Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Фрай сказал:

А своих для своих мыслей айкю недостаточно, 

Лениво метать бисер перед (censored)

Поэтому СВОИ мысли - они для СВОИХ

 

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Canton сказал:
12 минут назад, Фрай сказал:

А своих для своих мыслей айкю недостаточно, 

Лениво метать бисер перед (censored)

Поэтому СВОИ мысли - они для СВОИХ

Так может там и «мечите свою  икру» вместе с бисером, есть же у вас прямий выход на свои каналы где вы свой.

Запивайте бляхерным соком и не обляпуйтесь, бо тут вам не так багато «своїх» як здається.

Немає значення хто ти є порохофіл, зелефіл чи ще якийсь філ, головне аби людина була справжнім громадянином своєї країни, приймала участь у спільних інтересах задля оборони і покращення життя, а не виступала у інтересах певних політичних прости господи уток, заради цього колупалась у каналізації в пошуках сенсацій, пройопів і постійно перла сюди всіляке г.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Canton сказал:

Щоб ви зрозуміли, прем'єр-міністр Шмигаль не лише урочисто передав цю ганебну маячню послам G7, а й повідомив, що цей "документ" Зеленський особисто відвіз Байдену. 

Ще раз - що конкретно на вашу думку там маячня?  особисто вашу, без усіляких там "(с)"

Я зараз не питаю, як це буде виконуватись, я про зміст документу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Canton сказал:

Лениво метать бисер перед (censored)

Поэтому СВОИ мысли - они для СВОИХ

 

а сюди - лише випорожнюєтеся? 💩

відверто .:unknown:

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Canton сказал:

Щоб ви зрозуміли, прем'єр-міністр Шмигаль не лише урочисто передав цю ганебну маячню послам G7, а й повідомив, що цей "документ" Зеленський особисто відвіз Байдену. 

«Цей документ під час візиту до Сполучених Штатів був переданий Президентом України Президенту США. Тепер розпочинаємо роботу над створенням єдиного документу — дорожньої карти реформ — на основі Концепту посилення стійкості з урахуванням пропозицій партнерів», — відзначив очільник Уряду.

Це означає, що найвище керівництво України не просто не має серйозного плану необхідних країні змін і не здатне його сформулювати. Все значно гірше. 

Ці люди навіть не усвідомлюють який лютий треш вони офіційно передають західним партнерам і що про нашу державу і її найвищу владу мають подумати люди, які читатимуть цей "документ".

В Україні не бракує розумних і талановитих людей, якісних розробок реформ. Але це все - не потрібне тим, хто ваяє і впарює нашим партнерам ось такі "концепти".  (С)

вони чудово розуміють з ким мають справу. а от ви не розумієте, що розумних важче контролювати і вони не згодні танцювати на дроті за їжу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

вони чудово розуміють з ким мають справу. а от ви не розумієте, що розумних важче контролювати і вони не згодні танцювати на дроті за їжу...

це ж вже було (с)

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Alvalk сказав:

Ви про це? 

  Показати вміст

- розвиток пропорційної виборчої системи для ефективного забезпечення реалізації демократичного волевиявлення;

- зменшення чисельності народних депутатів України відповідно до суспільного запиту та досвіду розвитку демократії в Україні;

- зменшення чисельності депутатів місцевих рад;

- оптимізація кількості комітетів Верховної Ради України; 

А що там не так?

Та ніхто, з тих хто це вкинув і розкручував у соцмережах, так і не зміг пояснити, що там не так. Чиста маніпуляція, розрахована на емоційну реакцію. Більшість з тих, хто це лайкає, навіть документ не відкривали.

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Та ніхто, з тих хто це вкинув і розкручував у соцмережах, так і не зміг пояснити, що там не так.

Я могу...

Будет настрой - напишу...

Вам не понравится...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

а сюди - лише випорожнюєтеся? 💩

відверто .:unknown:

Дон, Вы же видите, во что превратилась ветка?

Глупость расправила плечи...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Canton сказав:

Я могу...

Будет настрой - напишу...

Вам не понравится...

Ось вам коментар Шамайди, текст якого ви навели вище

Прихований текст

Screenshot_2023-10-05-11-34-59-987_com.brave.browser.thumb.jpg.37f1fea7ac12027ff6ae47814bad03b2.jpg

Виявляється проблема в стилі і побудові документу:lol:

Пи.Си. Щоб ви розуміли, такі документи робляться шляхом тісних консультацій з партнерами. Так що можете не сумніватися, партнерів це влаштовує.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, AOZ1 сказал:

Та фигня. Весь Гондурас на таких самолетах летает. Привыкнут.

