Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, Юрий Киев сказал:

Я з ним в одному підрозділі служив,в одному наметі спали.

Так що зустрічались,спілкувались.

Вище ,нижче,по середині , військові так не вважають,може тільки остаточно поплавлені,але військові через таке проходять,що і таких можна зрозуміти їх категоричність.

В Донецке, Мариуполе, Марьинке и тд гражданские иногда проходили такое же или похлеще. Так шо у всех категоричность.

youtu.be/7OskRL-8JJc?si=2zhytDGjPOam5ink

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Canton сказав:

Ему другая судьба уготована...

Ну то давайте вже свій прогноз. 

Та не переживайте, що не доживете. Нострадамус з Вангою вже давно на тому світі, а люди з їх прогнозами носяться і по сі пори. Якщо щось вгадаєте, то будете жити в віках. Ну, по меншій мірі, на цьому форумі:)

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поразка Росії є «єдиною гарантією миру» – президент Польщі.

"Росію можна зупинити, тільки якщо її перемогти,

а вона буде переможена, коли Україна витіснить російську армію з окупованих територій,

завдяки допомозі США, завдяки допомозі Заходу,

і коли вона відновить контроль над своїми міжнародно визнаними кордонами.

Тільки тоді ми зможемо сказати, що російський імперіалізм справді переможений," – пояснив глава Польщі.

bukvy.org/porazka-rosiyi-ye-yedynoyu-garantiyeyu-myru-prezydent-polshhi/

 

8654 (1).jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Canton сказал:

А вот не очень новость....

Походу новые Ланцеты уже на фронте.

Достоверность видео подтверждена. Дистанция - 73 км. Еще и разведчик - корректировщик все снимает...

Смущают две вещи:

Жовто блакитний камуфляж и куча покрышек.

  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

Почуваюсь випадковим свідком розмови світової закуліси ,яка ведеться за рюмкою чаю.

Який масштаб,які горізонти,який аналіз!

Грандіозно!

Насправді це короткостроковий прогноз і я б оцінив його вірогідність не менше п'ятидесяти відсотків. Основні змінні відомі.

* Вибори в США, хто переможе, Трамп, чи Байден. Республіканці, чи демократи.

* Напад Китаю на Тайвань.

* Відкрита підтримка Китаєм і його сателітами кацапів з відповідним відкритим постачанням зброї і можливо живої сили.

* Економічно-торгова війна Китаю з США

Все інше - чорний лебідь. Від ядерної війни, висадки десанту інопланетян і до виверження Йеллоустоуну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

Смущают две вещи:

Жовто блакитний камуфляж и куча покрышек.

і в той не влучили

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Павлухан сказав:

Пессимист-єто информированний оптиміст....

Я знаю. Я завжди поважав зрадофілів, у них вся інформація, а мені не заходить вся.
До речі, в рашці теж є зрадофіли, ось подивіться (джерело російське, тому під кат його):
 

Прихований текст

image.thumb.png.b99b4292c072dae9abad92da01f71bbf.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Смущают две вещи:

Жовто блакитний камуфляж и куча покрышек.

 

7 годин тому, Canton сказав:

 

Достоверность видео подтверждена. 

 

росія покриває літаки автомобільними шинами, щоб захистити їх від українських дронів - CNN

Цю інформацію підтвердив і військовий представник НАТО

mind.ua/news/20262232-rosiya-pokrivae-litaki-avtomobilnimi-shinami-shchob-zahistiti-yih-vid-ukrayinskih-droniv-cnn

 

32.jpg

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

🇷🇺🇦🇲🇦🇿 Автомобиль с российскими военнослужащими подвергся обстрелу из стрелкового оружия к северу от Степанакерта, в районе населенного пункта Джанятаг.

В машине находились двое военнослужащих — от полученных ранений они погибли. На текущий момент на месте происшествия работают российские и азербайджанские следователи.
#Армения #Азербайджан #Россия

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зеленський зустрівся із прем’єр-міністром Албанії:

підписали Спільну декларацію про підтримку євроатлантичної інтеграції України.

bukvy.org/zelenskyj-zustrivsya-iz-premyer-ministrom-albaniyi-pidpysaly-spilnu-deklaracziyu-pro-pidtrymku-yevroatlantychnoyi-integracziyi-ukrayiny/

3b4e41ca201e7bc173f9f19b3729b3e5_1695220904_extra_large.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Це країна надії» ― як журналіст-волонтер з Японії вирішив залишилися в Україні назавжди.

