Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, Evgenich сказал:

Нічого нового. Виправдовувати ухилянтів, це ж виправдовувати себе. Ну так влаштована людина, коли все шукає залізобетоне виправдання, чому він не пішов з іншими на фронт, адже більшість теж не пішла, тому все ок і совість не мучить.  Корупція, воєнкоми-підари, командири-бовдури і ще кілька десятків важливих причин, чому ні.  А от чому треба піти? Відчуття обов'язку перед країною; перед тими, хто 1,5 роки воює; перед собою, совістю - це все для них не аргументи.

Все то наслідки відповідного виховання, коли діти як найшвидше хочуть стати дорослими, з отриманням більших прав і свобод, але за додаткові обов'язки і відповідальність чомусь при цьому забувають.

 

Часто встречаю "я ничего этой родине не должен". Хочу разобраться. 

Давайте разберемся со словом "долг". Долг - это когда я брала в займы и не отдала. Это когда мне помогли, а я пока ещё не успела ответить взаимностью или не захотела. Долг - это невыполненный в своей части договор, обещание. Так в чем же я должна?

Спойлер

В долг я ничего не брала. Помощи от государства за свои 48 не видела ни разу, обещаний не давала, а договор наш был разрушен не с моей стороны.

По факту и без лирики: держава не защитила меня, мое имущество, моих родителей, их имущество. Возникшие в этой связи проблемы мы решали сами и держава нам в этом не помогала. 

Причем, я без претензий. Это нужно подчеркнуть.
Я прекрасно понимаю, что в какой-то момент нашей держ.биографии мы пересекли точку невозврата и уже просто не могли что-то противопоставить агрессии. Форс-мажор. Стихия. 
В силу того что напала на нас не Беларусь и не княжество Монако, а самая большая в мире страна, нашпигованая нефтедолларами, ядерным оружием и крайне неприхотливым населением, по моральным качествам неуклонно стремящееся к животным схемам.
Ничего противопоставить этому мы объективно не могли, поэтому теряли людей и территории, имущество, здоровья и социальные связи.

Тем не менее факт таков, что государство не смогло выполнить свои обязательства, соответственно какие претензии к людям. Какой долг? 

С другой стороны, жители отдаленных районов, сохранившие свое имущество и жизни все эти 9 лет, должны понимать,что никакие их донаты не покрывают содержание даже одного солдата, который пытается их жизни и дома сберечь. Солдат содержит держава, суммарно, общими усилиями, а значит долг всё-таки есть?

Спойлер

Вообще про долг Родине чаще всего не наша тема. Это узкие бравируют долгом Родине, убивая людей в чужих государствах. От наших военных, медиков, нацгвардейцев или МЧСников я такого не слышала. Только от тех, кто словосочетание "долг Родине" пользует в концепции "ничего не должен". 

Но на самом деле тот факт, что мой муж, брат или друг пошел на войну вообще не связан со словом "долг". 
На самом деле они не расплачиваются годами жизни за какие-то виртуальные долги. Они защищают свій звичний спосіб життя. 

Это не чувство "я должен кому-то за что-то", это единственно разумный подход, когда ты хочешь жить здесь, у себя дома, и не хочешь, чтоб порядки в твоём доме меняло крайне неприхотливое население самой большой в мире страны, по своим моральным качествам неуклонно стремящееся к животным схемам.


Единственно правильное решение защищать не свое хромое, кривое государство, не чиновников и интересы президентов, а свой уклад. 
Свою свободу.
Причем опять-таки свободу не в каком-то абстрактном смысле, а в самом буквальном.

Спойлер

 Братушки придут сюда не ассимилироваться и наслаждаться нашим морем, нашими чернозёмами, а растворять нас в своем понимании правильного. 
Не учиться у нас свободе мыслей и слов, а заставить нас заткнуться и стать в обосранное стойло с ними рядом. Майдан для них - это как вампиру чеснок, им не нужны свободные люди, им нужны люди покорные, люди- животные, люди - хатня худоба.

Поэтому не пользуйте фразу "я ничего не должен родине".

Ты не за родину идешь сражаться, ты защищаешь свое право произносить саму эту фразу свободно, без ФСБ из-за плеча, без автозака и паяльника в сраке. Ты дерешься за свободу крыть хуями президентов с премьерами и не сесть после этого в тюряжечку. Ты пытаешься гарантировать себе поддержку СВОБОДНЫХ людей под стенами СИЗО, если власть тебя попытается безвинно осудить. 
Долг тут не при чем. Просто инстинкт самосохранения и сохранения своего ареала обитания от экспантов. (С)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

"Потому что если утопленник нанесет нам вред и утопит нас, он лишится помощи" (С)

Похоже наши "мудрые правители" решили усугубить ситуацию...

