Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, SergiyUA сказав:

Вы точно не "кацап"? Помощь психолога не нужна?

Вопрос задаю судя по Вашим "шуточкам ниже пояса".  

Точно не кацап. Більшою часткою єврей і татарин. Ці дві особистості важко вживаються між собою, того іноді буває складно. Про шуточки ніже пояса поржав, ви часом не феміністка? Бо тут вже бувало, що дівчата писали під чоловічими ніками:)

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

Іванович, так, чого закрили парк то свій? а  сто?  

Тот парк уже давно выработал свой ресурс, и его обновлённые остатки вместе с СТО перешли к старшему сыну. Теперь это его бизнес. Но он выбрал несколько иное направление. Вот недавно плотно занялся "гибридами".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dmitriy_S сказал:

ви часом не феміністка? Бо тут вже бувало, що дівчата писали під чоловічими ніками:)

Моему нику больше 30 лет, а вот аватару ровно 22 года. С некоторыми форумчанами знаком лично, а со многими "через второе рукопожатие". Так что точно не "девочка", и, тем более не "феминистка".  :)

А вот "шутки ниже пояса" особенно в отношении женщин, они характеризуют...

К слову, Вас тоже рожала женщина. Ни когда не задумывались, каково это? И какого размера в этот момент у неё "тоннель"? Так вот, подумайте... 

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, SergiyUA сказав:

Судя по нашему общению, с интернетом мне пришлось познакомиться задолго до Вашего рождения.

Нет ничего более глупого, чем личные оскорбления, не подкреплённые возможностью ответить за свои слова.

Дєдушка, я в ваших сєтях ще з часів фідо:) 

А за атвєчать за сваі слава - поржав, мені це нагадує виправдовування кацапів війни, ну кричали ж хахли маскаляку нагілляку, значит ані на нас напалі. 

Якшо шо, то я виріс в селі, де атвічать за сваі слава було принципом, і за слава можна було отримати пізди чи когось відпіздити. Але десь до років двадцяти п'яти я зрозумів, що це тупікова гілка еволюції:)

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, SergiyUA сказав:

Моему нику больше 30 лет, а вот аватару ровно 22 года. С некоторыми форумчанами знаком лично, а со многими "через второе рукопожатие". Так что точно не "девочка", и, тем более не "феминистка".  :)

А вот "шутки ниже пояса" особенно в отношении женщин, они характеризуют...

К слову, Вас тоже рожала женщина. Ни когда не задумывались, каково это? И какого размера в этот момент у неё "тоннель"? Так вот, подумайте... 

Ммм... ваші аргументи мені щось нагадують:)

IMG_20231028_134452_211.jpg.0bf49b8988fa03441e3e8ab7fc089bda.jpg

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панове, оце ваше особисте "пікірування" яке має відношення до теми? Апять в інтернете кто-та ніправ? 

Коли тут зявився пост про загибель сина, то кілька годин була певна "інформаціна гігієна". А тепер знов понеслось лайно по трубах. 

Чи то так скучно на вихідні за такої погоди?

Змінено користувачем AndreuS
  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Дєдушка, я в ваших сєтях ще з часів фідо:) 

А за атвєчать за сваі слава - поржав, мені це нагадує виправдовування кацапів війни, ну кричали ж хахли маскаляку нагілляку, значит ані на нас напалі. 

Якшо шо, то я виріс в селі, де атвічать за сваі слава було принципом, і за слава можна було отримати пізди чи когось відпіздити. Але десь до років двадцяти п'яти я зрозумів, що це тупікова гілка еволюції:)

Вы уж как то определитесь с "легендой". А то палетесь по мелочам. :classic_biggrin:

Сельский паренёк, который был хорошо знаком с FidoNet до развития интернета, для чего нужен, как минимум,  компьютер и телефон плюс довольно специфические на тот момент знания. И всё это в селе... Мдя... 

