Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, Юрий Киев сказал:

Ой бльо де б ми були без їх допомоги навіть уявляти не хочу.

Так що менше трагікомізму.

Цей рік буде важким, дуже важливим і нам необхідно, інших варіантів просто немає,вірити в перемогу,вірити в краще,стояти твердо на своєму,хтоб щоб не патякав.

Ми на світлій стороні,Бог за нас,а з ЗСУ та Зеленським нічого не страшно.

Вы про Зеленского с сарказмом или реально так думаете?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Шашлыки на майские.

 

- перед вторгненням Залужний казав Зеленському, що треба мобілізувати резервістів та робити укріплення на кордонах, але Зеленський не схвалив це, боячись, що народ запанікує. (С) С. Шустер, "Шоумен"

418820931_10160687541651839_2402284561422906899_n.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vinsol2009 сказав:

А вы не приходили к мысли сто зарабатывая там в пять раз больше можно вваливать в экономику нашей страны?

При закритих кордонах це виключення. Багато виїхавших зливають все тут і фактично навіть якщо донатять то копійки. А ті хто виїхав за хабарі чи через тису очевидно нічого донатити не будуть. Крім того інтеграція в країни проживання зїсть більшість ресурсу. 

Фактично я і заробляю закордоном, але лишився в Україні. Тому гроші ідуть сюди, а не в умовну Польщу. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Слабка фракція та партія у війну мені не потрібна. Продовжу підтримувати ініціативи Президента, але не хочу мати спільні зобовʼязання з нардепами фракції, які встромляють ніж у спину»

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, katso сказал:

 Вы находите смешным то что страна не выпускает тех кто ее не любит?

Одна з основних ідей авторитаризму/тоталітаризму це страждання. Це вам не демократія.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, katso сказал:

 Вы находите смешным то что страна не выпускает тех кто ее не любит?

Конечно смешно...оборжаться просто...

Все мечты должны исполняться...

Заметьте, это не я сказал - "Проголосуем по приколу...а потом, если чего - валим из страны"(С)

Примерно так звучало?

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, US7IGN сказал:

Це вам не демократія.

Именно...

Хотели вседозволенности - получайте, полной ложкой и черпачком сверху...

То ли еще будет, ой-ё-ёй (С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, US7IGN сказав:

Одна з основних ідей авторитаризму/тоталітаризму це страждання. Це вам не демократія.

Одна з основних ідей авторитаризму/тоталітаризму - це страх. А от страх уже породжує страждання.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Одна з основних ідей авторитаризму/тоталітаризму - це страх. А от страх уже породжує страждання.

Ну може не ідея, але складова.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Домінік Гашек: Французькі політики можуть пустити росіян на Олімпіаду, підтримавши війну та заплямивши руки кров’ю. Або прийняти правильне рішення та врятувати безліч життів.Чех підтримав ініціативу українських спортсменів, адресовану Макрону та профільним французьким чиновникам.sportarena.com/uk/more-sports/olympics/dominik-gashek-frantsuzki-politiki-mozhut-pustiti/

МОК взагалі з глузду з'їхав ? 

 

 

Спойлер

418447021_394626886488127_8747686550736209312_n.jpg

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Бездомный сказал:

МОК взагалі з глузду з'їхав ?

Питання лише в ціні. Гроші є. Що не так?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Vinsol2009 сказав:

Шашлыки на майские.

 

Україна хоче миру. Європа хоче миру. Світ каже, що не хоче воювати, а Росія – що не хоче нападати.

Хтось із нас бреше. Це ще не аксіома, але вже не гіпотеза.

Для мене як Президента країни, що втратила частину території, тисячі людей і біля кордонів якої зараз стоїть 150 тисяч російських військових, техніка й важке озброєння, так от, для мене відповідь очевидна.

Символічно, що я кажу про це саме тут. 15 років тому саме тут Росія заявила про намір кинути виклик глобальній безпеці. Чим відповів світ? Умиротворенням. Результат? Щонайменше – анексія Криму та агресія проти моєї держави.

Потрібні дії. Саме світу, а не тільки нам.

Ми будемо захищати свою землю, маючи підтримку партнерів чи не маючи. Надають нам сотні одиниць сучасної зброї чи п'ять тисяч шоломів. Ми цінуємо будь-яку допомогу, але всі мають розуміти – це не благодійні внески, про які Україна має просити чи нагадувати.

Хай там як, ми будемо захищати свою прекрасну землю – стоїть у нас на кордоні 50 тисяч, 150 чи один мільйон солдатів будь-якої армії. Щоб дійсно допомогти Україні, не потрібно казати, скільки їх – військових, техніки. Потрібно сказати, а скільки нас.

Щоб дійсно допомогти Україні, не треба постійно говорити тільки про дати ймовірного вторгнення. Ми будемо захищати свою землю і 16 лютого, і 1 березня, і 31 грудня. Нам набагато більше потрібні інші дати. І всі чудово розуміють, які.

www.president.gov.ua/news/vistup-prezidenta-ukrayini-na-58-j-myunhenskij-konferenciyi-72997

Тільки той, хто несповна розуму міг побачити в цьому заклик на шашлики.

