Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

17 минут назад, Dmitriy_S сказал:

я дещо в темі і мене не так просто наїбати.

В якій ти темі? Касок на всіх не вистачає? Калаші не всім дають? Що ти ***иш? В темі він... Та ти сам свій мозок наїбав, не зрозуміло чим. Довбойб ти!

  • Лайк 4
  • Хаха 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, loader сказав:

 

Тому спочатку прибираються умови для корупції і попилу, тобто люди які приймають рішення, а тоді на тих 15% що лишиться можна і піднімати ЗП. Інакше це підняття в трубу. 

Останній раз,коли я стикався з корупцією - часи Яника,2010 рік коли оформлював земельну ділянку .

90% розговорів про корупцію, мені здається,це пусопорожні накиди.

Освіта це держсфера в якій не можна скоротити 90% службовців,охорона здоров'я,МНС,МО,поліція і так далі те саме. А зарплати треба збільшити багатьом з них ну і так далі.

Кількість держслужбовців на душу населення взагалі в Україні не високий у зрівнянні з європейськими країнами.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Evgenich сказав:

В якій ти темі? Касок на всіх не вистачає? Калаші не всім дають? Що ти ***иш? В темі він... Та ти сам свій мозок наїбав, не зрозуміло чим. Довбойб ти!

Та я, блять броніки до сих пір купляю, хоча їх  по міноборони дохуя, на складах на***. Ви вважаєте що це норм? Мені якось так не здається. Підари тупо наживаютиьттся.

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Та я, блять броніки до сих пір купляю, хоча їх  по міноборони дохуя, на складах на***. Ви вважаєте що це норм? Мені якось так не здається. Підари тупо наживаютиьттся.

 

Імовірно, Ви увійшли у ті 10%, кому не пощастило, бо:

 

image.png.1deb8e06083b98e3b4500f9ca370879e.png

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Та я, блять броніки до сих пір купляю, хоча їх  по міноборони дохуя, на складах на***. Ви вважаєте що це норм? Мені якось так не здається. Підари тупо наживаютиьттся.

 

Діма - от на духу ,як є,купувати можна лише коли людина хоче щось "заряжене".

Видають зараз все ,що необхідно і навіть більше - і водонепроникні бахіли,і резинові чоботи,і демісезонні берці,і літні,і зимові і так далі і тому подібне.

І якщо це видають в ТРО,яке далеко не перша в черзі на забезпечення,то все в порядку з цим.

А коли хочеться щось круте,загранічне,або специфічне,- то так,це вже окремо.

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 5
  • Дякую 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 90BCO сказал:

Імовірно, Ви увійшли у ті 10%, кому не пощастило, бо:

 

image.png.1deb8e06083b98e3b4500f9ca370879e.png

я теж вважаю що жаліються тільки ті, хто не біля корита. всі інші нормально прилаштувалися і всім задовлені.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, US7IGN сказал:

я теж вважаю що жаліються тільки ті, хто не біля корита. всі інші нормально прилаштувалися і всім задовлені.

Каждый свое корыто должен сбацать и кормиться с него вместе с наемниками. Будка по ремонту обуви или изготовлению ключей, ларек с шаурмой, пекарня, магазинчик продуктовый, автомойка, сто, цех по производству окон и тд

Если государство не будет мешать со своей монополией на насилие - все будут довольны

К минимуму нужно сводить все государственное - тогда и размер корыта(бюджета) поменьше будет и конкуренция(а это великая вещь) будет

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Потрошитель сказал:

Если государство не будет мешать со своей монополией на насилие - все будут довольны

К минимуму нужно сводить все государственное - тогда и размер корыта(бюджета) поменьше будет и конкуренция(а это великая вещь) будет

фантастика на третьому поверсі

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Dmitriy_S сказав:

 

А вы разве не тем зарабатываете?


,

Дмитро,конкретизуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, Юрий Киев сказал:

Останній раз,коли я стикався з корупцією - часи Яника,2010 рік коли оформлював земельну ділянку .

90% розговорів про корупцію, мені здається,це пусопорожні накиди.