Ладно, закругляемся. Тема исчерпала себя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, SergiyUA сказав:

Вы уж как то определитесь с "легендой". А то палетесь по мелочам. :classic_biggrin:

Сельский паренёк, который был хорошо знаком с FidoNet до развития интернета, для чего нужен, как минимум,  компьютер и телефон плюс довольно специфические на тот момент знания. И всё это в селе... Мдя... 

Ладно, закругляемся. Тема исчерпала себя.

В цьому селі, яке таки було райцентром, таки була можливість посидіти в фідо:) Шо там на цей час було в вашому кацапстані, я не в курсі:)

 

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, AndreuS сказав:

Панове, оце ваше особисте "пікірування" яке має відношення до теми? Апять в інтернете кто-та ніправ? 

Коли тут зявився пост про загибель сина, то кілька годин була певна "інформаціна гігієна". А тепер знов понеслось лайно по трубах. 

Чи то так скучно на вихідні за такої погоди?

Та ця тема вже давно перетворилася в еміграцію на мінімалках, тільки неадекватів побільшало:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vovova сказал:

І як це може позначитися на нашій безпеці?

на коротку - навіть погіршить -  постачання зброї та набоїв з північної кореї - то китайські постачання

 

злука кацапії з китаєм йде повним ходом

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dmitriy_S сказал:

У річницю ВОСР народилися? Символічно:)

Раніше завжди вихідний був і парад на проспекті Леніна у Львові. Завжди з батею десь не подалі центральної трибуни були. Один раз навіть на ДР в Ленінграді був, якраз парад Балтійського флота на Неві був. 

Яку країну просрали. 🤦‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще пару тижнів тому один мій знайомий приїхав зі східного фронту і коротко сказав "Авдіївці п%*а! Головне щоб як з Маріуполем не сталося"

Ще не було гарних новин про тисячі знищених кацапів, але схоже його прогноз був вірним

www.unn.com.ua/uk/news/2052877-avdiyivka-opinilasya-pid-zagrozoyu-otochennya-bild

  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Дєдушка, я в ваших сєтях ще з часів фідо:) 

А за атвєчать за сваі слава - поржав, мені це нагадує виправдовування кацапів війни, ну кричали ж хахли маскаляку нагілляку, значит ані на нас напалі. 

Якшо шо, то я виріс в селі, де атвічать за сваі слава було принципом, і за слава можна було отримати пізди чи когось відпіздити. Але десь до років двадцяти п'яти я зрозумів, що це тупікова гілка еволюції:)

Особливо я сумніваюсь, що більше 30-ти років тому в нього могла бути приставка UA. 😏

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

Ще пару тижнів тому один мій знайомий приїхав зі східного фронту і коротко сказав "Авдіївці п%*а! Головне щоб як з Маріуполем не сталося"

Ще не було гарних новин про тисячі знищених кацапів, але схоже його прогноз був вірним

www.unn.com.ua/uk/news/2052877-avdiyivka-opinilasya-pid-zagrozoyu-otochennya-bild

Читав, що ніби наші там підземні тунелі для постачання мають, якщо не звіздьож, звичайно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, OlaR сказав:

Знаєте, чому вони лишили відкритими кордони? Бо кацапам бігти немає куди. Не пам'ятаєте, як вони ломанулись по первой у Грузію, Казахстан, Туреччину та т.п.? Тільки їх там ніхто не чекав, як українців на заході. Працювати не мали права, зняти житло тільки по конським подобовим розцінкам і через 3 місяці будь ласка за межі країни. На батьківщині можна отримати повістку на кордоні і коли виїзжаєш і коли повертаєшся ... То безпечніше сидіти вдома ... Це наших пісунів за кордоном чекає не тільки право на роботу, але навіть соціал ... Якби кацапам як українцям, то ...

Це маячня звісно. Кордони вони лишили відкритими бо у них більше ресурсу, в т.ч. з глубінок де ніхто нікуди не поїде. А те що виїхали ті хто були проти режиму або не дуже за, або просто не хотіли в стрій - тільки додає стабільності режиму. 

