Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Ви постанову кабміну особисто читали?

Головне вірити в зелений телемарафон: 

 Після звільнення обласних військкомів розпочнеться процес очищення районних та міських ТЦК, - Веніславський Джерело: https://censor.net/ua/n3437074

Тут же головне не люди і закон, тут головне "цирк на дроті в піонерлагері Якорьок" для 73%

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, 7351 сказав:

 

Якби він ще додав би "Коли я писав свою пісню "Russians love their children too", я був неправий. Вибачте, я вас обманув."

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Propeller сказал:

Если этот текст просто написать и не афишировать его автора. Уходим от личностей и президентских амбиций популярной в стране личности. Вы не согласитесь с сутью сказанного?  

я не чув економічну програму  сабджа , але його пропозицію брататисяз кацапською інтелігенцією вважаю неприйнятною .

кацапську інтелігенцію мусить бути знищено , знищено освітню систему , яка генерує цих інтелектуальних покидьків

кацапію -  деурбанізовано , деіндустріалізовано , архаізовано , варварізовано

 

Для України то - питання виживання.

З.І. І не лише дляі України - для Західного світу також .

Змінено користувачем Бездомный
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, 7351 сказав:

IQ він такий

 

Дураку ты дай хоть хрен хрустальный...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Дураку ты дай хоть хрен хрустальный...

у вас , часом , кашемірової свити  бурякового кольору нема ? 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Бездомный сказав:

кондом порвався остаточно :unknown:

Я ж казав, що він кончений мудак

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

Бездомний може радіти за те що нарешті присунули вчителькам www.obozrevatel.com/ukr/ekonomika-glavnaya/fea/byudzhetniki-yaki-dobrovilno-ne-povernut-6500-grn-do-byudzhetu-rizikuyut-potrapiti-do-sudu.htm

Вчителі та науковці мають повернути 6 500 гривень грошової допомоги від державної програми "єПідтримка", а за невиконання Міністерство освіти і науки (МОН) України та Міністерство економіки звертатиметься до суду.

А вони як діти тім копійкам раділи... Думали що то така форма доплати, яку перед цим щойно зняли...

Тут було б  смішно, якби не було так сумно. З\п молодого вчителя 7-9 тис. грн.,  вже на зараз по областям не хватає 200-400 вчителів - в основному іноземних мов, математики, фізики, хімії...  Цій державі непотрібні наші діти, а значить тут немає майбутнього.  Судячи по доплатам в 30 тис. сцикунам у погонах далеко у тилу державі зевладі потрібні наглядачі з нагайками гарно підготуватись до чергових зевиборів

Змінено користувачем hause
  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, SergiyUA сказав:

При постановке дымовой завесы взрыва либо не слышно совсем, либо не громче чем от ручной гранаты. А там издалека были слышны "бабахи". Отдельная тема эффективность дымовой завесы настолько протяженного моста, да ещё в таком месте. Там практически всегда довольно ветрено.

image.thumb.png.53051af8733bf35ac71abcd47ba467bd.png

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, hause сказал:

Тут було б  смішно, якби не було так сумно. З\п молодого вчителя 7-9 тис. грн.,  вже на зараз по областям не хватає 200-400 вчителів - в основному іноземних мов, математики, фізики, хімії...  Цій державі непотрібні наші діти, а значить тут немає майбутнього.  Судячи по доплатам в 30 тис. сцикунам у погонах далеко у тилу державі зевладі потрібні наглядачі з нагайками гарно підготуватись до чергових зевиборів

зараз , за наявності інтернету , школа втратила монополію на знання. 

я взагалі не впевнений , що оті  низькорангові  низькокваліфіковані аб'юзивні  мразотні педовагіні  взагалі  потрібні .

"бескоштовну" школу для пересічних  перетворено в умовно  "безкоштовну камеру зберігання" дітей , де діти марнують дорогоцінний час .

я взагалі тепер шкодую, що дітей до школи водив , а не займався їх освітою приватним порядком . 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, hause сказал:

Тут було б  смішно, якби не було так сумно. З\п молодого вчителя 7-9 тис. грн.,  вже на зараз по областям не хватає 200-400 вчителів - в основному іноземних мов, математики, фізики, хімії...  Цій державі непотрібні наші діти, а значить тут немає майбутнього.  Судячи по доплатам в 30 тис. сцикунам у погонах далеко у тилу державі зевладі потрібні наглядачі з нагайками гарно підготуватись до чергових зевиборів

Почитую польскую пресу. В Польщі у вчителів теж маленький ЗП, тож вчителі масово звільняються. Зараз бракує 17 тис вчителів. В держ школах поганенько вчать, тож хто має гроші або переводить дітей в приватні школи або репетитори. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, sergio сказал:

Почитую польскую пресу. В Польщі у вчителів теж маленький ЗП, тож вчителі масово звільняються. Зараз бракує 17 тис вчителів. В держ школах поганенько вчать, тож хто має гроші або переводить дітей в приватні школи або репетитори. 

можна ще й самім вчити + долучати кваліфікованих фахівців предметників

 

якісна шкільна освіта - то дууже дороге задоволення

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Бездомный сказал:

зараз , за наявності інтернету , школа втратила монополію на знання. 

я взагалі не впевнений , що оті  низькокваліфіковані аб'юзивні  мразотні педовагіні  взагалі  потрібні .

"бескоштовну" школу для пересічних  перетворено в умовно  "безкоштовну камеру зберігання" дітей , де діти марнують дорогоцінний час .

