Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, JFK сказав:

Заздри мовчки))

Що саме може визвати заздрощі? Прогризання облаштованої оборони на півдні? То тікати, кинувши зброю та передягнувшись у цивільне по дзвінку із Києва було легко, а відвойовувати важко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Alvalk сказав:

Зарано. Це тільки після дозволу Бездомного, коли він перевірить і підтвердить, що серед них вже не лишилось кацапощелепних доньок радянських офіцерів

image.thumb.png.f4cb67aa95f1cee5cf5e378cd89909ea.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, US7IGN сказав:

Ви мене з кимось сплутали. У мене ділеми на має. Я з підарасами взагалі справ не маю.

image.png.308230aa1171d3e282523cb9b48c9f60.png

  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Що саме може визвати заздрощі? 

Творишь ХНЮ ты, а выгребают другие...

Перефразируя - "Вот у дурней психов" жизнь- так бы жил любой"(С)

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Alvalk сказал:

Зарано. Це тільки після дозволу Бездомного, коли він перевірить і підтвердить, що серед них вже не лишилось кацапощелепних доньок радянських офіцерів

бабам взагалі нема чого робити в системі освіти :

 

1-е Тимофiю 2:12 UBIO

А жінці навчати я не дозволяю, ані панувати над мужем, але бути в мовчанні.

UBIO: Біблія в пер. Івана Огієнка

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.06.2023 в 11:50, US7IGN сказав:

саме Кеннеді не відповідав курсу держави, тому його і застрелили

  Це також підтверджує факт зміни курсу країни після вбивства.

28.06.2023 в 11:50, US7IGN сказав:

так ви вже визначитесь то бамбасня у всьому винна, чи вона ні на що не впливала :lol:

Та я вже давно визначився. тому і не хожу на вибори. Бо вони нароблять hуйні, все проїбуть. а винуватими назвуть виборців.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, allanek сказав:

Мабуть  не завжди потрібно називати ім'я

В анонімках - не потрібно

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, outdoor24 сказав:

о, так у вас це генетичне 

А тепер уявіть, яка у мене генетика, якщо мою бабку таки вивезли в Сибір, а вона звідти пішки повернулася.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, SergiyUA сказав:

Родственнице на день варенья томик Есенина, а в комплекте мемуары какого то летчика "В небе над...".

Я бы не сказал что мемуары, например, Покрышкина - голимая фигня. Именно оттуда я впервые узнал, что совок вполне открыто готовился к вторжению в Европу, а не к обороне от нападения, как нам официально втирали в уши.

10 годин тому, qipru сказав:

А ще треба було макулатури здати, як зараз пам'ятаю 20 кг за Дюму :)

З квартири однокашника, родаки якого були партійні, ми в 90-х вивезли повний москвич партійної макулатури.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Я бы не сказал что мемуары, например, Покрышкина - голимая фигня. Именно оттуда я впервые узнал, что совок вполне открыто готовился к вторжению в Европу, а не к обороне от нападения, как официально втирали в уши.

та будь який кацапощелепний контент , якщо його уважно розбирати  за методом Гіркого лука - з повної фігні перетворюється у явку з повинною .

 

досить корисно для вироблення в дитини  критичного мислення , але це слід робити дуже  обережно і під наглядом освіченого дорослого - бо кацапощелепний контент  надто небезпечний - цілеспрямовано  створений для самовідтворення кацапів

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, на додачу до

депутатів Верховної Ради, які отримали американські санкції(Деркач, Дубинський)

суддів, які отримали американські санкції(Вовк),

ми маємо гарного кандидата на першого голову центрального органа виконавчої влади, який отримає американські санкції.

Головою АРМА на конкурсі обрали Олену Думу.

А ось Дума з Семом Кісліним, відомим мафіозі(ФБР вважає його представником російської мафії), який намагався отримати арештовані активи Януковіча і був допитаний конгресом під час розслідування про імпічмент Трампа.

На цій пресухє вони закидали якусь чергову дикуху від Джуліані. Чи то на іншій, а на цей щось ще.

Корочі.

Це пипець уліточка. (С)

 

356660200_1892734091098887_25945.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 3
  • Конфуз 1
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Canton сказал:

Ну, на додачу до

депутатів Верховної Ради, які отримали американські санкції(Деркач, Дубинський)

суддів, які отримали американські санкції(Вовк),

ми маємо гарного кандидата на першого голову центрального органа виконавчої влади, який отримає американські санкції.

Головою АРМА на конкурсі обрали Олену Думу.

А ось Дума з Семом Кісліним, відомим мафіозі(ФБР вважає його представником російської мафії), який намагався отримати арештовані активи Януковіча і був допитаний конгресом під час розслідування про імпічмент Трампа.

На цій пресухє вони закидали якусь чергову дикуху від Джуліані. Чи то на іншій, а на цей щось ще.

