Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Псков у 1014–1036 роках був центром удільного Псковського князівства у складі Київської Русі. Протягом 1036–1136 років безпосередньо підпорядковувався Києву. 

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, JFK сказал:

Нарешті наш скромний топікстартер спрацював. 

Рашисти також це підозрюють - 

"То есть хохлы могут пролететь двумя десятками БПЛА 664 км по прямой через территорию Белоруссии или "по кривой" через Смоленск с еще большим расстоянием и прилететь в аэропорт Пскова? Занимательно...

Однако есть нюанс — страны Прибалтики гораздо ближе. И эти страны в составе НАТО. Неужели решили обнаглеть настолько?"
 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Рашисти також це підозрюють - 

"То есть хохлы могут пролететь двумя десятками БПЛА 664 км по прямой через территорию Белоруссии или "по кривой" через Смоленск с еще большим расстоянием и прилететь в аэропорт Пскова? Занимательно...

Однако есть нюанс — страны Прибалтики гораздо ближе. И эти страны в составе НАТО. Неужели решили обнаглеть настолько?"
 

їм принципово не цікаво воювати з Україною. наші відповідальність не беруть, що тільки підтверджує їх позицію

1820080118_.thumb.jpg.c9fce887c829b845eccb491328dcd28e.jpg

і це сильно стримує деяких наших партнерів і обмежує їх бачення війни сухопутними операціями на території України. а всі фантазії українців їм пофігу...

але можна дістати іграшку з пуйлом з власної дупи, облизнути, порадіти з цього, показати іншим і продовжити фантазувати як гарно попустив пуйла...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

 

але можна дістати іграшку з пуйлом з власної дупи, облизнути, порадіти з цього, показати іншим 

Смачного!

  • Хаха 15
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, iiigolkin сказал:
Перевірка встановила, що куртки з Туреччини для ЗСУ, які стали об’єктом розслідування журналістів, точно були зимовими ift.tt/UEiAd4P

Ліга в статті посилається на "Радіо Свобода". Читаємо першоджерело:

1297998477_.png.9cf9199d0ee5d1d6b8b2fcea25015f37.png

Питання не в зимових чи ні, а питання в корупційній складовій. А "захисники" цієї закупки все переводять на зиму.

Чомусь згадався анекдот про студента, який на екзамен вивчив лише один розділ про блохи, а його попросили розповісти про рибу "... а от якби у риби було хутро, то в ньому водилися б блохи. Так ось, блохи - це такі організми...".

PS: Допоки в ОПі сидить Татаров (а не там, де йому потрібно сидіти) - в мене не буде довіри ні до цієї ОПи, ні до її призначенців, ні до розлідувань, що проводять ці призначенці.

  • Лайк 5
  • Дякую 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Класний коментар на "Цензорі" - 

 Vitaliy Mauler 38e56924

А это потому, что Псков окружили "хохлы"

image.png.157f6ec555b93d866e2dd90d8ec7b6da.png

  • Лайк 1
  • Хаха 15
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, US7IGN сказав:

але можна дістати іграшку з пуйлом з власної дупи, облизнути, порадіти з цього, показати іншим і продовжити фантазувати як гарно попустив пуйла...

Вибачте, я вчора не докладно пояснив той тест із цією іграшкою.
Річ у тім, що русня і русофіли завжди тригеруються, коли хтось знущається
над їхніми святинями - а саме, над ху*лом і його найближчими.
Дивіться, ви вже другий день від обурення не просихаєте, це і було бажаним ефектом,
на випадок тесту, якщо він виявився успішним.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
  • Хаха 15
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29.08.2023 в 10:28, iiigolkin сказав:

хто ваші вороги?
українські підприємці чи всі українці?

Колись в Києві були офіси фірми, що займалась водоочищенням. Гадаю, що на форумі знайома ця назва - H2O. Власники з Донецьку, багато років заробляли гроші тут та активно допомагали ДНРі. Чомусь за дупу їх взяли  за кілька місяців до 24.02. Мабуть не змогли, як вони люблять, "порешати". Кіпішу  в них було багато, нерухомість пішла в розпродаж та вони десь швидко розчинились в повітрі. Тож не треба скидати з рахунків, що цей обцифрований Табако може робити таке саме.

Я ще рік тому казала, що воно таке. Цитати не буду шукати, кому цікаво, шукайте десь на початку теми. Але мене цькували тут за те, що рік тому казала про нього те саме, що читаю тут зараз. Добре, хоч через рік до багатьох тут дійшло, що то ворог нам.

