Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

може вже досить один одного тут ображати, зустріньтесь не віртуально в реальному світі і виясняйте між собою!!!

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

Кожен окремий громадянин України несе індівідуальну відповідальнисть за свої дії (злочини).

Місце народження, прописка (регістрація), етнічне походження ніяк не впливає на ступінь відповідальності.

Громадяни України, які винні в зрадницких діях проти України понесуть покарання, де б вони ці дії не здійсьнювали.

Те, що батьки когось народили в Києві, а когось на донеччині не робить ні тих ні інших громадян більш чи меньш відповідальними за свої конкретні дії.

Я розумію, що ви вірите рашастанський пропаганді у всьому, що касається донеччини і готови применшити провину рашастану у війні проти України, зваливши цю провину на всіх, поголовно, донеччан -- то Ваша біда та проблема.

Хто винний у зраді України -- той відповість і тому ганьба , хто герой -- тому слава,

вбитим та закатованим патріотам України з донеччини -- Вічна Слава.

:pozor:  Треба було відповісти просто "так" чи "ні".

А ви знов написали купу букв, а відповіді так і не дали.

Очікуємо. Я в вас не помилився. Це лише опосередковано підтверджує, що Firetuf був правий.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Alvalk сказав:

Так, але ви знов  відволіклись і так і не відповіли на запитання. Так є вина прокацапськи налаштованого населення Донбаса та Криму  в початку війни в 2014 році чи ні?

Та що тут не зрозуміло? Усі те відео, де громадяни Донбасу зупинять бронетехніку, то постановка. А там, де справжні зйомки, то усе було завезено із раші. І жодного донбасця там нема..

А перший та другий корпуси лднр, то все завезені буряти та тувинці.

Змінено користувачем Vinsol2009
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

Елла Марленівна

no comments...

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

:pozor:  Треба було відповісти просто "так" чи "ні".

А ви знов написали купу букв, а відповіді так і не дали.

Очікуємо. Я в вас не помилився. Це лише опосередковано підтверджує, що Firetuf був правий.

Я, навіть, "розжував".

Вчитись за Вас ніхто не буде -- самі вже, як небудь спробуйте.

А щодо колективної відповідальності за якісь події, звинувачуючи громадян України тільки за ознакою місця реєістрації

-- хто за таке, для мене, -- вороги і зрадники України.

Може так зрозумієте, нарешті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Криму і на Херсонщині окупантів госпіталізують з підозрою на холеру. Кілька загарбників із такими симптомами вже загинуло.

У зв'язку з цим цілі підрозділи "другої армії світу" з Херсонського напрямку, розташовані вздовж Північно-Кримського каналу, втрачають свою боєздатність, оскільки велику кількість військових вивозять у тил для лікування.

Скоріше за все, проблеми зі здоров'ям у окупантів виникають через використання води із відкритих джерел. Їм доводиться брати воду звідти, тому що з підвезенням бутильованої або просто очищеної води в армії РФ часто бувають труднощі.

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, 7351 сказал:

А щодо колективної відповідальності за якісь події, звинувачуючи громадян України тільки за ознакою місця реєістрації

Знов дурню несете. Ніхто нікого не звинувачував за ознакою місця реєстрації. Я намагався все ж таки на чесну відповідь, чи є зв'язок між кількістю прокацапського населення і захопленням територій. 

Мені, наприклад, не важко визнати, що в 2014 році ситуація в Одесі дуже напружна. І ще невідомо, що б було, якщо б в нас був сухопутний кордон з рашей, і чим би закінчилось.  (ну й події 2 травня дуже нам допомогли закрити це питання)

А ви чомусь так турбуєтесь про ваших земляків-сепарів, не визнаючи їх провину,  що аж підозріло 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vadimv сказал:

У Криму і на Херсонщині окупантів госпіталізують з підозрою на холеру. Кілька загарбників із такими симптомами вже загинуло.

У зв'язку з цим цілі підрозділи "другої армії світу" з Херсонського напрямку, розташовані вздовж Північно-Кримського каналу, втрачають свою боєздатність, оскільки велику кількість військових вивозять у тил для лікування.

Скоріше за все, проблеми зі здоров'ям у окупантів виникають через використання води із відкритих джерел. Їм доводиться брати воду звідти, тому що з підвезенням бутильованої або просто очищеної води в армії РФ часто бувають труднощі.

арестович  каже , що не можна радіти , коли кацапи дохнуть

Повинні ми любити всіх підорасів, злодіїв, убивць. Бо кожний з них - народ, всі - богоносці.:pozor:

1697971682_w640_h640_shapka-akula-.webp

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Бездомный сказав:

арестович  каже , що не можна радіти , коли кацапи дохнуть

Я оце дивлюся відосики з його курсами підвищення кваліфікації, де він самовиражовується на всю катушку - так там дуже помітно, що він ... савєйского ахвіцера - совок на всю голову.

Аж дивно, що він не марлєнович за ПІБ.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Dr.Yura сказал:

може вже досить один одного тут ображати, зустріньтесь не віртуально в реальному світі і виясняйте між собою!!!

 

 

Юра! Ти, як модератор, знаєш, що форум і реальне життя- різні речі. Я тричі!!! Пропонував зустріч. Різним персонажам. І в спорядженні, і без... Де тії підоряни і такі ж? Але сьогодні, коли війна, я на це не сподіваюсь, і навіть не пропоную. Є сили - на передову! Є можливості - для передової. 

