Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, vbb сказал:

ви знаєте, в мене не виходять з голови два вбивства нацгвардійців на блокпостах... одного суддя другого якийсь другий покидьок  задавили.

Як так сталося?
Воєнний стан, комендадтьска година, озброєні гвардйці... По всім правилам мають право відкривати вогонь на враження...

 

та це взагалі все що треба знати про блокпости та їх ефективність. єдина їх мета - повістки роздавати...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, hause сказал:

Ні дня без зашквару: 

Член ЦВК живе в Голлівуді, за час після вторгнення РФ отримав півтора мільйона з бюджету

www.pravda.com.ua/news/2023/08/10/7415093/

А статтю хоч читали? А то своїх "палите" - 

Юрій Буглак – член Центральної виборчої комісії (ЦВК) із 2019 року, колишній головний юридичний радник кондитерської корпорації "Roshen", ексдепутат Верховної Ради від партії "Блок Петра Порошенка".

  • Лайк 1
  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

член Центральної виборчої комісії (ЦВК) із 2019 року, колишній

я так зрозумів що він зрадник. але як ви знаєте, незалежно від кольору гівно завжди залишається гівном :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опять ночь. Опять палає. Опять подмосковье. Но! Уже Одинцово.

image.thumb.png.9e4277569289ce65ecabe5c6a3eb0548.png

image.thumb.png.48890b06eea6849209be39b80fef4ae5.png

 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 16
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схоже , щойно три бабахи - з невеликим відтинком часу . 

Дніпро . 

А може це грім гримить ?

 
 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Вячеслав63 сказал:

А статтю хоч читали? А то своїх "палите" - 

Юрій Буглак – член Центральної виборчої комісії (ЦВК) із 2019 року, колишній головний юридичний радник кондитерської корпорації "Roshen", ексдепутат Верховної Ради від партії "Блок Петра Порошенка".

З яких пір такі українські гниди стали "своїми"?  Як будучи чинушою "заробити" на таку кількість нерухомості і елітні автівки - питання риторичне, але ж для вас, зелених вилупків, то ж все "по закону", але тільки для своїх, для інакомислячих повне беззаконня, ярлики, гоніння 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже другий день поспіль у Запоріжжі русня б'є по цивільним. Ввечорі дві ракети Калібр вдарили по готелю біля популярного міста відпочинку містян. Є один загиблий, постраждали 14, серед них - трирічна дівчинка і чотирнадцятирічний хлопець. Одна людина у важкому стані.

  • Сумно 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, US7IGN сказал:

та це взагалі все що треба знати про блокпости та їх ефективність. єдина їх мета - повістки роздавати...

І перевіряти мукументи.. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, hause сказал:

З яких пір такі українські гниди стали "своїми"?  Як будучи чинушою "заробити" на таку кількість нерухомості і елітні автівки - питання риторичне, але ж для вас, зелених вилупків, то ж все "по закону", але тільки для своїх, для інакомислячих повне беззаконня, ярлики, гоніння 

А хіба в кришталево чистій БПП можуть бути гниди? Це ж тільки у "зелених вилупків" постійні зашквари. 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А хіба в кришталево чистій БПП можуть бути гниди? Це ж тільки у "зелених вилупків" постійні зашквари. 

Просто люди более опытные. Лучше шифруются, хорошо схемы знают😔

  • Лайк 3
  • Хаха 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, US7IGN сказал:

я так зрозумів що він зрадник. але як ви знаєте, незалежно від кольору гівно завжди залишається гівном :lol:

Більше того, на мою думку, в будь-якій українській партії, навіть в "найпатріотичнішій" такого лайна повно було, є і буде, хоча її апологети намагаються доказати протилежне. Все це лайно тупо рветься до дерибану корита і йому, все одно, від якої партії, аби тільки дорватися. На жаль, на даний час, такий стан речей в нашому політикумі. Хм, цікаве слово "політи..кум", як раз для України.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А хіба в кришталево чистій БПП можуть бути гниди? Це ж тільки у "зелених вилупків" постійні зашквари. 

Вони всюди. Був лише один чесний (але це не точно) - козак Гаврілюк, і на того пару сторінок тому накинули... :pardon:

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dark FeniX сказал:

Просто люди более опытные. Лучше шифруются, хорошо схемы знают😔

О то ж і лякає, що сьогоднішні майже не шифруються, а наріду все ок, нормально заходить.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Alvalk сказал:

О то ж і лякає, що сьогоднішні майже не шифруються, а наріду все ок, нормально заходить.