===================

В ближайшие дни Украина заблокирует импорт некоторых польских овощей и фруктов в ответ на запрет импорта украинских товаров, — зам министра экономики  Украины Качка

Эмбарго введут на лук, помидоры, капусту и яблоки.

=================

Личное мнение. На фоне судебного иска на незаконные ограничения со стороны РП вводит свои незаконные ограничения в отношении РП более идиотского решения просто не найти! 

  • Лайк 3
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

у них вибори скоро. дехто з поляків вважає що деякі політики ставлять особисті/політичні інтереси вище інтересів країни. так багато спільного!

Вот поэтому и не надо было обострять...эту тему нужно было начинать тереть еще год назад, а не губкинадувать...

Если послиц набирают по объявлению из корабельных сосен прямо с курсов по минету - закономерный итог...

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Evgenich сказал:

До чого тут вищезгаданий випадок у Дніпрі? Я про настрої у суспільстві, про безліч відосиків, як косити правильно і про масові пости "громадян", які виправдовують ухилянтів, посилаючись на протиправні дії співробітників ТЦК (так, дії однозначно протиправні, але це не може бути виправленням для ухилянтів).

З цим давно пора щось робити, а не грати по старим правилам. Бо люди різні, хтось більш сміливий хтось ні, хтось вважає що розумніший за інших і т.п. Законодавство архаїчне, не враховує реалій, де багато хто пішов добровольцем, але вже час думати про ротації давно, а хтось не пішов, але можливо пішов би якби була певна лібералізація самої служби, вибору напрямку і т.п., а хтось ніколи не піде, ні за яких обставин - треба думати як з нього мати користь для оборони, додаткові податки, платежі офіційні за відкуп і т.п. Відоси як косити - це до СБУ, але саму проблему треба вирішувати, а не закривати очі.

Якщо нате пішло - маса мобілізованих сидять в тилах бо домовились, хтось навіть сміливо проходив ВЛК, а потім побіг рішати місце по охороні обєктів, чому так? Бо люди різні. Можна звісно кричати які всі безсовісні але суті це не змінить.

А чи знаєте ви що багато цивільних роблять для армії немало? Про багато речей стане відомо сильно пізніше якщо взагалі стане, але допомагати можна і не будучи в погонах, в сферах де ти спеціаліст. В критичні моменти питання закриваються в рази швидше ніж держ структурами з їх бюджетами.

 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Alvalk сказав:

Україна, ймовірно, провела спецоперацію в Африці, – CNN.

Дронами було атаковано ополченців, підтримуваних ПВК «Вагнер», поблизу столиці Судану.

І хоча причетність України стовідсотоково не можна підтвердити, на це вказує низка факторів.

Контрнаступ почався звідки не чекали 🤣

image.thumb.png.e3c6f16173a8baa7f7afd556f0488342.png

  • Лайк 1
  • Хаха 25
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Evgenich сказал:

До чого тут вищезгаданий випадок у Дніпрі? Я про настрої у суспільстві, про безліч відосиків, як косити правильно і про масові пости "громадян", які виправдовують ухилянтів, посилаючись на протиправні дії співробітників ТЦК (так, дії однозначно протиправні, але це не може бути виправленням для ухилянтів).

Не оправдываю ни первых, ни вторых, но это самозащита от противоправных действий...уже из принципа не будут подчиняться...уже была стрельба по ТЦКшникам, пока в воздух, но это звоночек...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, loader сказал:

але саму проблему треба вирішувати, а не закривати очі.

можна ще

4 минуты назад, Canton сказал:

губкинадувать...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Не оправдываю ни первых, ни вторых

ну якщо влада не вважає за потрібне дотримуватися своїх же законів, то чому інші мають це робити? якщо владу та її представників не влаштовують закони, заважають їм бути більше ефективними, то чому вони їх не змінюють? надайте законом право співробітникам ТЦК ловити, бити, пакувати та утримувати людей і хай діють по закону. папір в Раді закінчився для "шаленого принтеру"? ну якщо на складніші речі розуму не вистачає.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Canton сказал:

Не оправдываю ни первых, ни вторых, но это самозащита от противоправных действий...уже из принципа не будут подчиняться...уже была стрельба по ТЦКшникам, пока в воздух, но это звоночек...

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, SergiyUA сказал:

На заданный Вопрос, Вы дали довольно характеризующий ответ. Вопросов больше не имею. Нет смысла...