Хто їх мав чекати? Це ж вони напали і на їх території війни не було, вони спокійно виїхали, знайшли нові роботи чи лишились на старих віддалено. І географія значно ширша, всілякі Балі і навіть Лондони.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sergio сказал:

Читав, що ніби наші там підземні тунелі для постачання мають, якщо не звіздьож, звичайно. 

справа не в тунелях...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рішення РНБО виконуються: проходження ВЛК відбуватиметься швидше, у МСЕК тривають перевірки

moz.gov.ua/article/news/rishennja-rnbo-vikonujutsja-prohodzhennja-vlk-vidbuvatimetsja-shvidshe-u-msek-trivajut-perevirki

мені здається від повного скасування ВЛК зупиняє тільки величезний потік бабла від них...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

справа не в тунелях...

Вони поки оточать, ще з десяток-другий  тисяч покладуть. Але нам від того не легше. 😟

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

Рішення РНБО виконуються: проходження ВЛК відбуватиметься швидше, у МСЕК тривають перевірки

Близкий родственник недавно прошел МСЕК. Пакет документов подавали через семейного врача. Без взяток - объективно серьёзные проблемы со здоровьем. Инвалидность продлили, но только на полтора года.

Почему на такой срок - хз. Особенно с учётом, что в "Плане реабилитации" указана цель стабилизировать ситуацию с целью не допустить дальнейшее развитие болезни.  О ни каком "выздоровлении" речи нет и быть не может. Но... через год с небольшим опять по больницам и собирать бумажки.

Таковы реалии были на 12 октября 2023 года.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, sergio сказав:

Особливо я сумніваюсь, що більше 30-ти років тому в нього могла бути приставка UA. 😏

Та нє, ви шо, він бандерівець з пєльонок, просто узкоязичний:)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, sergio сказал:

Особливо я сумніваюсь, що більше 30-ти років тому в нього могла бути приставка UA. 😏

У ніч з 1 на 2 грудня 1992 року, було делеговано Інтернет-домен . UA. Того дня один із «батьків-засновників» глобальної мережі Джон Постел вніс відповідну інформацію в кореневі сервери, заснувавши для України національний домен верхнього рівня.

Якщо людина реєструвала свою торгову марку та відкривала свій сайт - чому ні? Це ж вам не у просраному/засраному совку..)))

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Ще пару тижнів тому один мій знайомий приїхав зі східного фронту і коротко сказав "Авдіївці п%*а! Головне щоб як з Маріуполем не сталося"

Ще не було гарних новин про тисячі знищених кацапів, але схоже його прогноз був вірним

www.unn.com.ua/uk/news/2052877-avdiyivka-opinilasya-pid-zagrozoyu-otochennya-bild

тобто для розкрутки аферістовича  хтось влаштовує у Авдіївці казан ?:pozor: 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Firetuf сказал:

Якщо людина реєструвала свою торгову марку та відкривала свій сайт...

Прямое попадание! :hlop:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Ще пару тижнів тому один мій знайомий приїхав зі східного фронту і коротко сказав "Авдіївці п%*а! Головне щоб як з Маріуполем не сталося"

Ще не було гарних новин про тисячі знищених кацапів, але схоже його прогноз був вірним

www.unn.com.ua/uk/news/2052877-avdiyivka-opinilasya-pid-zagrozoyu-otochennya-bild

Машовець:

В общем, на Авдеевском направлении действует:

- отдельных мотострелковых бригад (омсбр) - аж 12... для сравнения, в составе ГВ "Центр" (Лиманское направление) их осталось только 4, а в составе ГВ "Запорожье" таких действует - 5.

  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vadimv сказал:

Илон Маск видать не в курсе...

Древний анекдот "от Никулина".

Две вороны сидят на дереве возле американского испытательного полигона, где проходит запуск новой ракеты. Полная секретность, всё окружено охраной.
Первая ворона второй:
— А ракета-то не взлетит.
— Почему не взлетит? Взлетит.
— Давай поспорим.
Происходит запуск, ракета пролетела 50 метров и упала.
Вторая ворона первой:
— Ну что, накаркала?
Вторая отвечает:
— Служу Советскому Союзу!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...