Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

В 11.07.2023 в 15:22, US7IGN сказал:

враховуючи що по параші бити не можна, то це можна розцінювати як натяк що фронт може посунутися на захід так далеко, що до Донецька будуть добивати тільки далекобійні ракети...

А що, тими ракетами, що ми маємо, ми достаємо до всіх куточків окупованої теріторії включно з Кримом та кацапським флотом в Чорному морі? 

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.07.2023 в 14:50, US7IGN сказал:

я б те море як покарання призначав. але у них дійсно вибір не дуже великий. на північному морі ще гірше. а може і ніт. там все ж таки комарів немає :lol:

Медуз ... 😎

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, US7IGN сказал:

Малося на увазі злити інфу де ті курви засіли. А гпс зараз глушиться і наступна ракета може прилетіти метрів на 300 в стороні від цілі, так що будьте обережні.

Він вірить в ЗСУ 😎

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, OlaR сказал:

Він вірить в ЗСУ 😎

а може то він й навів?😎

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, US7IGN сказал:

ну в середньому по армії так воно і є. добре що зі мною хлопці радяться до того як щось купити або зробити, а не після. бо інколи хтось там таке фантазує, що я просто не можу зрозуміти логіки. а наслідки певних "покращень" здатні вивести з ладу дуже дорогий комплекс. я чудово розумію Байдена. армії, укомплектованій за радянським принципом, сучасну техніку можна давати дуже обмежено та обережно, бо ставлення буде як до уазіка та гармати, яка через ствол ядром заряджається...

Ви ще й консультуєте і про ремонт військової техніки? Не тільки юридичні питання? 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, OlaR сказал:

Ви ще й консультуєте і про ремонт військової техніки? Не тільки юридичні питання? 

він ще про правильне виховання може

 

 

 

на диво різностороння глибока людина👍

 

і це не жарт , і не сарказм

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igor_d70 сказал:

Ну дайте ссылку. Бо я не читал такого. То что я читал так все склонялись к диверсии

Ну, например, вот:

defence-ua.com/people_and_company/generator_bavovni_bijtsi_zsu_rozpovili_jak_pratsjujut_rozrahunki_taktichnogo_raketnogo_kompleksu_tochka_u_video-8584.html

 

По поводу диверсии - верится мало. Есть много видео взрыва. Таких масштабов бавовна не могла быть произведена путем диверсии.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Бездомный сказал:

тільки но бельгійці побачили бельгійську легку стрілецьку зброю в руках бійців РДК у Білгородській області  - одразу здійняли галас

 Так а що там з ядерною зброєю в білорусі? білорусь по суті стала ядерною країною незважаючи на всі міжнародні договори.
Де потужна(🤡) реакція Заходу? Руйнівні мегасанкції, чи може космодесант? 🤡
Чому мовчать міжнародні оркозахисні "правозахисні" організації, ліваки і інша нечисть?🤡 Це тільки на Україну можна гавкати?

Ядерна зброя у білоруського диктатора? Та пофіг, це ж не касетні боєприпаси для Україні... 

_

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, SermenK сказал:

 Так а що там з ядерною зброєю в білорусі? білорусь по суті стала ядерною країною незважаючи на всі міжнародні договори.
Де потужна(🤡) реакція Заходу? Руйнівні мегасанкції, чи може космодесант? 🤡
Чому мовчать міжнародні оркозахисні "правозахисні" організації, ліваки і інша нечисть?🤡 Це тільки на Україну можна гавкати?

Ядерна зброя у білоруського диктатора? Та пофіг, це ж не касетні боєприпаси для Україні... 

_

ну це як феміністки , які не рвуться до Афганістану боротися за громадські права  тамтешніх курей :lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, SermenK сказал:

 Так а що там з ядерною зброєю в білорусі? білорусь по суті стала ядерною країною незважаючи на всі міжнародні договори.
Де потужна(🤡) реакція Заходу? Руйнівні мегасанкції, чи може космодесант? 🤡
Чому мовчать міжнародні оркозахисні "правозахисні" організації, ліваки і інша нечисть?🤡 Це тільки на Україну можна гавкати?

Ядерна зброя у білоруського диктатора? Та пофіг, це ж не касетні боєприпаси для Україні... 

_

Гм... Как не крути, но ничего не могут сделать. Ядерное оружие США таким же образом размещено в других странах. Это один из тех случаев, когда нельзя утверждать о нарушении договоров, потому что сами их трактуют аналогично. Поэтому максимум, что могут - это выразить обеспокоенность.

Змінено користувачем Dark FeniX
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Скромный прораб сказал:

ВСЕ депутаты сейма это называют именно геноцидом, в резолюции Украине предлагают признать вину. И да, в болотА идут кикимары, сидящие на польских подачках и пытающиеся отвлечь от главной темы, какими-то совЬетами 

Можно посилання?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, SermenK сказал:

Так а що там з ядерною зброєю в білорусі?

Штати офіційно заявили що її там не має. Буданов підтвердив. що не так? :lol:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

...на ті самі граблі...