Коли розпочалася Велика війна, я вирішив змінити все. Швидко зібрався і поїхав до Києва. Я побачив багато наляканих українців. Вирішив залишитися в Україні якомога довше, це для мене було дуже важливо, – зазначив журналіст.

Нині Такаші Озакі працює на Запорізькому напрямку. Окрім цього, він допомагає волонтерам: їздить на передову, підтримує цивільних та військовослужбовців.

Такаші продав своє майно в Японії, наразі журналіст живе на два міста: Запоріжжя та Слов’янськ. Зауважує, що не має наміру повертатися до Японії.

Я хочу залишитися в Україні назавжди, щоб довго жити з українцями, тут мої друзі.

Я вважаю, що Україна – це країна надії, підтримки, розвитку.

bukvy.org/cze-krayina-nadiyi-―-yak-zhurnalist-volonter-z-yaponiyi-vyrishyv-zalyshylysya-v-ukrayini-nazavzhdy/

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Dmitriy_S сказал:

Ви розумієте, що один підарас нівелює героїчну працю тисяч і тисяч військових? Ви розумієте скільки людей, подивившись цей ролик, тепер будуть уникати мобілізації, а у разі вручення повістки намагатимуться відкупитись? Ви думаєте можна просто сказати, та не звертайте уваги, то підарас просто, а так ми білі і пухнаті, і люди вам повірять і зразу побіжать записуватись в ТЦК? Воно так не працює.   

Хм. А до цього ролику ті люди не збирались ховатись, бігати від военкомів? Планували отримати повістку по місцю проживання або роботи та прийти на медкомісію? Чи може так робили люди з тих роликів, а їх прямо на медкомісії почали бити? Чи на підході? Я проти порушення закону з боку будь-кого. В тому числі і воєнкомів. Але не тре розповідати, що такі ролики справляють враження на тих громадян, які не збираються порушувати закон про мобілізацію, як це роблять герої роликів ...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Dmitriy_S сказал:

Та ні звісно, можна всіх, хто прийшов по повістці, зразу бити пістолетом по голові в якості виховальної роботи, знімати ролики і викладувати в інтернет з закликом "Вступай в лави ЗСУ!". Це ж геть нічого не змінить на вашу думку.

Там когось били, що сам прийшов по повісці? Я щось пропустила?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Падіння Берлінської стіни зайняло більше п'ятидесяти років.

лише 28, якщо з дати її зведення.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, 7351 сказал:

Поразка Росії є «єдиною гарантією миру» – президент Польщі.

"Росію можна зупинити, тільки якщо її перемогти,

а вона буде переможена, коли Україна витіснить російську армію з окупованих територій,

завдяки допомозі США, завдяки допомозі Заходу,

і коли вона відновить контроль над своїми міжнародно визнаними кордонами.

Тільки тоді ми зможемо сказати, що російський імперіалізм справді переможений," – пояснив глава Польщі.

bukvy.org/porazka-rosiyi-ye-yedynoyu-garantiyeyu-myru-prezydent-polshhi/

 

8654 (1).jpg

А я то думав, що буде подана новина, про звернення Дуди до керівництва України (не Українців, і не Держави Україна) та чому визвали на ковдру Посла України.....

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, AOZ1 сказал:

Смущают две вещи:

Жовто блакитний камуфляж и куча покрышек.

Я же писал - достоверность подтверждена. У меня даже координаты съемки есть.

И не только у меня. Флеш этот случай разбирал тоже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, OlaR сказав:

Хм. А до цього ролику ті люди не збирались ховатись, бігати від военкомів? Планували отримати повістку по місцю проживання або роботи та прийти на медкомісію? Чи може так робили люди з тих роликів, а їх прямо на медкомісії почали бити? Чи на підході? Я проти порушення закону з боку будь-кого. В тому числі і воєнкомів. Але не тре розповідати, що такі ролики справляють враження на тих громадян, які не збираються порушувати закон про мобілізацію, як це роблять герої роликів ...