Але якщо вже так, то згоден зустрітися з цифровим ботом! Організовуйте!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, vadimv сказал:

Я оце дивлюся відосики з його курсами підвищення кваліфікації, де він самовиражовується на всю катушку - так там дуже помітно, що він ... савєйского ахвіцера - совок на всю голову.

ну так фокус группа його фанаток  - такі самі умовні  "марленівни" 

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Alvalk сказав:

Знов дурню несете. Ніхто нікого не звинувачував за ознакою місця реєстрації. Я намагався все ж таки на чесну відповідь, чи є зв'язок між кількістю прокацапського населення і захопленням територій. 

Мені, наприклад, не важко визнати, що в 2014 році ситуація в Одесі дуже напружна. І ще невідомо, що б було, якщо б в нас був сухопутний кордон з рашей, ще невідомо, чим би закінчилось.  Ну й 2 травня зіграло свою роль.

А ви чомусь так турбуєтесь про ваших земляків-сепарів, не визнаючи їх провину,  що аж підозріло 

Це вже цікаво.

Я, на відміну від Вас, не поділяю громадян України на сорти за місцем реєстрації -- для це роблять тільки зрадники України та вороги України.

У війні проти України винний тільки рашастан.

Скільки, кого та де завербував рашастан під час підготовки до окупації України ніяк не зменшує вину рашастану у війні проти України.

Ви марно намагаєтесь просувати тут наративи рашапропаганди і применшувати провину рашастану у війні проти України.

Засиланням агентів та вербовкой населення перед окупацією займалась і гітлерівська германія, як і брехнею про кількість лоялього до окупантів населення -- рашастан повторює гітлерівців один в один.

Я тільки не можу зрозуміти -- ви "корисний ......." чи ......

Opera Знімок_2023-06-18_151515_www.stroimdom.com.ua.png

Змінено користувачем 7351
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

а я саме про це. бо як на мене основна біда цієї країни та її населення якраз в тому що "розумність" в рішеннях влади не є чимось обов'язковим і цього взагалі не вимагається...

Мінімальна кількість сімей отримала допомогу від держави у зв’язку із загибеллю захисника, - волонтерка Ярова  Джерело: https://censor.net/ua/n3425397

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

У війні проти України винний тільки рашастан.

Ну звісно, звісно... То ж я дурак, що перестав спілкуватись з родичами  в Одесі, що на митинги з триколорами ходили, а зараз носять квіти на Куликове поле та  досі чекають тут рашу. 

А вони ж ні в чому не винні, як і ваши земляки, так?

 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

Ну звісно, звісно... То ж я дурак, що перестав спілкуватись з родичами  в Одесі, що на митинги з триколорами ходили, а зараз носять квіти на Куликове поле та  досі чекають тут рашу. 

А вони ж ні в чому не винні, як і ваши земляки, так?

 

ви навели гарний приклад того що такі люди нічого не вирішують. більше того, в штатах саме наявність людей з протилежними політичними вподобаннями називають демократією...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Alvalk сказал:

Ну звісно, звісно... То ж я дурак, що перестав спілкуватись з родичами  в Одесі, що на митинги з триколорами ходили, а зараз носять квіти на Куликове поле та  досі чекають тут рашу. 

А вони ж ні в чому не винні, як і ваши земляки, так?

 

що , в Одесі й досі такі залишилися ?

після всього що відбувається ?:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Офіційно державні органи України саме після цієї дати назвали війну війною.

Саме тому біженців з України у всьому світі визнали біженцями та надали прихисток та гроші.

Мої родичі у 2015 отримали офіційний відказ від прихистку від держави Польща з мотивацією відказу саме тому, що війни в Україні немає, а є АТО.

Цікаво, що Ви цього не розумієте, чомусь.

 

Біженців з України визнали біжинцями, бо місць в Україні, де не прилетить, не залишилось. А в 2014 навіщо в Польщу було пертись, коли в Україні було достатньо беспечних місць? Чи Польща повинна була приймати людей з Донбасу, які не вважали себе українцями та не хотіли жити в беспечних регіонах України, а намагались сісти на соціал у Польщі бо він жерніший за український? Нагадаю, що Ваші родичи чоловічого полу не змогли б покинути країну після того, як "війна була б названа війною" ...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Alvalk сказав:

Ну звісно, звісно... То ж я дурак, що перестав спілкуватись з родичами  в Одесі, що на митинги з триколорами ходили, а зараз носять квіти на Куликове поле та  досі чекають тут рашу. 

А вони ж ні в чому не винні, як і ваши земляки, так?

 

Якщо винні -- вони понесуть покарання, після суду.

Якщо не винні -- не понесуть покарання.

Ваши відносини з родичами -- то ваші справи.

Opera Знімок_2023-06-18_151515_www.stroimdom.com.ua.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

ви навели гарний приклад того що такі люди нічого не вирішують.

Щось коли  вони захопили будівлю МВД та звільнили 63 затриманих, мені якось так не здавалось. Тому що в МВД таких теж було забагато.

Але, на щастя, далі ще не злетіло.  Чи то кількості не вистачило, чи умовних стрілкових і безлерів

9 минут назад, US7IGN сказал:

більше того, в штатах саме наявність людей з протилежними політичними вподобаннями називають демократією...

Демократія і антидержавна діяльність - це не те ж саме. Просто Держава тоді була дуже слабка, і цім скористались

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...