Освіта це держсфера в якій не можна скоротити 90% службовців,охорона здоров'я,МНС,МО,поліція і так далі те саме. А зарплати треба збільшити багатьом з них ну і так далі.

Кількість держслужбовців на душу населення взагалі в Україні не високий у зрівнянні з європейськими країнами.

Ви дуже помиляєтесь. Бюджети всіх структур ростуть і попил адаптується. Селища і міста пилять землю, держструктури бюджети і тп. Зараз видно тільки те що явний зашквар, типу Сєверодонецьк оголосив тендер, чи Маріуполь відмив 3.5 лярда. А там де просто міняють бордюри, колії з 100% накрутом навіть не видно,бо важко порахувати зі сторони всі нюанси. 

Поліція, мнс - так ви зайдіть в роздуті управління, а не по патрульним робіть оцінки. Хто працював в департаментах вам скаже те саме - 10-20% тащить роботу, інші баласт. 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Потрошитель сказал:

Каждый свое корыто должен сбацать и кормиться с него вместе с наемниками. Будка по ремонту обуви или изготовлению ключей, ларек с шаурмой, пекарня, магазинчик продуктовый, автомойка, сто, цех по производству окон и тд

Если государство не будет мешать со своей монополией на насилие - все будут довольны

К минимуму нужно сводить все государственное - тогда и размер корыта(бюджета) поменьше будет и конкуренция(а это великая вещь) будет

Скучаете за 90-ми? Как раз в те времена монополии на насилие у государства не было ... Жизнь зашибись просто была ... Или Вы решили, что здесь только малолетки, что те времена не помнят?

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Юрий Киев сказав:

Дмитро,конкретизуйте.

...

 

 

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, apereverzev сказав:

Почему любой, кто обвинит гос служащего в зраде, считается априори правым? Кто этот Симороз? Можен он и есть настоящий коррупционер, завидующий медальке... Где пруфы что ректор - коррупционер?

Не знаю хто такий Симороз і чи заздрить він комусь, але висотки на університетській землі самі не збудуються. Можливо я помиляюся і вся нерухомість заселена професурою, яку з Гарварду переманили короткою  чергою на квартири.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Потрошитель сказал:

Каждый свое корыто должен сбацать и кормиться с него вместе с наемниками. Будка по ремонту обуви или изготовлению ключей, ларек с шаурмой, пекарня, магазинчик продуктовый, автомойка, сто, цех по производству окон и тд

Если государство не будет мешать со своей монополией на насилие - все будут довольны

К минимуму нужно сводить все государственное - тогда и размер корыта(бюджета) поменьше будет и конкуренция(а это великая вещь) будет

А мусор кто будет вывозить? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Юрий Киев сказал:

Діма - от на духу ,як є,купувати можна лише коли людина хоче щось "заряжене".

Видають зараз все ,що необхідно і навіть більше - і водонепроникні бахіли,і резинові чоботи,і демісезонні берці,і літні,і зимові і так далі і тому подібне.

І якщо це видають в ТРО,яке далеко не перша в черзі на забезпечення,то все в порядку з цим.

А коли хочеться щось круте,загранічне,або специфічне,- то так,це вже окремо.

там де командування адекватне то з забезпеченням все норм, а де в командуванні довбойоби то.. тоска печаль

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, loader сказал:

Ніколи. Бо причина не в ЗП. Якщо мало ЗП то звільняються або навіть не ідуть працювати на такий напрямок. 90% держ сфери це дармоїди і попил бюджету, 10% тягнуть роботу і бюрократичний маразм, який давно треба демонтувати. 

Тому спочатку прибираються умови для корупції і попилу, тобто люди які приймають рішення, а тоді на тих 15% що лишиться можна і піднімати ЗП. Інакше це підняття в трубу. 

Одна из причин и предусловий коррупции - это бедность. Человек , принимающий решение о расходах на миллион и получающий в 20 раз меньше священника из сельской церквушки, будет всегда иметь стимул что-то где-то подмутить. 

Змінено користувачем apereverzev
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...