Корочі.

Це пипець уліточка. (С)

 

356660200_1892734091098887_25945.jpg

Ви просто не знаєте що таке арма. Людина без досвіду з мафією то просто не вивезе 😂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Alvalk сказал:

Зарано. Це тільки після дозволу Бездомного, коли він перевірить і підтвердить, що серед них вже не лишилось кацапощелепних доньок радянських офіцерів

То ще дуже нескоро буде...

image.png.bb245256a53fbac7c46177da4d6be58c.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Canton сказал:

Ну, на додачу до

депутатів Верховної Ради, які отримали американські санкції(Деркач, Дубинський)

суддів, які отримали американські санкції(Вовк),

ми маємо гарного кандидата на першого голову центрального органа виконавчої влади, який отримає американські санкції.

Головою АРМА на конкурсі обрали Олену Думу.

А ось Дума з Семом Кісліним, відомим мафіозі(ФБР вважає його представником російської мафії), який намагався отримати арештовані активи Януковіча і був допитаний конгресом під час розслідування про імпічмент Трампа.

На цій пресухє вони закидали якусь чергову дикуху від Джуліані. Чи то на іншій, а на цей щось ще.

Корочі.

Це пипець уліточка. (С)

 

356660200_1892734091098887_25945.jpg

соковита корабельна сосна:lol:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, vadimv сказав:

анонімках - не потрібно

Тепер кожного ранку буде гуманітарка в вигляді Шапіто?

  Словник української мови: в 11 томах. — Том 1, 1970. На  стор. 47 пише, що "Анонімка це лист без підпису". 

Мій підпис в дописі був.  Не було вказано ім'я (нік), про кого я висловилась. Ви себе впізнали і  заперечили тільки слово "патріот". Получили від мене роз'яснення, в якому сенсі воно там прозвучало. Все інше не викликало ніяких зауважень. Тож яка це анонімка? 

Той же словник , Том 2, 1971. На стор. 440 дає тлумачення слова "дурник"- "Не зовсім розумна людина". 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52% українців проти вивчення російської мови у школах, - опитування. ІНФОГРАФІКА

Новини Цензор.НЕТ Суспільство

Ще чотири роки тому лише 8% українців виступали проти вивчення російської мови в школах у будь-якому вигляді. Джерело: https://censor.net/ua/n3404671

================================

та можна й лишити - нам ту кацапію ще років триста добивати - вже м'якою силою - бо ніхто окрім нас 

 

тільки викладати слід у стили Гіркого лука - викладання слід перетворити у викладання лютої  ненависті та зневаги  до всьго кацапського , і жаги помсти  всім  власникам кацапської щелепи .

 

вивчати слід "Кацапознавство" , "Страну Моксель" , "Рассказы освободителя" , Астольфа де Кюстіна , е.т.с ...

 

можна так викладати кацапську мову , що кацапи повісяться

Спойлер

— Послушай, Чиполлино, — очень серьезно сказал мне один Бывший Друг, прочитав первые статьи.  — Зачем ты это пишешь? Разжигание, раскол, расчеловечивание... Разве это то, что может остановить конфликт между нашими народами?

Я сначала хотел сказать, что все это уже объяснялось тысячу раз, но решил повториться в тысячу первый. Хотя бы ради нашей былой дружбы.

— Как я могу разжечь то, что уже и без того горит так, что близко подойти нельзя? Вас пропитывали ненавистью к нам, как тряпку бензином, два десятка лет. Капля за каплей, незаметно даже для вас самих. И в нужное время достаточно было поднести спичку, чтобы вы вспыхнули. Это мы, как сырая тряпка, шипели, пока до нас дошло, что вы нас убиваете не понарошку. И что, ты теперь предлагаешь мне бегать с ведрами воды, в то время как с другой стороны ваше собственное государство из телевизора поливает ваши души керосином? Как я могу расколоть то, что ваши солдаты и наемники растоптали сапогами? Тебя заботит судьба этих черепков? Они тебе дороги как память? Память о чем? О подлости и вероломстве своего государства? Мне в доме эти осколки не нужны — мои дети могут поранить о них ноги. Их надо выбросить из дома. О каком расколе ты говоришь, если даже русские в Украине добавляют сейчас к своей национальности «украинский», как пробу на золото, а слово «россиянин» произносят с омерзением? Как я могу вас расчеловечить? Вы сами себя расчеловечивали активно и последовательно. Даже немцы после войны могли сказать: «Мы не знали».