Або відвертий ворог України та українців.....

 

зображення_2024-01-11_121051486.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

Україна хоче миру. Європа хоче миру. Світ каже, що не хоче воювати, а Росія – що не хоче нападати.

Хтось із нас бреше. Це ще не аксіома, але вже не гіпотеза.

Для мене як Президента країни, що втратила частину території, тисячі людей і біля кордонів якої зараз стоїть 150 тисяч російських військових, техніка й важке озброєння, так от, для мене відповідь очевидна.

Символічно, що я кажу про це саме тут. 15 років тому саме тут Росія заявила про намір кинути виклик глобальній безпеці. Чим відповів світ? Умиротворенням. Результат? Щонайменше – анексія Криму та агресія проти моєї держави.

Потрібні дії. Саме світу, а не тільки нам.

Ми будемо захищати свою землю, маючи підтримку партнерів чи не маючи. Надають нам сотні одиниць сучасної зброї чи п'ять тисяч шоломів. Ми цінуємо будь-яку допомогу, але всі мають розуміти – це не благодійні внески, про які Україна має просити чи нагадувати.

Хай там як, ми будемо захищати свою прекрасну землю – стоїть у нас на кордоні 50 тисяч, 150 чи один мільйон солдатів будь-якої армії. Щоб дійсно допомогти Україні, не потрібно казати, скільки їх – військових, техніки. Потрібно сказати, а скільки нас.

Щоб дійсно допомогти Україні, не треба постійно говорити тільки про дати ймовірного вторгнення. Ми будемо захищати свою землю і 16 лютого, і 1 березня, і 31 грудня. Нам набагато більше потрібні інші дати. І всі чудово розуміють, які.

www.president.gov.ua/news/vistup-prezidenta-ukrayini-na-58-j-myunhenskij-konferenciyi-72997

Тільки той, хто несповна розуму міг побачити в цьому заклик на шашлики.

Або відвертий ворог України та українців.....

 

зображення_2024-01-11_121051486.png

"Какая отвратительная рожа"(С)

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

"Какая отвратительная рожа"(С)

Не смотрите. Читайте с закрытыми глазами. 

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Canton сказав:

- перед вторгненням Залужний казав Зеленському, що треба мобілізувати резервістів та робити укріплення на кордонах, але Зеленський не схвалив це, боячись, що народ запанікує. (С) С. Шустер, "Шоумен"

418820931_10160687541651839_2402284561422906899_n.jpg

Порошенко у С. Шустера:

"Почне путін війну, чи ні? -- я вважаю, що ні!"

Так шо не треба валити на Зеленського -- ось слова про вірогідність вторгнення досвіченого, фахового і не брехуна....

Дивимось з 35 секунди:

 

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, 7351 сказал:

Тільки той, хто несповна розуму міг побачити в цьому заклик на шашлики.

Або відвертий ворог України та українців.....

Вот он, самы ГЛАВНЫЙ враг Украины!

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

 

Так шо не треба валити на Зеленського -- ось слова про вірогідністьвторгнення досвіченого, фахового і не брехуна....

Дивимось з 35 секунди:

 

Не просто НАДО, но и НУЖНО.

Чьим словам нужно верить БОЛЬШЕ - "сбитого летчика"(С) или "найвеличнішого" народомизбранного президента?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Canton сказав:

Я сказал.

DIXI

А тепер про путіна, будь ласка, -- все і відверто!

Те, що він, для вас, не головний ворог України, ми вже почули.

Може друг?

Не соромтесь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Canton сказал:

Я сказал.

DIXI

тобто пан - імперодрочер ? 

хто б сумнівався

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Canton сказав:

 

418841491_836826115093746_8269561860957347328_n.jpg

Тобто, ви називаєте діючого Верховного Головнокомандувача ЗСУ -- головним ворогом України.

ви називаєте народ України скотом.

Продовжуйте, не зупиняйтесь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, 7351 сказав:

Порошенко у С. Шустера:

"Почне путін війну, чи ні? -- я вважаю, що ні!"

Так шо не треба валити на Зеленського -- ось слова про вірогідність вторгнення досвіченого, фахового і не брехуна....

Дивимось з 35 секунди:

 

Шо далі? На той момент він 2 роки як не верховний головнокомандувач, без доступу до даних розвідки і тп. Каже рівно те саме що і влада. То що конкретно вам не подобається? 

Станом на зараз окуня включають всі депутати. ЄС в тому числі, ніхто не працює на нормальні зміни. Але. Можливість є тільки в однієї політ сили, тому відповідальність на них. Хоча і дибіли всі. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

відповідальність на них.

відповідальність на населенні. і воно поки що відповідає :flag1:

хоча навіть у разі повної окупації для більшості пересічних нічого крім мови (для когось навіть повернення до більш звичної та зручної), грошової одиниці та прапорів суттєво не зміниться. теж саме лайно хіба що іншого кольору...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...