То вам так здається. Я вже давно писав, що Зеленський може повторити долю Порошенка на наступних вибарах. Це вже українська традиція - не вибирати керманича на другий строк. Лише Кучмі вдалося обдурити народ двічі. Після цього народ став мудрішим. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Єрмак, Залужний, Сирський, Буданов та інші представники військового керівництва" (c).

Єрмак, Шевченко, Франко, Коцюбинський та інші класики української літератури.

Єрмак, Кличко, Шевченко, Харлан та інші видатні спортсмени.

Єрмак, Зеленський, Байден, Трюдо та інші керівники держав.

Єрмак, Будда, Шива, Христос та інші Боги

Непагано як для ларьочніка. Нехілий соціальний ліфт...

  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прізвище Єрмака почали вплітати в будь яку подію, яка так, або інакше стосується України. Іноді сама новина починається з прізвища людини, яка за своїми обовʼязками, лише відповідає за роботу однієї будівля на Банковій. Все інше факультатив. Угу, саме те, що усі подумали… «Ні обіцянок, ні пробачень».

Але, з кожним днем, цього факультатива все більше та більше. Провладні придворні трубадури, від великих ЗМІ, до ноунейм телеграм каналів, наполегливо і майже цілодобово вбивають українцям в голову просту думку - без Єрмака нічого не відбувається.

Закордонні справи - це Єрмак.

Питання обороноздатності - знов Єрмак.

Перемовини із союзниками - і тут Єрмак!

Навіть із Марком Міллі генерал Валерій Залужний не може поспілкуватись без… ну ви зрозуміли, да?

Ще трохи і новини будуть починатись так, «Єрмак та сонце, принесли новий день українцям». Або, «Завдяки Єрмаку в країну прийшло Різдво! Христос народився! Славімо Єрмака та Його!»

Я цілком розумію, природу таких інформаційних подій. На Банковій судячи з усього, вже почали грати в дуже важливу гру «Вибори». І скоріш за все, нас чекає український варіант пʼєси «Я устал! Я ухожу». Володимир Александрович відходить в бік, і на сцені зʼявляється: рятівник країни, потужний військовий функціонер, фаховий дипломат, не менш фаховий економіст, і так далі… дарагой Андрей Барисыч! І під цю (або трохи іншу) подію треба ретельно підготувати інформаційну почву.

Хтось зараз скаже, «Петров! Та чого ти? А може він і є алицетворением фрази про новые лица? Дочекались нарешті! Давай дамо йому шанс».

Хто зна… Може і так?! Може мільйони українців знов «помиляються і не бачать ачевідного». Про хоч поржом ще не кажуть? То і добре… Але щось я не памʼятаю новин трьохрічної давнини про те, як Єрмак був присутнім на процесі виходу з виробництва двадцятої… чи навіть тридцятої САУ «Богдана». Або особисто завітав до розташування першої бригади берегової оборони, яка повністю озброєна українською протикорабельною ракетною системою «Нептун». Закрив пельку Гетьманцеву, коли той питання підвищення фінансування армії називав політичним піаром. Чи добився від Генерального прокурора, щоби проти посіпак Януковича, а саме Татарова та Портнова, були порушені карні справи! Я вже не буду казати, про доведення до кінця унікальної справи вагнеровців. До речі… Хто може зараз сказати, скільки життів українських військових потім забрали ті самі, врятовані дзвінком з Банковій вагнерівці?

І головне! Куди подіти слова депутата Гео Лероса, (сказані ним з трибуни Верховноі Ради України), який прямо назвав Єрмака агентом російських спецслужб? (С)

PS. Еще возможен вариант "я шол наї адін срок і сдєлал фсьо што мог"

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Canton сказав:

"Єрмак, Залужний, Сирський, Буданов та інші представники військового керівництва" (c).

Єрмак, Шевченко, Франко, Коцюбинський та інші класики української літератури.

Єрмак, Кличко, Шевченко, Харлан та інші видатні спортсмени.

Єрмак, Зеленський, Байден, Трюдо та інші керівники держав.

Єрмак, Будда, Шива, Христос та інші Боги

Непагано як для ларьочніка. Нехілий соціальний ліфт...

Не треба заздрити (с)

Мені здається використовують його якраз для зливу негативу

Змінено користувачем MaxS
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Alvalk сказал:

О то ж і лякає, що сьогоднішні майже не шифруються, а наріду все ок, нормально заходить.