Но вы-то знали все, вы врали нам в лицо «в интересах страны», а после на своих российских кухнях потешались на тему «как мы развели хохлов». Страна, нарушающая территориальную целостность моей Украины, угрожая ядерным оружием, которое она получила от той же Украины под гарантии ее территориальной целостности... Ты только вдумайся в этот бред! Как вас после этого можно расчеловечить? Да и как я должен остановить конфликт, если кнопка остановки конфликта находится по вашу сторону двери? И служит исключительно для шантажа. Или мне надо плотнее обняться с гниющим зомби, который одной рукой приставляет к моим ребрам нож, а другой шарит у меня по карманам? Как ты себе представляешь это миротворчество? Мне его поцеловать надо?

— Можно было дискутировать разумно, приводя аргументы и факты, — настаивал Бывший Друг.  — Без ненависти друг к другу.

— Мы пытались. Именно с этого мы и начинали. Без ненависти, скорее с оторопью. Растерянные и не понимающие, что происходит. Спрашивали у вас, доказывали, что вы ошибаетесь, убеждали, что это все ложь. Что мы слышали в ответ? Звериный вой и первобытная радость: «Крым наш!», «Хохлы, сосите!», «Укропы, сдохните!», «Украины больше нет!» — разве ты не помнишь этого? Почти полгода мы пытались достучаться до вашего разума и совести, и каждый раз, когда мы останавливались для разговора и миролюбиво опускали руки, вы отбрасывали нас еще на шаг назад. Скажи, долго нам нужно было пятиться? До самого обрыва? Теперь ты спрашиваешь меня, зачем я это пишу? Чтобы больше это не повторилось. Чтобы больше никто не купил нас на дешевое «братство» и кукольную перчатку «дружбы», натянутую на кулак с фигой.

— Меня среди них не было!!!

— А ты пустишь своего ребенка купаться в бассейн с крокодилами, зная, что один из них вегетарианец? В конце концов, я пишу о кацапах, а не о тебе лично. Можешь не читать.

— Но у наших народов много общего!

— Самое общее у нас сейчас — это линия фронта на нашей земле.

— Надеюсь, хоть наши дети помирятся...  — грустно сказал Бывший Друг.

Я ему хотел сказать, что тоже надеюсь, только на другое: что наши дети даже не встретятся, потому что будут жить в разных мирах, но... передумал.

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто з Харкова , може пояснити, як так сталось, що в вашому місті відбувся концерт Лободи? Та ще і так ганебно, коли тільки одна дівчинка дві години простояла з плакатом , що місту не потрібна Лобода, а Лобода ще підійшла до неї, щоб познущатися та ніхто не захистив дівчину.  

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, allanek сказал:

Хто з Харкова , може пояснити, як так сталось, що в вашому місті відбувся концерт Лободи? Та ще і так ганебно, коли тільки одна дівчинка дві години простояла з плакатом , що місту не потрібна Лобода, а Лобода ще підійшла до неї, щоб познущатися та ніхто не захистив дівчину.  

Это как мне никто объяснить не может,на каком основании ее охраняли бойцы ССО

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виглядає трохи смішно. Тобто вранці Залужний коментує відео, щоб Маркус «одівся» в бронежилет. Всі мережі такі - мімімі, як це зворушливо. А увечері Маркус вже у Зеленського… (с) Віктор Шлінчак.

Мдя... Проблема не у тому, коли знято відео під яким залишив коментар Головком, а у тому скільки часу знадобилося ОП, щоб після цього оперативно притягнути Маркуса на Банкову. Дивно, що сержанта зустріли не в футболці з Грогу. Але ця ситуація багато про що говорить.(С)

photo_2023-06-29_09-28-54.jpg

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Это как мне никто объяснить не может,на каком основании ее охраняли бойцы ССО

корабельна vip  сосна :lol:  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Canton сказав:

Это как мне никто объяснить не может,на каком основании ее охраняли бойцы ССО

Я не знаю всіх нюансів, але те  що читаю, то вони там були для охорони порядку.  А ось те, що мешканці міста поперлись на  огидне створіння Лободу,  це як пояснити?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, allanek сказал:

Я не знаю всіх нюансів, але те  що читаю, то вони там були для охорони порядку.  А ось те, що мешканці міста поперлись на  огидне створіння Лободу,  це як пояснити?

А что, в функции ССО входит охрана порядка?

Я думал Гиви мочить, или Моторыло...

А вообще этот случай -  социальный лакмус...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 7
  • Хаха 2
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, allanek сказал:

Я не знаю всіх нюансів, але те  що читаю, то вони там були для охорони порядку.  А ось те, що мешканці міста поперлись на  огидне створіння Лободу,  це як пояснити?

Ашотакова?! (С)

Невзорову ж можна офіційно дати громадянство, чим ця гірша?

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, murava сказал:

Невзорову ж можна офіційно дати громадянство, чим ця гірша?

А шо, у Лобляды не было украинского гражданства?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, DimaF сказал:

А шо, у Лобляды не было украинского гражданства?

в цієї сосни - дідусь - високопоставлений кдбіст 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...