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

 

загружено.jpg

Це не ми і не країни НАТО. Це з білорусі, залишки пригожинські вирішили помститися монобороні.😁

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бегло просмотрел рашисткие паблики и вспомнился старый еврейский анекдот:

- Рабинович! Я слышал, вы читаете антисемитские газеты!

- Ну да, читаю.

- Как же вы можете! Вы же еврей!

- А очень просто. Сначала я читал еврейские газеты. Там такая депрессия, скажу я вам! Все хотят евреев изничтожить, кругом антисемитизм, притеснения, проблемы, все плачут... Я буквально спать не мог! А теперь я читаю антисемитскую прессу - и что вы думаете? Сплошной позитив! Евреи правят миром, они всё захватили, они самые богатые, они везде всё решают!

  • Лайк 2
  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, allanek сказав:

Я ще рік тому казала, що воно таке. Цитати не буду шукати, кому цікаво, шукайте десь на початку теми. Але мене цькували тут за те, що рік тому казала про нього те саме, що читаю тут зараз. Добре, хоч через рік до багатьох тут дійшло, що то ворог нам.

 

Це ще не найгірший варіант.
Забанили б його - прислали б нового, може буйного - то був би бардак.
А зараз більше-менше під контролем, звички відомі - нехай буде.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, iiigolkin сказал:

 

Прошу заметить, "Российские военные разрушили около 1300 школ в Украине" под патронатом и при молчаливой поддержке того же юнисева, как впрочем и прочих кремлёвских балаганов типа нато, оон, обсе, еспч, мвф, красного креста, а также подментованых чекистами петухов и петухесс типа меркель, шольца, макрона, саркози, трампа, байдена, папыримского и прочей петушиной гвардии в кококошниках.

Змінено користувачем Leon26
  • Лайк 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, iiigolkin сказал:

 

Ось тут я повністю згоден з "наблюдатєлєм" з-за порєбріка чи з Донбасу - це дуже погано. Тільки доречніший інший смайл - печаль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Ось тут я повністю згоден з "наблюдатєлєм" з-за порєбріка чи з Донбасу - це дуже погано. Тільки доречніший інший смайл - печаль.

... хоть заметили...
Будем считать за глубокую озабоченность или хотя бы обеспокоенность, как обычно.

После того выступления Папы Римского — уже мало что удивляет...

Змінено користувачем iiigolkin
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, iiigolkin сказал:

После того выступления Папы Римского — уже мало что удивляет...

Сам факт того, что в мире авторитетом является религиозный деятель (человек осознанно эксплуатирующий первобытные страхи людей для власти над ними и заработка денег), кагбэ намекает, что с миром что-то не то. Странно что не звучит мнение главной мировой гадалки и главного мирового астролога)))

  • Лайк 9
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, apereverzev сказав:

Сам факт того, что в мире авторитетом является религиозный деятель (человек осознанно эксплуатирующий первобытные страхи людей для власти над ними и заработка денег), кагбэ намекает, что с миром что-то не то. Странно что не звучит мнение главной мировой гадалки и главного мирового астролога)))

Це не дивно. У такий незвичайний спосіб мали б підтримуватися базові основи моралі.
Так вийшло, що вони були упаковані для збереження саме у святі книги. І просуватися мали за задумом через релігії, 
просто через віру - не так надійно здавалося. Після щось пішло не так, але багато хто вважає, що без цього було б ще гірше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, iiigolkin сказал:

Це не дивно. У такий незвичайний спосіб мали б підтримуватися базові основи моралі.
Так вийшло, що вони були упаковані для збереження саме у святі книги. І просуватися мали за задумом через релігії, 
просто через віру - не так надійно здавалося. Після щось пішло не так, але багато хто вважає, що без цього було б ще гірше.

Мораль - это продукт критического мышления. Религия - это ржавчина, выедающая критическое мышление, и делающая из людей послушных олухов. Мнение, что религия проводник морали - это ни что иное как распространенное заблуждение.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, apereverzev сказав:

Мораль - это продукт критического мышления. 

..... призначений для споживання тими, у кого критичне мислення 
недостатньо розвинене, або вони не в цій галузі розвивалися...

до речі, формально мораль - це звід правил колективного виживання, і критично важливо, 
щоб усі в суспільстві дотримувалися одних і тих самих правил, 
інакше це не працює.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...