Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Юрий Киев сказав:

У німців армія була в повному раздраї

після прочитанного з тими дронами над їхніми полігонами,я їй за повних двбйобів тепер вважаю. чесно кажучи , не віриться.може фейк то?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Юрий Киев сказав:

Більше того,ця людина зараз вже з МО співпрацює напряму .

Стерненко звітує :

"Сьогодні був дуже насичений і завантажений день по роботі з розвитку FPV на державному рівні. 

 

Були зустрічі з міністрами і командувачами, керівниками за окремими напрямками по БПЛА і не тільки.

 

Виклав і загальне бачення розвитку, і конкретні напрацювання на основі досвіду бойових підрозділів.

 

Говорили про все: від виробництва, стандартизації до доктрини і штатного розпису.

 

Поки не розголошуватиму деталі, але скажу так: рух почався, наша з вами публічна комунікація не була даремною і є надія на великі зміни."(с)

Дай бог нашому телятку вовка з'їсти(с) 

Цю комунікацію треба було розпочинати ще рік назад. В цій галузі нічого не робиться двома кліками мишки, на це треба час. А час вже втрачено. Але, як каже українське прислів'я, якось воно буде, ще ніколи не було, щоб ніяк не було:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, МаТраС сказав:

після прочитанного з тими дронами над їхніми полігонами,я їй за повних двбйобів тепер вважаю. чесно кажучи , не віриться.може фейк то?)

Думаю що не фейк і думаю ,що вони майже розвалили всю свою безпекову сферу .

Самі настоящі дятли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Це припущення, Юра, лише припущення. Причому я навіть погоджуся на три дні за Балтію і за поляків за Віслу. Цілком можливо. Доктрина НАТО передбачає якийсь час на розгортання. Причому це скоріше політичне рішення. А так... у військовій доктрині НАТО на першому місці панування в повітрі і в них є чим. Того, скоріше за все, було б як в анекдоті. Кацапи почали війну, отримали пuзди, а НАТО ще не прийшло.

Тут есть детали в этой штучке.

Русня зашла на территрию любой из стран НАТО. Что будет делать население этой страны? Ответ : заблокирует все дороги в сторону спасительного запада своими корытами . Отсюда сложности с перемещением техники на восток. Приедут в гости в другие страны. Много и сразу. Отсюда небольшой социально-организационный напряг. 

Где будут проходить военные действия? Правильно. На территории страны НАТО с ее имуществом и остатаками населения. Какая там "доктрина" у НАТО? Подавить противника массированными авиа-,ракетными ударами и потом пустить пехоту почистить. Это все делать на территории Польши, Балтии ? Когда войска противника будут рассредоточены в населенных пунктах и будут продолжать продвижение по идеально асфальтированным проселочным дорогам, без колон на автострадах . Высокоточное оружие бесполезно. 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, МаТраС сказал:

в учебкі точно ніхрена не зроблять собо по закону.хіба що нагадити можуть)

Начнем с того что в учебке знают что ждёт хлопцев и относятся уважительно и никто не позволял себе лишнего.

И второй момент это возраст,большая половина бойцов старше инструкторов,не сильно там и повыступаешь😀

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, US7IGN сказав:

погодьтеся, була проведена велика робота по демотивації населення воювати за цю владу 

Ця робота проводилася всі 30+ роки різної влади.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Propeller сказал:

Тут есть детали в этой штучке.

Русня зашла на территрию любой из стран НАТО. Что будет делать население этой страны? Ответ : заблокирует все дороги в сторону спасительного запада своими корытами . Отсюда сложности с перемещением техники на восток. Приедут в гости в другие страны. Много и сразу. Отсюда небольшой социально-организационный напряг. 

Где будут проходить военные действия? Правильно. На территории страны НАТО с ее имуществом и остатаками населения. Какая там "доктрина" у НАТО? Подавить противника массированными авиа-,ракетными ударами и потом пустить пехоту почистить. Это все делать на территории Польши, Балтии ? Когда войска противника будут рассредоточены в населенных пунктах и будут продолжать продвижение по идеально асыальтированным проселочным дорогам, без колон на автострадах . Высокоточное оружие бесполезно. 

НАТО долго не сможет поверить что на них напали это их погубит

Хотя

Швеція вже оголосила про відправлення військ до Латвії для стримування РФ, хоча ще не є членом НАТО.
 

Змінено користувачем AlexNaymk
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, AlexNaymk сказав:

Начнем с того что в учебке знают что ждёт хлопцев и относятся уважительно и никто не позволял себе лишнего.

И второй момент это возраст,большая половина бойцов старше инструкторов,не сильно там и повыступаешь😀

я був на підвищенні кваліфікації так сказати. то в цілому так - по людські і вчили і по натовським стандартам, багато я про медицину взнав..
 але були кадри , що просто до смерті мабуть хотіли загнати народ.
пару випадків. один інструктор дьорнув стукача там одного мусорка на розмову. а ми всі шикуємся,одно нема і нема. а ми бігаємо і бігаємо. а деякі по 20 років не бігали там)) до хера бігали. і це перші дні,коли й так жопа ногам..другирй випадок,коли інструктору показалось,що палець на куркі ,а не на запобіжнику. то хлопак той вже не видержав да кинув на хрен автомат на землю))) теж не особо правильно, але два випадки несправедливі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, AlexNaymk сказав:

НАТО долго не сможет поверить что на них напали это их погубит

Хотя

Швеція вже оголосила про відправлення військ до Латвії для стримування РФ, хоча ще не є членом НАТО.
 

