Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

15 минут назад, Canton сказал:

Не можна...

Сами, только сами...

Тогда добытая информация имеет ценность

А, тобто те посилання, яке я вам дав, для вас цінності не має, лише ваша інформація цінна... Ну ОК, тоді нема про що й говорити.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Canton сказал:

даже поражаюсь, как до сиз пор кто то с нами работает...терпение у янкерсов нереальное

ну чому. вони роблять свою справу. вони вважають те що відбувається, частиною захисту своїх інтересів. витрачають скільки вважають за потрібне. просто пора***те скільки кожному американцю коштує вся допомога, скільки заробляють корпорації і як все це працює на різних політичних рівнях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Canton сказал:

Да-да, конечно...

достатньо кожного разу давати посилання на приклади співпраці :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Дядя_Вова сказал:

А, тобто те посилання, яке я вам дав, для вас цінності не має, лише ваша інформація цінна... Ну ОК, тоді нема про що й говорити.

Абсолютно никакой ценности, Вы правы...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

ну чому. вони роблять свою справу. вони вважають те що відбувається, частиною захисту своїх інтересів. витрачають скільки вважають за потрібне. просто пора***те скільки кожному американцю коштує вся допомога, скільки заробляють корпорації і як все це працює на різних політичних рівнях.

Та все я понимаю...

Только у меня принцип такой - если хоть раз меня нахлобучили или хотя бы попытались - клиент для меня умер, какие бы дивиденды это бы мне не сулило...

Я по Вестингаузу пробежался поверхностно, по диагонали...там треш трешовый, еще с 2000-х длится...там нереальное количество кидалова при всех властях...

В 2014 вроде как устаканили, с 2018 опять пошли в разнос...

Между прочим, на Ровенскую АЭС сборки должны были пойти в работу в 2020 году...

Шо ж там такое произошло после 2018?

Думаю, если копнуть - много интересного вылезет

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Я по Вестингаузу пробежался поверхностно, по диагонали...там треш трешовый, еще с 2000-х длится...там нереальное количество кидалова при всех властях...

В 2014 вроде как устаканили, с 2018 опять пошли в разнос...

interfax.com.ua/news/economic/434904.html (2017р.)

Как сообщалось, с целью диверсификации источников поставок ядерного топлива для украинских АЭС "Энергоатом" совместно Westinghouse в 2000 году начал реализацию проекта квалификации ядерного топлива этой фирмы.

В марте 2008 года "Энергоатом" заключил с Westinghouse Electric Sweden (Швеция) коммерческий контракт на обеспечение в 2011-2015 гг. свежим ядерным топливом от трех до шести энергоблоков АЭС Украины с реакторами типа ВВЭР-1000.

В 2014 году стороны договорились расширить и продлить его до 2020 года.

Westinghouse в конце апреля 2016 года объявила о расширении своего предприятия по выпуску ядерного топлива в Вестеросе (Швеция) для обеспечения растущих поставок для реакторов российского дизайна ВВЭР-1000 в Украину и другие страны Восточной Европы.

Вице-президент и управляющий директор Westinghouse Азиз Даг в интервью агентству "Интерфакс-Украина" сообщил, что согласно контракту, планируется поставить ТВС-WR на два из трех блоков на Южно-Украинской АЭС (№2 и №3) и четыре из шести блоков на Запорожской АЭС (№1 и №3-5). 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alvalk сказал:

interfax.com.ua/news/economic/434904.html (2017р.)

Как сообщалось, с целью диверсификации источников поставок ядерного топлива для украинских АЭС "Энергоатом" совместно Westinghouse в 2000 году начал реализацию проекта квалификации ядерного топлива этой фирмы.

В марте 2008 года "Энергоатом" заключил с Westinghouse Electric Sweden (Швеция) коммерческий контракт на обеспечение в 2011-2015 гг. свежим ядерным топливом от трех до шести энергоблоков АЭС Украины с реакторами типа ВВЭР-1000.

В 2014 году стороны договорились расширить и продлить его до 2020 года.