Ви неуважні Я написав "роблять висновки". А граблі - то коли не роблять

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, OlaR сказал:

Медуз ... 😎

В Іонічному морі за 8 років медуз і то дрібних бачив зо два рази. 😎

IMG_20230711_085727.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Так может пора завал... перестать пи... разговаривать насчет тупого краинского нарИда, который сам себе порезал ракеты?

Аккуратней, милейший, а то мы так сменим тему на вибір мудрого українського народу в 2019, который сам себе выбрал нынешнее шапито и теперь героически платит полный прайс.

А это неудобно и натирает любимую мозоль. Проще и безопаснее вспомнить папередников и заодно в лучших традициях сами знаете кого, обвинить супостата Обаму в распиле оборонки.

  • Лайк 3
  • Дякую 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Firetuf сказал:

Ну якщо наш головний "договорун" погодив і сказав - можемо тепер спати спокійно.IMG_20230712_164317.jpg.cae034c40bfb4668ee5daf63b6d68e72.jpg

Все суцільний договорняк:

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

можливо , що й не план .

але спрацювало саме так , немов зазделегіддь так було задумано

Треба було для переконливості ще ППО на метал порізати. 

А якщо серйозно, у вас якісь дивні фантазії (або ви вже на зарплаті у ОП)

Дивний у вас план вимальовується.

Замість того, щоб готуватись дати по зубам, щоб ворог ще подумав, чи треба до нас лізти, по-вашому виходить, що  ми хотіли бути слабшими і заманювали, щоб вони вже швидше зайшли. Ну так же всі зазвичай роблять. 

І дороги мабуть будували, щоб вони скоріше їхали і сильніше розтягнули логістику. Все сходиться. Геніально!

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kim chen loran сказал:

Цікаво би було почути реакцию тих персон.

На жаль, вони її вже продемонстрували тим, що викреслили з всіх поточних спільних з Євросоюзом документів будь-які посилання на Україну, війну, і т. ін. Що там ( Латинська Америка) реально відбувається в цьому сенсі, я не зовсім розумію, бо наші дипломати якось вкрай неохоче ці теми обговорюють, і взагалі жодного фахового аналізу стану справ від дипломатичної служби я якось не бачив, а розповіді "експердів", які інколи десь з'являються, то як канали в телеграмі, їх цінність як у писанині на парканах.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

І дороги мабуть будували

ні, щоб лендліз швидше їхав :lol:

я достатньо довго спілкуюся з бритами щоб розуміти, що більшість навіть не зверне увагу на те що хотів сказати цей пан. я впевнений що лише відмінне виховання та величезний досвід дозволили багатьом присутнім на саміті уникнути відкритої демонстрації огиди...

Ben Wallace's comments in full

More now on the latest comments from UK Defence Secretary Ben Wallace.

In his briefing with reporters, he said that Ukraine had to remember it was asking countries to give up their own stocks of weapons.

“There is a slight word of caution which is, whether we like it or not, people want to see gratitude,” he said. “My counsel to the Ukrainians is sometimes, look, you are persuading countries to give up their own stocks.

"And yes, the war is a noble war and yes, we see it as you doing a war not just for yourselves but also our freedoms. But sometimes you have got to persuade lawmakers on the Hill in America [US Congress].

"You have got to persuade doubting politicians in other countries that it is worth it, it’s worthwhile and they are getting something for it. That’s just the reality of it.”

He said there would sometimes be "grumbles" from US lawmakers, but he insisted that Ukraine would join Nato.

“The win here for Ukraine is the sort of cultural acceptance that Ukraine belongs in Nato.

"You have heard the [UK] prime minister say Ukraine belongs in Nato and the word 'belongs' implies it's fate, implies it’s going to happen.”

www.bbc.com/news/live/world-66140072

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vladdi сказал:

Що там ( Латинська Америка) реально відбувається в цьому сенсі

я теж не розумію. інколи спілкуюся лише з одним хлопом з Бразилії, але він за походженням француз і досить специфічна людина. думаю йому було б дуже цікаво познайомитися та поділитися думками з Бездомним :lol:

якщо що, поважаю обох за безмежну доброту та щирість :flag1:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

спілкуюся лише з одним хлопом з Бразилії

До речі, Бразилія одна із держав - "лідерів" ЛА із ігнорування України. Ви ж бачили ті жалюгідні виправдовування їх преза після саміту G7 що Зеля з ним не захотів зустрічатись, а я точно знаю від безпосередньо причасних до справи людей, що були спроби влаштувати зустріч, і неодноразові, проте завжди натикались на стіну. Отакі справи з Бразилією. Щось там коїться, дуже шкода.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

'Невігластво та фіксація на США – чому Латинська Америка не розуміє Україну.': 16:37

Спойлер

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vladdi сказал:

До речі, Бразилія одна із держав - "лідерів" ЛА із ігнорування України. Ви ж бачили ті жалюгідні виправдовування їх преза після саміту G7 що Зеля з ним не захотів зустрічатись, а я точно знаю від безпосередньо причасних до справи людей, що були спроби влаштувати зустріч, і неодноразові, проте завжди натикались на стіну. Отакі справи з Бразилією. Щось там коїться, дуже шкода.

в порівнянні з регулярними  ракетними обстрілами з боку кацапії , то дрібниці

 

насправді - так "завжди" було 

Змінено користувачем Бездомный
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...