що ж вони нам не відправлять?))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Юрий Киев сказал:

Луценко не дурачок,він формєнний скатиняка і гєй тільки хуже

Летів я з тією скотинякою в одному літаку з Гонконгу. Юла давав п'яні концерти ще кращі, ніж у Німеччині. Концерти давав він, а соромно було чомусь мені та іншим пасажирам. Концерт, до речі, ще до посадки на рейс почався в аеропорту Гонконгу. Китайці дивилися на те бидло, як на ідіота.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ця робота проводилася всі 30+ роки різної влади.

чому ж черги з бажаючих в 2022 були? тільки не кажіть що спробували безвізу порошенківського шоколаду та повірили у вступ до ЄС в щось краще ніж повернення до совку? не всі в 2019 зрозуміли як чекісти вибір більшості скоригували.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, AlexNaymk сказал:

НАТО долго не сможет поверить что на них напали это их погубит

вибачте, а хто напав на НАТО?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Ranch сказав:

Летів я з тією скотинякою в одному літаку з Гонконгу. Юла давав п'яні концерти ще кращі, ніж у Німеччині. Концерти давав він, а соромно було чомусь мені та іншим пасажирам. Концерт, до речі, ще до посадки на рейс почався в аеропорту Гонконгу. Китайці дивилися на те бидло, як на ідіота.

:ROFL:

 

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, МаТраС сказал:

я був на підвищенні кваліфікації так сказати. то в цілому так - по людські і вчили і по натовським стандартам, багато я про медицину взнав..
 але були кадри , що просто до смерті мабуть хотіли загнати народ.
пару випадків. один інструктор дьорнув стукача там одного мусорка на розмову. а ми всі шикуємся,одно нема і нема. а ми бігаємо і бігаємо. а деякі по 20 років не бігали там)) до хера бігали. і це перші дні,коли й так жопа ногам..другирй випадок,коли інструктору показалось,що палець на куркі ,а не на запобіжнику. то хлопак той вже не видержав да кинув на хрен автомат на землю))) теж не особо правильно, але два випадки несправедливі

Учебка это ясли.После того как попал на фронт она вспоминается с улыбкой.И мы тоже приседали из за пальца на курке😄А я ржал громче всех потому что умудрился попасть в одну и ту же учебку с интервалом в 32 суко года.

Вот такой я старый воин😎

Змінено користувачем AlexNaymk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

вибачте, а хто напав на НАТО?

Это виртуальный сценарий будущего Европы,если будут прогуливать уроки войны в Украине.Шольц особенно,где ракетки?!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, AlexNaymk сказал:

Шольц особенно,где ракетки?!

там де потрібні НАТО. свої курити треба як казали в моїй молодості

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, МаТраС сказал:

що ж вони нам не відправлять?))

Они уже белые люди а мы не совсем но очень хотим.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

там де потрібні НАТО. свої курити треба як казали в моїй молодості

Ну тогда пусть кучкуются у кордонов прибалтов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AlexNaymk сказал:

Они уже белые люди а мы не совсем но очень хотим.

я оце думаю, може вони не просто так арабів роками на соціалі тримали? бойова піхота/ФПВ готова...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, AlexNaymk сказал:

Ну тогда пусть кучкуются у кордонов прибалтов.

якби німці так за українців переживали, як українці за німців...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Юрий Киев сказав:

Луценко не дурачок,він формєнний скатиняка і гєй тільки хуже 

А що не так із бойовим побратимом?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Юрий Киев сказав:

Машинний зір" допомагає дронам нівелювати дію РЕБ, тому це вкрай важлива технологія, яка вже використовується у дронах-камікадзе, які є на озброєнні Сил оборони України

Технологія так званого "машинного зору", яка дозволяє дрону тримати ціль й уражати його навіть у випадку втрати зв'язку, зокрема через РЕБ, використовується не лише ворогом, а й Збройними Силами України.

 

Зокрема Головне управління розвідки Міноборони України показало відео на якому два зенітних ракетно-гарматних комплекси "Панцирь-С1" знищуються дронами саме з такою технологією.(с)

А де відео?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, US7IGN сказав:

чому ж черги з бажаючих в 2022 були? тільки не кажіть що спробували безвізу порошенківського шоколаду та повірили у вступ до ЄС в щось краще ніж повернення до совку? не всі в 2019 зрозуміли як чекісти вибір більшості скоригували.

Абсолютно ні, ні до Порошенка, ні до Зеленського це не мало ніякого відношення. Було бажання захищати Батьківщину від виродків, бо я їх побачив за окупації сповна. А потім вже, після спілкування з військовими, прийшло розуміння, що родіна тєбя всєгда бросіт, синок. Це наше, совкове. І десь після цього у мене бажання відпало. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

А потім вже, після спілкування з військовими, прийшло розуміння, що родіна тєбя всєгда бросіт, синок.

ну хоч після спілкування з військовими дійшло... от бачите як перебування в окупації відкриває очі на Батьківщину :lol:

а якби раніше очі відкрилися, то може і до окупації би не дійшло...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...