я взагалі тепер шкодую, що дітей до школи водив , а не займався їх освітою приватним порядком . 

Мова йде про те, що державі не потрібні діти!

І уявляєте що буде якщо 73%-ві ще й будуть навчати самі своїх дітей? 

Це не вчителі будуть безробітні, це школи\батьки\діти будуть без вчителів з такими мізерними з\п, на доплати тиловим крисам то гроші є...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, hause сказав:

Цій державі непотрібні наші діти, а значить тут немає майбутнього. 

А яка держава для вас своя, а не "ця"?

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, hause сказал:

І уявляєте що буде якщо 73%-ві ще й будуть навчати самі своїх дітей? 

нажаль , в школі я зіштовхнувся з тим  , що 73 % - ві піхвомразі  намагалися навчати моїх дітей , як жити:pozor:

 

чи ви не в курсі , за кого поголовно голосували шкільні піхвомразі ? 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

можна ще й самім вчити + долучати кваліфікованих фахівців предметників

 

якісна шкільна освіта - то дууже дороге задоволення

Пробую або тяжко, майже безнадійно. Всё було поχεрено в школі. Діти самі по собі вчитись не хочуть. Тож з під палки важко получається. Зара сижу і з малим перед 11 класом по годині в день їдем програмою математики приблизно шостого класу. Малий дивитися в школі на однокласників, там реально більш менш вчиться по пару дітей в класі. Тож немає з кого брати приклад. 

 

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, sergio сказал:

Пробую або тяжко, майже бенадвно. Всё було поχεрено в школі. Діти самі по собі вчитись не хочуть. Тож з під палки важко получається. Зара сижу і з малим перед 11 класом по годині в день їдем програмою математики приблизно шостого класу. Малий дивитися в школі на однокласників, там реально більш менш вчиться по пару дітей в класі. Тож немає з кого брати приклад. 

 

я ж кажу - довіряти освіту дитини "безкоштовній" казьонній   школі - то  марно  гаяти час .

не жмотьтеся - пошукайте гарного викладача предметника , буде набагато ефективніше .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, iiigolkin сказал:

image.thumb.png.53051af8733bf35ac71abcd47ba467bd.png

Небольшой когнитивный диссонанс после просмотра Илларионова месячной давности. Может экономисты-бугалтеры объяснять. В мордоре за 2022 приход валюты намного превышает расход. Поскольку санкции запрещают им много чего покупать, а продавать углеводороды эмбарго, как для Ирана нет. Ну и про прогноз на 2% рост ВВП на 2023.
Я вообще уже привык, просто непонятно кто еще его великим экономистом считает. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, hause сказав:

Мова йде про те, що державі не потрібні діти!

І уявляєте що буде якщо 73%-ві ще й будуть навчати самі своїх дітей? 

Це не вчителі будуть безробітні, це школи\батьки\діти будуть без вчителів з такими мізерними з\п, на доплати тиловим крисам то гроші є...

Навіть уявляти не треба -- ці "73%", тобто весь народ України, скинув януковича, не переобрав зрадників, 

виховав небесну сотню, виховав добровольців, які гинуть на фронті, звільняючі Україну від окупантів

-- а після перемоги розбереться з такими, як ви, тобто з пліснявою,  для якої Україна "ця держава, яка не має майбутнього ".

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, sergio сказал:

Тож немає з кого брати приклад. 

так може треба вирішувати причину проблеми, а не боротися з наслідками?

10 минут назад, AOZ1 сказал:

Я вообще уже привык, просто непонятно кто еще его великим экономистом считает

я взагалі не знаю хто це :lol:

а щось взагалі дивує? політика то мистецтво їсти чужу рибу не злізаючи з х*я, а не власне населення шпилити :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Бездомный сказал:

я ж кажу - довіряти освіту дитини "безкоштовній" казьонній   школі - то  марно  гаяти час .

не жмотьтеся - пошукайте гарного викладача предметника , буде набагато ефективніше .

Зара ті викладачі настільки скурвились, що навіть за гроші викладати нормально не вміють. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

Зара ті викладачі настільки скурвились, що навіть за гроші викладати нормально не вміють. 

якщо прагнути - знайдете .

 

не може бути , щоб у такому великому - університетському місті , як Львів , не було гарних викладачів .

дорого ?

ну так , надолужити змарновані роки - то майже диво .

а диво коштує дорого . але ж диво не може коштувати дешево ? 

де ви були раніше ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, sergio сказал:

Для мене тут500 €, дно. Важко подумати, що там в Німеччині. Ми десь днів 10 тому до Польші їздили. Колись перед Ковідом, ми їздили майже щомісяця. Було майже все значно дешевше ніж в Україні, теж молоко на 10 грн пляшка, прлядвицю часом по 70 грн при наших 120 можна було купити. Зараз майже все дорожче Причому значно. 

Їжа майже так на так. Одяг дешевше. Але все інше ... 

Цитата

Було майже все значно дешевше ніж в Україні, теж молоко на 10 грн пляшка, прлядвицю часом по 70 грн при наших 120 можна було купити.

Ось не розумію я таких поїздок ... Тут до гуртового ринка за різницю в ціні не має сенсу пертись, якщо ти не консервуєш ... А їхати в Польщу за молоком на 10 грн дешевше ... 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Бездомный сказал:

це якщо є своє житло , і в суму не входить вирішення транспортного питання

Так він за житло не платить в Німеччині ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...