту", але наверху вирішили що це гасло для бідних.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Canton сказал:

Все для фронта, все для победы" - ключевик тут ВСЁ!

Только вот методы, необходимые для решения этой проблемы - не понравятся

Думаю 90% населения дружно скажет - "Да ну его нах такую победу..."

от тому і кажу - фантастика

Только что, loader сказал:

Збільшувати не треба, ротація значить один вийшов один зайшов.

як не треба? А тому, хто вийшов, платити 40к, про які ви писали? Чи він коли вийшов - без грошей посидить? 
Більше того, кажуть, що на нулі зараз навіть 100к не отримують (ріжуть, на чому можна), бо грошей не вистачає

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Danylo Ivanov сказал:

Наш Верховний не такий! Він воюватиме з Путіним до останнього українця! А потім поїде писать мемуари на свою італійську вілу.

informator.ua/ru/iz-deklaracii-zelenskogo-ischezla-skandalnaya-villa-v-italii-tam-snova-zamecheny-rossiyane-idet-remont-svezhie-eksklyuzivnye-foto

fake.net.ua/reestr/infosmitniki/item/informator-infosmitniki-ukrajini

Інформатор - Інфосмітники України

Відомий та з великим обсягом відвідуванності сайт Інформатор є чудовим зразком маніпулятивного та фейкового сайта. Для збільшення обсягу трафіка на сайті публікуються разнопланові новини. 
Але найбільша небеспека в подобному роді сайтах є те, що правду змішують з брехнею та маніпуляцією, а т.к. у сайта немає власника, контактів журналістів або редактора, то це дозволяє уникнути відповідальність перез Законом України. 
Велика відвідуванність створює враження, що новини тут "чесні", але це не так.
Треба розуміти, що не просто так власники ховаються, а статті немають авторів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

от тому і кажу - фантастика

як не треба? А тому, хто вийшов, платити 40к, про які ви писали? Чи він коли вийшов - без грошей посидить? 
Більше того, кажуть, що на нулі зараз навіть 100к не отримують (ріжуть, на чому можна), бо грошей не вистачає

Так, якщо ти демобілізуєшся на 18м то тобі не платять, це очевидно. Продовжує служити - платять. 

100к платять, але це за умови 30 днів на 0. А це не всюди так. 

 

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, loader сказал:

Це +10лярдів в місяць. Це значить що 5млн людей повинні віддати 2000грн поверх поточних податків.

цікаво що б сказали на поліграфі відносно своїх справжніх доходів наприклад З, З та Є.

хоча згоден. 2000грн це середній чек обіду в нормальному сільському ресторані. населення могло б і менше жерти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

от тому і кажу - фантастика

так а навіщо все це робиться? де тут інтереси населення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

А чому ви так вибірково? А Колєснікова, Аделаджу, Рената Кузьміна (бувший генпрокурор), Дениса Комарницького (ексспівголова блоку Леоніда Черновецького у Київраді), Розенблата (спеціаліста по бурштину) та інших покидьків забули?

"Зараз він взявся захищати голову Донецької облради Бориса Колеснікова і просить не вішати йому ярлик «адвоката опозиції». «Я не політик, і не громадський діяч, я адвокат. Просто адвокат! Мені байдуже, якого політичного забарвлення мій підзахисний. Я зрештою навіть пишаюся, що ніколи не був підлабузником, не відстоював інтереси влади».

Однак все-таки важко сприймати Федура, якого всі звикли бачити серед осіб з іншого політичного табору, в компанії есдеків, регіоналів і Януковича."

www.obozrevatel.com/news/2005/4/12/7019.htm

Бач, як воно виходить. В 2005-ому захищав регіоналів, поціновувачів "руського міра" які влаштовували сепарський з'їзд в Сіверодонецьку, а в 2022-ому прийшлося воювати з цим "руськім міром", який прийшов захищати  і "асвабаждать" свою п'яту колону в Україні.

 

У вас есть претензии к адвокатской деятельности?

Давайте все тройками решать...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Alvalk сказал:

от тому і кажу - фантастика

 

Не думаю...просвещенная хунта в виде Правительства национального спасения думаю в состоянии фантастику сделать явью...

Ведь по любому придем к этому

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Не думаю...просвещенная хунта в виде Правительства национального спасения думаю в состоянии фантастику сделать явью...

Ведь по любому придем к этому

ну що, всі фантазери відмітилися зранку, чи ще Бездомного почекаємо? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

ну що, всі фантазери відмітилися зранку, чи ще Бездомного почекаємо? :lol:

Почему забыли главного фантазера?

Все э очень просто, список, телевизор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Vinsol2009 сказал:

У вас есть претензии к адвокатской деятельности?

Давайте все тройками решать...

Харківський адвокат, з яким я співпрацював, казав мені, що він принципово не веде справи різних покидьків. Ну, то таке. Не у всіх же адвокатів є принципи. Деякі форумчани, навіть можуть це підтвертдити (своєю діяльністю в минулому). 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...