Каков вопрос, таков ответ.

Я вам за наглядное пособие для населения, а вы мне? Какая нафиг тоска и по чем?
Времена моей борзоты прошли с понимаем того, что взаимная вежливость в отношениях существенно сокращают время потерянное на понты.

я не знаю сидит ли тот трэнэр, неинтересно, как не знают и те кто смотрел его ролики, они видели другое - тцк можно и нужно посылать нах!

только они не думали, что не все там такие безвольные или слабые.

И понимать мои слова надо по иному,

Цитата

Но потом пошли ролики где мусора нагло стали вытаскивать таких дрыщей с авто и усё, народ перестал выпендриваться, оскорблять и посылать нахер.

потому как люди быстро поняли, что намного проще не быковать, а показать документы и ехать дальше с пожеланием  счастливого пути и тп

в чем проблема получить повестку и ехать/идти дальше?

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, SergiyUA сказал:

Похоже наши "мудрые правители" решили усугубить ситуацию...

 

На тлі зростаючої напруги, між нашими країнами, у  Польщі заговорили, що можуть знизити підтримку України через зернову кризу

На цьому наголосив польський міністр у справах ЄС Шимон Шинковський вель Сек.

«Дії України не справляють на нас враження... але вони справляють певне враження на польську громадську думку. Це зрозуміло із опитувань, із рівня громадської підтримки подальшої допомоги Україні.  І це шкодить самій Україні», – заявив Шинковський вель Сек.

Він наголосив – якщо поляки не підтримуватимуть надання допомоги Україні в такому ж обсязі, як було раніше, то її доведеться скоротити. (С)

Вважаю, що Володимиру Олександровичу треба ще раз виступити в ООН і заявити, що в польському керівництві агенти Кремля - Моравецький та Дуда. Це, щоб вже остаточно добити ситуацію. І відвісити ляпаса Байдену, вигукуючи "Чому ми не в НАТО, Байден?". Ефектно буде виглядати.

  • Лайк 2
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Canton сказал:

Ты не за родину идешь сражаться, ты защищаешь свое право произносить саму эту фразу свободно, без ФСБ из-за плеча, без автозака и паяльника в сраке. Ты дерешься за свободу крыть хуями президентов с премьерами и не сесть после этого в тюряжечку. Ты пытаешься гарантировать себе поддержку СВОБОДНЫХ людей под стенами СИЗО, если власть тебя попытается безвинно осудить. 
Долг тут не при чем. Просто инстинкт самосохранения и сохранения своего ареала обитания от экспантов. (С)

Повністю згоден. Просто для себе вважаю одним із проявів обов'язку перед батьківщиною, як і захист її громадян, своєї сім'ї, майбутнього для своїх дітей. То хіба це не обов'язок? А ще жага помсти, за загиблих дітей, жінок, друзів, братів... Хіба це не обов'язок? 

Звісно що є і страх, страх за життя, його важко здолати але необхідно. Ну якщо покластись лише на свідомість громадян, то хлопців на передку так ніхто і не замінить. А ви відчувєте "долг" перед ними? Вони такі ж самі, як ви, і теж хочуть жити. Здорове суспільство, це таке суспільство, яке діє разом, а не ховається за спинами лише хоробрих та свідомих. Ми всі маємо обов'язок, і всі маємо це усвідомити, що є набагато важливіши мотиви. Той, хто зараз переховується і чекає, що за нього будуть віддуватись інші, хай потім не скаржеться, коли його спитають "де ти був і що робив".

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Evgenich сказал:

про масові пости "громадян", які виправдовують ухилянтів, посилаючись на протиправні дії співробітників ТЦК (так, дії однозначно протиправні, але це не може бути виправленням для ухилянтів).

Напомню основной "правовой" постулат демократического общества - Органам власти воспрещено использовать противоправные методы для достижения даже законных целей.

Всё... ТОЧКА. И если законы плохи и не позволяют выполнить поставленную задачу, то нужно менять законы, а не впадать в насилие и самоуправство. Иначе мы очень скоро скатимся к методам того самого жукова...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Evgenich сказал:

А ви відчувєте "долг" перед ними? 

Это кому вопрос?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Canton сказав:

Продолжение следует...конфетно-букетный период подходит к концу...

🍁 Спікер палати представників Маккарті повідомив, що президенту Зеленському на зустрічі з двопартійною групою законодавців США 21 вересня доведеться відповісти на серйозні питання щодо витрачених на Україну американських грошей.