Гм... Не сказал бы, что заходит. Общественное внимание даже в нашем болотце делает чудеса. Уже не раз благодаря скандалом получалось что-то поменять. Ну, или хотя бы попробовать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вячеслав63 сказал:

То вам так здається. Я вже давно писав, що Зеленський може повторити долю Порошенка на наступних вибарах. Це вже українська традиція - не вибирати керманича на другий строк. Лише Кучмі вдалося обдурити народ двічі. Після цього народ став мудрішим. 

Зеленского недаром сравнивают с Черчиллем. Вполне возможно, что, как и тот, после войны он слетит с верхушки  политикума государства.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Canton сказал:

Прізвище Єрмака почали вплітати в будь яку подію, яка так, або інакше стосується України. Іноді сама новина починається з прізвища людини, яка за своїми обовʼязками, лише відповідає за роботу однієї будівля на Банковій. Все інше факультатив. Угу, саме те, що усі подумали… «Ні обіцянок, ні пробачень».

Але, з кожним днем, цього факультатива все більше та більше. Провладні придворні трубадури, від великих ЗМІ, до ноунейм телеграм каналів, наполегливо і майже цілодобово вбивають українцям в голову просту думку - без Єрмака нічого не відбувається.

Закордонні справи - це Єрмак.

Питання обороноздатності - знов Єрмак.

Перемовини із союзниками - і тут Єрмак!

Навіть із Марком Міллі генерал Валерій Залужний не може поспілкуватись без… ну ви зрозуміли, да?

Ще трохи і новини будуть починатись так, «Єрмак та сонце, принесли новий день українцям». Або, «Завдяки Єрмаку в країну прийшло Різдво! Христос народився! Славімо Єрмака та Його!»

Я цілком розумію, природу таких інформаційних подій. На Банковій судячи з усього, вже почали грати в дуже важливу гру «Вибори». І скоріш за все, нас чекає український варіант пʼєси «Я устал! Я ухожу». Володимир Александрович відходить в бік, і на сцені зʼявляється: рятівник країни, потужний військовий функціонер, фаховий дипломат, не менш фаховий економіст, і так далі… дарагой Андрей Барисыч! І під цю (або трохи іншу) подію треба ретельно підготувати інформаційну почву.

Хтось зараз скаже, «Петров! Та чого ти? А може він і є алицетворением фрази про новые лица? Дочекались нарешті! Давай дамо йому шанс».

Хто зна… Може і так?! Може мільйони українців знов «помиляються і не бачать ачевідного». Про хоч поржом ще не кажуть? То і добре… Але щось я не памʼятаю новин трьохрічної давнини про те, як Єрмак був присутнім на процесі виходу з виробництва двадцятої… чи навіть тридцятої САУ «Богдана». Або особисто завітав до розташування першої бригади берегової оборони, яка повністю озброєна українською протикорабельною ракетною системою «Нептун». Закрив пельку Гетьманцеву, коли той питання підвищення фінансування армії називав політичним піаром. Чи добився від Генерального прокурора, щоби проти посіпак Януковича, а саме Татарова та Портнова, були порушені карні справи! Я вже не буду казати, про доведення до кінця унікальної справи вагнеровців. До речі… Хто може зараз сказати, скільки життів українських військових потім забрали ті самі, врятовані дзвінком з Банковій вагнерівці?

І головне! Куди подіти слова депутата Гео Лероса, (сказані ним з трибуни Верховноі Ради України), який прямо назвав Єрмака агентом російських спецслужб? (С)

PS. Еще возможен вариант "я шол наї адін срок і сдєлал фсьо што мог"

А скажите пожалуйста ,  откуда ростут ноги этой простыни. В смысле авторства.

Это явно не Ваш опус. Не тот уровень.

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Лише Кучмі вдалося обдурити народ двічі.

Закатавши Чорновола в асфальт.

  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Vitaliy67 сказав:

А скажите пожалуйста ,  откуда ростут ноги этой простыни. В смысле авторства.

Там жеж написано: 

27 хвилин тому, Canton сказав:

Петров

 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dark FeniX сказав:

Вже другий день поспіль у Запоріжжі русня б'є по цивільним

зараз вам кантошка розкаже про військові цілі

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Vitaliy67 сказал:

А скажите пожалуйста ,  откуда ростут ноги этой простыни. В смысле авторства.

Это явно не Ваш опус. Не тот уровень.

 

 

1. Вы мой уровень не знаете.

2. Я и не скрывал, что не я писал. Внимательней будьте. Это Алексей Петров, позывной Кот

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...