Westinghouse в конце апреля 2016 года объявила о расширении своего предприятия по выпуску ядерного топлива в Вестеросе (Швеция) для обеспечения растущих поставок для реакторов российского дизайна ВВЭР-1000 в Украину и другие страны Восточной Европы.

Вице-президент и управляющий директор Westinghouse Азиз Даг в интервью агентству "Интерфакс-Украина" сообщил, что согласно контракту, планируется поставить ТВС-WR на два из трех блоков на Южно-Украинской АЭС (№2 и №3) и четыре из шести блоков на Запорожской АЭС (№1 и №3-5). 

А в 2018 янкерсов тупо, в наглую кинули...

 zn.ua/UKRAINE/ukraina-tayno-prodlila-kontrakt-na-postavku-yadernogo-topliva-iz-rf-303747_.html

zn.ua/internal/poluraspad-nacinteresa-303758_.html

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Canton сказав:

Да-да, конечно...

Особенно страны ЕС в области торговли Украинским зерном...

Прямо насмерть бьются

Спят и видят - как бы дать Украине еще разок нас нахлобучить?

 

image.thumb.png.6652bd401558fc0f7e231ff08374a9e5.png

 

Україна за воєнний рік збільшила експорт зерна   www.epravda.com.ua/news/2023/07/3/701827/ 

Попри війну: За рік експорт збіжжя з України зріс на чверть  www.dw.com/uk/popry-viinu-ukraina-za-rik-na-chvert-zbilshyla-eksport-zernovykh-i-oliinykh/a-62336801

Знову невдала спроба!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Canton сказав:

А в 2918 янкерсов тупо, в наглую кинули...

 zn.ua/UKRAINE/ukraina-tayno-prodlila-kontrakt-na-postavku-yadernogo-topliva-iz-rf-303747_.html

zn.ua/internal/poluraspad-nacinteresa-303758_.html

Це точно.

Про співпрацю з окупантами України тодішнього військово-політичного керівництва України не писав тільки лінивий.

УКРАИНА ТАЙНО ПРОДЛИЛА КОНТРАКТ НА ПОСТАВКУ ЯДЕРНОГО ТОПЛИВА ИЗ РФ

ЭКСКЛЮЗИВ

20 декабря, 2018, 16:44

zn.ua/UKRAINE/ukraina-tayno-prodlila-kontrakt-na-postavku-yadernogo-topliva-iz-rf-303747_.html

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Canton сказав:

Не думаю, что ляпнул по злому умыслу, он просто НЕ В ТЕМЕ того, за что отвечает...главное презика не забыть упомчнуть - и фсе,ты в шоколаде

 

Звідки у вас ця манія величі? Ви не Порошенко, звідки шоколад?
Те, що ви виробляєте в товарних кількостях і чим мажете всіх, про кого чуєте - "це інше".
Понюхали б уже, чи що, врешті-решт, переконалися б.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі про ціну ядерного палива від «Вестінгауз» (тут хтось вище цікавився) uk.wikipedia.org/wiki/Westinghouse_Electric - Якість та вартість ядерного палива «Вестінгауз» - 

Численні офіційні перевірки в Україні протягом багатьох років доводять, що безпечне та ефективне використання палива «Вестінгауз» на українських АЕС проходить точно у відповідності до його технічних характеристик; при цьому не виявлено жодних відхилень у роботі палива. Якість шведських паливних збірок «Вестінгауз» вища, ніж у російських збірок компанії ТВЕЛ,[34] при нижчій вартості збірок «Вестінгауз».[35]

Так у 2017 році Україна імпортувала 49% палива компанії ТВЕЛ і сплатила за нього 69% усієї суми річних витрат на ядерне паливо. В той час як доля палива «Вестінгауз» склала 51%, а витрати на нього в грошовому еквіваленті склали 31%.[36]

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, iiigolkin сказал:

Звідки у вас ця манія величі? Ви не Порошенко, звідки шоколад?
Те, що ви виробляєте в товарних кількостях і чим мажете всіх, про кого чуєте - "це інше".
Понюхали б уже, чи що, врешті-решт, переконалися б.

Шо то Вы, дон, хватку потеряли...говорят опыт не пропьешь, но у Вас и без алкоголя планка все ниже...серьезно, я не стебусь...