Доброго вечора! Я знаю, що ви любите зі мною дискутувати, але я край рідко граю з голубами в шахи. Тільки під відповідний настрій. А сьогодні в мене настрій пограти в світову закулісу. Гарного вечора. І щастя вашим донечкам, вони у вас чудові, бережіть їх! Особливо від синів Бездомного:)

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Незаконно утримували, морили голодом та били – на Львівщині двом військовим районного військкомату повідомлено про підозру.

За процесуального керівництва Львівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону повідомлено про підозру заступнику начальника першого відділу Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки і старшому солдату за фактом незаконного позбавлення волі людини та катування (ч. 2 ст. 146 і ч. 2 ст. 127 КК України).

За даними слідства, підозрювані тривалий час незаконно утримували у напівпідвальному приміщенні, морили голодом, били та вчиняли інші протиправні дії стосовно військовозобов’язаного. Таким чином вони намагалися змусити його «добровільно» пройти військово-лікарську комісію з подальшим призовом на військову службу під час мобілізації.

Підозрювані завдали постраждалому тілесні ушкодження, а також погрожували зброєю.

Правоохоронці затримали їх в порядку ст. 208 КПК України.

www.gp.gov.ua/ua/posts/nezakonno-utrimuvali-morili-golodom-ta-bili-na-lvivshhini-dvom-viiskovim-raionnogo-viiskkomatu-povidomleno-pro-pidozru

Стаття 127. Катування

1. Катування, тобто будь-яке умисне діяння, спрямоване на заподіяння особі сильного фізичного болю чи морального страждання, вчинене з метою примусити її чи іншу особу вчинити дії, що суперечать їх волі, у тому числі отримати інформацію чи зізнання, або з метою покарати її чи іншу особу за дії, вчинені нею або іншою особою чи у вчиненні яких вона або інша особа підозрюється, або з метою залякування її або інших осіб, -

карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Стаття 146. Незаконне позбавлення волі або викрадення людини

1. Незаконне позбавлення волі або викрадення людини -

караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі діяння, вчинені щодо малолітнього або з корисливих мотивів, щодо двох чи більше осіб або за попередньою змовою групою осіб, або способом, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або таке, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань, або із застосуванням зброї, або здійснюване протягом тривалого часу, -

караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

3. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою, або такі, що спричинили тяжкі наслідки, -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#Text

 

завантаження.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Firetuf сказал:

та чому визвали на ковдру Посла України.....

дати завдання витиснути парашу?:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, BugS сказав:

лише 28, якщо з дати її зведення.

Ну, це я образно, історія про розподіл почалася наприкінці сорокових, десь 47-ий чи 48-ий рік. Якщо критично, то можу вікі глянуть. Чи самі загугліть. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Dmitriy_S сказал:

Мені цікаво, коли військові вважають абсолютно всіх, хто не в ЗСУ ухилянтами (така думка поширена серед багатьох військових), вони не розуміють, що цим протиставляють ЗСУ суспільству? Вони не розуміють, що якщо народ і армія не будуть єдині, якщо сіяти між ними розбрат, то ми не переможемо?

А з яких це пір  ті, хто ховається від призову, та ті, хто їх підтримує,  стали суспільством? А? Чи думаєте ті, чиї рідні на фронті, та ті, хто допомагає ЗСУ у тилу, сильно переймаються долею сцикунів?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, 90BCO сказал:

image.png.7417f65c0fceab3ba3158220a9dd9d2e.png

 

Осталось ещё получить одобрение форумных експертов...🥳

Тут Костянич та Потрошитель питали, як ми будемо з місцевими на Донбасі спільну мову знаходити. Можуть спостерігати поки ось тут ...

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Firetuf сказал:

А я то думав, що буде подана новина, про звернення Дуди до керівництва України (не Українців, і не Держави Україна) та чому визвали на ковдру Посла України.....

На ковдру чи на килим?

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...