▪️"Зеленського що - обрано до Конгресу? Він наш президент? Я не збираюся нічого обіцяти. У мене до нього є питання. Де звітність за гроші, які ми витратили? Який план досягнення перемоги? Я думаю, американці хочуть це знати", - заявив Маккарті.

️Що я можу сказати з цього приводу? Понти і високопарні фрази тут не пройдуть - хтось повинен дуже напружитись. (С)

Чим далі їде президент, тим довші простирадла від кантона, це якийсь барометр, як би наступні пересування найвеличнішого, по тутешнім постам не вирахували. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SergiyUA сказал:

??? С какого момента тот гражданский вдруг стал военнослужащим?

Морили голодом і били: ДБР затримало військових, які тиждень тримали чоловіка у ТЦК.

Затримало заступника начальника (https://dbr.gov.ua/news/dbr-zatrimalo-dvoh-pracivnikiv-vijskkomatu-samboru-yaki-znushhalis-z-nezakonno-utrimuvanogo-nimi-cholovika?fbclid=IwAR0ZCDBMkKH91sn910OvO8kT0aDhPs_cOyYB_DTQ-rfTCca-24dOH88Zq08) військкомату в місті Самбір на Львівщині (https://t.me/+7vxdBVoJqYY3ZWYy) та військового-водія, які тиждень утримували у ТЦК чоловіка, щоб змусити його «добровільно» пройти ВЛК. 

Вирішується питання повідомлення їм про підозру у незаконному позбавленні волі, катуванні та перевищенні військовою особою службових повноважень. (С)

photo_2023-09-20_11-03-39.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ozor сказал:

Чим далі їде президент, тим довші простирадла від кантона, це якийсь барометр, як би наступні пересування найвеличнішого, по тутешнім постам не вирахували. 

Следующая остановка - Гуантанамо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

щоб змусити його «добровільно» пройти ВЛК. 

ну він же сам винуватий! пройшов би добровільно і ніхто б його не чіпав.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пару слов о хорошем.

Пишут, что сегодня очередной истребитель Су-34 упал в Воронежской области. Экипаж из двух человек, к сожалению, успел катапультироваться

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені цікаво, коли військові вважають абсолютно всіх, хто не в ЗСУ ухилянтами (така думка поширена серед багатьох військових), вони не розуміють, що цим протиставляють ЗСУ суспільству? Вони не розуміють, що якщо народ і армія не будуть єдині, якщо сіяти між ними розбрат, то ми не переможемо?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Canton сказал:

Это кому вопрос?

Абсолютно всім, і зокрема вам в тому числі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Canton сказал:

Вирішується питання повідомлення їм про підозру у незаконному позбавленні волі, катуванні та перевищенні військовою особою службових повноважень. (С)

Почитал, что инкриминируют тем представителям ТЦК. Что сказать... "погуляли" военные на весьма не дешевый  "прейскурант":

ч. 2 ст. 146 КК України  - до пяти лет.

ч. 2 ст. 127 КК України  - от пяти до десяти.

ч. 5 ст. 426-1 КК України  - от восьми до двенадцати лет лишения свободы.

И вот вопрос... Оно того стОило?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Мені цікаво, коли військові вважають абсолютно всіх, хто не в ЗСУ ухилянтами (така думка поширена серед багатьох військових), вони не розуміють, що цим протиставляють ЗСУ суспільству? Вони не розуміють, що якщо народ і армія не будуть єдині, якщо сіяти між ними розбрат, то ми не переможемо?

Не зустрічав військових,які б вважали всіх,хто не в ЗСУ ухилянтами. 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Готуйтесь!

"Представники G7 в кулуарах Генасамблеї ООН обговорили похмуру перспективу і погодилися, що конфлікт, ймовірно, ще триватиме в середньостроковій або довгостроковій перспективі.

Це набагато довше, ніж очікували західні чиновники на початку 2023 року, проте нібито повільний прогрес у контрнаступі протягом останніх кількох місяців пом'якшив їхні очікування.

За словами посадовця, представники G7 погодилися, що війна, ймовірно, ще триватиме ще шість-сім років. Відтак США та їхні союзники закладають це у своє військове та фінансове планування, аби могти й надалі допомагати Києву."(с)

  • Лайк 3
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Лучше вот так поступить как в Полтаве?

В Полтаве местный фитнес-тренер и блогер систематически оскорблял сотрудников военкоматов, публикуя видео конфликтов с военными в соцсетях.

image.jpeg.5a566c6112422bcf0d6e28b33ae2ee93.jpeg
 

видео тоже видели?

Цього підара ніби заарештували. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...