Зря Вы так... про Гондурас.

Не скажу как там у них вот прямо сейчас, но в 2000 году в плане гражданской авиации было все весьма не плохо. 

Тут табличка на глаза попалась. Познавательная. Украины там нет, но с учётом нижней строчки рейтинга с флажком...

18340104.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Ось вам коментар Шамайди, текст якого ви навели вище

  Скрыть контент

Screenshot_2023-10-05-11-34-59-987_com.brave.browser.thumb.jpg.37f1fea7ac12027ff6ae47814bad03b2.jpg

Виявляється проблема в стилі і побудові документу:lol:

Вообще то ключевик там Зміст

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Вообще то ключевик там Зміст

Знаєте, мене важко віднести до  прихильників зелених, але у вас вже, схоже, параноя

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Знаєте, мене важко віднести до  прихильників зелених, але у вас вже, схоже, параноя

у кожного просто різне ставлення до авторитаризму. багато хто без цього взагалі не уявляє можливість функціонування суспільства

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

Знаєте, мене важко віднести до  прихильників зелених, але у вас вже, схоже, параноя

Если Вы прочитали скрин, то увидели, что первичным является "не тільки в змісті"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Alvalk сказав:

Знаєте, мене важко віднести до  прихильників зелених, але у вас вже, схоже, параноя

Помітив, що у росіян цікавий привід ненавидіти Зеленського, точніше - два приводи.
1. він єврей (російський режим - підробка під гітлерівський, антисемітизм обов'язковий)
2. усі пройоби рос. терористичної армії росіяни приписують навіть не Залужному, а саме Зеленському - 
пояснити просто, у них самих режим авторитарно-диктатурний, усі заслуги завжди приписують одному головному.

Ну а далі вже починаються пошуки хоч чогось, у чому можна звинуватити...
Нижче в ролику Губарєв висловлюється як нацист-геноцидник, а після звинувачує Зеленського 
у тому, що геноцид не дуже виходить як він хотів.
 

 

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Если Вы прочитали скрин, то увидели, что первичным является "не тільки в змісті"

Блин, так что там не так? Я только что перечитал тот документ. Поясните, где там зрада?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну якщо таке (пенсія діду і тахумєнт) тут сьогодні розноситься в якості "зради", то мабуть, не все так погано у нас.

злитий ярд грошей Нацбанком за два дні це ніщо, а ось тахумєнт це воно.

Змінено користувачем outdoor24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Если Вы прочитали скрин, то увидели, что первичным является "не тільки в змісті"

До дупи той скрин, я документ почитав.

Я просто намагаюсь зрозуміти, навіщо ви постійно тягнете сюди лайно з текстами якихось невідомих авторів?

6 минут назад, US7IGN сказал:

у кожного просто різне ставлення до авторитаризму

Ви десь в тому документі побачили авторитаризм чи у Canton-а ?

Завдяки вам з ним і ще парі форумчан тему вже можна перейменовувати у "Все пропало!!!"

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, outdoor24 сказал:

ну якщо таке (пенсія діду і тахумєнт) тут сьогодні розноситься в якості "зради", то мабудь, не все так погано у нас.

Я думаю, как раз даже дела пошли на лад, раз так активно разгоняется зрада по малейшему поводу.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

До 

Завдяки вам з ним і ще парі форумчан тему вже можна перейменовувати у "Все пропало!!!"

Когда прячешь голову в песок - главное не забыть, что снаружи остается аппетитная розовая жопа (с)

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dark FeniX сказал:

Я думаю, как раз даже дела пошли на лад, раз так активно разгоняется зрада по малейшему поводу.

Так почему в 20 отменили? Не напомните?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Так почему в 20 отменили? Не напомните?

Да же не в курсе, что назначали. Просветите, пожалуйста 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Когда прячешь голову в песок - главное не забыть, что снаружи остается аппетитная розовая жопа (с)

Саме тому ви замість пояснення, що не так в тому документі, ховаєте голову в пісок?

  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

Саме тому ви замість пояснення, що не так в тому документі, ховаєте голову в пісок?

А вы думаете, гуглить зрадофильские ресурсы так легко? Надо ж найти всё же пост того, кто прочитал таки тот документ и действительно написал, что там не то.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...