Или все таки бухаете?

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Дядя_Вова сказал:

До речі про ціну ядерного палива від «Вестінгауз» (тут хтось вище цікавився) uk.wikipedia.org/wiki/Westinghouse_Electric - Якість та вартість ядерного палива «Вестінгауз» - 

Численні офіційні перевірки в Україні протягом багатьох років доводять, що безпечне та ефективне використання палива «Вестінгауз» на українських АЕС проходить точно у відповідності до його технічних характеристик; при цьому не виявлено жодних відхилень у роботі палива. Якість шведських паливних збірок «Вестінгауз» вища, ніж у російських збірок компанії ТВЕЛ,[34] при нижчій вартості збірок «Вестінгауз».[35]

Так у 2017 році Україна імпортувала 49% палива компанії ТВЕЛ і сплатила за нього 69% усієї суми річних витрат на ядерне паливо. В той час як доля палива «Вестінгауз» склала 51%, а витрати на нього в грошовому еквіваленті склали 31%.[36]

Разница существенная...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Шо то Вы, дон, хватку потеряли...говорят опыт не пропьешь, но у Вас и без алкоголя планка все ниже...серьезно, я не стебусь...

Радий, що по суті мого поста заперечень не було, значить - згодні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, iiigolkin сказал:

Радий, що по суті мого поста заперечень не було, значить - згодні.

А в посте то как раз сути то и не было...

Вот я и волнуюсь...аж кушать не могу...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

 

image.thumb.png.6652bd401558fc0f7e231ff08374a9e5.png

 

Україна за воєнний рік збільшила експорт зерна   www.epravda.com.ua/news/2023/07/3/701827/ 

Попри війну: За рік експорт збіжжя з України зріс на чверть  www.dw.com/uk/popry-viinu-ukraina-za-rik-na-chvert-zbilshyla-eksport-zernovykh-i-oliinykh/a-62336801

Знову невдала спроба!

 

Ага, ага...

Особенно Польша, Болгария, Румыния, Венгрия и Словакия...

А с 15.09 планируют еще и расширить список...

Там ссанину в глаза в виде фиктивного транзита не принимают больше...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Canton сказав:

А в посте то как раз сути то и не было...

Вот я и волнуюсь...аж кушать не могу...

Я не можу покладатися лише на одну Вашу думку.
Давайте запитаємо інших учасників цієї гілки форуму,
чи правий я був, кажучи про Вас, що Ви явно не шоколадом мажете
тих, про кого відгукуєтеся?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Canton сказал:

Там ссанину в глаза в виде фиктивного транзита не принимают больше...

мабуть ще треба задати питання тим хто залишає це в Польщі і чому воно не їде далі...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Canton сказав:

Ага, ага...

Особенно Польша, Болгария, Румыния, Венгрия и Словакия...

А с 15.09 планируют еще и расширить список...

Там ссанину в глаза в виде фиктивного транзита не принимают больше...

Тобто, маємо бездоказове звинувачення митників Польщі, Болгарії, Румунії, Угорщини та Словакії у корупційних діях на користь українського аграрного бізнесу та держави Україна.

Цікаво.

 

53926052-27d2-41c6-a5e5-3bd11ee121ab.jpg

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, iiigolkin сказал:
Спойлер

Я не можу покладатися лише на одну Вашу думку.


Давайте запитаємо інших учасників цієї гілки форуму,

Спойлер

чи правий я був, кажучи про Вас, що Ви явно не шоколадом мажете
тих, про кого відгукуєтеся?

 

  

image.png

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Evgenich сказал:

 

  Скрыть контент

 

Чи треба казати, що то звичайний ПВХ високої щільності, складений у певну кількість шарів. 

Нічого нового, все як завжди.

signal-2023-09-13-08-03-47-889.jpg

Лучше использовать транспортерную ленту, при определенной комбинации держит все, что слабее 7.62*54

При желании можно и этот калибр остановить

Дальше(12.6+) - все, подручных/подножных средствами не хватит 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Canton сказав:

А в 2918 янкерсов тупо, в наглую кинули...

я ізвіняюсь, ви з якої галактики?

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...